ЛохвицяВівторок, 19-Вер-2017, 21:46
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 24 з 29«1222232425262829»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Про НАТО (Що думають лохвичани про вступ до НАТО)
Про НАТО
БабайДата: Понеділок, 06-Кв-2009, 10:42 | Сообщение # 346
Генераліссімус
Награды: 5
Статус: Offline
Та ото ж. А винним зробили Огризка !
Мабуть, щоб черговий раз лизнути дупу Путіну.

На конкурсе "Самая сексуальная задница" победил В. В. Путин. Поцеловать
его жопу оказалось наибольшее число желающих...

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

YanushevichДата: П'ятниця, 17-Кв-2009, 14:43 | Сообщение # 347
Генерал-полковник
Украине по силам участвовать в силах быстрого реагирования НАТО

Оказываемся, мы кое-что все же можем.

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

ObersДата: П'ятниця, 17-Кв-2009, 16:06 | Сообщение # 348
Генераліссімус
Награды: 10
Признаюсь, весь текст не осилил, вопрос явно если не злободневный, то достаточно важный, сколь вызвал достаточно оживленную дискуссию. А у меня вопрос, правда его следовало бы задать в формате живого общения, но все же, пусть каждый ответит сам для себя. Прежде чем рассуждать о чем то надо иметь хотябы основные знания собственно о предмете разговора. Мой вопрос максимально поверхностен, но и максимально углублен в суть проблемы. Итак: как расшифровывается аббревиатура НАТО? Википедиигуглияндексы это обман себя, а не меня. Спасибо за внимание.

YanushevichДата: П'ятниця, 17-Кв-2009, 16:44 | Сообщение # 349
Генерал-полковник
Quote (Obers)
Мир спасут красота и массовые растрелы.

Это что, по Лимонову?

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

БабайДата: П'ятниця, 17-Кв-2009, 17:47 | Сообщение # 350
Генераліссімус
Quote (Obers)
как расшифровывается аббревиатура НАТО?

Насколько я помню со школьного курса,- то Северо Атлантический Военный Блок.
Только это по нашему, а НАТО - английская абревиатура.
Это по памяти, без Википедий.

цитата из фильма.

grigori37Дата: П'ятниця, 17-Кв-2009, 17:56 | Сообщение # 351
Генерал-лейтенант
Награды: 2
НАТО колись було військовим блоком, а зараз стало колективною обороною. Мекні здається, що останне краще.

Radcenko

БабайДата: П'ятниця, 17-Кв-2009, 18:51 | Сообщение # 352
Генераліссімус
Так він, здається, і створювався, для колективної оборони від тодішнього СССР.

цитата из фильма.

ObersДата: Субота, 18-Кв-2009, 03:06 | Сообщение # 353
Генераліссімус
Янушкевич, уважаемый, слово хохол в вашей обпиське должно чередоваться с словом кацап, и наоборот Русским предзнаменовать Украинцы( уважаемые) или Русы. Мой вывод( не стремящийся к категории истины но являющийся ней) - Ваша НЕНАВИСТЬ к нации Украинцев( Малоросов) тотальна и этот факт минус вам, увы smile / Смотрите выше, выше, выше, дарагой!

Додано (18-Кв-2009, 02:06)
---------------------------------------------
NАТО- организация североантлантического договора, ни больше, ни меньше, только по аглицки. Уточнить? Милые, дорогие мои земляки, она, эта организация, альянс, договор, на, извините, и нафиг не нужен. Пусть себе натотирует, у Нас свои мелодии.

grigori37Дата: Субота, 18-Кв-2009, 10:35 | Сообщение # 354
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Ідіоти англійці, французи, німці та інші європейці, створили нікому і нафіг непотрібне НАТО і платять податки на його утримання. Зовсім деградували, вижили з ума. Вважають, що колгоспом жити краще і безлечніше ніж одноосібно. А ми вже це проходили і в колгосп нас не затягнеш "Ми наш ми новий мир построим". Ура! Obers

Radcenko

БабайДата: Субота, 18-Кв-2009, 11:44 | Сообщение # 355
Генераліссімус
Quote (Obers)
Милые, дорогие мои земляки, она, эта организация, альянс, договор, на, извините, и нафиг не нужен.

