Internet в Лохвиці - Сторінка 5 - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяЧетвер, 08-Гр-2016, 08:51
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 5 з 9«123456789»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Технології » Інтернет, телебачення і т.п. » Internet в Лохвиці (хто чим користується?)
Internet в Лохвиці
tolik286Дата: Понеділок, 17-Лис-2008, 17:44 | Сообщение # 61
Генерал-лейтенант
Награды: 3
Статус: Offline
Quote (stranger)
Протягни сусідові паралельний телефон

То ж порушуються фізичні властивості лінії і таке інше.

musiccatДата: Понеділок, 24-Лис-2008, 01:55 | Сообщение # 62
Лейтенант
Награды: 0
ніхто не хоче користуватися "на халяву". а може пока шо у лохвиці ноутбуків мало....

БабайДата: Понеділок, 24-Лис-2008, 13:39 | Сообщение # 63
Генераліссімус
Награды: 5
Ноутбуки дорогі, тому в Лохвиці їх небагато.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

musiccatДата: Вівторок, 25-Лис-2008, 01:34 | Сообщение # 64
Лейтенант
Ноутбуки дорогі, тому в Лохвиці їх небагато.

зайдіть у тему "Купи-Продай", а там продаю свій б/у ноутбук, не дорого (якраз для для користування інетом).
(Для модератора: це не реклама свого ноута, а я вставив свої 5 копійок для підтримки розмови smile )

БабайДата: Субота, 13-Гр-2008, 13:31 | Сообщение # 65
Генераліссімус
Народ, підкажіть будь ласка, як можна виміряти реальну швидкість інтернету, яким користуєшся ?

цитата из фильма.

tolik286Дата: Субота, 13-Гр-2008, 19:04 | Сообщение # 66
Генерал-лейтенант
Quote (Бабай)
як можна виміряти реальну швидкість інтернету

Наприклад цим

БабайДата: Неділля, 14-Гр-2008, 09:52 | Сообщение # 67
Генераліссімус
Дуже дякую. Так я і підозрював. Платиш за одне, а маєш інше.

цитата из фильма.

jafarДата: Неділля, 28-Гр-2008, 15:58 | Сообщение # 68
Полковник
Награды: 1
*телеком*натягуе нас -по повній програмі/півроку платив 200 гр за 2Мбіти-потім виявляеться щоотримував тільки 1 -пояснили що мовляв порт нерозрахований на таку швидкість-так тоді чому дали перейти на таку швидкість.І грошики справно брали -а мовчали.Тепер начебто з портом все гаразд але змінивши швидкість на 1-маю в релі 500-700максимум,перехожу на 2+ і знову стара пісня стабільна 1 с причіпом -навіть 1,5Мбіт невидае.Як з цим боротися-хз-\адже вони монополісти хрен....Я згоден платити -але чому коли спізнюеся на один день з оплатою-тебе тупо рубають\а брати гроші за ненадані послуги????.............. devil devil devil devil devil devil devil devil devil

strangerДата: Понеділок, 29-Гр-2008, 00:33 | Сообщение # 69
Рядовий
jafar,
Ой, тримайте мене!!!! Цей "хакер" haha пів-року не міг дізнатись про реальну швидкість інету!!! lol Як правило, такі користувачі натягують самі себе (якісь гімнасти!!!)
*телеком*натягуе нас

по-перше, намагайся відповідати тільки за себе
порт нерозрахований на таку швидкість

щоб ти знав, стандарт ADSL2 підтримує до 8 Мб/сек, ADSL2+ - до 24 Мб/сек (причому майже 100-відсотково обладнання УТК підтримує стандарт ADSL2+, інакше не було б і мови про IPTV)
змінивши швидкість на 1-маю в релі 500-700максимум,перехожу на 2+ і знову стара пісня стабільна 1 с причіпом -навіть 1,5Мбіт невидае.Як з цим боротися-хз-

по-друге, навчись елементарної етики спілкування, - це дуже тобі допоможе в розмові зі службою підтримки УТК (звісно, якщо є бажання отримувати те, за що платиш), інакше -
хз

\адже вони монополісти хрен

і на додаток, якби не УТК - в районних центрах з Інтернетом був би, як ти кажеш, натуральний "хрен"!!! Бо ніякий провайдер не вкладе таких грошей в проекти, які себе ніколи не окуплять!!!

Додано (28-Гру-2008, 23:33)
---------------------------------------------
jafar,
І ще одне,

тебе тупо рубають\а брати гроші за ненадані послуги????

напиши, будь-ласка, коли ж тобі "тупо рубонули" інет за несплату вчасно???!!! Наскільки я знаю, можуть відключити телефон, але ніяк не доступ до Інтернету!!!

tolik286Дата: Понеділок, 29-Гр-2008, 09:51 | Сообщение # 70
Генерал-лейтенант
Quote (stranger)
Ой, тримайте мене!!!! Цей "хакер" пів-року не міг дізнатись про реальну швидкість інету!!!

Люди може не знали, що до Укртелекому треба відноситься як до базарних кидалів 90х років - замісь джинсів можуть всучить одну штанину.
Quote (stranger)
щоб ти знав, стандарт ADSL2 підтримує до 8 Мб/сек, ADSL2+ - до 24 Мб/сек (причому майже 100-відсотково обладнання УТК підтримує стандарт ADSL2+, інакше не було б і мови про IPTV)

Теоритично може й так, в лабораторних умовах може й буде до 24 Мб/сек. Подай мені хочаб 4Мб/сек (не на бумажці, а в дійсності) я тобі медаль дам, і будем мера просить щоб твоїм ім"ям вулицю назвали biggrin
Quote (stranger)
і на додаток, якби не УТК - в районних центрах з Інтернетом був би, як ти кажеш, натуральний "хрен"!!! Бо ніякий провайдер не вкладе таких грошей в проекти, які себе ніколи не окуплять!!!

