ЛохвицяЧетвер, 23-Лис-2017, 21:26
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 26 з 29«12242526272829»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Про НАТО (Що думають лохвичани про вступ до НАТО)
Про НАТО
БабайДата: Вівторок, 21-Кв-2009, 17:43 | Сообщение # 376
Генераліссімус
Награды: 5
Статус: Offline
Тоді зрозуміло, раз пан Obers, не мислить існування без сташого брата, то його це боляче задіває...
Бачите, одне слово, а різні люди сприймають його по різному.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

ObersДата: Вівторок, 21-Кв-2009, 18:17 | Сообщение # 377
Генераліссімус
Награды: 10
Вам взагалі, на жаль, нічого не зрозуміло і намагатись зрозуміти Ви принципово не хочете, навіть не слухаєте, і чути не хочете. Із дня у день одне бажання-проспати з вечора до рання; із року в рік одне буття- проспати рік без каяття.
Старший брат, середній брат, молодша сестра, не мислить існування... Звідкіля ця дрімуча обмеженність, примітивність, для кого вона? Та годі пояснень. Не в цьому місці, не в цьому місті. На жаль.

Сообщение отредактировал Obers - Вівторок, 21-Кв-2009, 18:23

БабайДата: Вівторок, 21-Кв-2009, 18:26 | Сообщение # 378
Генераліссімус
То же и политиками- они всё время говорят, что нужно дружить с Россией, но дружить можно с тем, кто хочет дружбы. Хотят ли русские дружбы с Украиной? Конечно, это видно по числу орденоносцев ФСБ, награждённых за подрывную деятельность против Украины

Убитый пророссийской шпаной Максим Чайка учился на журналиста

Так з ким тут дружити ? Де Ваші доводи, на користь дружби з Росією ?

цитата из фильма.

ObersДата: Вівторок, 21-Кв-2009, 19:01 | Сообщение # 379
Генераліссімус
Я сказав дружити з Росією? Ще скажіть з Рефією! Нічого подібного я ніколи не казав, годі перекручувати. І це каже людина яка намагалась звинуватити мене, примітивно, в фашизмі! Шановний, найгірше те, що Ви мене як неосвічченного варьята, підліткового віку, сприйняли з самого початку, і це хибне сприйняття, засліплюючи, заважає будь якій об"єктивності в спілкуванні. Ви помилились, кардинально. Можливо помилявся і я, щодо однієї присутньої на цьому ресурсі людини. Але я, принаймні, намагався його почути( зворотнього процесу так і не отримавши).
Та добре, залишайтесь в своєму засліпленні, шановний Олександре, мене насправді це найменше обходить. Щасти ВАМ.
Моїй Лохвичині милій палкий привіт і уклін низький, землі, де могили моїх предків.

Додано (21-Кв-2009, 18:01)
---------------------------------------------
Не чекайте, шановні Українці- бо нас всіх винищать, поодинці. Як Максима Чайку!

Сообщение отредактировал Obers - Вівторок, 21-Кв-2009, 19:05

БабайДата: Вівторок, 21-Кв-2009, 19:27 | Сообщение # 380
Генераліссімус
Quote (Obers)
це каже людина яка намагалась звинуватити мене, примітивно, в фашизмі!

Неправда. Я запитав, в чому відмінність Вашої позиції від фашистів і скінхедів ? (відповіді не було )

Quote (Obers)
Ви мене як неосвічченного варьята, підліткового віку, сприйняли з самого початку, і це хибне сприйняття, засліплюючи, заважає будь якій об"єктивності в спілкуванні.

Напівправда. Спочатку так, як Ви вважаєте, потім по зрілості Ваших судженнь, і аргументованості Вашої позиції.

Quote (Obers)
Не чекайте, шановні Українці- бо нас всіх винищать, поодинці. Як Максима Чайку!

Це чергова провокація, для розпалення так бажаних Вами розстрілів, та інших радикальних дій. В тому числі й нагнітання нездорових відносин до російської діаспори в Україні.
Думайте самі, кому це вигідно. І нехай не засліплюють емоції Ваш розум.
Снаги Вам, сили, розуму і щастя на шляху пізнання .

цитата из фильма.

