ЛохвицяВівторок, 23-Січ-2018, 11:07
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 9«123489»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Стратегiчний план розвитку Лохвицького району (Внеси свою частку в розвиток рiдного краю!)
Стратегiчний план розвитку Лохвицького району
grigori37Дата: П'ятниця, 13-Чер-2008, 18:22 | Сообщение # 16
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 593
Награды: 2
Репутация: 6
Статус: Offline
Діла єсть різних рівнів і компетенцій.

Ті що відносяться до всих, громадські, ініціюються і підтримуються грошима із бюджету, громадськими. Цими ресурсами тимчасово управляє міський аба районний гомова. Він при висуванні своєї кандидатури на посаду, озвучував програму дій, набір завдань і цілей. А після виборів, напевне, складав, конкретні плани як виконати взяті зобов*язання. Ото і єсть плани підтримки і розвитку життя району і міста. Я ніколи не вибирався в органи управління, не був членом партіїй тому можу думати не так як воно є, але якщо інакше, то хто тоді повинен складати стратегічний план, хто фінансувати, і хто контролювати виконання?

Іна річ коли сам хазяїн, своє діло і свої гроші. Тоді складай свої плани, вкладай гроші, організовуй і контролюй виконання. Ніхто не буде заважати і вмішуватися.


Radcenko
 
ЛохвицькийДата: Субота, 14-Чер-2008, 15:34 | Сообщение # 17
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 378
Награды: 3
Репутация: 9
Статус: Offline
Quote (grigori37)
але якщо інакше, то хто тоді повинен складати стратегічний план, хто фінансувати, і хто контролювати виконання?

На початку теми е ссилка де можна ознайомитись з одним 1з таких розроблених план1в.Там е повна 1нформац1я хто займався розробкою плану.Ось коротко:

Згідно із розпорядженням голови райдержадміністрації № 381 від 21.11.2003р створено Робочу групу по розробці Стратегічного плану розвитку Дергачівського району та затверджено модель процесу стратегічного планування, запропоновану ініціативною групою громадян.


Возлюби ближнього свого,як себе самого.
 
grigori37Дата: Понеділок, 16-Чер-2008, 11:48 | Сообщение # 18
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 593
Награды: 2
Репутация: 6
Статус: Offline
Проглядав те на. що ви указуєте (Лохвицикому). Плани можна складати різні, і ніхто цого не забороняє, стратегічні, тактичні. футуролоргічні, ми ж ведемо розмову про такий, який би став законом життя району чи міста, це означає що все в районі повинне іти по заздалегідь продуманій дорозі. Хіба це можливо? Ми ж уже таке пробували.

Radcenko
 
БабайДата: Середа, 18-Чер-2008, 15:31 | Сообщение # 19
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Щоб складати більш-менш реальні плани розвитку Лохвицького району, потрібно володіти реальною інформацією про теперішній стан в усих галузях промисловості, торгівлі, транспорту, виробничих і бюджетних структурах району.
Крім того потрібно детально знати найбільш болючі проблеми в кожній структурі. Обов"язково продумати і прорахувати способи і методи їх вирішення. Потрібно детально прорахувати розподілення бюджету за попередні роки. Обов"язково врахувати помилки і недоліки попередніх років. І лише потім братися за складання планів на перспективу розвитку району. Без опрацювання виділеної інформації любі плани не варті навіть ломаної копійки. Хто вважає що це не так, - спробуйте заперечити ...


