Діла церковні - Сторінка 26 - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяНеділля, 11-Гр-2016, 05:07
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 26 з 27«1224252627»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Діла церковні (УПЦ КП vs РПЦ МП)
Діла церковні
Яка, на Вашу думку, церква повинна домінувати в Україні (в коментах чому).
ObersДата: Понеділок, 24-Вер-2012, 16:33 | Сообщение # 376
Генераліссімус
Награды: 10
Статус: Offline
Quote (Оберс)
Ви готові сказати, що живете так, ви маєте сміливість стверджувати, що особисто Ви готові для зустрічи з Ним. І чи не буде це гординею??? Та й хіба можна з Богом постійно зустрічатися, кожного причастя чи молитви? З Ним треба жити, зустрівши раз

Quote (Миссионер)
Ви перечите самі собі. Я не говорив що готовий, я говорив що зустрівся і один раз . 56. Ядущий Мою Плоть и пиющий Мою Кровь пребывает во Мне, и Я в нем. (Ин. 6гл)

Я не перечу сам собі, Ви неуважно читали, або зрозуміли сказане так як Вам видалося вірним, як Вам захотілося почути. Це загалом проблема не лише Ваша, невміння слухати й сприймати чужі думки загальнолюдська риса характеру. Ми бачимо те що хочемо бачити і чуємо те що бажаємо почути. Тому так цінуємо тих хто вміє слухати і вислуховувати, розуміючи почуте, а не лише говорити.

Якщо Ви не були готові, то не могли зустрітись. Якщо все таки зустріли Його, і саме в причасті, значить були готові. Чи не так? Одже це Ви суперечите самі собі.

І по-друге : якщо Ви зустріли Його лише раз на страшному таїнстві Причастя, то значить і причащались лише раз...Чи не кожне Причастя - зустріч з Ним???

Сообщение отредактировал Obers - Понеділок, 24-Вер-2012, 22:34

БабайДата: Понеділок, 24-Вер-2012, 18:46 | Сообщение # 377
Генераліссімус
Награды: 5
Quote (рус)
Релігійний фанатизм найстрашніше що є у релігії. На основі нього можна й починати війни чужими руками.

І що цікаво, самі фанатики цього не розуміють. sad

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

русДата: Вівторок, 25-Вер-2012, 16:43 | Сообщение # 378
Генерал-лейтенант
Награды: 1
Діла церковні
Прикрепления: 5849208.jpg(30Kb)

русДата: Вівторок, 25-Вер-2012, 16:44 | Сообщение # 379
Генерал-лейтенант
2
Прикрепления: 3277831.jpg(51Kb)

русДата: Вівторок, 25-Вер-2012, 16:44 | Сообщение # 380
Генерал-лейтенант
3
Прикрепления: 1594786.jpg(20Kb)

МиссионерДата: Неділля, 30-Вер-2012, 00:30 | Сообщение # 381
Полковник
Награды: 0
Quote (Obers)
Якщо Ви не були готові, то не могли зустрітись. Якщо все таки зустріли Його, і саме в причасті, значить були готові. Чи не так? Одже це Ви суперечите самі собі.
Пане Obers, Ви задали питання, чи готовий я до зустрічі з Богом, я відповів що зустріч відбулася і один раз, питання чи готовий був, чи не готовий, ми не обговорюємо.
Quote (Obers)
І по-друге : якщо Ви зустріли Його лише раз на страшному таїнстві Причастя, то значить і причащались лише раз...Чи не кожне Причастя - зустріч з Ним???
Ваша логіка, шкутельгає. Якщо життя у людини одне, то коли вона їсть, вона його тільки підтримує, їжа не оживляє людину, а підтримує життя. Так і Причастя, підтримує буття людини в Богові, яка зустрілась з Ним один раз. Якщо ви не зрозуміли вірш, то я прокоментую.56. Ядущий (постійно, а не один раз) Мою Плоть и пиющий(постійно, а не один раз) Мою Кровь пребывает во Мне, и Я в нем. (Ин. 6гл) Знову порівняння; якщо ви перестанете їсти, то ви розлучетеся з цим світом, але це не означає що кожного разу коли ви їсте, ви зустрічаєтесь з ним. Так само в Причасті, якщо перестанемо причащатись, то згодом розлучимося з Богом і це є духовна смерть, після чого будемо виставлять на форумах різні картинки, та висміювати православіє.

