ЛохвицяНеділля, 17-Гр-2017, 12:59
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 11«123451011»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Юридична консультацiя (Наше право)
Юридична консультацiя
КотькаДата: Понеділок, 22-Вер-2008, 01:00 | Сообщение # 31
Майор
Награды: 0
Статус: Offline
Не совсем....ведь можно совмещать, но правильно и с умом!

NULLA LEX SATIS COMMODA OMNIBUS EST

BadДата: Понеділок, 22-Вер-2008, 01:02 | Сообщение # 32
Полковник
Награды: 1
Який же тут ум коли на деякі товари накрутка сягає більше 1000 %... angry

Делать то, что доставляет удовольствие, - значит быть свободным.

КотькаДата: Понеділок, 22-Вер-2008, 01:07 | Сообщение # 33
Майор
А ты не задумывался о том почему накрутка? Ведь это уж поверь не прихоть "спекулянта" Сейчас инфляция во многих странах...поэтому все и дорожает и плюс подорожала перевозка и розтаможка груза...и вот Америка свои долары вытянет из Украины для погашения проблемных участков...и тогда еще никто незнает что по чем буде...дороже иль дешевле...

BadДата: Понеділок, 22-Вер-2008, 01:17 | Сообщение # 34
Полковник
КУ ст. 42 "Кожен має право на підприємницьку діяльність... Держава захищає права споживачів..." І якість, і безпечність, і кокуренцію, і антимонополію все передбачено, а ось накруточку максимальну - не передбачено...

Додано (22-Вер-2008, 00:17)
---------------------------------------------
Я не проти накруток, і того щоб люди заробляли. Але ж в розумних мірах робить ту саму накрутку. Якщо людина щось виробляє і встановлює свою ціну (яка б вона не була), значить ця людина в таку суму оцінює свій продукт. А ті що перепродують товар, то для них потрібно внести максимальні накрутки.

КотькаДата: Понеділок, 22-Вер-2008, 01:19 | Сообщение # 35
Майор
Ты так до сих пор и не понял...Накруточку максимальную государство само крутит. Не будет же предприниматель работать се в минуса только чтобы клиенты не обижались, ведь ему надо по максимальному тарифу платить аренду, коммунальные(если это магазин). А за что тогда платить если не повышать цены...А за патент заплатить и людям зарплату и кучу всего... Ты же смотришь не дальше своего кошелька, мол те дорого...а им тож не дешево вот и повышается цена. Вот возьми и посчитай расходы даже мелкого бизнеса и все поймешь...

BadДата: Понеділок, 22-Вер-2008, 01:26 | Сообщение # 36
Полковник
Quote (Bad)
Потрібно повертатися до планового відділу. Ринкові відносини не для нас.

Цитую сам себе, для цього і існував плановий відділ, щоб всім було добре. І витрати покрить і в прибутку бути. А хто зараз контролює ціни, да ніхто, хто скільки хоче той скільки й накручує.

КотькаДата: Понеділок, 22-Вер-2008, 01:33 | Сообщение # 37
Майор
Но незабывай что тогда был дефицит...и того что сейчас есть могло и не быть, а потому государственно торговля не была очень выгодным занятием ...а в случае чего за спекулянтство до 5лет колонии давали

SanaДата: Понеділок, 22-Вер-2008, 18:06 | Сообщение # 38
Підполковник
Quote (Bad)
А хто зараз контролює ціни, да ніхто, хто скільки хоче той скільки й накручує.

Ніхто і неможе, раніше торгвлею займалися державні підприємства так звані підприємства райспоживспілки, тепер приватні підприємці втручатися в діяльність яких з приводу цін ніхто немає права (окрім підакцизних товарів).

