ЛохвицяВівторок, 12-Гр-2017, 15:21
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 9«1234589»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Стратегiчний план розвитку Лохвицького району (Внеси свою частку в розвиток рiдного краю!)
Стратегiчний план розвитку Лохвицького району
rootДата: Понеділок, 23-Чер-2008, 20:10 | Сообщение # 31
Адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 464
Награды: 4
Репутация: 16
Статус: Offline
Quote (grigori37)
Вони такі ж громадяни України як і усі, може тільки активніші і сміливіші.

Майже такі ж, але відрізняються від нас сумами на банківських рахунках, країною розташування цих банків, роботою, якщо те що вони роблять можна так назвати, зарплатнею яку вони отримують за свою "невтомну працю", місцями відпочику, та іншим неназваним тут речами, думаю список можна продовжити досить довгий... Ці громадяни в 90-х просто вспіли вихватити ласий шмат, тоді як всі інші спостерігали за "створенням суверенної демократичної країни", або вилизати спину нижче пояса, тим хто цей шмат тянув. Якщо ці громадяни такі ж самі, тоді навіщо їм недоторканість, звільнення від податків (лише в нас є максимальна сума доходу з якої деруть податки), безкоштовний проїзд (і не лише на трамваї) та інше...
Quote (grigori37)
Ми сами вибираємо політиків.

Ми обираємо максимум 25% від тих цифр які нам оприлюднюють. Все інше обирають за нас. Я не говорю про те що не ми кидаємо бюлетні в скринюку з потрібними голосами, але вибір роблять гроші тих хто в списках. Я не думаю що відкрию тайну, якщо скажу що в кожної партії перед виборами є списки людей, і голоси ці вже рахують набагото раніше за самі вибори.
Quote (Бабай)
Та й грошей таких на виборчу компанію в мене нема.

Якщо говорити про місцевий рівень, то пробиться можна, але чи дадуть потім працювати...

Якщо взяти для прикладу наше місто, то видно що його вилизують лише тоді - коли до нас їдуть гості зверху :). В нас просто всі мовчать. Грошей просять, отримують відповідь - немає, і все. А якби голову Області повезли не полатаним перед його приїздом містом, а об'їздною по Рози Люксембург, щоб дорогою він пару разів підскочив, прикусив язик під час розмови "в прижку", пару разів черконувся низьким днищем забугрового авто, можливо і гроші б знайшлися. Чому як приїздить шишка, зразу пропонують краще? Можливо було б краще показати обдерту бібліотеку з дореволюційними книжками, наші дороги, пофарбованого з обного боку Леніна, об'їздну дорогу якою на папері їздять фури з Сум на Київ, темні заросші околиці міста та інші "достоїнства", яких нас хватає + відвезти ще на Червонозаводське, дать поспілкуватися з жителями не по "гарячій" тел.лінії, а наживо, думаю враження б залишилися.
Навіщо наші політики женуться за рейтингами? Щоб зверху, ніхто не перекинув стільця, але на жаль, не думають про те що цей стілець з кожним днем розхитують знизу...Стілець політика який дійсно щось робе для людей, знизу завжди будуть тримати низи, і перевернуть зверху його зможуть, ну його швидко знизу поставлять на місто. Люди як вогонь, коли ми поодинці - просто вогники які можна загасити легеньким подихом, коли нас "однодумців" багато - це вже пожежа, яку важко загасити, і під час якої дехто може і "згоріти".


 
grigori37Дата: Вівторок, 24-Чер-2008, 14:53 | Сообщение # 32
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 593
Награды: 2
Репутация: 6
Статус: Offline
Шановний, root!
Усе що ви написали істина . Так, єсть серед людей злодії, бандити, мотюги, насильники, вбивці, дурні, розумні, здорові і хворі, талановиті і безталанні. І молиться народ, восновному, не Ісусу Христу, а Золотому тельцю (мамоні, багатству).
Пам*ятаєте: « В угожденье богу злата край на край идёт войной и людская кровь рекою по клинку течёт булата, люди гибнут за металл...Сатана там строит бал.» Це із класичної опери, а ось від нашого земляка: « Всякому городу нрав і права, Всякий імєєт свой ум голова... Всякого манить к наживі свій біс...» Так налаштоване людське наше стадо.
Вам щось неподобається? Ви роздратовані? Світ не вкладається в Ваші уявлення про нього? Хочеться кращого, справедливішого? Так от, при бажанні щось зробити, вихідною позицією повинна бути реальність, тобто ота правда що Ви навели.
Робити покращення можна різними способами, законними і незаконними, організавуватися в політичні партії, збиратися в банду, діяти як терорист- одиночка та інше, можна ситіти і чекати поки інші люди зроблять це покращення, а можна плюнути на все політичне і займатися виключно самим собою. Вибір великий, а світ при всих недоречностях привабливий: Сонце, голубе небо, шелест листя ...
Раджу почитати книгу без автора «Проект Россия» http: // projekt russia. ru / text / 2. htm , я читав.


