ЛохвицяВівторок, 12-Гр-2017, 22:58
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 712367»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Про майбутню зустрiч форумчан (А зустрiч буде цiкавою!)
Про майбутню зустрiч форумчан
ЛохвицькийДата: Середа, 09-Лип-2008, 22:17 | Сообщение # 1
Генерал-майор
Награды: 3
Статус: Offline
В серпн1 буде п1в року як ми почали сп1лкуватися на цьому форум1.Дуже приемно мати таку можлив1сть сп1лкування з земляками,знати 1хн1 думки з самих актуальних питань нашого життя.
Форум з часом стане в1д1гравати все б1льш важливу роль в житт1 району.З кожним днем з*являеться все б1льше техн1чних можливостей удосконалювати д1яльн1сть в 1нет1.Вже ось маемо питання про доц1льн1сть створення рад1о Лохвиця-FM.А згодом можливо буде орган1зувати Лохвицьке 1нтернет-телебачення.
Цей форум може об*еднати вс1х лохвичан,вс1х хто не байдужий до р1дного краю,вс1х хто здатний мислити 1 творити.1 це буде та сила,яка дасть новий паросток розвитку Лохвиччини.
Пропоную у вересн1 провести першу зустр1ч форумчан 1 за чашкою кави познайомитись в реальному час1 1 перегорнути першу стор1нку 1стор11 форуму.Що думаете? book

Возлюби ближнього свого,як себе самого.

TarasДата: Середа, 09-Лип-2008, 23:48 | Сообщение # 2
Підполковник
Награды: 0
Лохвицький,
Ви маєте до цього якесь відношення?
Давно, на мою думку, FM мовлення можна було б реалізувати і на базі ТРК " АСТРА ".
Не потібно зайвих паперів.
Потрібен редактор та диктор.
От тільки питання в тому, кому і як це потрібно.
І знову-РЕСУРСИ.

ЛохвицькийДата: П'ятниця, 11-Лип-2008, 17:40 | Сообщение # 3
Генерал-майор
Taras, зустр1чатись будемо? hello

RPK-15Дата: П'ятниця, 11-Лип-2008, 20:36 | Сообщение # 4
Сержант
Лохвицький, Дуже гарна ідея... Повністю підтримую... Особливо хотілося б зустрітися з Вами...

БабайДата: Субота, 12-Лип-2008, 10:01 | Сообщение # 5
Генераліссімус
Награды: 5
Quote (Лохвицький)
З кожним днем з*являеться все б1льше техн1чних можливостей удосконалювати д1яльн1сть в 1нет1.Вже ось маемо питання про доц1льн1сть створення рад1о Лохвиця-FM.А згодом можливо буде орган1зувати Лохвицьке 1нтернет-телебачення.

І тут Остапа понесло: З часом побудується новий аеропорт, щоб розмістити приїзджаючих побудуються п"ятизіркові готелі, для бажаючих добратись по воді розширять Сулу і пустять теплоходи, Лохвицю перейменують в Нью Київ, столиця автоматично переходить в Лохвицю і т. д.
А якщо серйозно то, все дійсно впирається в РЕСУРСИ.

А про зустріч в реалі - то я звичайно за ! На мою думку, це буде досить цікаво.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

Сообщение отредактировал Бабай - Четвер, 17-Лип-2008, 12:52

ЛохвицькийДата: Субота, 12-Лип-2008, 11:42 | Сообщение # 6
Генерал-майор
Чи доцiльно запросити на зустрiч голову райдержадмiнiстрацii та голову мiськради?

Додано (12-Лип-2008, 10:42)
---------------------------------------------
САМОВРЯДНИЙ ВИМІР 10:35
«Самоврядний вимір». Газета «Зоря» №52 (10405) від 08 липня 2008 року.

19 червня цього року у Чеовонозаводській міській раді відбувся «круглий стіл» на тему «Прозоре, етичне та ефективне управління — самоврядний вимір». В цьо­му заході взяли участь: В.В. Сидоренко - міський голова м. Червонозаводське, Л.О. Мащенко - се­кретар міськради, С.В. Добруля - заступник міського голови, О.О. Возний - експерт проекту «Запровад­ження етичного та ефективного управління та форму­вання громадського контролю», що виконується на те­ренах України, В.В. Настасівний - начальник відділу внутрішньої політики, зв'язків з громадськістю та за­собами масової інформації апарату райдержадміністра-ції, А.П. Онасенко - голова районної спілки підпри­ємців, В.Ю. Ланін — голова ветеранів м.Червонозавод­ське, М.І. Лисенко - головний лікар Червонозаводської міської лікарні, Л.П.Голінченко - заступник ди­ректора Червонозаводської ЗОШ №2, Т.В. Рековець - голова профкому ДП «Лохвицький спиртокомбінат», Ю.А. Трубников - приватний підприємець, В.В.Ли­сенко - працівник ДП «Лохвицький спиртокомбінат», Ю.А. Горбенко - керівник філії районного центру со­ціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Л.С. Барановська - завідувачка загальним відділом міської ради, М.В. Дробиш - спеціаліст з правових питань та молодіжної політики міськради, А.М. Рековець - директор телерадіокомпанії «Астра», І.О. Ященко - заступник головного редактора районної газети «Зоря», депутат районної ради. Слід зазначити, що серед вище пере­лічених учасників було сім депутатів Червонозаводської міської ради.
Сайт Червонозаводської міської ради

А що думають в Лохвицi?

