ЛохвицяП'ятниця, 24-Лис-2017, 08:52
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Відпочинок » Как вы отдохнули? Куда ездили?
Как вы отдохнули? Куда ездили?
katyaДата: П'ятниця, 25-Лип-2008, 22:42 | Сообщение # 1
Майор
Награды: 0
Статус: Offline
Приехала с Крыма. Отдыхала 2 недели. С. Межводное возле г. Черноморска. Солнце отличное, 2 дня только было пасмурно. Море не очень теплое. Пляж хороший только в центре пляжной полосы. Цены у приватников : с питанием 150грн в день, без питания от 35 грн в день. Персики 10 грн, креветки-стакан 5 грн., пиво-3 грн.
Интересно, как отдохнули вы?

OksMДата: Субота, 26-Лип-2008, 21:05 | Сообщение # 2
Підполковник
А мы не отдыхали... faint shock cry :'( cry :'( cry :'( wacko sob :sob: sob :sob: sob :sob:

:-)

Сообщение отредактировал OksM - Субота, 26-Лип-2008, 21:07

БабайДата: Понеділок, 28-Лип-2008, 15:18 | Сообщение # 3
Генераліссімус
Награды: 5
Я також в цьому році пролітаю з відпочинком ... Немає часу ... angry angry angry sad sad sad

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

АЛЕКСДата: Понеділок, 28-Лип-2008, 16:15 | Сообщение # 4
Полковник
Награды: 1
А я ще сподiваюся вiдпочити вцьому роцi smile

Я УКРАЇНЕЦЬ!
Я знаю багато таємниць, але я не знаю усіх відповідей...

КОРИЦАДата: Неділля, 10-Серп-2008, 01:15 | Сообщение # 5
Полковник
А я отдохнула в Германии!)))Ну наполовину отдохнула, наполовину поработала!Практика была от универа!)))Было классно!)))

Мужчины всегда правы, а женщины никогда не ошибаються!
А.Екзюпери

БабайДата: Четвер, 18-Чер-2009, 17:19 | Сообщение # 6
Генераліссімус
Награды: 5
Муж с женой садятся в поезд, чтоб ехать в отпуск. Он первым делом
достает литровую водку, открывает и выбрасывает в окно пробку.
Жена:
- Зачем выбросил?
- Сжигаю мосты. Теперь буду пить, пить, пить...
Жена, подумав, снимает и выбрасывает в окно свои трусы....

smile smile smile

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

clapsДата: Неділля, 26-Лип-2009, 10:29 | Сообщение # 7
Полковник
Награды: 2
Придбав Квиток до Сімферополя, а звідти в Судак, може хто бував там Які Ваші враження!

...серце людини обмірковує свій шлях, але Господь керує її ходою.

lubaДата: Понеділок, 27-Лип-2009, 10:10 | Сообщение # 8
Майор
В Судаку класно тільки дорогувато.Море чисте пляж теж.За 6 км від Судака Новий Світ там пляж ще кращий,екскурсія тропою Голіцина ,місця де знімалися фільми .А якщо у Вас крім ентузіазму є ще й гроші то відпочити можна непогано.

mikhailДата: Вівторок, 28-Лип-2009, 00:02 | Сообщение # 9
Полковник
Награды: 3
який відпочинок?в країні криза,країну рятувати потрібно ане відпочивати cool biggrin cool

911

recleanДата: Середа, 29-Лип-2009, 15:21 | Сообщение # 10
Лейтенант
Доброго дня!
Відпочивали в селищі Привітне (пиблизно середина між Судаком та Алуштою). Їздили під "егідою" тур-фірми "Альянс-тур".
Виїхали 16-го ввечері (18.00). Прибули на місце тимчасового поселення-відпочинку 17-го вже після 14-ї години.
Заселилися... Відпочили... Сподобалося і місце проживання і море, і люди в яких жили...