ObersДата: Неділля, 30-Вер-2012, 09:35 | Сообщение # 382
Генераліссімус
Миссионер, їжа, Ви сам знаєте, покарання людині, взамін царювання в саду едемському, внаслідок зради людиною Його (про очевидну провокативність такого недовірья, фактично нацьковування 'змія', замовчування Ним самої основи ЗНАНЬ, промовчімо - попередньо Він відібрав в нас їх, як, власне й сам ГРІХ...). Адже їжа, тяжкий хліб, як і важке народження дітей (процесс загалом цілком природній) - покарання, а не благодать (це не я придумую, а 'християнство'). Та й зустрічається з життям маля ще не попоївши, зате в тяжких муках розправляючи легені - дихаючи... Кожен подих - як новий, він - саме життя, але найперший був тяжкою мукою і покаранням, випробуванням. В християнстві : в муках рождаємо і народжуємось, в муках добуваємо й хліб. Їжа - це покарання. Життя, саме народження нового життя - покарання. Це прописні істини християнського вчення.

І нарешті про Вашу 'особисту' Зустріч з Ним, саму можливість цього, через 'страшне' Причастя, Євхаристію. Про готовність/неготовність до неї це Ви не говорите і не бажаєте обговорювати. А я говорю і буду говорити. Одже фразеологізм 'МИ не обговорюємо' як мінімум не коректний.

Я повторю свої попередні тези : саме по собі Причастя, як РИТУАЛ, зовсім взагалі не зустріч з НИМ,
якщо христианин не
"заточений", не
підготовлений і не готовний
до зустрічи і для неї. Про це,
власне, я й писав раніше : для
того щоб вона (зустріч)
відбулася, навіть в Євхаристії
(особливо в ній) чи в молитві наприклад, потрібно 'тікати зі світу', себто звести
до мінімуму свої фізичні,
природні потреби, потрібні
для існування - звести їх до
нeобхідності.

Про це я Вам вже казав, а Ви не погодились, хоча це є основа-основ, істина вашого вчення - сам Ісус (не ієромонах який!) заповідав не накопичувати 'блага' земні, богатств матеріальних : “Не собирайте себе
сокровищ на земле, где
моль и ржа истребляют и
где воры подкапывают и
крадут, но собирайте себе
сокровища на небе, где ни
моль, ни ржа не
истребляют и где воры не
подкапываются и не
крадут”
(Матф.6:19-20).

Кожен з нас залишився 'при своєму', кожен міг і помилятись, а читачі ще при іншому, 'безпомилково')) - нема врешті правди яка б всих задовільнила, - а одже й далі 'жувати' те саме до безкінечності не бачу сенсу. Та й врешті це не їжа духовна), а лише інтернет-дискуссія, яка рано чи запізно завжди має своє логічне завершення.

З повагою.

Додано (30-Вер-2012, 07:35)
---------------------------------------------
"...Через віру і хрещення ми
зустрічаємось із смертю
Христовою, тобто з
таїнством Любові, з яким
Христос пережив її і
переміг...так розпочинається
подорож нашого повернення
до Бога, подорож, що
матиме своє завершення у
момент нашої смерті у
Христі і з Христом, тобто в
Любові!..." Анджело Комастрі
(Уривок з Хресної Дороги)

Сообщение отредактировал Obers - Неділля, 30-Вер-2012, 09:46

МиссионерДата: Неділля, 30-Вер-2012, 16:48 | Сообщение # 383
Полковник
Я зрозумв вас Obers ви намагаєтесь пограти в логіку, то давайте почнемо.
їжа, Ви сам знаєте, покарання людині,
Якщо їжа це покарання людині, то до покарання вони(Адам і Єва) їли від плодів дерев, окрім дерева пізнання добра і зла. Тоб то вони були покарані до свого гріхопадіння, до свого покарання? Це є несенітниця. Я приводив приклад-порівняння, щоб ви зрозуміли, що таке причастя і як воно діє на людину, але ви перекрутили все на свій лад.
Quote (Obers)
Це прописні істини християнського вчення.
Якого християнського вчення? Сектантського хіба що. То питання до пана Магістра, може він з вами і погодиться, але не я.
Quote (Obers)
І нарешті про Вашу 'особисту' Зустріч з Ним, саму можливість цього, через 'страшне' Причастя, Євхаристію. Про готовність/неготовність до неї це Ви не говорите і не бажаєте обговорювати. А я говорю і буду говорити. Одже фразеологізм 'МИ не обговорюємо' як мінімум не коректний.
Буду тлумачить, все заново. Ви спитали: "Чи готовий я до зустрічі?" Я відповідаю:" Я вже зустрівся " Зрозумійте помилку, свого питання. Дія вже пройшла, вона не в очікуванні. Якщо ви хочете спитати у мене: "Чи був ти готовий, до зустрічі?" То я відповідь давав би. Але цього питання не було, а тільки докази що зустрічі не може бути взагалі, бо для цого треба максимально тікати зі світу. Тому задавайте питання по суті.
Quote (Obers)
Я повторю свої попередні тези : саме по собі Причастя, як РИТУАЛ, зовсім взагалі не зустріч з НИМ,
якщо христианин не"заточений", не підготовлений і не готовний до зустрічи і для неї. Про це, власне, я й писав раніше : для того щоб вона (зустріч) відбулася, навіть в Євхаристії (особливо в ній) чи в молитві наприклад, потрібно 'тікати зі світу', себто звести до мінімуму свої фізичні, природні потреби, потрібні для існування - звести їх до нeобхідності.

