Юридична консультацiя - Сторінка 8 - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяПонеділок, 05-Гр-2016, 17:30
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 8 з 11«1267891011»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Юридична консультацiя (Наше право)
Юридична консультацiя
РК-86Дата: Понеділок, 05-Січ-2009, 21:43 | Сообщение # 106
Генераліссімус
Награды: 3
Статус: Offline
Quote (Бабай)
Та не зміниться він сам по собі.

Ні, НЕ ЗМІНИТЬСЯ. ЗМІНЕТЬСЯ ТІЛЬКИ ТОДІ, КОЛИ МИ, ПРОСТІ ГРОМАДЯНИ, БУДЕМО ЗРІВНЯНІ В ПРАВАХ З ПРОСТИМИ БАНДЮКАМИ, БАНДЮКАМИ НА СТІЛЬЦЯХ І БАНДЮКАМИ - ВІДОМСТВА ПАНА ЛУЦЕНКА... І КОЖЕН БУДЕ ВІДПОВІДАТИ ЗА СВОЇ ДІЇ.

У вас об"ект під охороною? Привожу приклад коректних дій служби охорони. Глупа ніч. Дзвоник у моє помешкання. Діалог через замкнені двері. :Ви такий-сякий? Ага. Код здачі - ля-ля? Так. Спрацювала...

- Та заходь, привіт!
- Вибач, Льоха, на роботі...
- Та я тільки штани натягну...
- Ні, я внизу, в машині...

Це повторювалося багато разів. На вікнах стояли датчики ДІМК. Хруща весною, або літака, при перевищенні швидкості звуку, було достатньо.

Назад привозили. Були сто разів знайомі і не тільки... Але тільки до дверей. З паузою на закриття.
ПОРЯДОК.

А навести інший приклад?
Чи може самостійні життєві приклади є? Негатив.

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

Сообщение отредактировал РК-86 - Понеділок, 05-Січ-2009, 21:56

БабайДата: Вівторок, 06-Січ-2009, 11:19 | Сообщение # 107
Генераліссімус
Награды: 5
Quote (РК-86)
ЗМІНЕТЬСЯ ТІЛЬКИ ТОДІ, КОЛИ МИ, ПРОСТІ ГРОМАДЯНИ, БУДЕМО ЗРІВНЯНІ В ПРАВАХ З ПРОСТИМИ БАНДЮКАМИ, БАНДЮКАМИ НА СТІЛЬЦЯХ І БАНДЮКАМИ - ВІДОМСТВА ПАНА ЛУЦЕНКА... І КОЖЕН БУДЕ ВІДПОВІДАТИ ЗА СВОЇ ДІЇ.

Пане РК-86, Ви мабуть невиправний мрійник. Таке НЕМОЖЛИВО !

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

РК-86Дата: Четвер, 08-Січ-2009, 01:42 | Сообщение # 108
Генераліссімус
Бабай, Тю, а я подумав інакше. І практикую подібні відношення. Знаєте, все частіше ідентифікують. У Вас є що втрачати, а я у декого - "придурок". Див. "сигналізація". Основа любого ПРАВА включає крім поняття адекватності і поняття доцільності. В юриспунденції ці теми дали можливість написати тисячі, якщо не десятки тисяч досліджень і відповідної кількості наукових ступеней. Це Ви мрієте про стабільні бандюкові відносини. Комфортно. Згоден. Просто в цей самий час потрібно оглядатися навкруг, думати про мінливість оточуючого світу, мати, в кінці кінців, не заангажоване, динамічне наповненя власного розуму. Ви колись висловились у відношенні мого пессимізму. Ось він. Де оптимізм, де пессимізм - спробуйте розібратись власним коштом Вашого сумління.
Спробуйте не заплющувати очі, позаглядайте з різних, різноманітних сторін на явище.

