ЛохвицяНеділля, 17-Гр-2017, 12:53
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 5 з 10«1234567910»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Газета Зоря (наша районка)
Газета Зоря
НаталіяДата: Вівторок, 04-Лис-2008, 13:56 | Сообщение # 61
Сержант
Награды: 1
Статус: Offline
З Тетяною Кольцовою особисто не знайома. Якщо не помиляюсь, мова йде про нашу зелячку, журналіста?

kwashaДата: Вівторок, 04-Лис-2008, 15:41 | Сообщение # 62
Рядовий
Награды: 0
Чудні діла у нас в районі з ЗМІ відбуваються, скажу я вам. Нинішній редактор довів до ручки районну газету, получив за це звання Заслуженого журналіста(дивіться "ЗОРЮ" за 14 жовтня ц.р. ) Довів до банкрутства друкарню і продав її за 400 тисяч, коли ціна цьому приміщенню в 2 поверхи ( кажуть ще й підвал там такийже) куди більша. Он "Допризовник " розвалений у півмільйона оцінили! А тепер тількищо прочитав, що його Цікало сватає ще й телебачення очолити! Ото роздолля буде такому хазяйновитому керівникові з бугалтерсько і гуманітарною освітою, ото заживе!!!

kwasha

РК-86Дата: Вівторок, 04-Лис-2008, 19:26 | Сообщение # 63
Генераліссімус
Награды: 3
Наталія,
Так, дівоче призвіще Мірошніченко.
Сестра Валерія і дочка свого батька...

tolik286Дата: Вівторок, 04-Лис-2008, 20:10 | Сообщение # 64
Генерал-лейтенант
Quote (РК-86)
і дочка свого батька...

Це особлива прикмета?

Сообщение отредактировал tolik286 - Вівторок, 04-Лис-2008, 20:10

РК-86Дата: Середа, 05-Лис-2008, 21:48 | Сообщение # 65
Генераліссімус
tolik286,
Ні, її візитну картку Ви в мене бачили.
А пані Наталія повинна знати, судячи з її постів, цю сім"ю.
Сім"ю Мірошніченків. Ну, якщо не вона, то старші працівники редакціїї.
Якщо вона докопалася до Гіржова...
Я повідомив це, як відомий всім лохвичанам факт. Батько Тетяни Олександрівни, Олександр Трохимович Мірошніченко в свій час був другим секретарем у нашому районі.
Які тут загадки?
Ну трохи підштовхнув нашого Дослідника... До загадковості, не до загадок у стилі тесту на логічне мислення.

Додано (05-Лис-2008, 20:48)
---------------------------------------------
Наталія,
Ви не образились?
Вибачте, як щось не так...
Хоча вже роки, але іноді поводжусь на власному настрої...
Ну буває...
Вибачете? smile

НаталіяДата: Четвер, 06-Лис-2008, 12:08 | Сообщение # 66
Сержант
До чого вибачатися? Знаю я і сім"ю Мірошніченків - писала навіть про них свого часу, і Що Тетяна Кольцова - сестра Валеріна Олександровича. Проте, з нею особисто, на жаль, не знайома. Багато чого за чвертьвіковий перід роботи в редакції знаю... Але справи робить не одинак, яким би він посвяченим не був, а команда.А саме її і бракує...

РК-86Дата: П'ятниця, 07-Лис-2008, 01:26 | Сообщение # 67
Генераліссімус
Наталія,
Я займаючись зовсім іншими справми, зустрів Олександра Трохимовича, пенсіонера, ну повірте, Тетяну знаю з 4-го класу, Валерія трохи опосередковуніше (він трохи старший), і ніколи мені не спадало на думку, що він ДРУГИЙ. Займалася ця не ДРУГА людина, на пенсіїї, пошуками різних історичних витоків з історії Лохвиччини. Ну не можу я повірити в те, що я бачив і розмовляв з ДРУГИМ. Людину пізанють у спілкуванні? Але перший раз у сплкуванні був на початку 60-х.

Так, Кольцова Татьяна Александровна, собственый корреспондент редакции областной газеты "Зоря Полтавщини", Член Союза журналистов СССР.

Бачите, застаріла візитка.
Надаю службовий, редакційний: 2-04-48.

Ви це зробите..

gsvДата: Понеділок, 10-Лис-2008, 15:02 | Сообщение # 68
Рядовий
От що приміщення за копійки продають, то це проблема, а щодо змісту чи дизайну, то це на любителя, видавайте або купуйте інші газети, от наприклад обласні газети "Зоря Полтавщини" і "Полтавский вісник", одиниці купують обидві відразу, кожен ту, яка більше подобається (іншими словами закон ринка), а щодо дизайну, то спитайте пенсіонерів чи хочуть вони щоб фото в газеті було кольоровим, але коштувала б газета 2 чи 3 гривні?