БабайДата: Четвер, 17-Лип-2008, 13:44 | Сообщение # 7
Генераліссімус
Запрсити можна і Ющенка, та чи з"явиться, ось питання .
Я думаю, що варто було б зібратися спочатку самим. Подивитися, що з того вийде, і лише на наступну зустріч запрошувати представників влади. Коли перша буде результативною. А то збереться півтора чоловіка, поварнякають і розійдуться. Куди ще владу запршувати ?

цитата из фильма.

tolik286Дата: Четвер, 17-Лип-2008, 15:46 | Сообщение # 8
Генерал-лейтенант
Зустріч форумчан, я гадаю, повинна відбутись на ВСЕСВІТНЄ СВ"ЯТО СИСТЕМНОГО АДМІНІСТРАТОРА

от тільки де, і в який час, вносьте свої пропозиції, я пропоную в Червонозаводському! годин на 15 площа біля спирткомбінатовської контори (біля лЕНІНА).

ЛохвицькийДата: Четвер, 17-Лип-2008, 16:34 | Сообщение # 9
Генерал-майор
Quote (Бабай)
Я думаю, що варто було б зібратися спочатку самим. Подивитися, що з того вийде, і лише на наступну зустріч запрошувати представників влади. Коли перша буде результативною. А то збереться півтора чоловіка, поварнякають і розійдуться. Куди ще владу запршувати ?

Теж думаю,що на першу зустр1ч прийде не багато людей.
Чи прийде влада?Думаю, що може прийти.Питання чи потр1бно це форумчанам?

Бабай, памятаеш як починав роботу за час1в Б.Передр1я клуб виборц1в?Тод1 в райком1 см1ялися,що б1льше двадцяти пенс1онер1в туди ходити не буде.
А коли через деякий час в РБК не було м1сць,райком1вц1 скидали шапки перед людьми та розказували де 1 за ск1льки 1х купували.А люди 1х затупали ногами,аж курява стояла )))
Народ велика сила.

БабайДата: Четвер, 17-Лип-2008, 18:01 | Сообщение # 10
Генераліссімус
Лохвицький,
Що було то було. Це дійсно правда .

цитата из фильма.

tolik286Дата: П'ятниця, 18-Лип-2008, 10:33 | Сообщение # 11
Генерал-лейтенант
Quote (Бабай)

Я такого тут на форумі не бачив, зустріч же для форумчан!

Так які будуть кнкретні пропозиції? Може треба просить Адміна щоб на головній сторінці поставить на голосування по темі вибору місця проведення зустрічі?

rootДата: П'ятниця, 18-Лип-2008, 10:53 | Сообщение # 12
Адмін
Награды: 4
Quote (tolik286)
повинна відбутись на ВСЕСВІТНЄ СВ"ЯТО СИСТЕМНОГО АДМІНІСТРАТОРА

Чому саме в цей день???
Quote (tolik286)
на головній сторінці поставить на голосування по темі

Зроблено, тільки для початку узнаємо кількість бажаючих туди прийти wink

tolik286Дата: П'ятниця, 18-Лип-2008, 11:50 | Сообщение # 13
Генерал-лейтенант
Quote (root)
Чому саме в цей день???

Ну давай на день шахтара якщо це св"ято комусь ближче до душі.
Чому не в буденну суботу або неділю, - тому що потім легше буде згадати коли була зустріч, якщо вона прив"язана до якогось св"ята happy

ЛохвицькийДата: П'ятниця, 18-Лип-2008, 15:25 | Сообщение # 14
Генерал-майор
Вс1м прив1т!
Я дуже просив би громаду,провести зустр1ч у вересн1.Справа в тому,що я т1льки в к1нц1 серпня прил1таю у в1дпустку.Проживати буду в Завод1.Але пропоную зустр1ч провести в Лохвиц1.
На форум1 мен1 здаеться значно б1льше лохвичан 1 Лохвиця все-таки райцентр.
Про день 1 час ще треба радитись.

TarasДата: Субота, 19-Лип-2008, 00:14 | Сообщение # 15
Підполковник
root,
Пропоную провести опитування учасників нашого Форуму у форматі "КОЛИ?".
Бо не всі ми адміни...
Та й часу вже замало до ДНЯ АДМІНА, для організаційних питань.
Одержимо кількість бажаючих...

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Про майбутню зустрiч форумчан (А зустрiч буде цiкавою!)
Сторінка 1 з 712367»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017