ЛохвицяНеділля, 24-Вер-2017, 19:03
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 27 з 27«12252627
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Діла церковні (УПЦ КП vs РПЦ МП)
Діла церковні
Яка, на Вашу думку, церква повинна домінувати в Україні (в коментах чому).
БабайДата: Вівторок, 06-Лис-2012, 18:59 | Сообщение # 391
Генераліссімус
Награды: 5
Статус: Offline
Пане Obers, саме ортодоксальність не дозволяє панові Миссионеру сприймати інформацію, яка виходить за межі програми зомбування свідомості. Для нього не існує все, що не вкладається в алгоритм ортодоксального християнства. Доки не спадуть щори з очей, він не побачить нічого іншого.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

МиссионерДата: Середа, 07-Лис-2012, 00:10 | Сообщение # 392
Полковник
Награды: 0
Quote (Obers)
Після гріхопадіння Адама і Єву було ПОКАРАНО : вигнано з раю, де вони жили без турботи і смутку. За тим вони змушені перебратися на Землю, де долею чоловіка стало добувати хліб свій насущний у поту, а жінки — народжувати в муках. Одже їжа, тяжкий хліб, як і важке народження дітей (процесс загалом цілком природній) - покарання, а не благодать (це не я придумую, а 'християнство'). Та й зустрічається з життям маля ще не попоївши, зате в тяжких муках розправляючи легені - дихаючи... Кожен подих - як новий, він - саме життя, але найперший був тяжкою мукою і покаранням, випробуванням. В християнстві : в муках рождаємо і народжуємось, в муках добуваємо й хліб. Їжа - це покарання. Життя, саме народження нового життя - покарання. Це прописні істини християнського вчення.

Біблія не починаеться з вигнання из Раю. Тому читаймо раніше шановний:29. И сказал Бог: вот, Я дал вам всякую траву, сеющую семя, какая есть на всей земле, и всякое дерево, у которого плод древесный, сеющий семя; — вам сие будет в пищу; 30. а всем зверям земным, и всем птицам небесным, и всякому пресмыкающемуся по земле, в котором душа живая, дал Я всю зелень травную в пищу. И стало так.
31. И увидел Бог все, что Он создал, и вот, хорошо весьма. И был вечер, и было утро: день шестой. (Бит.1гл)16. И заповедал Господь Бог человеку, говоря: от всякого дерева в саду ты будешь есть, 17. а от дерева познания добра и зла не ешь от него, ибо в день, в который ты вкусишь от него, смертью умрешь. (Бит.2гл) Тобто їжа, це не покарання, а те що її стало здобувати важко, не означає саму їжу карою.
Quote (Obers)
А звідки Ви це можете знати, щоб так категорично й безапеляційно стверджувати?
Так ви ж не втекли із світу, а це по вашому єдиний шанс. Будьте послідовним.
Quote (Obers)
Ваш висновок невірний : я говорю про те про що маю уяву і знання

Якби у вас були знання, то ви б вірили, а їх у вас нема (можливо в чомусь іншому, але не в християнстві) Я також можу розбити вашу демагогію (в іншій темі) як захочу, але це не буде означати що я вашу тему знаю, тому займайтесь своєю справою, і давайте не сунуть свій ніс у те, про що не маємо уяви.

Додано (06-Лис-2012, 21:59)
---------------------------------------------

Quote (Бабай)
Пане Obers, саме ортодоксальність не дозволяє панові Миссионеру сприймати інформацію, яка виходить за межі програми зомбування свідомості. Для нього не існує все, що не вкладається в алгоритм ортодоксального християнства. Доки не спадуть щори з очей, він не побачить нічого іншого.
Бабай ти не модератор, ти троль.

Додано (06-Лис-2012, 22:10)
---------------------------------------------

Quote (Бабай)
Висновків поки що ніхто не робить.
Зараз лише точно відомо, кому він заважав.
І хто не хоче надати відеозапис події слідчим органам.
Якщо я одягну сорочку родновіра, і піду украду гроші в банку, і мене запишуть, то це не означає що пограбували банк родновіри.
А те що нам православним мішає ваш бог,(дерево) то ви помиляєтесь, для нас це ніщо, і нам не може заважати "ніщо".

БабайДата: Середа, 07-Лис-2012, 12:12 | Сообщение # 393
Генераліссімус
Награды: 5
Quote (Миссионер)
Бабай ти не модератор, ти троль.

,Аргументів не вистачає, тому перехожу до образ.
Що ж інколи краще промовчати, ніж вдарити. Та Вам цього не зрозуміти.
Пане Миссионер, віра - це благородні дії і стан душі,
а не зазубрювання цитат і осудження світогляду інших.
Обмеженість Вашого світосприйняття породжує агресію.
А те, що існують точки зору відмінні від Вашої і не лише християнські просто виходить за межі Вашого розуміння. Дальтонік теж не може розрізнити кольори. Але він це РОЗУМІЄ ! Ви цього не розумієте, і тому сердитеся.
Не варто.
Юпітер, ти сердишся, а значить ти не прав ...
Quote (Миссионер)
А те що нам православним мішає ваш бог,(дерево) то ви помиляєтесь, для нас це ніщо, і нам не може заважати "ніщо".

Ви навіть не розумієте, що Бог - не дерево ...

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

русДата: Середа, 07-Лис-2012, 20:00 | Сообщение # 394
Генерал-лейтенант
Награды: 1
Quote (Миссионер)
Ще не знають, хто це зробив, а ви уже робите висновки.
А в моїй фразі є висновки? У коментуванні я можу лише цитувати висновки журналістів, але я їх не вказав. відеоматеріали, на мою думку, не будуть оприлюднені так як наприклад зпилювання дерев'яного хреста. Я думаю що і кримінальну справу не порушеть по факту хоча б.

русДата: Середа, 07-Лис-2012, 20:01 | Сообщение # 395
Генерал-лейтенант
Quote (Бабай)
Ви навіть не розумієте, що Бог - не дерево ...

Точніше і дерево також і все що нас оточує.

русДата: Середа, 07-Лис-2012, 20:03 | Сообщение # 396
Генерал-лейтенант
Пане Obers, дякую за фото

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Діла церковні (УПЦ КП vs РПЦ МП)
Сторінка 27 з 27«12252627
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017