Internet в Лохвиці - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяСубота, 10-Гр-2016, 17:35
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 912389»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Технології » Інтернет, телебачення і т.п. » Internet в Лохвиці (хто чим користується?)
Internet в Лохвиці
rootДата: Середа, 05-Бер-2008, 18:20 | Сообщение # 1
Адмін
Награды: 4
Статус: Offline
Цікаво якими првойдерами ви користується?
Я знаю декілька способів виходу в всесвітню мережу:
1.Укртелеком Dial-UP
2.Укртелеком ADSL
3.Супутникова телевізійна антена+DVB-карта(для комп'ютера)+мобільний телефон з встроєним модемом.
4.Мобвльний GPRS(На даний момент Life smile самий дешевий)
5.Супутниковий інтернет від DataGROUP (і прийом і передача відбувається через супутникову антену)

recleanДата: П'ятниця, 07-Бер-2008, 11:10 | Сообщение # 2
Лейтенант
Награды: 0
Я користуюсь мобільним (з огляду на відсутність стаціонарного телефону).
Оператор - МТС
Тарифи: гіпер.нет (5 грн./доба + 5 коп./Мб.), гіперактив (100 грн./місяць + 1 коп./Мб.)
Дорого в порівнянні з "ОГО!", але...

Швидкість, доречі, прийнятна...

rootДата: П'ятниця, 07-Бер-2008, 11:44 | Сообщение # 3
Адмін
На Life
1 Gb - 60 грн.
350 Mb - 35 грн.
100 Mb - 20 грн.

recleanДата: Середа, 19-Бер-2008, 13:56 | Сообщение # 4
Лейтенант
В акційний період (плата була 100 грн., безліміт) за місяць через "Гіперактив" викачано близько 10 Гб. smile

КОРИЦАДата: Понеділок, 24-Бер-2008, 16:13 | Сообщение # 5
Полковник
Дааа....я тогда про себя промолчу!Мнне повезло, живув Киеве, есть дом.телефон, поетому пользуюсь через модем!Но когда бываю в Лохвице, то только мобильный!))))А с Джинсом это сильно дорого.... sad поетому вот решила со следующей недельки переползать на лайф!))))Скажите владельцы, это реально выгодно?Я имею ввиду именно инет, а не мобильные аськи!)))))

Мужчины всегда правы, а женщины никогда не ошибаються!
А.Екзюпери

rootДата: Понеділок, 24-Бер-2008, 16:54 | Сообщение # 6
Адмін
Я давав розцінки чуть вище

recleanДата: Понеділок, 24-Бер-2008, 17:07 | Сообщение # 7
Лейтенант
У лайфа едже Лохвицю накриває?
Якщо так, то на скільки стабільно?

КОРИЦАДата: Понеділок, 24-Бер-2008, 17:34 | Сообщение # 8
Полковник
Quote (root)
Я давав розцінки чуть вище

Рассценки я видела, я имею ввиду как4ая там скорость, не долго ли страницы грузяться, и вообще не выкидывает ли с сети, как часто бывает в Джинсе!)))

А.Екзюпери

recleanДата: Вівторок, 25-Бер-2008, 11:12 | Сообщение # 9
Лейтенант
Quote (КОРИЦА)
как часто бывает в Джинсе!

В ДЖИНСІ буває, але не настільки часто. Принаймі в Лохвиці. Хоча й буває.

По даним форумів, Лайф викидає частіше (містами)

Швидкість в Джинса/МТСа - стандартна еджова (до 240 кбит/сек), середня - 12 - 20 кбайт/сек, для серфінгу досить.

Сообщение отредактировал reclean - Вівторок, 25-Бер-2008, 11:16

rootДата: Вівторок, 25-Бер-2008, 11:25 | Сообщение # 10
Адмін
В нас на Лайфі скорость досить прийнятна, і не вибиває. Базова станція розміщена в дворі ПОЕ, абонентів Life smile поки що не так багато і станція обслуговує нормально, в Харкові пробував підключатись - отстой, так як під студмістечка сидить на інеті від Life smile
EDGE - не перевіряв, так як телефон його не підтримує.

