Земляки !!! - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяНеділля, 04-Гр-2016, 02:47
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Земляки !!!
Земляки !!!
ЛохвицькийДата: Субота, 26-Кв-2008, 16:46 | Сообщение # 1
Генерал-майор
Награды: 3
Статус: Offline
ПРОКОПЕНКО ИВАН ФЕДОРОВИЧ, родился 10 июня 1936 года в с. Васильки Лохвицкого района Полтавской области. Гражданин Украины.

Образование высшее: с 1960 по 1964 год учился в Харьковском юридическом институте, специальность: правоведение, квалификация: юрист. Доктор педагогических наук, профессор, академик Академии педагогических наук Украины.
читати далi

Додано (26-Кві-2008, 15:46)
---------------------------------------------
Коліушка призначено радником Президента
02 грудня 2005 11:30

Президент України Віктор Ющенко своїм указом призначив Ігоря Коліушка Радником Президента України – Керівником Головної служби політики інституційного розвитку Секретаріату Президента України. Про це повідомляє офіційний сайт Президента України.

Ігор Коліушко народився 18 червня 1965 року у місті Лохвиця Полтавської області. Однак згодом тривалий час був пов`язаний із Львовом. Зокрема тут закінчив закінчив Львівський державний університет ім. І.Франка, фізичний факультет (1982-1989 рр.), радіофізик, спеціальність - "Радіофізика та електроніка"; юридичний факультет (1991-1994, 1998-2000 рр.).

Був одним із організаторів установчої конференції НРУ у Львові. Далі був активістом місцевих структур ПРП та НДП (заступник голови Львівської обласної організації НДП, член Політради НДП (02.1996-05.1999 рр.).

Читати далi

Возлюби ближнього свого,як себе самого.

СвітланаДата: П'ятниця, 23-Тр-2008, 15:51 | Сообщение # 2
Майор
Награды: 0
До речі, Лохвицька районна рада прийняла рішення заснувати Лохвицьку районну премію імені академіка І.Ф.Прокопенка для педагогічних працівників району за вагомий внесок у розвиток вітчизняної
освіти та виховання молоді та затвердила Положення про цю премію.

КОРИЦАДата: П'ятниця, 23-Тр-2008, 17:03 | Сообщение # 3
Полковник
Ух ты!)))Здорово!))Надеюсь премию эту получат люди, которые действительно ее заслужили!)))))

Мужчины всегда правы, а женщины никогда не ошибаються!
А.Екзюпери

ЛохвицькийДата: Понеділок, 09-Чер-2008, 13:31 | Сообщение # 4
Генерал-майор
БЛАГОДАТЬ ПОЛТАВЩИНИ
(величальна)
Скільки ж треба було нам прожити століть,
Щоб в любові прийти до братерської злуки?
Із сльозою в очах десь Полтава стоїть
І радіє синам, що взялися за руки.

Рідна ненько моя, із терпких полинів
Виростає у світ – твоя велич і слава.
Ти в земляцтво зібрала своїх рідних синів,
Освятивши всіх нас віщим словом – Полтава!

Тільки в єдності ми будем варті чогось –
І доби, і часу, і наймення народу,
Ми зібрались разом не з наказу когось,
А на поклик свого хліборобського роду.

В наших жилах тече срібна Ворскла й Сула,
Згуртувало всіх нас Котляревського слово.
Я молюся тобі, всім своїм землякам,
Полтавщино моя, світе мій веселковий.

Ми космічну дугу з-під чумацьких возів,
Прописали вогнем, поміж виспраглі зорі.
Синь небес прикували до земної осі,
До Шаргея душі в Гончаревім «Соборі».

В чорноземах твоїх стільки світла і сонця,
Так і прагнеться щедро все це людям роздать.
Даль небесна цвіте в твоїх синіх віконцях,
Краю мій, найсвятіша моя благодать!

Скільки ж треба було нам прожити століть,
Щоб в любові прийти до щасливої днини?
Із сльозою в очах десь Полтава стоїть
І радіє синам, що зійшлись воєдино.

