ЛохвицяНеділля, 22-Жов-2017, 23:51
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 25 з 27«122324252627»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Діла церковні (УПЦ КП vs РПЦ МП)
Діла церковні
Яка, на Вашу думку, церква повинна домінувати в Україні (в коментах чому).
БабайДата: Понеділок, 10-Вер-2012, 15:38 | Сообщение # 361
Генераліссімус
Награды: 5
Статус: Offline
Пане Obers, Можливо я не досить точно висловився, якщо Ви так мене зрозуміли. Я хотів сказати, що варто сприймати всітруди, які робилися в цьому напрямку. А не лише одного Фасмера. І тільки після детального аналізу всих відомих праць можна буде робити якісь висновки. Та й ці висновки можуть бути сумнівними. Надто мало залишилось писемних свідченнь тих часів. Адже етимологія мови заходить далеко в глибину віків і вона має бути ще старіша за писемність. Проте, це всього лише особистий поляд на це питання, і не більше.
Якщо бажаєте продовжити цю тему, то пропоную переміститися в тему "Мова і язик" знаходиться Тут Бо в цій темі обговорюються трохи інші питання.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

tolik286Дата: Понеділок, 10-Вер-2012, 17:47 | Сообщение # 362
Генерал-лейтенант
Награды: 3
В вікіпедії коротко і зрозуміло написано як з"явився МП.

Відзначимо, що православні українці та білоруси в складі Великого князівства Литовського звільнилися від монгольського панування вже у 14 ст., в той час як Московське князівство перебувало в “союзі” з ординцями до кінця 15 ст., успадкувавши від них деспотично-самодержавницький устрій влади. Перебуваючи у складі Литовської держави, українці відновили свою прадавню Київську митрополію. Але й московські ієрархи продовжували називати себе “Київськими” митрополитами, фактично ніякого відношення до Києва не маючи.

Скориставшись складною ситуацією, в якій опинився Константинополь під ударами турок-осман, 15 грудня 1448 р., Москва позбавила сану канонічно поставленого митрополита Ісидора і самочинно, без згоди Вселенського патріарха, оголосила про свою церковну автокефалію, обравши свого власного митролита з титулом “Московського”. Цей вчинок пояснили буцім-то “відпадінням” греків від справжнього православ’я в унію з католицьким Римом, яка була проголошена на Ферраро-Флорентійському соборі 1438-1439 рр. За це самочинство Константинопольський патріархат наклав на Московську церкву відлучення, яке не скасоване й досьогодні. Відомо, що Флорентійська унія проіснувала лише 10 років і була скасована, і в Константинопольській церкві знов було відновлено православ’я.

ObersДата: Понеділок, 10-Вер-2012, 18:17 | Сообщение # 363
Генераліссімус
Награды: 10
Пане Бабай, перепрошую...

БабайДата: Понеділок, 10-Вер-2012, 18:41 | Сообщение # 364
Генераліссімус
Пане Obers, прийнято.

цитата из фильма.

ObersДата: Понеділок, 10-Вер-2012, 18:45 | Сообщение # 365
Генераліссімус
Quote (tolik286)
В вікіпедії коротко і зрозуміло написано як з"явився МП.

В 1668 году Константинопольский собор закрепил за Московским патриархом права наместничества над Киевской митрополией. 27 января 1688 года московские власти запретили Киевскому митрополиту именоваться митрополитом «всея Руси» (разрешено именоваться «митрополитом Киевским, Галицким и Малыя России»), что отражало фактический переход Киевской митрополии Константинопольского патриархата в состав Русской православной церкви

...В 1659 году новый договор между гетманом Левобережья Юрием Хмельницким и Москвой указывал: «А митрополиту Киевскому, так и иным духовным Малыя России, быть под благословением святейшего патриарха Московского» [3], чем и был начат процесс церковного воссоединения Юго-Западной Руси с Северо-Восточной...

...В 1686 году левый берег Днепра и Киев остались навсегда за Москвой, в Москве был поставлен митрополитом Гедеон Святополк (князь Четвертинский) митрополитом Киевским, Галицким и Малые России, и по договоренности с Константинопольской Церковью Киевская митрополия вошла в ведение Русской Церкви...