БабайДата: Четвер, 08-Січ-2009, 14:19 | Сообщение # 109
Генераліссімус
Quote (РК-86)
Тю, а я подумав інакше. І практикую подібні відношення

І як у Вас виходить зрівнювати себе з бандюками ?

цитата из фильма.

РК-86Дата: Четвер, 08-Січ-2009, 23:04 | Сообщение # 110
Генераліссімус
Quote (Бабай)
І як у Вас виходить зрівнювати себе з бандюками ?

Ігнорую...

Додано (08-Січ-2009, 22:04)
---------------------------------------------
Бо морда, ну майже, ну дуже майже, не в сметані.

БабайДата: П'ятниця, 09-Січ-2009, 11:59 | Сообщение # 111
Генераліссімус
Quote (РК-86)
Ігнорую...

А казав зрівняюся в правах ... з простими і непростими бандюками ...

цитата из фильма.

РК-86Дата: П'ятниця, 09-Січ-2009, 19:22 | Сообщение # 112
Генераліссімус
Quote (Бабай)
А казав зрівняюся в правах ... з простими і непростими бандюками ...

Розрізненя по категоріям? Надайте методику класифікації бандюків по категоріям і шухлядкам. ІМХО, якщо грабують - бий у пику грабіжнику. Не думаючи про те, що можуть і затоптати, вбити. Інакше існує ризик перетворитися на шлюху. З усим набором моральних і клерикальних принципів.

БабайДата: П'ятниця, 09-Січ-2009, 19:51 | Сообщение # 113
Генераліссімус
Quote (РК-86)
якщо грабують - бий у пику грабіжнику. Не думаючи про те, що можуть і затоптати, вбити.

Зараз 450 "шановних", на чолі з головними грабують Вас, мене, весь народ України ...
Кому пику товкти ?

цитата из фильма.

РК-86Дата: П'ятниця, 09-Січ-2009, 21:27 | Сообщение # 114
Генераліссімус
Quote (Бабай)
Кому пику товкти ?

Саме їм, і всими доступними засобами. При підходящій і сприятливій ситуації - прямо в писок. Про помічників я вже висловлювався.
Це не заклик до знищення законодавчого органу країни. Це позиція обдуреного ГРОМАДЯНИНА і його відношення до трактування Основного Закону держави.

Просили позицію - ну ось...

Де Ваша власна?

БабайДата: Субота, 10-Січ-2009, 12:48 | Сообщение # 115
Генераліссімус
Ця позиція - прямий заклик до анархії. Я теж колись думав, що так можа щось змінити.
Я помилявся. Це вже було в нашій історії.
Нічим хорошим таке не кінчається.

Quote (РК-86)
Де Ваша власна?

Треба знайти, або створити ЗАКОННИЙ, ДІЄВИЙ механізм оцінки діяльності владних структур.
При цьому щоб НІХТО не зміг уникнути відповідальності за свої дії, чи бездіяльність.
Така моя позиція.

цитата из фильма.

