Газета Зоря - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяП'ятниця, 02-Гр-2016, 20:59
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 10123910»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Газета Зоря (наша районка)
Газета Зоря
rootДата: П'ятниця, 07-Бер-2008, 10:25 | Сообщение # 1
Адмін
Награды: 4
Статус: Offline
Цікаво знати думку громадськості про нашу районку. Особисто моя думка - неодхідно кардинально міняти стиль. Найцікавіше в цій газеті - оголошення. Зовнішній вигляд просто жахливий. По надрукованих фото можна зрозуміти хто це, тільки прочитавши підпис. Ціна підписки - занадто висока, як на 2 аркуші паперу на тиждень.

sergoДата: Вівторок, 18-Бер-2008, 19:40 | Сообщение # 2
Підполковник
Награды: 0
жахливий,це вірно,мабуть невистачає коштів на нові технології і обладнання sad

Жизнь.exe /?

КОРИЦАДата: Вівторок, 18-Бер-2008, 19:43 | Сообщение # 3
Полковник
Нет, скорее всего дело в том, что економят на бумаге!Да, она действительно если низкого качества, то намного дешевле!Но в этом случае, приходиться переплачивать за печать на этой бумаге раза в 3-4!И отсюда и выходить такая вроде необоснованная цена: получить доход хотят все!!! smile Вот и выходит, скупой платит дважды!))))И стиль менять таки надо!))))))Причем, я даже думаю кардинально! smile

Мужчины всегда правы, а женщины никогда не ошибаються!
А.Екзюпери

recleanДата: Середа, 19-Бер-2008, 12:54 | Сообщение # 4
Лейтенант
"Зоря"?
а хіба це газета?
а я вважав що це такий дорогий папір для загортання сала при виході на природу... biggrin

СвітланаДата: Середа, 19-Бер-2008, 16:05 | Сообщение # 5
Майор
Мабуть наша районка і не думає кращати, будемо і далі загортати сало (хоча в неї і сало загортати стає дедалі страшніше).

irysyaДата: П'ятниця, 21-Бер-2008, 15:00 | Сообщение # 6
Рядовий
Великий привіт, Олксандру Володимировичу - редактору Газети "Зоря".

КОРИЦАДата: Субота, 22-Бер-2008, 13:52 | Сообщение # 7
Полковник
Ну, газету конечно менять надо, но все таки было б хуже если б ее не было!А разве не так?!)))) biggrin

А.Екзюпери

recleanДата: Понеділок, 24-Бер-2008, 10:58 | Сообщение # 8
Лейтенант
Quote (КОРИЦА)
но все таки было б хуже если б ее не было!А разве не так?

може й не так...

КОРИЦАДата: Понеділок, 24-Бер-2008, 16:04 | Сообщение # 9
Полковник
Ну вот!))))Более перспективно, заняться выпуском новой газеты, или же поменять стиль этой!!!))))Но лично я очень сильно сомневаюсь, что кому то захочется менять уже существующей, все таки стоит уважать пенсионеров,наших бабушек и дедушек, которым она по прежнему нравиться!!!))))))Не буду говорить за всех, но лично моя бабушка все таки ее читает и даже с интересом!))))) biggrin

А.Екзюпери

annaДата: Вівторок, 25-Бер-2008, 12:15 | Сообщение # 10
Рядовий
Ну, комусь така газета подобається, комусь за рангом службовим потрібна. Тираж її значно перевищує "Свободу" і "Базар" разом узяті. Звичайно, її тематика і зовнішній вигляд бажають , аж кричать, кращого. То давайте повпливаємо на нашу"Зорю"! Пропоную для початку не просто критикувати, а реально обговорювати, що там друкується.

anna

КОРИЦАДата: Вівторок, 25-Бер-2008, 16:49 | Сообщение # 11
Полковник
Quote (anna)
Ну, комусь така газета подобається, комусь за рангом службовим потрібна. Тираж її значно перевищує "Свободу" і "Базар" разом узяті. Звичайно, її тематика і зовнішній вигляд бажають , аж кричать, кращого. То давайте повпливаємо на нашу"Зорю"! Пропоную для початку не просто критикувати, а реально обговорювати, що там друкується.

Полностью согласна!!!!И возможно таким образом мы сможем повлиять на стиль публикаций в ней и сможем сделать ее лучше!!!))))Лично меня вот интересует такой вопрос, а по сути на какое поколение рассчитана газета?На старшее!А поччему в газете нет того, что может реально заинтересовать молодежь?!)))

А.Екзюпери

татаДата: Четвер, 27-Бер-2008, 12:43 | Сообщение # 12
Рядовий
А хіба молоді не цікаво прочитати про призначення і виплати допомоги сімям з дітьми? "Зоря" про це вчора так детально "розжувала"! Доступно, на прикладах. Думаю багатьом цей номер було б цікаво прочитати. Шукайте, доки ще не все на загортання сала любителі природи розтягли. До речі, сало у друкарську фарбу загортати не зовсім безпечно для здоровя. Краще вже особливо економним в газетний папір загортати шапки від молі на літнє зберігання.

КОРИЦАДата: Вівторок, 01-Кв-2008, 20:58 | Сообщение # 13
Полковник
Quote (тата)
А хіба молоді не цікаво прочитати про призначення і виплати допомоги сімям з дітьми? "Зоря" про це вчора так детально "розжувала"! Доступно, на прикладах.

Согласна!Но почему интересным может быть только статья или публикация?!Интересной и популярной должна быть газета!А то ведь так можно покупать газету в зависимости от того, что там собственно написано!))))Но тогда возникает другой вопрос: как безошибочно определить, что молодежи будет интересно читать?!)))

А.Екзюпери

grigori37Дата: Четвер, 03-Кв-2008, 11:30 | Сообщение # 14
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Мені сподобалася пропозція Анни. Критикувати газету можна, а от зробити її потрібною для більшости важко.
Звичайно треба читачам впливати на газету, писати замітки, запитання,тобто бути активними.А журналістам прислухатися.

Radcenko

СвітланаДата: Вівторок, 15-Кв-2008, 16:30 | Сообщение # 15
Майор
До речі, районка тепер буде виходити у вівторок та в п'ятницю. Читали оголошення?

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Газета Зоря (наша районка)
Сторінка 1 з 10123910»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016