Пане Obers, а чи відомо Вам, що Росія досить давно, і широкомасштабно співпрацює з НАТО ?
А те, що з усіх країн, що входять , чи не входять до НАТО, саме Росія є найзапеклішим противником входження України до НАТО ? Виходить, що Вам російські телерадіоканали так мізки запудрили, що Ви самостійно думати розучилися ? Пробуйте думати САМОСТІЙНО . Ще не пізно. Пробуйте аналізувати прочитане чи почуте, і намагайтеся зробити ВЛАСНІ висновки. Більше читайте і ДУМАЙТЕ. Снаги Вам і щастя .

цитата из фильма.

ObersДата: Субота, 18-Кв-2009, 13:30 | Сообщение # 356
Генераліссімус
Бабай, але ж Ви самі, я лише до Ваших слів апелюю, слідкуєте за РФ замість того щоб думати самостійно. Росія наш історичний і стратегічний партнер, тут немає місця для контраргументів. Я, радикальний націоналіст, виголошую це свідомо! Наразі наша мета зближення з Північними сусідами, але після знищення цього державоутворення. Заради цього стратегічного питання п падіння власне влади в нашій державі важаю мізерною платою. Найлегше співати славу Україні, тримаючи при цьому дулю в кармані. Тактичні методи спротиву окупаційній владі- Z.O.G., узагальнювати не буду, бо не дурень. Чекайте.

Додано (18-Кв-2009, 12:30)
---------------------------------------------
gripori, причому платят США-ЗСА( з'єднанні стейти американії), свідомо і не маючи навіть подібності безпеки в середині своїх країн.

БабайДата: Субота, 18-Кв-2009, 14:01 | Сообщение # 357
Генераліссімус
Пане Obers, мені довелося жити при тоталітарному режимі в СССР. Я служив в радянській армї. Я пам"ятаю це сам, не по оповідкам інших людей. Були тоді свої плюси, але були й мінуси. І мінусів набагато більше. Ви просто цього ще не розумієте, і не знаєте, що таке Росія, з її монопольними замашками, і владою.

цитата из фильма.

ObersДата: Субота, 18-Кв-2009, 14:18 | Сообщение # 358
Генераліссімус
Шановний Бабай, нехай Вас не вводить в оману написаний в профілі вік- як пояснили мені адміни іншого ресурсу, то помилка систем. Не бійтесь нагадувати мені про СССР, я рождён и вырос там. Но жизненным критерием, ещё в те дремучие времена, я выбрал опастный путь. О чём не сожалею и последовательно иду. Моя Борьба- это Наша Борьба!

БабайДата: Субота, 18-Кв-2009, 14:43 | Сообщение # 359
Генераліссімус
Quote (Obers)
Но жизненным критерием, ещё в те дремучие времена, я выбрал опастный путь.

Каждый выбирает по себе,- женщину, религию, дорогу. ( Омар Хаям)

Я ніколи не буду пов"язувати життя, і навіть мати справу з людиною,
яка вчинила підлість, по відношенню до мене, чи моєї сім"ї.
Росія ж вчинила підлість по відношенню до мого народу. І продовжує це робити.
То про яке зближення може йти мова ? Якщо навіть святу назву - Київська Русь - вони спаплюжили.

цитата из фильма.

ObersДата: Субота, 18-Кв-2009, 15:08 | Сообщение # 360
Генераліссімус
Зближення після знищення РФ, зблишення після знищення нашої абракадабри. Мета ідейних Білих націоналістів ( нація менша Раси. Кров понад усе.)- знищення, тотальне, існуючих систем.
Росіяни не менш постраждали, так чому ми маємо їх зневажати? Бо так сказав хто? Бандера, Мельник і Донцов цього не казали. Можливо вони помилились не сказавши, а можливо не сказали свідомо- Рассейская империя и Русский народ суть разные вещи.
А тепер слухаєм максимально уважно- з свідомими Руськими в Нас одна мета, спільні методи, і однакові мрії- РФ і быдлоКраїні смерть. Життя- поперед нами. Вперед!

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Про НАТО (Що думають лохвичани про вступ до НАТО)
Сторінка 24 з 29«1222232425262829»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017