Спілка підприємців Лохвицького району - Сторінка 7 - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяНеділля, 04-Гр-2016, 13:18
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 7 з 11«12567891011»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Спілка підприємців Лохвицького району (Як живеться підприємцям при новій владі?)
Спілка підприємців Лохвицького району
БабайДата: Субота, 09-Січ-2010, 14:58 | Сообщение # 91
Генераліссімус
Награды: 5
Статус: Offline
Quote (РК-86)
Я про дитяче відношення у дорослої людини до вигляду віртуальних цукерок. Ну напрошується лозунг: Олигархов движут лохи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

З часом, все більш витонченою стає бізнес - культура.
Те, що на початку 90-х грубо називалося розведеням лохів,
тепер носить красиві назви : "Акція", "Знижки", "Розпродаж" ...

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

aboubyrДата: Субота, 09-Січ-2010, 17:03 | Сообщение # 92
Генерал-майор
Награды: 3
Така думка наша спілка підприємців існує в віртуальній площині.Нема в ній життя.
Нафік тоді існувати такій абрівіатурі?

Листопад
"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

TradersДата: Субота, 09-Січ-2010, 22:46 | Сообщение # 93
Рядовий
Награды: 0
Quote (Лохвицький)
Отож я знову про те саме )))
Одинадцять рок1в тому мы створювали Сп1лку п1дприемц1в Лохвицького району з метою утворення потужно1 б1знесструктури для вир1шення багатьох питань розвитку п1дприемництва.Це 1 навчання,проведення сим1нар1в,сп1лкування з колегами на територ11 СНД та дальнього заруб1жжя.Це вивчення досв1ду розвитку ведення с1льськогосподарського виробництва 1 переробно1 промисловост1 в передових кра1нах та багато чого 1ншого.

Шановний пане Лохвицький (він же Юра Е…..).
Не бачу ніякого сенсу в тому, щоб наступати в друге на граблі, які ви “випадково” залишили на доріжці. Спілка підприємців Лохвицького району , яку Ви створили з починаючих “підприємців -розкладушечників”, не дала ніякого корисного результату для так званих “торгашів”.
Слаба агітаційна робота, та невдало підібране керівництво - які після декількох засідань, при низькій активністі відвідування, розвіяли міф про захисну спроможність спілки, та перспективи сплати членських внесків. Засідання, де Ви до речі , могли появитися з легким запашком, і заводити роботу спілки не в ту сторону, втратило цікавість для тієї незначної маси людей, які відвідували приміщення Лохвицької СШ №1. (для починаючих класів).
Якщо тоді, в момент розвитку, починаючого підприємця не можливо було вговорити на так звану “кришу”, то сьогодні тим більше вона нікому не потрібна.
“Щирий українцю” - міні відома Ваша тяга до керівних посад. При розвалі радянського союзу, Ви були активним пропагандистом за незалежну Україну. Тільки у Вас, стримів із вікна жовто-блакитний прапор із тризубцем на полотні, і тільки Ви розповсюджували тоді, майже заборонену символіку України, та показували який Ви націоналіст. Коли ж, уже в самостійній Україні для Райдержадміністрації Ви виявилися непотрібні, появилась боротьба за побудову спілки підприємців. Потім виїзд в Ізраїль, і Ви уже поважний мешканець міста Хайфа. Повернувшись же назад, і вже не знімаючи національний головний убір держави Ізраїль, в колишнім “щирий українець - націоналіст” знову шукає “стадо” яким би можна керувати за ради власних амбіцій.
Юра не мути воду, та не шукай “лохів” в славнім місті Лохвиця.

aboubyrДата: Неділля, 10-Січ-2010, 10:24 | Сообщение # 94
Генерал-майор
Пане " Традерс"- Ви це написали з похмілля?
Прчому тут Трінібаб до того що у ВАсша країна - гайно. Хто винен, що в лохів які населяють лохвиччину повспливало на поверхню гамно. Не з Хайфи його сюди привезли.Це наше з вами,і ми в ньому існуємо.
Якщо хтось це бачить, і щось намагається пертворити, то це "вор" ,а хто гребе зухвало той Ваший явно фаворит.
“Щирий українцю” - міні відома Ваша тяга до керівних посад" - напевно Ви її маєте, а іншим зась.

Листопад
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

TradersДата: Неділля, 10-Січ-2010, 15:28 | Сообщение # 95
Рядовий
Quote (aboubyr)
Пане "Традерс"- Ви це написали з похмілля?
Прчому тут Трінібаб до того що у ВАсша країна - гайно.