БабайДата: Вівторок, 21-Кв-2009, 19:53 | Сообщение # 381
Генераліссімус
Quote (Obers)
Я сказав дружити з Росією? Ще скажіть з Рефією! Нічого подібного я ніколи не казав, годі перекручувати

В цій темі на ст.24, повідомлення 360, Ви запевняли, що з свідомими русськими в Вас одна мета, і спільні методи і однакові мрії. То чи не ці "свідомі руські" порізали Максима Чайку ? Методи схожі на ті, що Ви пропонували ...

цитата из фильма.

ObersДата: Вівторок, 21-Кв-2009, 20:20 | Сообщение # 382
Генераліссімус
Бабай, шановний, нарешті Ви мене посміхнули так яскраво самі ж ствердивши, що взагалі написане мною не читаєте, а так, вириваєте слова з контексту. Я писав, нехай трішки примітивно, але ж це не наукова доповідь і не формат дослідницькоі роботи, зате ясно, про национализм, фашизм і навіть соціалізм. Там і про відмінності йде мова. Якщо Ви уважно прочитаєте то буде і корисно, і пізнавально, і цікаво, насправді. А щодо скинхедів, то кого саме Ви має те на увазі: R.A.S.H.( красних анархо-скінів), S.H.A.R.P. ( Скінхедів проти расових упереджень), Bon-Head( власне Наці-Скінів чи НС- скінів). Розумієте, запитання потрібно ставити чіткі та зрозумілі, щоб отримати чіткі і зрозумілі відповіді, про що я також писав.
Ну, а щодо М.Чайки і моєї ремарки, то це взагалі превед медвед. Адже Ви самі запропонували трагедію до роздумів. То я ж тут до чого? ( Хто в...сь- невістка називається).

Додано (21-Кв-2009, 19:20)
Его убил вненациональный скам, это так трудно понять, что вновь разжевать я должен?!! Сознательность и маниакальность по Вашему одно и тоже? Русских мрёт как мух, как и нас. Северным братьям своя боль в сердце, своя трагичность судьбы. Но, Боже, как же судьбы наши поразительно схожи, как крепко, тесно сплелись. И как же бессмысленно всё, как страшно, бездарно утрачивается, столетиями терпеливо собранное...

tolik286Дата: Вівторок, 21-Кв-2009, 22:47 | Сообщение # 383
Генерал-лейтенант
Награды: 3
Quote (Obers)
Северным братьям своя боль в сердце

Ну да, крим забрать. Сьогодні вже ті "браття" прикординний стовп ставили

Quote (Obers)
столетиями терпеливо собранное...

І досі собірається у вигляді Південної Осетії, наприклад.
Скоро у РФії морда трісне, від "терпеливо собранного".

ObersДата: Середа, 22-Кв-2009, 00:25 | Сообщение # 384
Генераліссімус
Ну так, звісно ж, в усьому винні Жиди та Москалі smile / Ви ж самі на провокації ведетесь. А де ж власний розум? І сліпому видно, що останні 2-3 рр. нас посилено стравлюють, а ви ( та й ті) як барани на нові ворота ведетесь. Хіба ж не зрозуміло, що ця активна антипропаганда найбільше схожа на змову? Так, я стовідсотково згоден- РФ грабіжницьке, агресивне і вороже держутворення. Зло, яке має бути знищене. Але ж це зло й для самих Росіян! Та не зак ликаю я їх любити, то Ваша особиста справа кого любити, кого зневажати. Але ж лише на перший погляд нарізно, насправді нас гуртом, як овець, знищують, їх по мільону в рік, нас в половину. Це гола статистика, її й людина з якою в нас непорозуміння виникли теж наводила. То нащо ж ця дурна эйфорія і самозакоханність, кричущий самообман? Будьте чесні, принаймні наодинці самі з собою, мені ваша чесність не потрібна!

Додано (21-Кв-2009, 22:57)
Мені кажете, який же то Націоналізм, якщо про нього па расейски пишеш? Здоровий Націоналізм, з глуздом, виплеканий. А не сплошная скоморошность та шароварщина. І хай навіть я тричі не правий на чийсь погляд. Здається, мене ще хтось читає крім тих хто пише... От до них, власне, і звертаюсь. Дякую за увагу.