КотькаДата: Понеділок, 22-Вер-2008, 22:16 | Сообщение # 39
Майор
)

РК-86Дата: Субота, 18-Жов-2008, 00:19 | Сообщение # 40
Генераліссімус
Награды: 3
root,
Цей розділ має назву (тільки назву) "Юридична консультація". Так. Давайте на цій сторінці
будемо обмінюватися юридичним досвідом, джерелами правової інформації, взаємними порадами і таке інше.
Закон існує - користуємося на всі 100.
Немає - шукаємо на всі 100, знаходимо, і користуємося на всі 100.
Які питання?
smile tongue

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

tolik286Дата: Субота, 18-Жов-2008, 00:36 | Сообщение # 41
Генерал-лейтенант
Quote (РК-86)
Закон існує - користуємося на всі 100. Немає - шукаємо на всі 100, знаходимо, і користуємося на всі 100.

Шукаємо всі 100$, і користуємося законом?

РК-86Дата: Субота, 18-Жов-2008, 00:39 | Сообщение # 42
Генераліссімус
100%
100%
100%

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

БабайДата: Вівторок, 04-Лис-2008, 14:36 | Сообщение # 43
Генераліссімус
Награды: 5
Москаль похвастался, что лично знаком с главными бандитами Украины
Заместитель главы антикоррупционного комитета Геннадий Москаль хочет, чтобы Президент Украины Виктор Ющенко назвал имена депутатов, которые «крышуют» преступные группировки.
«Нельзя, чтобы высшее руководство страны говорило недомолвками. Пусть скажут: „депутат Москаль крышует такого-то“. А Ющенко опускается до каких-то кличек. Когда я начинал работать в уголовном розыске и кто-то невнятно докладывал оперативную информацию, начальник всегда говорил: „Тень бродит у пирса. Косматый явку завалил. Пора брать шершавого“. Заявление Президента такого же рода», — заявил Москаль в интервью «Газете 24», комментируя заявление Президент, основанное на докладе СБУ, о причастности депутатов Верховной Рады к организованным преступным группировкам, занимающимся контрабандой.
На вопрос, что ему известно о деятельности озвученных президентом группировок, Москаль сказал: «Таких преступных группировок, поверьте мне, нет. Я спрашивал всех. Я лично знаю руководителей практически всех группировок, которые есть в Украине. Знаю Мишу Косого из Донецка. Но даже те, кого я, может быть, не знаю, хорошо знают меня. Никому не понятно, о чем идет речь», — сказал он. Читати тут

Додано (04-Лис-2008, 13:36)
С.Хмара: СБУ должна назвать депутатов, входящих в бандитские группировки

Если правоохранительные органы докажут причастность народных депутатов к криминальным группировкам - это будет политическая смерть для партий и блоков, которые привели их в Верховную Раду
Такое мнение ИМК ("ИнтерМедиа консалтинг") выразил один из лидеров УНП Степан Хмара, комментируя заявление президента Украины, который призвал правоохранительные органы "расследовать деятельность контрабандных группировок, в координации которых подозреваются народные депутаты".
По словам политика, такое резонансное уголовное и политическое дело еще раз доказывает бесперспективность "вечных партий" и именных блоков, которые на каждых выборах проводят в Верховную Раду за десятки миллионов долларов олигархов с "уголовным душком". Далі тут.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