Пане aboubyr- моє похмілля було не більше чим Ваше.
Причому тут країни та міста?
Річ іде про людину, якій перестали довіряти на початку створення “спілки підприємців”
Якщо Ви довіряєте пану Лохвицькому, запропонуйте зараз підприємцям на базарі відновити спілку.
Пройдіться з паном Лохвицьким по місцевим підприємцям, які починали в 93р. , і почуєте “довірчі” висловлювання в адрес даної спілки, та самого організатора.

Quote (aboubyr)
керівних посад" - напевно Ви її маєте, а іншим зась.

Мерзну на базарі, як і в 93р.

БабайДата: Неділля, 10-Січ-2010, 16:05 | Сообщение # 96
Генераліссімус
Пане Traders, а чи відомо Вам, що в інших містах (навіть Полтавської області) спілки існують.
Мало того, вони навіть діють. Там що ? Підприємці не такі ? Чи держава інша ?
І до чого тут Лохвицький ? Він спілку не очолював. Першим спілку очолив Ярмішко.
Спілка має бути .(крапка)
Спілка має працювати .(крапка)

цитата из фильма.

TradersДата: Неділля, 10-Січ-2010, 17:49 | Сообщение # 97
Рядовий
Quote (Бабай)
Спілка має бути .(крапка)
Спілка має працювати .(крапка)

Шановний Бабай.
Ніхто не проти спілки в м. Лохвиця.
Я став свідком її створення. І повірте, більшість зареєстрованих тоді середніх та дрібних підприємців, на сьогодні, не знає про її існування. То що це за спілка? Яка має затверджений статут, має керівний склад, та не має самих рядових членів спілки. А можливо я неправильно міркую, і там дійсно великий та дружній колектив підприємців Лохвицького району.
Те що спілку першим очолив Ярмішко, а в керівний склад ввійшли Медведєв, Олійники і так далі…... це одне, а те що ідеологом, який працював в масах був Юра Є…., це інше.
І тому недовіра пішла не на керівний склад, який вибрали на засіданні, а на людину яка агітувала підприємців до вступу в спілку. Хоча потрібно віддати належне Юрію Є…., він найбільше працював агітуючи дрібних підприємців.
І все ж таки, при великій повазі до Вас шановний пане Бабай, спілка не створюється на сторінках, та форумах Інтернет видань. Спілку потрібно створювати залучаючи живих людей (з реальними іменами, а не аватарами) з числа дрібних, та середніх підприємців. Притому в агітатори брати людей з розряду сьогоднішніх дрібних підприємців. Людей які користуються довірою в масах, та не мають спаплюжену репутацією.
А можливо моя думка хибна, і простіше творити спілку в Інтернеті, де не потрібно ходить на збори, здавати внески (гроші без яких, спілка ніщо) та боротися за рядових членів спілки.

Я за реальну, діючу спілку. До якої можна звернутися за допомогою, чи хоча б, за безкоштовною юридичною консультацією, де невеликі внески членів спілки, являтимуться оплатою для приватного адвоката.

aboubyrДата: Неділля, 10-Січ-2010, 19:06 | Сообщение # 98
Генерал-майор
Керівний склад спілки ,в той час ,"пропонували" заболотні,передрії ,а ви це захавали. Як можуть люди в яких душа не лежить до рутинної праці ,якщо це не на власне благо" щось творити для інших . Вони ж ,призначені партією .... ,керівники спілки, лише хизувались собою , ЇХ запрошували на якісь там "верховні "засідання ,де вони неначе набундючені індики висіділи ,для галички звітності районних партбосів, а рутинну роботу намагавсь ,без власної особистої користі, з особистої ініціативи ,без абсолютно ніякої сторонньої допомоги , тим паче призначених керманичів, вів пан Ю.Є.
Як умів так і робив. Бо цим ніхто більше незаймався і понині незаймається.
"Я за реальну, діючу спілку. До якої можна звернутися за допомогою, чи хоча б, за безкоштовною юридичною консультацією, де невеликі внески членів спілки, являтимуться оплатою для приватного адвоката".
Це не ВАША свіжа думка , а "Лохвицького" , який цю ідею ще в той час носив з агітацією по дрібних підпиємцях.
Я також бував на тих зібраннях, і ці процеси бачив в очевидь. І не лише їх.