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
ЛохвицькийДата: П'ятниця, 20-Чер-2008, 00:04 | Сообщение # 20
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 378
Награды: 3
Репутация: 9
Статус: Offline
Доброго здоров"я Олександре! hello
Все що ти написав цiлком слушно.
Мое бачення на розвиток громади,мiста,району е незмiнним майже рокiв двадцять.На початку 90-х пропонував Б.I.Передрiю провести "iнвентаризацiю" району та розпочати складати план розвитку.Порушувалося також питання активiзацii громадськостi та формування кадрових питань.(школи лiдерiв)
Розумнi керiвники створюють сприятливi умови для розвитку пiдприемництва,промисловостi та притоку iнвестицiй.Для розвитку району потрiбно мати вiдповiдний бюджет.
Але глибоко переконаний,що все починаеться з iдей,втiлених в план та розробленного механiзму реалiзацii того плану.Звичайно потрiбна команда однодумцiв,та зв"язок з активною частиною грмадськостi.Про це вже писав на сторiнках форуму
Але все в свiй час!


Возлюби ближнього свого,як себе самого.
 
grigori37Дата: П'ятниця, 20-Чер-2008, 10:22 | Сообщение # 21
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 593
Награды: 2
Репутация: 6
Статус: Offline
Як би вас обох не обідити... Та всеж скажу те, що думаю: План, про який ви говорете, утопія. Щоб зважити, продумати і ув*язати "в деталях все" треба за затратити багато часу і єнергії, а результат може бути змінений миттєво
якимсь бізнесменом, політиком чи вченим, або погодою. Не тратьте марно сил і часу на пошуки нового. Рухайтеся так як і всі на заході: складайте обгрунтовану програму дій сьгочасних і майбутніх, організовуйтеся в політичну партію, пропонуйте, агітуйте, свою програму всіма доступними способами, видвигайте відданих вашому ділу молодих людей на керівні посади і не чекайте, що зміни відбудуться швидко швидко. Та що я вам говорю? Ви ж усе це знаєте, а пропонуєте те що вже було.


Radcenko
 
ЛохвицькийДата: Субота, 21-Чер-2008, 00:03 | Сообщение # 22
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 378
Награды: 3
Репутация: 9
Статус: Offline
ПРОГРАМА ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ЛОХВИЦЬКОГО РАЙОНУ НА 2008 РІК
Читаемо тут i обговорюемо. good


Возлюби ближнього свого,як себе самого.
 
TarasДата: Субота, 21-Чер-2008, 01:03 | Сообщение # 23
Підполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 125
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Бабай,
Пан Лохвицький не розуміє Вас.
Робіть, чи не робіть наголоси - в нього є ПРОГРАМА.
Деклараціїї + ще деклараціїї...
Це - свистуни, які сидять зараз у ВСИХ гілках Влади.
Хочемо бути в дійсно демократичному суспільстві - повинен існувати механізм(дієвий)
впливу виборців н наших шановних...
Повторюю. На ВСИХ рівнях і в УСИХ гілках влади.
А віддадуть?...

Додано (21-Чер-2008, 00:03)
---------------------------------------------
Поновити пропорційну виборчу систему...
Регіонали матимуть безмежне поле для обіцянок.
Так само як і інші.
Плюс дієвий механізм відозви шановних...
А вони чубляться про недоторканність.
Люди і відозвуть, і позбавлять...
І, нарешті, позбавимся Чічікових і баронів Мюнхаузенів.

 
ЛохвицькийДата: Субота, 21-Чер-2008, 12:22 | Сообщение # 24
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 378
Награды: 3
Репутация: 9
Статус: Offline
Св1т в якому ми 1снуемо мае сво1 якост1,порядки,закони.Це дивовижний Св1т де все наповнено Любовью.Для повного розум1ння цього 1снуе п1дсв1т людського эго1зму,який базуеться на нев1гластв1(невежество), бо т1льки в пор1внянн1 людина здатна зрозум1ти переваги того чи 1ншого 1 зробити св1й вир1шальний виб1р.
Люди мають чудову можлив1сть, вивчаючи Св1т,удосконалювати себе. П1знаючи Великий План Твор1ння Людина здатна стати партнером Творця 1 в цьому сенс нашого буття.Все 1нше е суетою rah
Св1т досконалий.Проблеми 1снують т1льки в людських головах. Люди,як1 стають на шлях розум1ння Творця, позбавляються негативних звичок 1 з часом стають сп1втворцями-партнерами.