КОРИЦАДата: Вівторок, 25-Бер-2008, 16:52 | Сообщение # 11
Полковник
Ну как я поняла, лайф все таки более выгодный?!))))Я незнаю как у кого, но с Джинсом у меня проблемы и в асе, и в нете!в асю мало того, что дорого, так и зайти невозможно нормально, гдет полчаса грузиться!!!А с нета вообще выбрасывает минут через пять после загрузки....!(((((

А.Екзюпери

recleanДата: Середа, 02-Кв-2008, 14:00 | Сообщение # 12
Лейтенант
Quote (КОРИЦА)
в асю мало того, что дорого, так и зайти невозможно нормально

Якщо це про асю з телефону (джимм, квип і т.д.) то це НЕ ДОРОГО, а звичайно (всі оператори при стандартному не акційному підключенні до інету беруть 5 гр./мегабайт, плюс/мінус копійки). Дорого може бути через зайвий трафік, що передає асікю-клієнт. Викидає з інету через загруженість мережі, не правильні настройки.

Доречі, Лохицю Лайфа еджом не накриває. cry cry

Питання до користувачів Лайфа: активація ЖПРС+/ЕДЖЕ+ прискорює передачу даних, чи це тільки реклама + викачка грошей?

КОРИЦАДата: Четвер, 03-Кв-2008, 00:36 | Сообщение # 13
Полковник
Quote (reclean)
Якщо це про асю з телефону (джимм, квип і т.д.) то це НЕ ДОРОГО, а звичайно (всі оператори при стандартному не акційному підключенні до інету беруть 5 гр./мегабайт, плюс/мінус копійки). Дорого може бути через зайвий трафік, що передає асікю-клієнт. Викидає з інету через загруженість мережі, не правильні настройки.

А ты уверен?Ну что касается 5 грн за метр, это да, но в джинсе существует такая фишка коннект-совместимость!Тоесть если у меня на телефоне например джим, а у человека с которым я общаюсь квип, то у меня берет раза в три дороже так как, у нас разные аси!А плюс к этому, еще и размер контакт листа очень влияет!Если он больше 20 кб, то это уже дополнительные 30 копеек!)))Причем без общения! вот так, а у лайфа этих приколов нет, но при этом он ведь как оператор не очень!Хотя, может я и не права!Незнаю, не пользовалась!))))

А.Екзюпери

recleanДата: Четвер, 03-Кв-2008, 11:33 | Сообщение # 14
Лейтенант
Quote (КОРИЦА)
но в джинсе существует такая фишка коннект-совместимость!Тоесть если у меня на телефоне например джим, а у человека с которым я общаюсь квип, то у меня берет раза в три дороже так как, у нас разные аси!А плюс к этому, еще и размер контакт листа очень влияет!Если он больше 20 кб, то это уже дополнительные 30 копеек

Вперше чую...
При всій повазі, не могли Ви надати посилання на джерела з яких почерпнута дана інформація...

Плата знімається за прийнятий/переданий трафік. Якщо для квотування (стиковки) програм різних виробників необхідно більше інформації, ніж для однакових програм, то кількість прийнятих/переданих байтів буде однакова в усіх операторів (+/- мінімальна різниця за рахунок особливостей реалізації та мінімально тарифікованих об"ємів). Стосовно контактлиста - теж саме. Чим він жирніший, тим більше передається інфи про статуси та інш.

Quote (reclean)
Питання до користувачів Лайфа: активація ЖПРС+/ЕДЖЕ+ прискорює передачу даних, чи це тільки реклама + викачка грошей?

Сообщение отредактировал reclean - Четвер, 03-Кв-2008, 11:36

КОРИЦАДата: Четвер, 03-Кв-2008, 21:58 | Сообщение # 15
Полковник
ну что касается насчет этой фишки, то я лично звонила оператору, чтобы узнать почему иногда снимается больше денег со счета за асю, и он мне вот так обьяснил!Еще сказал, что такое есть у всех операторов, но тарифи разные, и у других операторов, это малозаметно!Вот так!И насчет всего остального, да, согласна я знаю так и есть!И контакт лист потому и беред денюжку(ну если он большой), потому как это прием инфы в телефон!Вот!Но незнаю, я к джинсу так привыкла, что даже такие тарифи уже мало волнуют!

А.Екзюпери

Форум міста Лохвиця » Технології » Інтернет, телебачення і т.п. » Internet в Лохвиці (хто чим користується?)
Сторінка 1 з 912389»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016