ЛохвицяВівторок, 27-Чер-2017, 06:46
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 4«1234»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Наш дім? Земля... (дике життя та природа)
Наш дім? Земля...
БабайДата: Середа, 27-Бер-2013, 14:54 | Сообщение # 16
Генераліссімус
Награды: 5
Статус: Offline
Гіпотеза вклюає в себе надо багато випадковостей. ..

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

ObersДата: Середа, 27-Бер-2013, 15:53 | Сообщение # 17
Генераліссімус
Награды: 10
Цитата (Бабай)
Гіпотеза вклюає в себе надо багато випадковостей. ..

Жодної випадковості - все закономірно і математично чітко, хоча і дивовижно. Більше того, саме ця "гіпотеза" дає нам безмежність простору для будь якого маневру, з любої точки зору, хоч "креаціонізму", хоч "еволюціонаізму". Що лише підтверджує справжню велич Творця, хто б ним не був - чи Він, тобто гіпотетичний Бог, чи, вони, себто гіпотетичні інопланетяни. Це ще дивовижніше ніж біблійні розповіді, чи які інші міфи - акт творіння Світу з небуття, з якоїсь інформаційної матриці, в якій вже відомі всі варіанти того що було, що є і що буде... Адже спочатку було слово (інформація) і словом (інформацією) був Він (творець), який і закрутив цей гігантський механізм, на мільярди років без жодного збою! Всього іншого не було, не було і випадковостей. Їх і не буде, навіть в "хаосі", який сам є лише невпорядкованою реальністю, а не відсутністю порядку, тобто безладом (поняття "хаосу" виникло від назви в давньогрецькій міфології початкового стану світу, якоїсь «разверзшейся безодні» (а не безладного стану), з якої виникли перші божества. Лише в ранньохристиянські часи цьому слову стали приписувати значення безладу).

БабайДата: Середа, 27-Бер-2013, 17:30 | Сообщение # 18
Генераліссімус
Звичайно, багато випадковостей, це вже закономірність.
Згідно всих закоів "небесної механіки", Такий (за розмірами) супутник планети, як Місяць може бути лише у таких планет, як Юпітер, чи Сатурн. У Землі ж може бути лише щось значно менше. Наприклад, як у Марса. Але він є. І поставлений так, що дає змогу чітко спостерігати як сонячні, так і місячні затемнення.
Виставити його обертання наскільки точно і збалансовано, щоб він завжди був повернутий до Землі лише однією стороною. Щоб він і не впав на Землю, і не відірвався від неї.
Тут про випадковості не може бути й мови. Та й поява води на нашій планеті в такій кількості теж далеко не випадковість, як і склад існуючої атмосфери ...

Один раз - випадковість
Два рази - співпадіння
Три рази - закономірність ...

цитата из фильма.

ObersДата: Четвер, 28-Бер-2013, 00:46 | Сообщение # 19
Генераліссімус
Цитата (Бабай)
Згідно всих закоів "небесної механіки", Такий (за розмірами) супутник планети, як Місяць може бути лише у таких планет, як Юпітер, чи Сатурн.

Яких саме законів?

Цитата (Бабай)
У Землі ж може бути лише щось значно менше. Наприклад, як у Марса. Але він є.

Чому? Адже Земля зіткнулась з іншою планетою, перед тим як тут "зформувався" Місяць. Яким чином зформувався супутник Марсу?

Є Місяць, і є його таємниця. Ви можете її пояснити? Чекаємо!

Цитата (Бабай)
І поставлений так, що дає змогу чітко спостерігати як сонячні, так і місячні затемнення.

Це дивовижно! І дає нам всі підстави говорити про невипадковість знаходження на орбіті Землі цього небесного, або штучного тіла.

Цитата (Бабай)
Виставити його обертання наскільки точно і збалансовано, щоб він завжди був повернутий до Землі лише однією стороною. Щоб він і не впав на Землю, і не відірвався від неї.

А який дивовижний впорядкований рух інших планет і їх супутників круг своїх орбіт, в взаємозвязку між собою???!!!

Цитата (Бабай)
Тут про випадковості не може бути й мови.

Ні! Не може! Все так закономірно, що про будь яку невпорядкованість/випадковість навіть мова йти не може.

Цитата (Бабай)
Та й поява води на нашій планеті в такій кількості теж далеко не випадковість, як і склад існуючої атмосфери ...