Розум1еш,друже Taras,ти правий.А ще я буду радий, якщо ти зрозум1еш одну р1ч.Щоб ти сьогодн1 м1г звертатися таким чином,як ти звертаешься наприклад до мене,було покладено не мало часу,сил,здоров"я,а декому це коштувало життя.


Возлюби ближнього свого,як себе самого.
 
БабайДата: Субота, 21-Чер-2008, 14:36 | Сообщение # 25
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Лохвицький, Ого як замахнувся : - Партнером Творця !
Нічого не скажеш, скромність прикрашає людину .


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.


Сообщение отредактировал Бабай - Субота, 21-Чер-2008, 14:53
 
ЛохвицькийДата: Неділля, 22-Чер-2008, 08:10 | Сообщение # 26
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 378
Награды: 3
Репутация: 9
Статус: Offline
Эксперт: Украину выручит торф

КИЕВ, 25 октября. В Украине большие запасы торфа, который вполне можно использовать вместо газа. Как передает УНИАН, такое мнение в интервью журналистам высказал координатор группы экспертов по выполнению Меморандума по энергетическому сотрудничеству Украины с ЕС Александр Тодийчук.

Он напомнил, что большие запасы торфа есть, в частности, в Полесье, где он активно использовался как источник энергии до появления дешевого газа. В качестве примера для подражания Тодийчук привел Брестскую область Белоруссии, где 75% тепловой энергии получают, используя торф.

Тодийчук также привел пример Германии, где реализуется программа по замене мощностей атомных станций ветряными. «В начале общественность удивилась, сказав, что это из области фантастики, однако на сегодняшний день больше половины мощностей уже заменены», – отметил Тодийчук.

Эксперт также отметил, что Украина и Россия должны согласовать график перехода на мировые цены за газ. «С одной стороны, это будет сильным стрессом для нашей экономики, но с другой стороны, – все страны это пережили», — сказал Тодийчук.

«График, по которому будет понятно, когда и сколько мы будем платить за газ, станет хорошим мотивом для предприятий по переходу на энергосберегающие технологии или замену газовой составляющей на электроэнергию или альтернативные виды энергии», — считает эксперт.

Додано (21-Чер-2008, 18:21)
---------------------------------------------
ДП «Оржиця торф» відновило роботу Середа, 14 Травня 2008

Єдине в Оржицькому районі державне підприємство «Оржиця торф» відновило свою роботу. Нині є актуальним пошук альтернативних нафті чи газу енергоносіїв. Отже, значні поклади торфу матимуть попит. Навіть з’явилося виробництво опалювальних котлів, які працюють на торфі (зокрема, такий завод запрацював у м. Золотоноші на Сумщині). Керівник державного підприємства «Оржиця торф» Іван Кравченко розповів, що нині їм бракує сучасної техніки, але вже з’явилися перші партнери із закупівлі сировини. Однак чималі борги з виплати зарплат та перед Пенсійним фондом поки що не дають можливості швидко наростити обсяги виробництва.
джерело

Додано (22-Чер-2008, 07:10)
---------------------------------------------
Создание Родовых поместий

Творчiсть В.Мегре та його послiдовники


Возлюби ближнього свого,як себе самого.
 