Не сподобалися лише контора, що забеспечувала все це, їхня організація перевезень, неповнота та часом недостовірність інформації...
Пояснюю:
- туди їхали надто довго. Проїхали все східне узбережжя Криму, бо "Альянс-тур" (наш дур-агент) вирішив одним ходом розвести людей і на Арабатську стрілку, і в Коктебель, і в Судак, і в Привітне. На Арабатську стрілку, ИМНО, через недогляд організатора, прийшлося ще й повертатися. В Коктебелі, чомусь, довго чекали, поки людей розселять в ніби то раніше домовлені місця. В м. Судак також були заминки з очікуваннями та петляннями містом. В Привітному, мовби все пройшло нормально.
- по приїзді виявилося що обіцяні "600 - 800 метрів до моря" це насправді близько 2-х кілометрів. Добре що йти не полем-степом, а по під горою, в холодку. Хоча для дитини 4-х років, це заслабкий аргумент...
- "жадібні татари", що за все беруть гроші і, нібито, лімітують використання електроенергії (це хазяї готелю в якому ми жили), виявилися досить привітними і адекватними. І спілкувалися ми з ними, і пиво з вином попивали, і ніякої особливої жадібості в них не виявилося. Люди як люди. Колись ми їх пригощали, колись вони нас. Мабуть вони нас навіть частіше... Ціни прийнятні, харчування відмінне (хазяйка завжди готували дуже смачно, по домашньому).
Проживали, доречі в готелі "Ускут", хазяїна Мустафою звуть, хоча в "Альянс-турі" чогось готель перейменували на "Шелкед" (здається вони самі не завжди знають куди людей везуть , poor ). Номера чудові, з гарячою/холодною водою, туалетом, душом, телевізором з супутниковим ТБ, холодильником, тумбочками, шафою. Досить просторі, щоб спокійно розкласти речі. Двір обгорожений парканом з ракушняку, є місце і дітям погасати і автомобіль поставити.
Правду кажучи, був і один приємний момент в організації поїздки - додому ми поверталися прямим рейсом Привітне - Лубни - Лохвиця в більш-менш комфортабельному автобусі з веселуном водієм. Хоча комфорт перевезення винесно в слоган "Альянс-тура" як обов"язкова умова, а не опція...
Про море - море чисте, тепле. Пляж в районі Привітного чистий, присутні баки для сміття, туалети (безкоштовні), баки з прісною питною водою. Все в достатній кількості. Атракціонів, правда не густо - "банан" та водоцикл. Але й людей значно менше ніж в на іменитих кутортах. В любий час дня можна прийти і спокійно вибрати місце на пляжі, спокійно скупатися самому, відпустити до води дітей, не боячись, що їх затопчуть відпочіваючі.

То ж висновки, Панове:
1. Відпочивати потрібно і іноді навіть корисно.
2. Мені і моїй родині відпочинок саме в Привітному у Мустафи сподобався, за виключенням, хіба що, відстані до моря.
3. Їздити по морям потрібно своїм ходом (автомобілем, потягом, винаймати компанією мікроавтобус) а не довіряти свій відпочинок та гроші мікроскопічним тур-шарашкам. Можливо солідні тур-агенства і не дозволяють собі дурити клієнтів, але в нашому містечку вони не представлені, тож "маємо те що маємо"...

ПиСи. Все вище написане є суто моя думка, що базується на власних враженнях та реальних подіях, і не є рекламою/антирекламою чи спробою когось очернити...

ПиПиСи. Є контактні телефони на пряму до людей, що надають житло, кому потрібно - через приватні повідомлення.

Сообщение отредактировал reclean - Середа, 29-Лип-2009, 19:39

rimapudendaДата: Вівторок, 20-Вер-2016, 13:53 | Сообщение # 11
Рядовий
Відкрили для себе Азовське море, дуже-дуже сподобалось

romeo15121512Дата: Понеділок, 26-Гр-2016, 21:28 | Сообщение # 12
Майор
Їздили в Буки в цьому році! Місце бомба. Цей каньйон просто неможливо шикарне місце! Наробили фоток на професійний  Canon EOS 80D kit 18-135. Вийшло прямо як картинки з гугла. Дуже мальовнича в нас країна!

Сообщение отредактировал romeo15121512 - Понеділок, 26-Гр-2016, 21:29

missbura2015Дата: Середа, 11-Січ-2017, 16:50 | Сообщение # 13
Сержант
Крым! Одесса!

dima1819Дата: П'ятниця, 13-Січ-2017, 14:21 | Сообщение # 14
Рядовий
Ездил отдыхать на Рождество во Львов. Впечатлений и позитивных эмоций было много, аж не хотелось ехать домой.

karachkaolegДата: Понеділок, 23-Січ-2017, 20:53 | Сообщение # 15
Рядовий
буковель , то что нужно)

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Відпочинок » Как вы отдохнули? Куда ездили?
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017