Діла церковні - Сторінка 24 - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяВівторок, 06-Гр-2016, 15:09
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 24 з 27«12222324252627»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Діла церковні (УПЦ КП vs РПЦ МП)
Діла церковні
Яка, на Вашу думку, церква повинна домінувати в Україні (в коментах чому).
БабайДата: Неділля, 02-Вер-2012, 10:56 | Сообщение # 346
Генераліссімус
Награды: 5
Статус: Offline
Quote (Миссионер)
Ніколи не повірю, якщо дружина буде ходить до іншого, а чоловік, дійсно люблячий свою дружину, не буде ревнувать.

Ні разу не бачив, щоб ревнощі допомогли в такій ситуації. Якщо дійшло до такого, то чи варто їм жити разом ? Ревнощі можуть допомогти лише розвалити стосунки, і аж ніяк не сприяють їх зміцненню.
Quote (Миссионер)
Закони Украини рекомендують, фотографуватись і з:ерігати фото в альбомах на стінах?

Закони України, як і інші закони потребують не ВІРИ, а ВИКОНАННЯ . Осмисліть різницю.
Порівняйте:
"Ибо Господь, Бог твой, благословит тебя, как Он говорил тебе, и ты будешь давать взаймы многим народам, а сам не будешь брать взаймы; и господствовать будешь над многими народами, а они над тобою не будут господствовать". (Втор.15:6)
"Тогда сыновья иноземцев будут строить стены твои, и цари их - служить тебе; ибо во гневе Моем Я поражал тебя, но в благоволении Моем буду милостив к тебе. И будут всегда отверсты врата твои, не будут затворяться ни днем ни ночью, чтобы приносимо было к тебе достояние народов и приводимы были цари их. Ибо народ и царства, которые не захотят служить тебе, - погибнут, и такие народы совершенно истребятся." (Ис.60:10-12)

Стаття 24. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.
Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

Відгадайте, де цитата з Біблії, а де з Конституції України ...

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

МиссионерДата: Неділля, 02-Вер-2012, 21:26 | Сообщение # 347
Полковник
Награды: 0
Quote (Бабай)

Ні разу не бачив, щоб ревнощі допомогли в такій ситуації. Якщо дійшло до такого, то чи варто їм жити разом ? Ревнощі можуть допомогти лише розвалити стосунки, і аж ніяк не сприяють їх зміцненню.
Згоден, але ми говоримо про інше, про почуття а не про те, чи сприяють вони зміцненню, чи ні. Якщо комусь абсолютно по барабану, що його дружина гуляє, а він її любить і зміцнює свої стосунки з нею (без ревнощів) то я не проти, але для багатьох чоловіків це дивина, і це цілком нормально.
Бог говорив людям, на їх мові, яку вони могли зрозуміть. Так і тут, сказано "Я Бог ревнитель", щоб людина зрозуміла, що (образно) відчуває Бог, коли людина (Його творіння, для Себе) служе другим богам, які суть не боги, а ідоли. Бог не може говорить людям, на мові яку вони не розуміють, тому нам і здається, що це почуття земні, адже якби Бог сказав нам про Свої почуття Духовні (небесні) то ми нічого б не зрозуміли, тому що ніколи не перебували в цих почуттях.

Закони України, як і інші закони потребують не ВІРИ, а ВИКОНАННЯ .
Закони всі потребують і віри і виконання, як Божі так і земні (державні) Чоловік коли не переступає закон, віре в те що не буде покараним за не виконання оного, що і спонукає його виконанню.
Quote (Бабай)
"Ибо Господь, Бог твой, благословит тебя, как Он говорил тебе, и ты будешь давать взаймы многим народам, а сам не будешь брать взаймы; и господствовать будешь над многими народами, а они над тобою не будут господствовать". (Втор.15:6)
"Тогда сыновья иноземцев будут строить стены твои, и цари их - служить тебе; ибо во гневе Моем Я поражал тебя, но в благоволении Моем буду милостив к тебе. И будут всегда отверсты врата твои, не будут затворяться ни днем ни ночью, чтобы приносимо было к тебе достояние народов и приводимы были цари их. Ибо народ и царства, которые не захотят служить тебе, - погибнут, и такие народы совершенно истребятся." (Ис.60:10-12)

Як я вже говорив, це цитата із Старого Заповіту, але є "Новий", і "Старий" не може функціювати при "Новому" Так як і стара конституція не дійсна після нової, тому що на всі закони є свій час, а "Новий Заповіт" як сказано Богом, є вічний.

БабайДата: Понеділок, 03-Вер-2012, 16:08 | Сообщение # 348
Генераліссімус
Quote (Миссионер)
для багатьох чоловіків це дивина, і це цілком нормально.