...Дальнейшая административная история киевской митрополии сводится, главным образом, к постепенному уничтожению особенностей, которые отличали ее от великорусских епархий.

http://drevo-info.ru/articles/14255.html
КИЕВСКАЯ МИТРОПОЛИЯ

Цитата :...в 1684 году Гетман Иван Самойлович и его сват, сбежавший из Польши епископ Луцкий Гедеон (в миру князь Святополк - Четвертинский) желая выслужится перед Москвой вступили в сговор с неучем и украинофобом патриархом Московским и всея Руси Иоакимом. Цель сговора была проста — Украинская церковь. И подкупами и обманами, Москва достигла своей цели. Киевская митрополия, насчитывающая на тот момент 6 епархий стала частью Российской Церкви. За удачную сделку гетман Иван Самойлович получил карету украшенную медью и самоцветами с шестеркой лошадей и грамоту с золотой цепочкой, Епископ Гедеон получил 10 рублей и стал Митрополитом Киевским, Константинопольский Патриарх Дионисий получил 200 золотых и 120 русских соболей (правда, потом был, скинут Всеправославным собором с этой должности за то, что не поделился ни с кем), а поддержавший его Патриарх Иерусалимский Досифей, (еще вчера неподкупный) мзду в виде 200 золотых

Во время беседы с московскими послами Патриарх Досифей высказался резко против подчинения Киевской митрополии Москве. Он считал глубоко порочным сам образ действия московского правительства. Досифей вполне справедливо заметил, что прежде надлежало получить благословение Константинополя, а уже затем поставлять Киевского митрополита в Москве. «А то прислали просить благословения, когда уже поставили! Это Восточной Церкви разделение», — говорил Патриарх..

...После встречи с визирем Алексеев вновь посетил Патриарха Досифея и нашел в нем совершенную перемен... Патриарх Досифей получил от Никиты Алексеева 200 червонцев.

http://www.bogoslov.ru/text/315141.html
Присоединение Киевской Митрополии к Московскому Патриархату: Как это было

Окончательно самостоятельность Киевская митрополия потеряла в 1686 г, но уже до этого она уже фактически не подчинялась Константинополю, после 1659 г. разве что номинально.

Сообщение отредактировал Obers - Понеділок, 10-Вер-2012, 18:46

русДата: Вівторок, 11-Вер-2012, 11:58 | Сообщение # 366
Генерал-лейтенант
Награды: 1
Obers,
Quote (Obers)
Фасмер Макс
От Вам і відповідь, чомусь ітимологію руських слів пишуть не слов'яни. Так же пишуть не слов'яни нашу історію. Звідси і пошук істини. Як інший приклад можу навести книги чи відео із НЕТа професора Чудінова. І для Вас наводжу інший термін НЕБЕСА. (Це абревіатура складена із слів НЕТ БЕСА). ИЗБА (ИЗ БРЕВЕН), РАДУГА (Дуга Бога РА).

Додано (11-Вер-2012, 09:39)
---------------------------------------------

Quote (Бабай)
1. Якщо Ісуса Христа розіпнули в три години дня, як говорить євангеліст Марк (15:25), то кого почав судити Пілат о шостій годині дня, як говорить євангеліст Іоанн (19:14)? 2. А якщо Пілат почав судити Ісуса Христа о шостій годині, як говорить євангеліст Іоанн (19:14), то хто це вже з трьох годин дня висить розіпнутий на Голгофі, як говорить євангеліст Марк (15:25)? Це може свідчити лише про те, що писали люди не дуже освічені, і такі деталі не вважали за серйозні. Я чудово розумію, що суті це не міняє, але наводить на думку, що хоч і "все писаніє богодухновенно" та сліпо вірити всьому не варто, бо неточності можуть бути й там.

Це, я думаю не помилка тих людей а завідома неточність щоб ми, сучасники, які проживаємо епоху РИБИ (тотальна брехня, обман і т.д.) вчились і бачили брехню, в цьому і полягає урок брехні.

Додано (11-Вер-2012, 09:43)

Quote (Obers)
Що ж тепер німцям не довіряти як вченим, як філософам і таке інше? Це неправильний шлях.

Якраз проти цього виступав М.В. Ломоносов. А ми, нащадки, чомусь сліпо клюємо на висновки німців, англійців і т.д. А з приводу авторитетності, так хто при владі той і вирішує авторитетність, регалії і т.д. потрібним "вченим".

Додано (11-Вер-2012, 09:48)

Quote (Obers)
ВіРа - ВіданняРа

Оскільки ми всі говоримо на слов'янських мовах, то чому нам вправляють мізки "західні" вчені. Скільки потрібно воєн щоб зрозуміти що звідти "добра" немає. І нічого позитивного в цьому плані нам ні німці ні євреї ні інші не зроблять, лише затопчуть нашу історію, уріжуть мову (шляхом зменшення кількості літер у алфавіті напр.) А ми все це сприймаємо на "ура". Хоча і це термін наш "у РА". тобто у Бога РА, особисто для мене висновок один звертатися до своїх істинно слов'янських джерел.