Хочеться у вас запитати. Ви це особисто відчули на своїй "шкурі"? Звичайно що ні, ви не утекли із світу, а значить цей духовний стан вам не відомий, і це означає що ви просто говорите як теоретик і ніяк не практик. Якщо ви зближення з Богом не відчули, тому що з миру не втекли і не звели своє існування до "мінімальної необхідності" то для вас це духовне переживання не відоме взагалі. Я вам говорю, що зустрічь з Богом, відбувається не тільки у монахів, але і в людей які причетні до Його Церкви. Життя Церкви підтримуеться Його Св. Тілом і Кров*ю.
Зустріч із Богом у вас особисто не відбулася, поки що. Ви не були в моїй шкурі і мій духовний стан вам не відомий, то логічне питання до вас: "Ви краще знаєте, про мою зустрічь з Богом? Чи може знаєте духовний стан людини, яка втекла з миру і живе для Бога?"
Логічний висновок: Судячи про те що ви живете повноцінним життям (пишете на форумах, не брезгливі др інтернету, що не являється необхідним для життя.) ви не утекли з миру. По вашому вченню, такі з Богом не зустрічаються. Виходячи з цього, роблю висновок, що ви говорите про те, про що не маєте уяви взагалі.
Quote (Obers)
нема врешті правди яка б всих задовільнила,
Правда є, це Божа правда, і вона одна, але люди самі не хочуть приймати цю правду, а кожен шукає свою, яка задовольнила б себе.

Додано (30-Вер-2012, 14:48)
---------------------------------------------

Quote (Obers)
"...Через віру і хрещення ми
зустрічаємось із смертю
Христовою, тобто з
таїнством Любові, з яким
Христос пережив її і
переміг...так розпочинається
подорож нашого повернення
до Бога, подорож, що
матиме своє завершення у
момент нашої смерті у
Христі і з Христом, тобто в
Любові!..." Анджело Комастрі
(Уривок з Хресної Дороги)
Сектанти, Причастя сприймають як ритуал, тому зустрчаються вони з Богом дійсно по смерті, а потім Суд. Але ми(православні) знаємо що Причасття це зєднання людини з Богом, про що Госпоть і сказав, 56. Ядущий Мою Плоть и пиющий Мою Кровь пребывает во Мне, и Я в нем. (Ин. 6гл) Ще раз звертаю вашу увагу на цей вірш. Чому Причасття страшне? Тому що воно діюче, а не ритуальне. Посему, кто будет есть хлеб сей или пить чашу Господню недостойно, виновен будет против Тела и Крови Господней.Ибо, кто ест и пьет недостойно, тот ест и пьет осуждение себе.Не рассуждая о Теле Господнем.Оттого многие из вас немощны и больны и немало умирает.(1Кор.11гл)

Сообщение отредактировал Миссионер - Неділля, 30-Вер-2012, 16:24

русДата: Субота, 03-Лис-2012, 11:22 | Сообщение # 384
Генерал-лейтенант
Це відео по поводу терпимості та толерантності http://tsn.ua/video....&type=0

русДата: Субота, 03-Лис-2012, 11:23 | Сообщение # 385
Генерал-лейтенант
У Києві "вкрали" бога Перуна

МиссионерДата: Вівторок, 06-Лис-2012, 11:52 | Сообщение # 386
Полковник
Quote (рус)
Це відео по поводу терпимості та толерантност
Ще не знають, хто це зробив, а ви уже робите висновки.

БабайДата: Вівторок, 06-Лис-2012, 16:02 | Сообщение # 387
Генераліссімус
Награды: 5
Висновків поки що ніхто не робить.
Зараз лише точно відомо, кому він заважав.
І хто не хоче надати відеозапис події слідчим органам.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

ObersДата: Вівторок, 06-Лис-2012, 17:36 | Сообщение # 388
Генераліссімус
Quote (рус)
У Києві "вкрали" бога Перуна

Ідол Сварога в центрі Києва.

