ЛохвицяПонеділок, 11-Гр-2017, 04:56
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 11«12341011»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Спілка підприємців Лохвицького району (Як живеться підприємцям при новій владі?)
Спілка підприємців Лохвицького району
БабайДата: Понеділок, 08-Вер-2008, 15:54 | Сообщение # 16
Генераліссімус
Награды: 5
Статус: Offline
Quote (ДЯДЬКО)
Щоб підприємці почали спілкуватися, вони повинні відчути, що з ними розмовляє щира, не номенклатурна людина.

А я хіба маю якесь відношення до номенклатури ? Насмішили, Шановний ! А володіти аудиторією - то справа ораторів, а не моя.

І чого це Ви ДЯДЬКО, такий злий та сердитий на всих ? Коли у Вас неприємності, то це не значить, що всі в цьому винні...

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

ДЯДЬКОДата: Понеділок, 08-Вер-2008, 16:07 | Сообщение # 17
Генерал-майор
Награды: 0
Ну, Ви й психолог! Жму руку! Зізнаюсь Вам по дружбі заочній- бджоли покусали...Хай їм грець...

БабайДата: Понеділок, 08-Вер-2008, 16:26 | Сообщение # 18
Генераліссімус
Просто я не перший день живу на світі, та й з людьми багато спілкуюся ... А неприємності бувають в усих. Варто пам"ятати : - біда не в тому, що впав, - біда в тому, що не піднявся ...

цитата из фильма.

ДЯДЬКОДата: Понеділок, 08-Вер-2008, 18:07 | Сообщение # 19
Генерал-майор
На що це ви натякаєте? Я- не песиміст. Я-оптиміст! І тому надіюсь, що підприємці Лохвицького району почнуть спілкуватися та ділитися своїми проблемами .

БабайДата: Понеділок, 08-Вер-2008, 18:49 | Сообщение # 20
Генераліссімус
На жаль, ці сподівання поки що не справджуються. Можливо просто не хочуть "виносити сміття з хати" , і воліють самі розбиратися з своїми проблемами. Як говорив один пілприємець : " Нам не потрібно допомагати, буде вже дуже добре, коли нам не заважатимуть"

цитата из фильма.

ДЯДЬКОДата: Вівторок, 09-Вер-2008, 14:40 | Сообщение # 21
Генерал-майор
Про це "сміття" на лохвицькому базарі вже зранку ТАК гудуть, що аж на Гудзюрину чутно! А "розбираються" вони зі своїми проблемами поодинці...От аби разом згуртувалися - більше б влада ЇХ ПОВАЖАЛА!!!

kokoДата: Четвер, 11-Вер-2008, 13:42 | Сообщение # 22
Рядовий
Питання до пана Лохвицького.Що ви розуміете під багатодітними сім"ями?Та яким чином буде надана така знижка на вами перераховані групи товарів?У мене є друзі у яких 3-4 дітей ,але ніхто з них не чув про акцію не отримав насолоди від її плодів.Може це таємна акція для дуже вузького кругу "нових багатодітних українців".Ні "собез",ні наша влада на місцях не надае лохвичанам такої інформації.На запит у "собезі" мойого знайомого про те якими пільгами можуть користуватись багатодітні сім"ї він отримав хамську відповідь.Цитувати не буду.Буду вдячний вам за відповідь. dry

КотькаДата: Понеділок, 22-Вер-2008, 22:35 | Сообщение # 23
Майор
ДЯДЬКО если б вы свои проблемы с насекомыми выносили на общее обозревание к владе, то отношение к вам не изменилось бы, так и предприниматели...от этого ничего не измениться...и уважение тоже больше не станет...каждый свои проблемы со своим делом решает сам, без афиширования...но если уж что то очень не решаемое ...уж тогда, но не всегда идут на общение...

NULLA LEX SATIS COMMODA OMNIBUS EST

ДЯДЬКОДата: Вівторок, 23-Вер-2008, 01:02 | Сообщение # 24
Генерал-майор
Котя, це Ви з лічного опиту так вважаєте? У нас містечко невелике, усі на виду.І проблеми підприємців видко, як на лодоні.Вирішувати їх потрібно гуртом.( А гуртом і батька легше бити...) Ви б таки, Котя, приїхали у Лохвицю. Чи що?

КотькаДата: Вівторок, 23-Вер-2008, 13:57 | Сообщение # 25
Майор
Да, есть опыт...что то мне не вериться что все такие добрые и будут заниматься проблемами тех кого больше всего ненавидят...ШпекулянтЫ...
Не..., лучше вы к нам на Колыму smile

БабайДата: Вівторок, 23-Вер-2008, 18:07 | Сообщение # 26
Генераліссімус
Quote (ДЯДЬКО)
проблеми підприємців видко, як на лодоні.Вирішувати їх потрібно гуртом.

Якщо в кого з підприємців проблеми, - то не дуже вони поспішать винести їх "на люди".
Конкурентам - втіха, сусідам - радість, простим людям - задоволення ...
Недарма в народі говорять, нема більшого щастя, чим неприємності в сусіда.
Такий в нас на периферії народ. Тому й не виносять "сміття з хати", а самотужки вирішують свої справи .

цитата из фильма.

ДЯДЬКОДата: Вівторок, 23-Вер-2008, 22:07 | Сообщение # 27
Генерал-майор
Ну, тоді пропоную закрити тему!!! Про яку спілку підприємців йдеться мова? Якщо кожен підприємець - "моя хата з краю", та "нишком - тишком"!!! Вони сюди писать не будуть, стидно перед сусідами...А нам про це ляси точить нічого! Он повно інших тем...

КотькаДата: Вівторок, 23-Вер-2008, 23:42 | Сообщение # 28
Майор
А стоит ли? Лучше здесь другие вопросы решать, чем рыться в том, чем не надо...
Тема достойная, только надо нужное русло найти...

ЛохвицькийДата: П'ятниця, 03-Жов-2008, 23:16 | Сообщение # 29
Генерал-майор
Награды: 3
Отож я знову про те саме )))
Одинадцять рок1в тому мы створювали Сп1лку п1дприемц1в Лохвицького району з метою утворення потужно1 б1знесструктури для вир1шення багатьох питань розвитку п1дприемництва.Це 1 навчання,проведення сим1нар1в,сп1лкування з колегами на територ11 СНД та дальнього заруб1жжя.Це вивчення досв1ду розвитку ведення с1льськогосподарського виробництва 1 переробно1 промисловост1 в передових кра1нах та багато чого 1ншого.
На жаль до цього часу сп1лка майже безд1ева,а п1дприемц1 мабуть не розум1ють,що час не сто1ть на м1сц1.Св1т 1нтенсивно зм1нюеться.П1дприемлив1 люди завжди см1ливо дивляться в майбутне,щоб не залишитися в минулому.
Тож хочеться, щоб лохвицьк1 п1дприемц1 йшли в ногу з часом.Сп1лка створювалася для розвитку сво1х учасник1в,а не для статистичного управл1ння.

Возлюби ближнього свого,як себе самого.

ДЯДЬКОДата: Субота, 04-Жов-2008, 12:50 | Сообщение # 30
Генерал-майор
Quote (Лохвицький)
Тож хочеться, щоб лохвицьк1 п1дприемц1 йшли в ногу з часом

А вони і йдуть...Середній бізнес так-сяк тліє, а дрібний повільно, але впевнено вмирає...
Підприємці лохвиччини масово здають свої патенти...

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Спілка підприємців Лохвицького району (Як живеться підприємцям при новій владі?)
Сторінка 2 з 11«12341011»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017