grigori37Дата: Неділля, 22-Чер-2008, 12:55 | Сообщение # 27
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 593
Награды: 2
Репутация: 6
Статус: Offline
Свого часу, по книгам звичайно, знайомився із життям монастирів. Там планування виконується не в "просторі" а вчасі: кожний рік розписаний по дням, свята і буденні дні мають свої давно відпрацьовані порядки, коли молитись коли виконувати ту чи іншу роботу, і все передбачено, усім відоме, кожний інок знав своє місце, права і обов*язки. Мета у всі х одна: служіння Богу, або по-сучасному удосконалення душі - свідомості. Хороший метод, багато монастирів процвітало, але недостає свободи, можливості для творчості...
Потім читав декого із продовжувачів творчого відношення до організації праці Форда, Тейлора, Кнеппеля. Там всяке виробництво ділеться на чотири стадії:Планування, коли обосновується мета підприємства, аналізуються і вибираються шляхи її досягнення, ведуться розрахунки витрат і прибутку; Організація, це коли підбиваються виконавці , машини і механізми, сировина та інше, і усе це розміщується в потрібних місцях. Керівництво (управління) і контроль, коли запускається в дію всі складові процесу, спостерігається і корегується швидкість і якість роботи кожного, вносяться пропозиції до плану. Мотивація, це використання відомих прийомів активізації і ефективності процесу. Тут мета одна, конкретна, осяжна і планування виконується в просторі і часі.
У військових відомо: "уясни задачу, оцени обстановку, прими решение, сделай расчет стедств и времени" і т.д. У них задачі бувають різні , але планування ведеться в часі і в просторі. головне щоб кожний учасник знав своє завдання і термін його виконання.
Політики складають, восновному, Футурологічні плапи, це щось не дуже конкретне, основане на якихось передбаченнях. Це тому, що обєктом їхнього оперування є саме життя людей в якому багато різних цілей і напрямків.
Крім того, політики сами нічого конкретного не організовують і нічим не управляють, вони можуть і не догадуватися про існування цих елементів виробничих процесів.
То про який план іде мова?


Radcenko
 
БабайДата: Неділля, 22-Чер-2008, 14:01 | Сообщение # 28
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (grigori37)
Політики складають, восновному, Футурологічні плапи,
Це спеціально робиться для того, щоб можна було по різному трактувати як самі плани, так і їх виконання.
Щоб не було кого спитати, що робиться для виконання. Мистецтво політики це вміння говорити , а не виконувати.

Не даром в політики йдуть не ті, хто знає, як треба робити,
а ті, хто знає, що треба сказати.

Тому й виходить, що в усих політиків слова розходяться з ділом.

Додано (22-Чер-2008, 13:01)
---------------------------------------------

Quote (Лохвицький)
Создание Родовых поместий

Тема цікава, але це вже було. Прийшли комуністи, все в усих забрали, і розділили "порівну", при цьому себе зовсім не обділили. А господарі - хто зміг, той виїхав за бугор сам, хто не зміг чи не встиг,- того вивезли на Соловки, пилять тайгу лобзиком. Та й сама система зараз дозволяє реально розбагатіти лише "шановним" біля "кормушки", або бандитам. Всим іншим дозволено лише "Вмирати і сплачувати податки"- так написано при вході в нашу налогову адміністрацію. От і виживаємо, хто як може. Одним це вдається краще, іншим гірше, але тепер ми твердо знаємо :"сам за себе не подбаєш - ніхто за тебе навіть не подумає".


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.


Сообщение отредактировал Бабай - Неділля, 22-Чер-2008, 14:02
 
grigori37Дата: Неділля, 22-Чер-2008, 14:37 | Сообщение # 29
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 593
Награды: 2
Репутация: 6
Статус: Offline
Бабаю.
Чого ви так сердетесь на політиків? Вони такі ж громадяни України як і усі, може тільки активніші і сміливіші. Таке життя, і нічого швидко покращити не можна. Ми сами вибираємо політиків. і щоб щось змінити треба самому іти в політику.


Radcenko
 
БабайДата: Неділля, 22-Чер-2008, 14:42 | Сообщение # 30
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
grigori37, В мене совісті не хватить говорити одне, а робити інше !

Та й грошей таких на виборчу компанію в мене нема.
Не навчили батьки красти, а заробити чесно такі суми не реально !


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.


Сообщение отредактировал Бабай - Неділля, 22-Чер-2008, 14:45
 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Стратегiчний план розвитку Лохвицького району (Внеси свою частку в розвиток рiдного краю!)
Сторінка 2 з 9«123489»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2018