Це копія "Збруцького ідола" (оригінал знайдений в річці Збруч, Тернопільщина, біля Гусятина, в 1848 році). Власне, якщо говорити точно, це ідол Світовида, духовної іпостасі Сварога-Отця, бог Світла і Роду. Дуже цікавий і вкрай символічний.

Знаходиться прямо на бульварі між Софійським собором і Михайлівським Золотоверхим храмом, у вкрай людному місці (біля готелю Хаят), що вже саме по собі символічно.
Прикрепления: 8781752.jpg(455Kb)

Сообщение отредактировал Obers - Вівторок, 06-Лис-2012, 18:48

ObersДата: Вівторок, 06-Лис-2012, 17:49 | Сообщение # 389
Генераліссімус
Quote (Миссионер)
Я зрозумв вас Obers ви намагаєтесь пограти в логіку, то давайте почнемо.

Ні. Я сказав більш ніж ясно аби не бути невірно трактованим. Можу повторити : дискусія рано чи запізно завжди має своє логічне завершення. Я вважав, що вона закінчена, і не мав за мету в щось "гратись". Але раз вже зайшов, то на завершення :

Quote (Миссионер)
Якщо їжа це покарання людині, то до покарання вони(Адам і Єва) їли від плодів дерев, окрім дерева пізнання добра і зла...

Після гріхопадіння Адама і Єву було ПОКАРАНО : вигнано з раю, де вони жили без турботи і смутку. За тим вони змушені перебратися на Землю, де долею чоловіка стало добувати хліб свій насущний у поту, а жінки — народжувати в муках. Одже їжа, тяжкий хліб, як і важке народження дітей (процесс загалом цілком природній) - покарання, а не благодать (це не я придумую, а 'християнство'). Та й зустрічається з життям маля ще не попоївши, зате в тяжких муках розправляючи легені - дихаючи... Кожен подих - як новий, він - саме життя, але найперший був тяжкою мукою і покаранням, випробуванням. В християнстві : в муках рождаємо і народжуємось, в муках добуваємо й хліб. Їжа - це покарання. Життя, саме народження нового життя - покарання. Це прописні істини християнського вчення.
Прикрепления: 5328207.jpg(139Kb)

Сообщение отредактировал Obers - Вівторок, 06-Лис-2012, 18:51

ObersДата: Вівторок, 06-Лис-2012, 17:59 | Сообщение # 390
Генераліссімус
Quote (Миссионер)
Зустріч із Богом у вас особисто не відбулася, поки що.

А звідки Ви це можете знати, щоб так категорично й безапеляційно стверджувати? wink

Quote (Миссионер)
Ви не були в моїй шкурі і мій духовний стан вам не відомий, то логічне питання до вас: "Ви краще знаєте, про мою зустрічь з Богом? Чи може знаєте духовний стан людини, яка втекла з миру і живе для Бога?"

Я кажу не про Вас особисто, а про християн в цілому (хоч Ви і вважаєте всих, я так розумію зовсім без виключень, християн сектантами крім РПЦ МП, але то Ваша проблема, мене вона не обходить. Я навпаки, цілком відсторонено, вважаю сектою, при чому єритичною (сергіянська єресь), саме РПЦ МП...) : для зустрічи з Ним ТУТ маємо бути самі богами, або святими. Або ж не вірити в Христа, і не бути християнами... Звісно я можу помилятись і моя істина не абсолютна, як кажуть - ІМХО.

Quote (Миссионер)
Хочеться у вас запитати. Ви це особисто відчули на своїй "шкурі"? Звичайно що ні, ви не утекли із світу, а значить цей духовний стан вам не відомий, і це означає що ви просто говорите як теоретик і ніяк не практик. Якщо ви зближення з Богом не відчули, тому що з миру не втекли і не звели своє існування до "мінімальної необхідності" то для вас це духовне переживання не відоме взагалі.

Ви знову балакаєте самі до себе. Для чого тоді запитувати? Такий метод ведіння дискусії називається демагогією.

Quote (Миссионер)
По вашому вченню, такі з Богом не зустрічаються. Виходячи з цього, роблю висновок, що ви говорите про те, про що не маєте уяви взагалі.

"Моє" вчення ))) до Християнства немає жодного відношення - я не християнин. А ви маєте звичку ""дискутувати" сам з собою. Цього в семінаріях навчають, чи це власне риса Вашого особистого характеру?

Ваш висновок невірний : я говорю про те про що маю уяву і знання (не віру, а знання - відчуйте різницю))).

)))))

Сообщение отредактировал Obers - Вівторок, 06-Лис-2012, 18:43

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Діла церковні (УПЦ КП vs РПЦ МП)
Сторінка 26 з 27«1224252627»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016