Додано (21-Кв-2009, 23:25)
Сознание- высшая форма психического отражения, свойственная общественно развитому человеку и связанная с речью. Сформировалас в на основе и в процессе общественной практики. Сознательным называют то, что осуществляется людьми в соответствии с заранее поставленной целью. Сознательный человек- прежде всего трезвый человек, не одурманеный пропагандой, наркотиками и алкоголем, вдумчиво отвечающий за свои действия и поступки. Сознание- по украински Свідомість.

БабайДата: Середа, 22-Кв-2009, 12:08 | Сообщение # 385
Генераліссімус
Quote (Obers)
Так, я стовідсотково згоден- РФ грабіжницьке, агресивне і вороже держутворення. Зло, яке має бути знищене. Але ж це зло й для самих Росіян!

Шановний пане Obers, а хто, скажіть на милість, просив Вас керувати в чужій хаті ? Можливо їм подобається їхня кремлівська влада ? Подобається заливатися горілкою ? Чому Ви вирішили, що там потрібні ? Це Вам хтось сказав ? Запитайте в пана Yanushevich, як пересічні росіяни вілносяться до України і до українців. Можете спробувати поспілкуватися з росіянами в чаті, чи на інших форумах. Може хоч тоді вам очі відкриються.
А Ваші призиви мені нагадали сталінське: "Железной рукой загоним человечество к счастью" . А вони того хочуть ?

Quote (Obers)
То нащо ж ця дурна эйфорія і самозакоханність, кричущий самообман?

Де Ви побачили ейфорію ? В нас самих проблем під зав"язочку, які треба вирішувати, і негайно. Не бачу я тут і самообману. Прекрасно видно ситуацію в нашій державі. Ніхто не каже , що вона чудова. Хто Вам говорив, що в нас - все клас ? Тут ще працювати, та працювати.

Quote (Obers)
Сознательный человек- прежде всего трезвый человек, не одурманеный пропагандой, наркотиками и алкоголем, вдумчиво отвечающий за свои действия и поступки.

Оце золоті слова. Тут я з Вами погоджуюся. Так от, російські ЗМІ предствлеі в світі набагато ширше, ніж українські. А значить і пропагандний вплив мають набагато більший. Це нормально ? А реклама горілки та цигарок ? Це не шкодить нашіому народу ? Не впливає на нашу свідомість ? Я схиляюсь до того, щоб розібратися спочатку дома. В своїй державі. В нас власних проблем вистачає. І наголошую, робити це треба БЕЗ МОРДОБОЇВ РОЗСТРІЛІВ І ПОГРОМІВ. ЦИВІЛЬНО !

цитата из фильма.

YanushevichДата: Середа, 22-Кв-2009, 12:14 | Сообщение # 386
Генерал-полковник
Фільм «Тарас Бульба» і … НАТО

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

БабайДата: Середа, 22-Кв-2009, 14:27 | Сообщение # 387
Генераліссімус
Московщина, яка привласнила собі чужий для неї старовинний український етнонім «Русь» та стала Росією (так звучить «Русь» на грецький кшталт) безсоромно вважає історію Київської Русі власною історією, а поневолений, асимільований, віками гноблений нею та перетворений на бидло руський (він же український) народ, який іще й досі не спромігся встати з колін, «молодшим» братом. Як кажуть, врятуй нас, Боже, від таких «братів», а з ворогами ми вже й самі якось впораємося.

От Вам і відповідь.

цитата из фильма.

ObersДата: Середа, 22-Кв-2009, 15:29 | Сообщение # 388
Генераліссімус
Да где же ответ? Вы дали себя обокрасть? Вас поставили на колени? Вас превратили в быдло? Вы раб, младший брат старшего раба? Выискиваете подтверждение своей неполноценности, с какой то мазохистской настойчивостью! Хахлы! Воистину- ХАХЛЫ!!! Во всем все виноваты только не вы сами. Все вокруг г....о, а я пахну. Национализм плохо, а пассивность хорошо, а почему мы быдло с холопской психологией так то не наша в том вина, а гнобителей и угнетателей гадких. Да? Да бог с ними, с Русскими, давайте по теме, о НАТО. Когда они бомбили центр Европы вы где молчали? Когда Косово по живому оторвали, вы как реагировали? Думаете НАТО вас защитит в случае чего? От самих себя вас никто не защитит, от психологии быдла и холопа никто не спасет- психология раба врожденное качество и никакая Евгеника здесь не поможет, никакое насилие и никакая толерантность!
Жить на чужой земле и исходить желчью против аборигенного народа- преступление должное быть наказанным. Как любое другое преступление. Разве не правда? Но жить на своей земле, а исходить желчью к другому народу- преступление не меньшее.
Сейчас я абсолютно не перехожу на личности и никого конкретно не подразумеваю. Но если в обрисованной характеристике кто-то увидит зеркало?