Додано (11-Вер-2012, 09:54)

Quote (Obers)
Не хотілось би бути подібним до сліпого, який шукає, навпомацки, брід серед бурхливої ріки і не просить при цьому сторонньої допомоги. Можна, звісно, стати Задорновим, але для того потрібно і його талант мати, разом з авторитетом... А я насамперед відзначив, що цілком можлива і така версія походження слова ВІРА (ВеРа - ВеданиеРа : ВіРа - ВіданняРа), і я навіть готовий підримати її, зваживши на авторитет науковців і вузьких спеціалістів з цього питання.

Крім Задорнова, який дійсно талановита людина, алеж не професор, то вам наводжу приклад Валерій Олексійович Чудінов наберіть в Ютубі.

Додано (11-Вер-2012, 09:54)
як приклад http://www.youtube.com/watch?v=DKwoLm8_FkQ

Додано (11-Вер-2012, 09:58)
http://www.youtube.com/watch?v=zXG_kEg3v6Y

ObersДата: Вівторок, 11-Вер-2012, 14:24 | Сообщение # 367
Генераліссімус
рус, мені вже зробили зауваження, тому давайте тут закінчимо офтоп - можна дійсно продовжити розмову в відповідній темі, я підтримаю. Ремарка : Чудінов, при всій моїй повазі до незвичних ідей які вводять в "ступор" представників академічної науки, навряд чи він відноситься до вузькопрофільних спеціалістів в цій області (на відміну від Фасмера, робота якого цінна насамперед узагальненням науково цінного матеріалу) які мають значний авторитет. Якщо не помиляюсь він взагалі фізик - водночас ідеї в нього дуже подібні до ідей Задорнова, що змушує мене відноситись до них обох з відомою долею здорового скептицизму.

Як мінімум, на мій погляд, потрібно починати вивчення цієї складної і цікавої водночас тематики з праць профессіоналів, авторитетних вчених, щоб мати простір для маневрування, особливо в дискусіях, особливо з ідеологічними опонентами, які можуть виявитися більш професійно обізнаними, фахово знаючими. Тому я радив би починати не з Лєвашова й Чудінова, а, все-таки, щось з робіт профессійних науковців. Наприклад Тищенко Костянтин Миколайович та інші, ось ТУТ

З повагою.

tolik286Дата: Середа, 12-Вер-2012, 15:50 | Сообщение # 368
Генерал-лейтенант
Награды: 3
Quote (Obers)
водночас ідеї в нього дуже подібні до ідей Задорнова, що змушує мене відноситись до них обох з відомою долею здорового скептицизму.

applause

русДата: Середа, 12-Вер-2012, 17:39 | Сообщение # 369
Генерал-лейтенант
Quote (tolik286)
радив би починати не з Лєвашова й Чудінова, а, все-таки, щось з робіт профессійних науковців
Дякую за пораду. А Вам би радив почитати й як для Вас "непрофесійних" Левашова чи Чудінова. А, оскільки ми спілкуємося на українській мові, яка є уламком мови русів, то ще, можливо Вам буде цікаво, для початку подивіться документальний фільм Ігри Богів з наведеними там прикладами походження руських слів.
Можна наводити приклади мені різних професорів офіційної історії чи тлумачення ними походження мови української, але ж вони всі підконртольні "правильній" системі і в цій системі отримали регалії. Зараз вистачає сайтів старовірів (не путайте із старообрядцями по христу), можливо там також Ви знайдете відповіді "неофіційні" і не "авторитетних" професорів і Вас це зацікавить. Із наведеними Вами авторами я ознайомлюсь найближчим часом.

Додано (12-Вер-2012, 15:19)
З приводу повторного зауваження, то вибачайте, Бабай я на той момент не читав.