БабайДата: Субота, 10-Січ-2009, 14:40 | Сообщение # 116
Генераліссімус
Мандат на захист контрабанди
Нардеп від БЮТ перешкоджав роботі слідчо-оперативної групи СБУ...
СБУ повідомила громадськості нові факти на підтвердження своїх попередніх заяв про те, що окремі народні обранці покривають контрабандистів та шахраїв. Цього разу Служба безпеки України навела цікаву інформацію стосовно діяльності 36-річного нардепа від БЮТ Костянтина Бондарєва.
За словами начальника прес-служби СБУ Марини Остапенко, нещодавно СБУ й Генпрокуратура розкрили угруповання, що спеціалізувалося на незаконному відшкодуванні ПДВ, шахрайстві, незаконних операціях із векселями, ухиленні від сплати податків та контрабанді. Лише під час перевірки підконтрольних цьому угрупованню підприємств було попереджено безпідставне відшкодування ПДВ на суму понад 12 млн. грн., зменшено від’ємне значення з ПДВ у розмірі понад 2,5 млн. грн. та донараховано штрафних санкцій на суму понад 32 млн. грн. Окрім того, шахраї саме у цей час спробували заволодіти бюджетними коштами в процесі безпідставного відшкодування ПДВ на суму понад 8 млн. грн.
Відтак уже 1 грудня Генпрокуратура за матеріалами СБУ порушила справу щодо лідерки угруповання за кількома статтями Кримінального кодексу. Водночас з’ясувалося, що ця громадянка та її спільники налагодили зв’язки з деякими правоохоронцями Одещини та депутатами Верховної Ради. Тож не дивно, що впливові люди з мандатом одразу кинулися виручати своїх протеже.
"Під час затримання організаторки злочинної схеми та проведення слідчих дій із боку народного депутата Костянтина Бондарєва (фракція БЮТ) було здійснено спроби втручання в роботу слідчо-оперативної групи, — повідомила вчора на брифінгу Марина Остапенко. — Через кілька хвилин після невдалої спроби пройти до приміщення, де проводились слідчо-оперативні дії, згаданий депутат прикріпив на дверях звичайний аркуш паперу, на якому було віддруковано, що це приміщення є приймальнею народного депутата".

Нагадаємо, що депутат Бондарєв є заступником голови Комітету ВР із питань податкової та митної політики. Перешкоджаючи слідчим, він, очевидно, намагався зробити посильний внесок у боротьбу з контрабандою та незаконним відшкодуванням ПДВ? На Володимирській, 33 зазначають, що наразі здійснюють перевірку правомірності його дій на предмет наявності в них ознак корупції.

цитата из фильма.

РК-86Дата: Субота, 10-Січ-2009, 23:16 | Сообщение # 117
Генераліссімус
Quote (РК-86)
Ця позиція - прямий заклик до анархії. Я теж колись думав, що так можа щось змінити.

Ваша позиція не відрізняється оригінальністю.
Я не закликаю до анархії. Подивіться значення в тлумачниках.
У відстоювуюванні свого права протидіяти хамству, відстоюючи право свого бачення дійсності Ви вбачили ознаки анархії? А де тоді у .... демократія, на ВАШУ думку?
Сопіти у дві дірочки, поклавши зуби на поличку?
Знаєте, так і образити не довго...

БабайДата: Неділля, 11-Січ-2009, 12:57 | Сообщение # 118
Генераліссімус
Quote (РК-86)
У відстоювуюванні свого права протидіяти хамству, відстоюючи право свого бачення дійсності Ви вбачили ознаки анархії?

Я не про це. Я про Ваші МЕТОДИ відстоювання свого права.
Я вважаю що Ваші методи і саме поняття цивілізованості - не сумісні.
Може це методи американських "бойовиків", які скрізь пропагують, на Вас так вплинули ?
Зрозумійте нарешті, ніхто не намагається Вас образити,
навпаки намагаємося порозумітися.

цитата из фильма.

РК-86Дата: Середа, 14-Січ-2009, 23:45 | Сообщение # 119
Генераліссімус
Quote (Бабай)
Може це методи американських "бойовиків", які скрізь пропагують, на Вас так вплинули ?

Ні, не бойовики. Дійсність, яка стала копіювати закони Дикого Заходу.
Аналогії. Закони елементарної фізики. Дія повинна дорівнювати протидії. Накопичення внутрішньої напруги викликає ризик землетрусу. Мов усі розумні?
Ну мов всі люди подуріли. Німі на панщину ідуть... І ДІТОЧОК СВОЇХ ВЕДУТЬ.

БабайДата: П'ятниця, 16-Січ-2009, 12:13 | Сообщение # 120
Генераліссімус
Пане РК-86, Ви правильно помітили, про це писав ще Т. Г. Шевченко.
І що ж змінилося за кілька столітть ?

цитата из фильма.

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Юридична консультацiя (Наше право)
Сторінка 8 з 11«1267891011»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016