Григорій Булах
Народний артист України

TarasДата: Четвер, 12-Чер-2008, 02:28 | Сообщение # 5
Підполковник
ЗЕМЛЯКИ!!!

З дитинства відвідував Лохвицький краєзнавчий музей.
Водили батьки, родичі, вчителі...

З дитинства запам'яталася кістка мамонта, викопана на Їсківскому торфовиробництві.
А на млинівському-якір, розміри якого доводять про судоплавство р.Сули в верхній
її течії.
Перелік єкспонатів можу продовжити...
Частково вони були перелічені в книзі відвідувачів музею... ще в 1983 році.
Мною, коли я, гордячись історією свого краю, намагався здивувати родичів (українців)
з Казахстану.

ВОНИ ЗНИКЛИ з єкспозицій музею.
Мені було дуже, дуже соромно...

А Вам?

Додано (12-Чер-2008, 01:28)
Лохвицький,
Ви в той час були вже дорослі?
Може пам'ятаєте Старшого Мірошніченка?

ЛохвицькийДата: Субота, 21-Чер-2008, 18:06 | Сообщение # 6
Генерал-майор
Quote (Taras)
Лохвицький,
Ви в той час були вже дорослі?
Може пам'ятаєте Старшого Мірошніченка?

Не памятаю (
А що в1н мав в1дношення до крад1жок?

TarasДата: Понеділок, 21-Лип-2008, 23:40 | Сообщение # 7
Підполковник
Лохвицький,
Знову я зловив гаву...
Вибачте, пане Лохвицький, але Олександр Трохимович Мірошніченко якраз збирав всі залишки історії Лохвиччини, рятував ще не втрачене. Фотографії, книги, інші документи.
В свій час був Другим у нашому районі. (Зі Стрільцем)

ЛохвицькийДата: Вівторок, 22-Лип-2008, 08:31 | Сообщение # 8
Генерал-майор
Taras, я теж п1ймав гаву.За Олександра М1рошн1ченка я звичайно дещо чув.А з Валер1ем Олександровичем сп1вали з дружинами в хор1,який райком1вц1 називали рух1вським.

grigori37Дата: Вівторок, 22-Лип-2008, 09:41 | Сообщение # 9
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Я теж бував у Лохвицькому музеї. Мав розмову з його співробітником Сибірним Юхимом Константиновичем.
Бачив рояль на якому грав Дунаєвський (композитор), речі Тесленка (письменника), крісло, здається воно стояло в земській управі, та багато чого часів громадянської і Вітчизняної війн. Жаль якщо експонати розтягнуті. Треба якось берегти своє минуле, від самих себе, але як? А може і не треба берегти... Прийде час і музеї відродяться не по чиїйсь волі, а як звичайна необхідність. Для цого треба щоб не виродилися, а зберегли свою самобутність люди. А то , дивись, через декілька поколінь і читати по українські не вмітимуть, богові іншому молитимуться ісвята чужі справлятимуть.

Radcenko

ЛохвицькийДата: П'ятниця, 25-Лип-2008, 23:13 | Сообщение # 10
Генерал-майор
ДИВИЛЬКОВСКИЙ
ДИВИЛЬКОВСКИЙ АНАТОЛИЙ АВДЕЕВИЧ 1873, г. Лохвица Полтавской губернии. Публицист, критик. Ученый секретарь Агитпропа Госиздата.