Звісно що ні - для їх появи потрібні були необхідні передумови, як зумовлена відстань до Зірки, масса й магнетична потужність Планети, її зіткнення з іншою Планетою, таке інше. Це все - не випадковість.

Цитата (Бабай)
Один раз - випадковість Два рази - співпадіння
Три рази - закономірність ...

Жодної випадковості - все закономірно і математично чітко, хоча і дивовижно. Більше того, саме ця "гіпотеза" дає нам безмежність простору для будь якого маневру, з любої точки зору, хоч "креаціонізму", хоч "еволюціонаізму". Що лише підтверджує справжню велич Творця, хто б ним не був - чи Він, тобто гіпотетичний Бог, чи, вони, себто гіпотетичні інопланетяни. Це ще дивовижніше ніж біблійні розповіді, чи які інші міфи - акт творіння Світу з небуття, з якоїсь інформаційної матриці, в якій вже відомі всі варіанти того що було, що є і що буде...

ObersДата: Четвер, 28-Бер-2013, 12:19 | Сообщение # 20
Генераліссімус

Сегодня мы становимся свидетелями научной революции в нашем понимании планеты Земля и наших отношений с ней. Жизнь и планета неразрывнно связанны. Совсем недавно, учёные стали воспринимать Землю - как нечто новое, как - живой организм, и подобно живому созданию, она постоянно в движении благодаря энергии скрытой в её недрах. По мере возникновения планеты, возникала и жизнь созданная теми же силами, которая двигает континеты и изменяет климат. История Земли - призвана изучить этот новый взгляд на живую планету...

Наша планета, почти никогда не открывает тайны того, что лежит у нее под поверхностью. Но на Земле есть несколько мест, где мы можем краешком глаза увидеть результаты тех бурных процессов, которые происходят внутри нее. Геологи предполагают, что вся вулканическая деятельность является отражением каких - то важных процессов происходящих внутри планеты, однако ученых смущает то, что внутренняя часть - практически недоступна для людей. Тем не менее, благодаря блистательным экспериментам, ученым удалось прощупать планету до самого ядра.

Горы - числятся среди самых прекрасных и восхитительных ландшафтов нашей планеты. Вместе с тем, они довольно необычное явление, их можно видеть всего в нескольких частях мира. Геологи уже много лет изучают горы пытаясь понять их происхождение, и только недавно они осознали, что горы самым коренным образом влияют на климат целой планеты.

Самое большое разнообразие жизни на Земле, можно найти в тропических лесах, например в Юго-Восточной Азии. В тропических лесах, присутствуют столько видов растений и животных, сколько Земля не видела ни в одном месте, за всю историю своего существования и эта жизнь на планете существует уже миллиарды лет. Последние изыскания заставили геологов и биологов признать, что - одной из самых главных сил сформировавших жизнь на планете - является сама Земля.

ObersДата: Четвер, 28-Бер-2013, 12:29 | Сообщение # 21
Генераліссімус

БабайДата: Четвер, 28-Бер-2013, 13:15 | Сообщение # 22
Генераліссімус
Пане Obers, якби Ви самі уважно дивилися той відеоматеріал, який самі ж і виклали, то й самі могли б помітити кілька цікавих моментів.
1. В Землі сформувалося залізне ядро, завдяки якому з"явилися магнітні полюси, які захищають атмосферу. А в інших планетах ? Наприклад в Марса ?
2.Чому на Землі океани води, а на Марсі ? На Марс не падали астероїди ? Спеціально обминали, і летіли на Землю ?
3. В відео показано штук двадцять планет, які хаотично оберталися, періодично стикаючись. Чому лише Земля отримала такий великий супутник ? Зіштовхувалося набагато більше планет ?
4. Чому Венера обертається в іншу сторону ?
5.Чому між Марсом і Юпітером не планета, а пояс астероідів ?
6.Чому в інших планетарних системах ближче до зірки розташовані планети з більшою масою, а в нас не так ?
Ні на одне з цих питаннь Ваш відеоматеріал відповіді не дає. То хто з нас бачить лише те, що хоче бачити ?
Повторюю, матеріал цікавий як гіпотеза, і не більше. Надто багато білих плям.

цитата из фильма.

ObersДата: Четвер, 28-Бер-2013, 14:03 | Сообщение # 23
Генераліссімус
Цитата (Бабай)
Пане Obers, якби Ви самі уважно дивилися той відеоматеріал, який самі ж і виклали, то й самі могли б помітити кілька цікавих моментів.