Додано (22-Кв-2009, 14:15)
Бабай, Уважаемый, видите, в чем-то мы находим сходность- в золоте слов, в любви к Украине. Уверен, таких точек соприкосновения, при желании, рассуждая холодно и здраво, мы найдем не мало. Поэтому и стремлюсь понять, стараюсь! Знаю как труден поиск истины, но какой это благородный и благодарный путь тоже знаю.

С Русскими я общался и общаюcь, давно и много, и на форумах тоже. И мой вывод из этого общения- чем более радикален, тем более адекватен Великорос. Да, мне сказали, а я Вам пытаюсь донести! Не "пэрэсични" сказали, самые что ни на есть сознательные!

Сообщение отредактировал Obers - Середа, 22-Кв-2009, 18:28

БабайДата: Середа, 22-Кв-2009, 16:57 | Сообщение # 389
Генераліссімус
Quote (Obers)
Вы дали себя обокрасть? Вас поставили на колени? Вы превратили в быдло? Вы раб, младший брат старшего раба? Выискиваете подтверждение своей неполноценности, с какой то мазохистской настойчивостью! Хахлы! Воистину- ХАХЛЫ!!! Во всем все виноваты только не вы сами. Все вокруг г....о, а я пахну.

От саме тому ;"врятуй нас, Боже, від таких «братів», а з ворогами ми вже й самі якось впораємося".
Я намагаюся зробити так, що це більше не повторилося, А Ви знову ж таки до них в обійми. Тією ж ногою на ті самі граблі. МИ ЦЕ ВЖЕ ПРОХОДИЛИ. ТАКЕ ВЖЕ БУЛО !

Quote (Obers)
жить на своей земле, а исходить желчью к другому народу- преступление не меньшее.

Де Ви побачили в моїх постах таке, по відношенню до росіян ? Ви занадто перекручуєте (з ніг на голову). Я просто не бажаю з ними мати справу, після всього того, що було. Невже тут теж не зрозуміло ? Я не проти простих росіян, я проти їхньої кремлівської влади, і тоталітарного режиму. Невже мало наших земляків українців лягло в Афганісані ? Ради чого ? Ради імперських амбіцій ? Туди гнали не спецназ, а вісімнадцятилітніх юнаків, як скотину на забій. Це ради чого ? А зараз, якби були разом, були б наші діти в Чечні. Що ми там забули ?

Quote (Obers)
видите, в чем то мы находим сходность- в золоте слов, в любви к Украине. Уверен, таких точек соприкосновения, при желании, рассуждая холодно и здраво, мы найдем не мало. Поэтому и стремлюсь понять, стараюсь! Знаю как труден поиск истины, но какой это благородный и благодарный путь тоже знаю.

В чомусь є спільне, але одні й ті ж речі ми сприймємо по різному.

цитата из фильма.

ObersДата: Четвер, 23-Кв-2009, 00:50 | Сообщение # 390
Генераліссімус
Вся справа в тім, що ми насправді говоримо різними мовами, хоча і, здається, схожими. Я називаю все своїми іменами: хохлів- хохлами, кацапів- кацапами, А Українців Українцями( або Русинами, синами Руса-Ареса). Руськими- Русских. А Россеянами ( розсіяними) монголо-угорців. І це лише для прикладу. Вам важко зрозуміти мене... хай буде і мені Вас. / Так і НАТО, для когось то агресивний і несоюзний альянс, націлений найперше на нашу безпеку. Для когсь єдиний можливий друг і союзник.//
Кожен все рівно залишиться на "своєй волнє" та під своїм парусом. Як то кажуть: попутного вітру )))

Сообщение отредактировал Obers - Четвер, 23-Кв-2009, 00:55

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Про НАТО (Що думають лохвичани про вступ до НАТО)
Сторінка 26 з 29«12242526272829»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017