Сообщение отредактировал Бабай - Вівторок, 04-Лис-2008, 14:37

РК-86Дата: Середа, 05-Лис-2008, 03:55 | Сообщение # 44
Генераліссімус
Цкавий факт. З дозволоу потерпілоі сторони, приводжу суть події.
"7 березня 2000 року, близько 23 годин 30 хвилин в М. Червонозаводське Лохвицького району Галутва В.П., керуючий автомобілем Уаз-469, держ, номер а 11-94 ІХ, що належить Лузіку В.П. і який також знаходився в автомобілі, проїзжаючи по вул. Ватутіна, не зправився з керуванням і порушив Правила дорожнього руху, виїхав на узбіччя зустрічної смуги руху, де скоїв наїзд на велосипедиста Ф., який перевозив на багажнику пасажира А.. Обом потерпілим було спричинеі тілесні пошкодження, що відносяться до категорії середньої тяжкості, які викликають тривалий розлад стану здоров"я."
Це випис з вироку суду, який відбувся 1 грудня 2000 року.
Плтерпілі зайшли до приміщення суду на милицях.
Після цього "суду", потерпілі перенсли по декілька операцій, тичасово мали 2-гу групу іевалідності.
Сім"і істотно постраждали як у матерільному, так і в моральному плані.
Цікавий факт?
Як бути у випадку зі сліпими суддями?
Невже досвіду не вистачило, щоб прозівати покалічених?
Додано (31-Жов-2008, 20:03)
Цыкавий факт.
1. Хто проводив судово-медичну экспкртизу?
2. Хто кваліфікував порушення Правил дорожнього руху як "порушення", а не "грубе порушення"?
Мабуть виїзд на узбіччя зустрічного руху, наїзд на велосипедиста на узбіччі зустрічного руху і буде ГРУБИМ порушенням...?

Додано (04-Лис-2008, 19:05)
Бабай,
Не потребується така структура держслужб, яка вже й не робить вигляду, що вона виконує щось... Навть на це не вистачає бажання...
Особисто мене це не влаштовує. ХОЧУ ЖИТИ В НОРМАЛЬНОМУ СУСПІЛЬСТВІ, ДЕ ІСНУЄ І ЮРИСТДИКЦІЯ І ЮРИСПУНДЕНЦІЯ. Де диктат Закону і дух Закону - єдині.

Ну що, далі розвиватимемо цю тему?
Пропозиції?

Додано (05-Лис-2008, 02:55)
Роз"яснення для споживчів деяких послуг.
1. ВСЕ що після лічиьника (електричного, газового, водяного, водяного гарячого постачання, водяного опалювального - Ваш клопіт. Виняток тільки по регламенту газових приладів.
2. Якщо сусід, на власний розсуд (не має різниці, по якій причині (крім пожежі,звісно)) втручається в роботу служб, які перечислені вище - можна вважати його порушником Ваших прав. Сусід, що не розуміє цього і впевнений, що може за власним бажанням і по своїй ініціативі перекривати, вимикати і т. д. - порушує закон.
Роз"ясніть оточуючим. Менше буде конфліктів сусідських, а, можливо побитих або подряпаних фейсів.
Смикайте і смикайте служби, яким Ви вже сплатили за послуги і товар у вігляді газу, води,водовідведення,електрики, вивіз сміття і т. д.

Я своїх буду смикати сьогодні з ранку по телефону, потім очно.

ОБОРЗЕЛИ angry

ЛохвицькийДата: Середа, 05-Лис-2008, 08:50 | Сообщение # 45
Генерал-майор
Quote (РК-86)
Не потребується така структура держслужб, яка вже й не робить вигляду, що вона виконує щось... Навть на це не вистачає бажання...
Особисто мене це не влаштовує. ХОЧУ ЖИТИ В НОРМАЛЬНОМУ СУСПІЛЬСТВІ, ДЕ ІСНУЄ І ЮРИСТДИКЦІЯ І ЮРИСПУНДЕНЦІЯ. Де диктат Закону і дух Закону - єдині.

Ну що, далі розвиватимемо цю тему?
Пропозиції?

РК-86, нормальне сусп1льство треба створити,якщо воно не е.
А пропозиц1я лише одна,кожен з нас,наприклад тут на форум1, мае визначитись спочатку для себе,що йому б1льше подобаеться-хаос чи порядок.
Я однозначно за Порядок 1 намагаюсь йти Його шляхом.

"Счастлив,кто сопряг себе частную должность с общею.
Сия есть истинная жизнь"
Г.С.Сковорода

Возлюби ближнього свого,як себе самого.

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Юридична консультацiя (Наше право)
Сторінка 3 з 11«123451011»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017