Це дуже очікуваний меседж. Спасибі УТК що вони є на цьому світі! А то був би наприклад якийсь «Deutsche Telekom», так би ніхто й не взнав би що таке УТК.

strangerДата: Понеділок, 29-Гр-2008, 10:39 | Сообщение # 71
Рядовий
tolik286,
Це дуже очікуваний меседж. Спасибі УТК що вони є на цьому світі! А то був би наприклад якийсь «Deutsche Telekom», так би ніхто й не взнав би що таке УТК.

Точно, а 9 травня зробити днем трауру, бо якби перемогли німці, то зараз у нас було б таке життя...
В слов'янській народній творчості взагалі більшість казок про те як "іван" лежить на печі і його бажання збуваються, "золоті рибки" сльозно просять загадувати бажання і т.д і т.п.
Дуже я сумніваюсь, щоб той «Deutsche Telekom» зразу так і кинувся ложити тобі оптику до хати, бо ти будеш йому платити аж 100 грн.!!!! в місяць.
До речі, є можливість користуватися послугами мобільного інтернету, будеш "співать оди" оператору з приємним жіночим голосом як ти взагалі міг без нього обходитися раніше...
Подай мені хочаб 4Мб/сек (не на бумажці, а в дійсності) я тобі медаль дам, і будем мера просить щоб твоїм ім"ям вулицю назвали

Не треба так скептично, все залежить від параметрів фізичної лінії. Коли будеш відкривати вулицю, не забудь, саджаючи деревце, "рубонути" магістральний кабель, - після його спайки у абонентів швидкість інтернету різко зросте - це дуже популярний спосіб...
Люди може не знали, що до Укртелекому треба відноситься як до базарних кидалів 90х років - замісь джинсів можуть всучить одну штанину.

Оце дійсно "очікуваний меседж"!!! Кожний випадок потрібно розглядати окремо і без емоцій, а як походив в 90-х в одній штанині, то мої тобі співчуття!

tolik286Дата: Вівторок, 30-Гр-2008, 23:06 | Сообщение # 72
Генерал-лейтенант
Quote (stranger)
можуть відключити телефон, але ніяк не доступ до Інтернету!!!

Шо? Інет працює при відрізаній дротині?
Quote (stranger)
як ти взагалі міг без нього обходитися раніше...

Життя змінюється, і змінюються й потреби, комусь це цяцька, а комусь необхідність для роботи.
Quote (stranger)
ніякий провайдер не вкладе таких грошей в проекти

Св"яте місце пусте не буває, в Ч/з оптоволокно вже тягають, якщо зараз по великих містах є декілька провайдерів, то років через кілька (..надцять?) і в маленьких буде вибір.
Quote (stranger)
якби не УТК - в районних центрах з Інтернетом був би, як ти кажеш, натуральний "хрен"!!!

На Новий Рік випю до дна, за наше рідне УТК!!!

БабайДата: Середа, 31-Гр-2008, 13:07 | Сообщение # 73
Генераліссімус
Quote (tolik286)
На Новий Рік випю до дна, за наше рідне УТК!!!

А я випью і за наших Форумчан ! Шануймося, бо ми того варті !

цитата из фильма.

РК-86Дата: Вівторок, 06-Січ-2009, 04:58 | Сообщение # 74
Генераліссімус
Quote (stranger)
напиши, будь-ласка, коли ж тобі "тупо рубонули" інет за несплату вчасно???!!! Наскільки я знаю, можуть відключити телефон, але ніяк не доступ до Інтернету!!!

Можу подати у відсканованому вигляді з підписами усіх відповідних "дядь" УТК.
"Тупо" рубають все.

Quote (tolik286)
Шо? Інет працює при відрізаній дротині?

В УТК так і думають...

Безвідповідальне, безлаберне, не загострене, безініціативне чиновництво державного гатунку. Навіть знаку якості не потрібно ставити.

І хамовите на додаток. Ну школа відчувається...

Тут дядьків не переконаєш ні в чому. Не чують просто. Він задивився на якийсь відомчий циркуляр - і все. Ніякий оториноларинголг вже не допоможе відновити слуховий апарат. Хронічно. А відносно совісті... У любого психолога в першу ж мить з"їде власний дах. ПРГНОЗ : тяжкий.........

Отакі, ІМХО, справи у УТК.

Додано (06-Січ-2009, 03:50)
tolik286,
Ну не ризикуй, хай з пацієнтами ризикують лікарі відповідної спеціалізації. І хай за ризик, не за якість наданої допомоги, здеруть за мірками УТК.

Додано (06-Січ-2009, 03:58)

Quote (tolik286)
Наприклад цим

Я не включив до списку окуліста...

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

БабайДата: Субота, 10-Січ-2009, 15:51 | Сообщение # 75
Генераліссімус
Quote (РК-86)
Я не включив до списку окуліста...

А до чого тут окуліст ?
Тут же про інтернет !

цитата из фильма.

Форум міста Лохвиця » Технології » Інтернет, телебачення і т.п. » Internet в Лохвиці (хто чим користується?)
Сторінка 5 з 9«123456789»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016