Ага, я викладав і я дивився. Уважно. І Ви дивіться уважно. Цей фільм - про Землю. Тому там не могло бути відповідей на Ваші питання. Якщо Вас цікавлять відповіді - шукайте їх. Але не тут - бо ця тема теж про Землю.

Цитата (Бабай)
Ні на одне з цих питаннь Ваш відеоматеріал відповіді не дає. То хто з нас бачить лише те, що хоче бачити ?

Повторюю - він і не повинен був давати відповіді на подібні запитання, Ви дарма їх там шукали.

ObersДата: Четвер, 28-Бер-2013, 14:10 | Сообщение # 24
Генераліссімус
Яка Ваша версія? Інопланетяни? Я називаю їх Творцем. Інші - Богами, чи Богом, Вищим Розумом, таке інше. Ще інші - природою, еволюцією. Що Вам особисто не подобається? Або навпаки - подобається? Обирайте самі, я не настоюю на жодному варіанті! Ви, пане Бабай, задаєте багато запитань, а ні на один не даючи відповідь. Вам так цікавіше жити, в темряві таємниць "конспірології"?  smile Мені ні, хоча я теж люблю таємниці.

Мене хвилює більш приземлене і матеріальне. Наприклад "глобальне похолодання", яке може вже завтра змінити наше життя. Або історія, котра дає нам сподівання і право на майбутнє. А от чому Венера обертається "не в той бік" - на передостанньому місці в сфері моїх інтересів, бо це ніяк не впливає на якість мого і Вашого життя.

/Харон, супутник Плутона, ще більш масивний по відношенню до своєї планети ніж Місяць до Землі. Крім Венери в зворотньому напрямку обертається Уран/

БабайДата: Четвер, 28-Бер-2013, 15:53 | Сообщение # 25
Генераліссімус
Тільки дурень все знає і в усьому впевнеий.
Я ж знаю лише те, що нічого не знаю.
(Сократ)

цитата из фильма.

ObersДата: Четвер, 28-Бер-2013, 17:11 | Сообщение # 26
Генераліссімус
Цитата (Бабай)
Тільки дурень все знає і в усьому впевнеий.

Це Ви про мене? Дякую на доброму слові...

Цитата (Бабай)
Я ж знаю лише те, що нічого не знаю.

«Я знаю только то, что я ничего не знаю, но многие не знают даже этого!»

Цитата (Бабай)
(Сократ)

Або Демокріт.

БабайДата: Четвер, 28-Бер-2013, 19:00 | Сообщение # 27
Генераліссімус
Цитата (Obers)
Або Демокріт.

От бачите, навіть цей загальновідомий вираз різні джерела приписують різним мислителям.
То ж чи можна бути таким впевненим відносно інших історичних фактів, які менш відомі більшості людей ?

цитата из фильма.

ObersДата: Четвер, 28-Бер-2013, 19:13 | Сообщение # 28
Генераліссімус
Цитата (Бабай)
То ж чи можна бути таким впевненим відносно інших історичних фактів, які менш відомі більшості людей ?

Бабай! Це не історична тема!

Ця тема присвячена Землі, її величності Природі в усій її красі і розмаїтті. І загрозам які нас на ній очікують в найближчому майбутньому, або вже навіть завтра. Я впевнений, це набагато важливіше ніж всі конспірологічні таємниці разом взяті, разом зі всіма хрєнологіями, літочисленнями й самими конспірологами теж узятими разом!

У мене велике прохання особисто до Вас : писати по темі в цій темі.

ObersДата: Четвер, 28-Бер-2013, 19:33 | Сообщение # 29
Генераліссімус
Вместо глобального потепления нас ждет ледниковый период.
Так утверждает доктор геолого-минералогических наук, исследователь и путешественник Владимир Полеванов

Дивлячись на вулицю за вікном, я починаю вірити подібній інформації.

Геть глобальне потепління - чекаємо глобального холоду!

Що Гієна? Вислів в книзі! 
Мерзлих плеч вже більш нема. 
Щастя вже не в золоті, а в кризі. 
Рай - не Сонце. Рай - Зима. 

Змерзли? Змерзлі? Позмерзали? 
А для чого інші Зірки нам? 
Холодні, далекі, незнані. 
Буду я Вам Криголам.
Прикрепления: 0765413.jpg(77Kb)

ObersДата: Четвер, 28-Бер-2013, 19:40 | Сообщение # 30
Генераліссімус

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Наш дім? Земля... (дике життя та природа)
Сторінка 2 з 4«1234»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017