Листопад

БабайДата: Неділля, 10-Січ-2010, 19:55 | Сообщение # 99
Генераліссімус
Пане Traders, може Ви пам"ятаєте фільм "Забута мелодія для флейти" ? Там бюрократи на весь тодішній СССР заявили, що найкращий спосіб розвалити любу справу - це ОЧОЛИТИ її. Саме це й сталося з тодішньою спілкою. Вона є й зараз, але немає тії людини, яка б як Юрій бігала, і намагалася зліпити до купи підприємців, щоб об"єднати їх єдиною метою.
Quote (Traders)
Я за реальну, діючу спілку. До якої можна звернутися за допомогою, чи хоча б, за безкоштовною юридичною консультацією

То й будь ласка, звертайтеся до діючого голови спілки.
Онасенко Анатолій Петрович ніби ще ні від кого не відвертався. Він і проконсультує Вас по питанням, які Вас цікавлять. А бігати за Вами, як Юрій, вже ніхто не буде. В кожного своїх справ достатньо. Ніхто не ставив за мету утворювати спілку в інтернеті. Хотіли лише дати підприємцям можливість спілкуватися не тільки в реалі, а можливо, й піднімати якісь питання на обговорення.

цитата из фильма.

TradersДата: Неділля, 10-Січ-2010, 20:47 | Сообщение # 100
Рядовий
Quote (Бабай)
А бігати за Вами, як Юрій, вже ніхто не буде.

Шановний пане Бабай та пане aboubyr
Дякую за змістовне роз'яснення по даному питанню. Дійсно Ви багато в чім маєте рацію.
Напевне я недостатньо був інформований, як і більшість зареєстрованих підприємці, які тоді вступили до спілки. Неправильна думка про поганого Юру Є., в мене та і в багатьох членів спілки, глибоко засіла в головах, і в результаті всіх собак почепили на Ю.Є.
Буду сподіватися що діючий голова спілки Онасенко Анатолій Петрович дійсно не відвернеться
в разі звернення до нього.

РК-86Дата: Середа, 13-Січ-2010, 20:31 | Сообщение # 101
Генераліссімус
"Бизнес - это такая игра, в которой выигрывает тот, кто лучше знает
правила, а проигрывает тот, кто их исполняет.
[b]Бабай
[/b]"

Повісьте на двері Вашого клубу...

Пан Ємаков також - "за".

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

БабайДата: П'ятниця, 15-Січ-2010, 15:15 | Сообщение # 102
Генераліссімус
Пане РК-86, це все що Ви зрозуміли ?
Мені Вас шкода, Ви надто поверхнево все сприймаєте.
Не підприємці придумали ПДВ, і різні схеми його повернення.
Не вони створили тендерну палату, Не їхня ідея тендерних закупок,
і багато їншої гидоти, де широке поле для хабарів.
Це все "подарунки" від чиновників, які "творять" такі закони і правила.
А їх там сидить 450 "творців"...
Мисліть глибше, і буде Вам щастя ...

цитата из фильма.

РК-86Дата: Неділля, 17-Січ-2010, 22:22 | Сообщение # 103
Генераліссімус
Бабай, Мисліть глибше, і буде Вам щастя ...
Одна надвоє гадала... Мало бабок спілка зібрала. Для 450 "творців"...
І якщо політика не пов"язана з інтересами бізнесу і навпаки - тоді я мавпа...
Розмова про правила гри. Ага? Чи ні?

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

БабайДата: Понеділок, 18-Січ-2010, 13:27 | Сообщение # 104
Генераліссімус
Quote (РК-86)
Мало бабок спілка зібрала. Для 450 "творців"...

Пане РК-86, щось ви не туди завернули.
Спілка підприємців ніяких коштів не збирала ...
А якщо Ви кудись здавали гроші, то Вас тупо кинули !

Quote (РК-86)
І якщо політика не пов"язана з інтересами бізнесу і навпаки

Звичайно пов"язані. Але з великим бізнесом. У Вас є кілька заводів ?
Чи у Вас корпорація, чи концерн ?

цитата из фильма.

aboubyrДата: Середа, 27-Січ-2010, 21:29 | Сообщение # 105
Генерал-майор
А- уууу! А-ууу! Живий хто небуть є?

Листопад

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Спілка підприємців Лохвицького району (Як живеться підприємцям при новій владі?)
Сторінка 7 з 11«12567891011»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016