Додано (25-Лип-2008, 22:13)
НИКИТИН Федор Михайлович
2008-05-24 от rumax

НИКИТИН Федор Михайлович (3 мая 1900, Лохвица, Украина — 17 июля 1988), российский киноактер, народный артист России (1969), лауреат Сталинских премий (1950, за роль Званцева в фильме «Академик Иван Павлов»; 1951, за роль Даргомыжского в фильме «Мусоргский»).
С 1916 года играл в театрах Одессы и Херсона. В кино с 1918 года (первая роль — рассыльный в фильме «Тереза Ракен»). Окончил Вторую студию Московского художественного театра (1922), в 1922-1928 — актер московского театра «Летучая мышь», руководил московской детской студией «Потешное кольцо», в 1928-1931 — педагог Института кино, затем работал в Ярославле и Ленинграде. Роли в картинах «Дом в сугробах» (1927), «Парижский сапожник» (1927) и «Обломок империи» (1929) принесли Никитину мировую известность.
В 1931-1936 годах актер киностудии «Ленфильм». С 1936 — актер ленинградского Нового ТЮЗа. В первые дни Великой Отечественной войны Никитин ушел добровольцем на фронт, командовал артиллерийско-пулеметным взводом в народном ополчении. Затем его перевели в агитационный взвод Ленинградского фронта, где он ставил спектакли, играл сам. В 1943-1959 — актер и режиссер Ленинградского Блокадного театра (театр имени Комиссаржевской). В 1948 году Никитин вновь появился на экране. Он играл эпизодические роли врачей, учителей, профессоров, аристократов. В середине 1980-х годов на экраны вышел фильм «И жизнь, и слезы, и любовь», где Никитин сыграл одну из основных ролей.

Энциклопедия “Кирилл и Мефодий”

РК-86Дата: Понеділок, 10-Лис-2008, 01:35 | Сообщение # 11
Генераліссімус
Лохвицький,
Ну не знаю, що ви бачили, але в мене враження таке, що Олександр Трохимович, в тій ситуації, в якій він перебував, а особливо пізніше (обставини іноді відхиляють, але не гнуть людину), зробив багато для людей, своїми діями, не виступами...
Під час "нашого дорогого", пізніше...
Думаю, і трохи впевнений, що і син, і дочка були виховані в сім"ї не зашореній, згодьтеся...
Трохи довше, з дитинства, ніж Вам, все це мені знайомо. Ну і повернувся, після священного долгу, зустрічався, ділилися, сперечалися...
Кожен мае право на судження, а не на суд...

aboubyrДата: Неділля, 30-Лис-2008, 21:04 | Сообщение # 12
Генерал-майор
Народ! Є пропозиція.
Давайте популізувати сайт" Форум міста Лохвиця" в містах :Лохвиця ,Червонозаводське ,районі. Буде цікавіше в спілкуванні.Скіки людей стільки ж і думок. Примінимо принцип "Доміно" передаємо адресат знайомому,він іншому, і т.д.

Листопад
"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

РК-86Дата: Понеділок, 01-Гр-2008, 03:07 | Сообщение # 13
Генераліссімус
aboubyr, Припустимо таку ситуацію: всі доміно впали... Далі що? І не всі "домінинки" бажають впасти на наш форум?...
І не "популізувати", а "популяризувати"...
Бо "популізм" і "популярність" в Одесі дві великих різниці... tongue

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

aboubyrДата: Понеділок, 01-Гр-2008, 20:53 | Сообщение # 14
Генерал-майор
"популяризувати" - та як би не назвати , ідея цінніша. Зберіть збори з 10-15 чоловік - і буде тріпати один "умник" ,а інші ... на слідуючий раз на ці "збори інші вже не прийдуть.Хоч можливо їх думка на голову вища ніж "оратора" зборів.
Так чому не почути думку "інших"?

Листопад
"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

Сообщение отредактировал aboubyr - П'ятниця, 05-Гр-2008, 19:44

РК-86Дата: Вівторок, 02-Гр-2008, 02:33 | Сообщение # 15
Генераліссімус
aboubyr,
Мабуть я винен, вибачте, не зовсім чітко висловив свою думку, все на езопівщину тягне, звичка, вибачте ще раз. Ви Про Езопа чули?

Ну а тепер про сайт. Я цікавився питанням "Чому на форум не заходять школярі?". Є комп"ютерні класи, є можливість виходу в нет, не є бажання педагогів (керівників)?
Подивіться в "Освіта", чи як там у нас це зеться.

Всі (практично всі) дорослі користувачі мережі Лохвиччини знають про наш сайт. Питання в іншому. Наведу приклад. Долинний (Michail), мабуть не дозволяє своім дітям завітати сюди. Інет використовують, але тільки для навчання. Якого - не зрозуміло. Розумію, що можу понести відповідальність за втручання у приватне життя, але приклад яскравий...

от і доміно, яке падає не туди, куди ви сподівались...

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Земляки !!!
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016