Radcenko
 
ЛохвицькийДата: Четвер, 17-Лип-2008, 22:27 | Сообщение # 33
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 378
Награды: 3
Репутация: 9
Статус: Offline
root, grigori37,думаю що ви обое пишете в1рно 1 гарно.
А недоречност1 як1 1снують д1йсно починаються з нас,1 якщо в м1ст1 е як1сь проблеми, наприклад,то не мер винен в першу чергу,а люди,як1 не можуть орган1зуватися для вир1шення р1зних проблем 1 питань.Низький р1вень св1домост1,безв1дпов1дальн1сть перед майбутн1м сво1х д1тей та 1нше.Кажуть ментал1тет такий surprised
Але все йде сво1м чином.Ми вчимося на власних досягненнях та помилках.Звичайно хочеться щоб Лохвиця вже сьогодн1 була охайною та привабливою.Та для цього треба добре попрацювати громад1 м1ста разом з обранцями в р1зних г1лках влади.А для цього потр1бне Велике Бажання,якого ще на сьогодн1 мабуть нема!

Додано (28-Чер-2008, 09:18)
---------------------------------------------
Надзвичайно цікавою для всіх присутніх була інформація заступника Полтавського міського голови Віталія Нікіпелова про заходи щодо соціально-економічного, культурного розвитку міста, затвердження Стратегічного плану економічного розвитку Полтави під девізом «Полтава― місто, де хочеться жити». applause

Додано (17-Лип-2008, 21:27)
---------------------------------------------

Quote (grigori37)
Діла єсть різних рівнів і компетенцій.

5.4 Регуляторна політика, підтримка і розвиток підприємництва.

Головним пріоритетом у діяльності органів виконавчої влади щодо здійснення економічних реформ в районі є проведення єдиної державної регуляторної політики у сфері підприємництва, яка здійснюється шляхом нормативного регулювання його діяльності. Оптимальне нормативне регулювання підприємницької діяльності передбачає усунення правових, економічних та адміністративних перешкод у реалізації права на підприємницьку діяльність.

Станом на 01.10.2007 року в районі зареєстровано 2052 суб’єкти підприємницької діяльності, в тому числі 169 малих підприємств (юридичних осіб) і 1883 суб’єкти підприємництва – фізичні особи. За січень – вересень 2007 року зареєстровано 145 суб’єктів підприємницької діяльності – фізичні особи. В районі діє 76 фермерських господарств загальна площа сільськогосподарських угідь які обробляються 6519,4 га.

Відповідно до Програми підтримки малого підприємництва у Лохвицькому районі на 2007-2008 роки прогнозна чисельність суб’єктів малого підприємництва до кінця 2007 року збільшиться до 1910. Чисельність працівників зайнятих в малому та середньому бізнесі складе3980 чол.

Аналіз діяльності малого підприємництва свідчить, що переважна їх кількість працює в сфері торгівлі – 58,0%, надають послуги по перевезенню транспортними засобами – 6,5%, в сільському господарстві та пов’язаних з ним послугами – 2,8 %, на підприємствах переробної промисловості – 13,2 %, на підприємствах, які мали інші види економічної діяльності (технічне обслуговування та ремонт автомобілів, адвокатська діяльність, ремонт взуття, виробництво меблів, вантажні перевезення) – 19,5%.

Суб’єкти малого бізнесу також залучаються до виконання регіональних замовлень, зокрема перевезення пасажирів на автобусних маршрутах в межах району. Так, в сфері пасажирських перевезень діють 4 приватних підприємців, які забезпечують потребу в перевезеннях пасажирів. За січень – вересень 2007 року ними отримано дотацій на відшкодування витрат по перевезенню пільгових категорій пасажирів 176,2 тис.грн., що на 31,1 грн. (21,4%) більше ніж за відповідний період минулого року та становить 70 % від запланованої суми в Програмі підтримки малого підприємництва у Лохвицькому районі на 2007–2008 роки.