Додано (12-Вер-2012, 15:39)
На даний час пане Obers, наш діалог схожий на от що: як приклад із літочислення. Зараз 7520 рік віт створення світу у Зірковому Храмі. Цього літочислення дотримуються старовіри (по новому язичники). У них є досконале тлумачення даного літочислення і того літочисленні яке було раніше. Тепер щодо офіційних авторитетних істориків, так вони, офіційно про це замовчують, недобалакують і т.д. і не спростовують очевидне, що до 1700 року було вказане літочислення і після реформи Петра 1-го його ліквідували. Тепер нам тлумачать різні версії походження даного літочислення: наприклад від євреїв, хоча на той момент у них ще не було літочислення чи ще щось. Так от у старовірів є чіткий календар який вони пронесли крізь віки і гоніння і дотримуються його й сьогодні. На цьому прикладі із нашого минулого доводжу до нашої мови і тлумачення наших слів. Зараз, я раніше наводив приклад, слово ВЄДЬМА вживається тільки в негативі. Чія це подача, яких офіційних чи прорелігійних істориків чи мовознавців? У старовірів ВЄДЬМА це ВЄДОМА мати, тобто мати яка Вєдає, яка народила 12 дітей. Звідси слово невеста (яка не отримала весті і вєста, слово нами не вживане). Що ж тут поганого в цьому слові і чому перекрутили це слово попи. Так і інші слова і їх тлумачення можна знайти у старовірів і потім уже в "офіційних" авторитетів і порівняти їх і це, особисто мені, нагадує те як познущались з нашим літочисленням і з нашою мовою. А, як приклад нашої мови, то можна почути читання Велесової книги в Акт 7-3 14 хвилина фільма Игры Богов. Там читає професіонал. Порівняйте її із теперешнію українською мовою.

БабайДата: Середа, 12-Вер-2012, 18:24 | Сообщение # 370
Генераліссімус
Quote (рус)
Зараз 7520 рік віт створення світу у Зірковому Храмі.

17 вересня, понеділок Рош Ха-Шана Євреї будуть святкувати Новий 5772 рік
Єврейське свято Рош а-Шана відзначається на честь створення світу, він символізує початок нового року і завершення року, що минає.

Значить самі вони рахують роки не так, як підсунули рахувати нам. Чому ж у нас 2012 рік ?
Що святкуємо ми на восьмий день після Різдва ? Новий Рік ? - Ні !!!
Обрізання Ісуса !!!

Це хтось зможе пояснити ?

цитата из фильма.

русДата: П'ятниця, 14-Вер-2012, 19:31 | Сообщение # 371
Генерал-лейтенант
Пане Бабай, є частково у відео а частково в книгах Фоменко та Носовського про даний казус. Основна суть така: спочатку писали позначення року по сучасному літочисленню із літерою "І" а потім (наприклад) 720. Повністю "і720" буква І то Ісус. Таким чином було ясно що 720 років тому народився І.Христос. Потім І пертворилась (не з проста) в 1 і непомітно але впевнено зараз рахують 2012рік тільки повністю згоден не зрозуміло від якої знаменної дати. Таким чином удавнили на 1000років події із І.Христом. На основі цього понаскладали багато видумок зі скидками на те що "Та це вже було так давно то хтозна як воно було там а от у нас написано отак". Навіть християнськими істориками доказано що 2012років назад той період ніяк не приписати до І.Христа чи до часу його проживання. Це те саме що Голгофу шукати на території Ізраїлю. Сучасне літочислення брехливе як і твердження що Голгофа у Ізраїлі. Якщо Вам пане Бабай, буде складно знайти чи скачати вказані книги то я вкажу адресу чи ін.
Але хтось себе возвеличив і свою древню історію а слов'янську історію урізали на 6тис років нав'язавши "нове" літочислення.

БабайДата: Субота, 15-Вер-2012, 15:42 | Сообщение # 372
Генераліссімус
Пане рус, всю цю інфу я знаю.
Лгічно було б почати своє літочислення від дуже визначної події в життї народу. Цілком вірогідно, що в далекому минулому кожне плем'я мало свій календар. А відлік часу (початок тієї чи іншої ери) починали найчастіше від якоїсь реальної події: потопу, землетрусу, війни, підписання мирової угоди, побудови міста, приходу до влади якогось правителя, початку олімпійських ігор (у греків) тощо. Так, у Візантії й Римі час рахували від заснування Риму, а коли в 234 р. н.е. імператором був проголошений Діоклетіан, хронологія почала вестися в «роках Діоклетіана»
Євреї рахують від створення світу Богом.
Індуси - від передачі вчення Калачакри від Будди царю Шамбали Сучандрі.
Японці - від початку правління нового імператора.
Китайці - від зміни девіза правлячого імператора.
Я чудово розумію, що це все створює великі незручності в міжнародному плані, особливо при підписанні різних угод. Тому необхідність єдиного літочислення очевидна.
Я не розумію, чому за точку відліку взяли саме дату обрізання Ісуса. Не народження, не розп"яття і не воскресіння.
Серед традицій нашого народу немає обрізання. Цей звичай розповсюджений серед мусульманських, семітських та інших східних (і не тільки) народів. Невже це наскільки видатна подія, що її треба так пишно святкувати всим народам землі, а я просто не розумію її значимості?
та ще й приурочити до цього початок Нового Року.
В армії духи рахували дембелям дні до приказу...
Це літочислення - прикол євреїв над гоями ?