РК-86Дата: Понеділок, 10-Лис-2008, 23:57 | Сообщение # 69
Генераліссімус
gsv,
Ви трохи не зрозуміли позицій і думок, які обговорюються тут.
Хто заважає типографії скооперуватися з ВАТ "Склоприлад" і придбати сучасне поліграфічне обладнання? Вигідно для обох сторін, без ніяких.
Дбаємо про вартість друкованого аркушу? Про наших бідних читачів, а тим більше(ЗНАКОВО) пенсіонерів зможемо друкувати і на станочку першопечатника...
Куплять окуляри, трохи розкошеляться, і доберуть міру нашої турботи і доброти...
Мені така позиція видається ...(ну як там, по-газетному, у писак, не в журналістів, продовжіть...)?

Додано (10-Лис-2008, 22:57)
---------------------------------------------
Наталія,
Не буду Вас розраджувати та втішати. А як Вам Б.Л.?
Знаю більш, ніж четвертину віку.

БабайДата: Середа, 12-Лис-2008, 14:31 | Сообщение # 70
Генераліссімус
Награды: 5
Quote (РК-86)
Хто заважає типографії скооперуватися з ВАТ "Склоприлад" і придбати сучасне поліграфічне обладнання? Вигідно для обох сторін, без ніяких.

Пане РК-86, а хто Вам сказав, що нинішя "Зоря" сама собі господар ? На кожному номері, під шапкою написано, кому вона належить. І без їхнього відома ніхто, ні з ким, кооперуватися не буде ...

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

РК-86Дата: Четвер, 13-Лис-2008, 02:30 | Сообщение # 71
Генераліссімус
Бабай,
Є редакція, і є типографія.
Типографія, перша в моїй пам"яті, була розташована не далеко від 1-ї Лохвицкої і майже навпроти лелек.
Водили на екскурсію... Бачив линотип... Бачив набірну касу. І бачив набірників, які вміли читати задом наперед, і які від свинцю, який містився в типографському сплаві, помирали, хоча і читали більше від любого бібліофіла...

Так от.
Як кажуть в нашому південному місті "Это две больших разницы".
Розмова про кінцевий продукт, його якість і в наповненні і в виконанні.

Приватно обговорював варіант симбіозу.
Прогноз - важкий. В медицині так формулюють летальний випадок.

БабайДата: Субота, 15-Лис-2008, 19:29 | Сообщение # 72
Генераліссімус
Награды: 5
- А може в реанімацію ?
- Лікар сказав в морг !

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

krasik68Дата: Неділля, 16-Лис-2008, 01:14 | Сообщение # 73
Сержант
Шановні форумчани! Порівняно давно слідкую за цим форумом, а саме за цією сторінко і ось яка назріла в мене думка - ми повинні гордитися нашою районкою! Так так так я не описався. Перш за все її вік - вона "динозавр" серед усяких там "Базарів..."! По друге - має своє обличчя - хоч уже все в зморшках та старечому ластовиині та всеж обличчя! По третє - подякувати людя що її створюють! Адже це люди які дійсно щось творять, хочуть донести читачеві свої думки та переживання. Вони напевно фанати своєї справи - бо тільки фанати можуть працювати в таких умовах. І не дай бог до редакторів завітають нові технології - це буде повний капут ! Буде БазарМедія номер два! Пару статей витягнутих з інтерента, програма телепердач, і реклама замість передовиці ! А людям купившим газету хотілолсь би прочитати щось більш краще, рідніше а ніж про магазини та весільні сукні на прокат (рекламодавці - це камінь НЕ У ВАШ ОГОРОД).Пропаде самобутність цього видання, а цього дуже б не хотілось! surprised

НаталіяДата: Вівторок, 18-Лис-2008, 19:31 | Сообщение # 74
Сержант
Усі, хто свого часу у 50-60-х роках не побував на екскурсії у друкарні і не знає як виглядають лінотипи, набірні каси, живі верстальники, які вміють читати "задом наперед", як висловився РК-86, можуть це зробити, завітавши у видавничо-інформаційне агенство, за адресою: м.Лохвиця, вул. Перемоги,13. Все це вони там зможуть побачити. Нічого не змінилося.
Щире спасибі krasik-у за розуміння і оцінку "Зорі". Не погоджуюся тільки з тим, що сучасні технології можуть зіпсувати газету і знищити її самобутність. Нищить її інше...

tolik286Дата: Вівторок, 18-Лис-2008, 21:47 | Сообщение # 75
Генерал-лейтенант
Quote (krasik68)
повинні гордитися нашою районкою

А, й дійсно, де ще є видання друковане за технологіями ленінської "Іскри"? Та й зміст радянський. Треба активніше рекламувати типографію, щоб доходи були за рахунок закордонних туристів. Тільки одна біда, туристам ночувать ніде буде, нема ні готелів, ні сервісу, прям як вчора революція була.

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Газета Зоря (наша районка)
Сторінка 5 з 10«1234567910»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017