Всього підприємствами та підприємцями Лохвицького району за січень – вересень 2007 року до місцевого бюджету сплачено податків та обов’язкових платежів 20622,7 тис.грн., що на 5696,2 тис.грн. (38,2%) більше ніж за відповідний період минулого року. Надходження від сплати єдиного податку з юридичних та фізичних осіб, торгового патенту, фіксованого сільськогосподарського податку за січень – липень 2007 року склали 1190,0 тис.грн., що становить 5,7% від загального надходження.

Спостерігається позитивна тенденція розвитку підприємництва в сільській місцевості. Так за 2006 рік зареєстровано 98 суб’єктів підприємництва – фізичних осіб, а за 9 місяців 2007 року зареєстровано вже 60 суб’єктів підприємництва. Здебільшого підприємці займаються торгівлею. Також велика увага приділяється збільшенню кількості фізичних осіб – підприємців, що надають послуги сільському населенню. Серед них послуги по завершенню будівництва, послуги у рибництві, секретарські послуги, перукарські послуги, послуги їдалень, кафе та інші. Одним із пріоритетів розвитку підприємництва на селі є задекларований державний курс на підтримку сільського зеленого туризму. Так регіональним Фондом підтримки підприємництва по Полтавській області в 2007 році виділено кошти в сумі 30,0 тис.грн. на створення та організацію роботи торгово-побутового комплексу "Нектар" у рамках програми розвитку сільського "зеленого" туризму.


Возлюби ближнього свого,як себе самого.
 
SanaДата: Четвер, 07-Серп-2008, 17:36 | Сообщение # 34
Підполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 149
Награды: 0
Репутация: 3
Статус: Offline
Лохвицькому
Биогазовые установки могут устанавливаться как очистные сооружения на фермах, птицефабриках, спиртовых заводах, сахарных заводах, мясокомбинатах. Биогазовая установка может заменить ветеринарно-санитарный завод. Т.е. падаль может утилизироваться в биогаз вместо производства мясо-костной муки.

На Спиртзаводе Червонозаводском в технологическом процесе изготовления спирта одним из побочных продуктов является углекислота, которая при определенном давлении сжиживается, и собирается в емкостя. Реализуется по запросу покупателя, является продуктом который употребляется нами в газированных напитках, оной продукт из спиртопроизводства является пищевым. Что лучше пить газировку с пищевым газом или с просто выделенным из воздуха. Внимае углекислота из спиртопроизводства зернового может содержать опасную концентрацию метанола, мелясное производство спирта этот процент знаааачительно уменьшает. wink

Додано (07-Сер-2008, 16:36)
---------------------------------------------
rootу
Якщо взяти для прикладу наше місто, то видно що його вилизують лише тоді - коли до нас їдуть гості зверху :). В нас просто всі мовчать.
А вигадаэте в одному нашому районы таке?

 
БабайДата: Неділля, 07-Вер-2008, 15:28 | Сообщение # 35
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
В усьому світі практикують безвідходне виробництво. Побудова технології базується на завершеному циклі переробки від початку і до кінця. Таке виробництво найбільш вигідне для всих. Ті ж самі біогазові установки вже давно відомі ,і широко практикуються в Європі. Але використовувати це в нашому регіоні чомусь ніхто не спішить. Мабуть, щоб привабити інвесторів потрібна стабільність. А її нема ні країні ні в районі.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
grigori37Дата: Неділля, 07-Вер-2008, 16:42 | Сообщение # 36
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 593
Награды: 2
Репутация: 6
Статус: Offline
В Лохвиці спалюють сміття. А чи не можна його висушувати на сонці літом, упаковувати і продавати як дрова в Німеччині?
Хто знає, скільки коштує газ. що йде на обігрів хати із трьохт кімнат на протязі року? Хочу підключити арифметику... Скільки можна зєкономити грошей, якщо використовувати те, що викидаєм. Котли не такі, то треба переробляти. Газ не подешевшає.


Radcenko
 
БабайДата: Неділля, 07-Вер-2008, 17:43 | Сообщение # 37
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
В Лохвиці спалюють не тльки сміття, картон, папір, відходи деревооббного виробництва. Кожен рік проходить обрізка дерев, в приватному секторі, електрики розчищають дерева де проходять ЛЕП. Частково на полх спалюється солома . Тож сировини для переробки вистачить. Тільки легше скиглити "нема роботи", "нема грошей"
аніж підняти дупу й самому щось почати робити.