цитата из фильма.

русДата: Понеділок, 17-Вер-2012, 10:14 | Сообщение # 373
Генерал-лейтенант
Quote (Бабай)
Це літочислення - прикол євреїв над гоями ?

Згоден, ще багато приколів сірі придумали, я думаю Вам пане Бабай, перераховувати їх не потрібно. А з приводу обрізання, так хто праве той і законодавець моди. Вказівку дали самодержавцям міняти літочислення і по команді "есть" все виконано. А +- 1000років, так гої все проковтнуть як і Голгофу в Ізраїлі і ще багато чого. Євреї, індуси, японці, китайці, всі себез возвеличують від знаменних дат, а у нас . . .

МиссионерДата: Четвер, 20-Вер-2012, 00:04 | Сообщение # 374
Полковник
Награды: 0
Панове, перепрошую буду говорить тільки з паном Obers.
В молитвах ми можемо знайти, що Причастя - страшне таїнство. Чому страшне? Чого боятися? Зустрічи з Богом?

Але частіше буває по-іншому. Люди неправильно сприймають це Таїнство - як традицію, ритуал або «релігійний борг», причащаються як би даремно: їх життя не змінюється. Ось цього і треба боятися, це страшно.

Для чого, нам Бог дав Причастя? Для Життя, подібно тому як в Раю перші люди їли від дерева життя. Так і ми приймаемо св.. Причастя для Життя, але духовного, якщо це не робити, то ми помремо духовно, и будемо бачити у всьому святому тільки гроші.. 53. Иисус же сказал им: истинно, истинно говорю вам: если не будете есть Плоти Сына Человеческого и пить Крови Его, то не будете иметь в себе жизни.
57. Как послал Меня живый Отец, и Я живу Отцем, так и ядущий Меня жить будет Мною.(Ин. 6гл)

Я не Бабай,

Я звертався не до вас, и де ви там побачили коня не знаю. Просто не вставив (помилка) цитату Бабая на яку відповідав.
Церква - храм,

Церква це зібрання людей, православна Церква, це зібрання православних людей. Якщо пишеться з малої букви »церква» то означає храм, з великої «Церква православна» це означає весь православний люд, включаючи всіх і аріереїв, священників, мирян. Це так, коротенька поправка.
"А вы в какую Церковь веруете? В петровско-екатерининскую или в сталинско-брежневскую?" )))

Во єдиную Святую и апостольскую Церковь..9 член символа вери.
Це мені нагадало пихатість і зарозумілість московської свідомості, в якій церковний "націоналізм" відіграє чи не найголовнішу, або ж взагалі головуючу, роль :

Націоналізм тут ні до чого. Я говорив про ту єдину Церкву, яка називається Тілом Христовим, про ту Церкву, про яку Бог сказав : «Врата ада не одолеют»
Тікати зі світу,….Ієросхимона́х Петро́ній

Для того вони і ієросхімонахи щоб таке писати, а ми миряни у нас інший шлях спасіння. Я ж не пишу монахам, плодіться і розмножайтесь і виховуйте дітей? Так хай і мені не пишуть, тікати від дітей, від сім*ї, яку мені потрібно забезпечувати своїм трудом, і це угодно Богу. Не всі монахи, не всі сімейні, кожному свій шлях. Від себе не втечеш.
Ви готові сказати, що живете так, ви маєте сміливість стверджувати, що особисто Ви готові для зустрічи з Ним. І чи не буде це гординею??? Та й хіба можна з Богом постійно зустрічатися, кожного причастя чи молитви? З Ним треба жити, зустрівши раз
.
Ви перечите самі собі. Я не говорив що готовий, я говорив що зустрівся і один раз . 56. Ядущий Мою Плоть и пиющий Мою Кровь пребывает во Мне, и Я в нем. (Ин. 6гл)

Сообщение отредактировал Миссионер - Четвер, 20-Вер-2012, 00:04

русДата: Понеділок, 24-Вер-2012, 09:59 | Сообщение # 375
Генерал-лейтенант
Рушійну силу релігії зараз можна бачити на прикладі мусульман. Прокурутив хтось відеоролик про пророка на чиесь замовлення і одна частина людей готова рвати іншу. Чим не армія, тільки без зброї, поки що. Релігійний фанатизм найстрашніше що є у релігії. На основі нього можна й починати війни чужими руками.

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Діла церковні (УПЦ КП vs РПЦ МП)
Сторінка 25 з 27«122324252627»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017