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
ДЯДЬКОДата: Понеділок, 08-Вер-2008, 12:36 | Сообщение # 38
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 348
Награды: 0
Репутация: 3
Статус: Offline
А давайте піднімимо дупи ...і повитягуємо пусті пляшки з калюжі-ставка в центрі міста !!!
 
БабайДата: Понеділок, 08-Вер-2008, 13:28 | Сообщение # 39
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Дуже добре поставлене питання. Хотів би я подивитися, скільки людей прийде на це міроприємство.
А взагалі, потрібно твердо засвоїти : Чисто не там, де прибирають, а там де не мусорять !


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
ДЯДЬКОДата: Понеділок, 08-Вер-2008, 15:26 | Сообщение # 40
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 348
Награды: 0
Репутация: 3
Статус: Offline
Ставай, Бабає, біля калюжі і розказуй людям
Чисто не там, де прибирають, а там де не мусорять !
Quote (Бабай)
Чисто не там, де прибирають, а там де не мусорять !

Quote (Бабай)
Чисто не там, де прибирають, а там де не мусорять !

Quote (Бабай)
Чисто не там, де прибирають, а там де не мусорять !

Quote (Бабай)
Чисто не там, де прибирають, а там де не мусорять !
 
БабайДата: Понеділок, 08-Вер-2008, 16:33 | Сообщение # 41
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
ДЯДЬКО,
Це має бути на рівні підсвідомості,
коли ні, то хоча б на рівні свідомості,
коли й так ні, то хоча б людей посоромилися,
коли й так ні, то може хоч перед власними дітьми ... який приклад подаєм ...


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
ЛохвицькийДата: Субота, 27-Вер-2008, 12:46 | Сообщение # 42
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 378
Награды: 3
Репутация: 9
Статус: Offline
Як я розум1ю,Лохвицька райрада,Лохвицька райдержадм1н1страц1я,мер Лохвиц1 та мер Червонозаводського,а також сп1лка п1дприемц1в лохвиччини та багато 1нших орган1зац1й та простих громадян п1дтримують пропозиц1ю щодо розробки такого плану.
applause applause applause


Возлюби ближнього свого,як себе самого.
 
SanaДата: Понеділок, 29-Вер-2008, 12:31 | Сообщение # 43
Підполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 149
Награды: 0
Репутация: 3
Статус: Offline
Quote (Лохвицький)
Як я розум1ю,Лохвицька райрада,Лохвицька райдержадм1н1страц1я,мер Лохвиц1 та мер Червонозаводського,а також сп1лка п1дприемц1в лохвиччини та багато 1нших орган1зац1й та простих громадян п1дтримують пропозиц1ю щодо розробки такого плану.

Питання в тому, хто його буде розробляти?
 
grigori37Дата: Понеділок, 29-Вер-2008, 13:10 | Сообщение # 44
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 593
Награды: 2
Репутация: 6
Статус: Offline
Наші предки училися наводити між собою порядок і кой чого досягали. В 1910 році на трьохсьолочних зборах, в Сенчі, по рекомендації земського начальника, Мастицького, мого діда вибрали мировим суддею. Компетенція цієї посади була невелика, розбиратися в проблемах з грянями, находити правду коли чиїсь коні потоптали жито, наказувати тих хто висипає попім на вулицю напротів чужого огороду, добиватися вибаченя у тієї жінки, що в лайці із сусідкою замість сурйозного аргументу підняла спідницю і показала суперниці зад. Платили гроші, я вже забув скільки, але доставало на прожиття сім*ї. Обирали на три роки. Дід був неграмотним судив по совісті і горілки не пив. З ділами справлявся. Тільки в кінці сроку навчився пити горілку. На другий термін не переобирали, бо за три роки людина, як правило, портилася.

Radcenko
 
БабайДата: Понеділок, 29-Вер-2008, 19:36 | Сообщение # 45
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (grigori37)
Наші предки училися наводити між собою порядок і кой чого досягали.

Бачите, як погано, коли люди відмовляються від власної історії. Адже часто так буває, що все нове, це добре забуте старе. І бачите , як мудро, "На другий термін не переобирали" бо знали, що влада псує людину.


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Стратегiчний план розвитку Лохвицького району (Внеси свою частку в розвиток рiдного краю!)
Сторінка 3 з 9«1234589»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017