Не бачу нічого нормальнго в гулящій дружині. Та й дивного теж. Якщо гуляє, значть НЕ ТВОЯ. Хоч ревнуй, хоч не ревнуй. Що не зрозуміло ?
Quote (Миссионер)
ми говоримо про інше, про почуття
Та і я про почуття. А саме про безглуздість ревнощів. Народна мудрість говорить: "Хочеш втримати - не тримай, відпусти" І якщо хтось лишися по ВЛАСНІЙ ВОЛІ, не через страх, не через боязнь ревнощів, то дійсно твоє. Мені дивно, що той, кого Ви називаєте Богом цього не розуміє.
Quote (Миссионер)
що (образно) відчуває Бог, коли людина (Його творіння, для Себе) служе другим богам,
Для СЕБЕ любимого можна зробити іграшку, можна створити рабів. Але якщо вже створив "по образу і подобію" то марно сподіватися що вийшла тупа лялька, чи безвольний раб. Це просто непослідовно і не розумно. Ваш Бог мав би це зрозуміти ще до процесу творення.
Quote (Миссионер)
які суть не боги, а ідоли.
ідол; ч. (гр., зображення, образ, подоба)
1. В давньогрецькій філософії назва невловимого зображення предмета, яке, нібито відокремлюючись від предмета, діє на органи чуттів, викликаючи його чуттєве сприйняття.
2. В релігіях - об'єкт культу, предмет, який начебто містить у собі божество, зображує його або є ним. Зберігся у всіх релігіях (в християнстві - ікони, в католицизмі - статуї).
3. перен. Об'єкт безрозсудливого, сліпого поклоніння.

Quote (Миссионер)
Бог не може говорить людям, на мові яку вони не розуміють, тому нам і здається, що це почуття земні,

Люди ростять та виховують дітей. Вони виростають і створюють свої сім"ї. Та батьків забувати в нас не прийнято. Хоча трапляється всяке.
Quote (Миссионер)
Чоловік коли не переступає закон, віре в те що не буде покараним за не виконання оного,
Це в ідеалі, а не в Україні.
Quote (Миссионер)
"Новий Заповіт" як сказано Богом, є вічний.

24. Поелику мы услышали, что некоторые, вышедшие от нас, смутили вас своими речами и поколебали ваши души, говоря, что должно обрезываться и соблюдать закон, чего мы им не поручали, 25. то мы, собравшись, единодушно рассудили, избрав мужей, послать их к вам с возлюбленными нашими Варнавою и Павлом, 26. человеками, предавшими души свои за имя Господа нашего Иисуса Христа.
27. Итак мы послали Иуду и Силу, которые изъяснят вам то же и словесно.
28. Ибо угодно Святому Духу и нам не возлагать на вас никакого бремени более, кроме сего необходимого: 29. воздерживаться от идоложертвенного и крови, и удавленины, и блуда, и не делать другим того, чего себе не хотите. Соблюдая сие, хорошо сделаете. Будьте здравы".
30. Итак, отправленные пришли в Антиохию и, собрав людей, вручили письмо.
31. Они же, прочитав, возрадовались о сем наставлении.(Ден.15гл)

А це який ?

цитата из фильма.

МиссионерДата: Вівторок, 04-Вер-2012, 21:20 | Сообщение # 349
Полковник
Quote (Бабай)
Не бачу нічого нормальнго в гулящій дружині. Та й дивного теж. Якщо гуляє, значть НЕ ТВОЯ. Хоч ревнуй, хоч не ревнуй. Що не зрозуміло ?
Я говорю про колі дружина гуляе, а чоловік її любіть (насправді) то ревнощі це цілком нормальне почуття. А якщо не любє і ніколи не любив , то дійсно ревнощі тут ні до чого.
Quote (Бабай)
Та і я про почуття. А саме про безглуздість ревнощів. Народна мудрість говорить: "Хочеш втримати - не тримай, відпусти" І якщо хтось лишися по ВЛАСНІЙ ВОЛІ, не через страх, не через боязнь ревнощів, то дійсно твоє. Мені дивно, що той, кого Ви називаєте Богом цього не розуміє.
А Бог теж не тримає, просто без Нього життя не має, тому вибираєте життя без Нього, ви вибираете смерть вічну, це ваше право, і ніхто у вас його не відбере. Бог нікого не насилує, хочеш смерті, то йди до неї, але в цьму не виніть Бога, вибір ваш.
Quote (Бабай)
ля СЕБЕ любимого можна зробити іграшку, можна створити рабів. Але якщо вже створив "по образу і подобію" то марно сподіватися що вийшла тупа лялька, чи безвольний раб. Це просто непослідовно і не розумно. Ваш Бог мав би це зрозуміти ще до процесу творення.
Ви вже могли зрозуміти, що ваша логіка і розум не може вмістить Бога, як би ви знали наскільки ви смішні, коли робите такі висновки, які здаються вам логічними. Я в чомусь винен, що ви не можете збагнути?
ідол; ч. (гр., зображення, образ, подоба)
1. В давньогрецькій філософії назва невловимого зображення предмета, яке, нібито відокремлюючись від предмета, діє на органи чуттів, викликаючи його чуттєве сприйняття.
2. В релігіях - об'єкт культу, предмет, який начебто містить у собі божество, зображує його або є ним. Зберігся у всіх релігіях (в християнстві - ікони, в католицизмі - статуї).
3. перен. Об'єкт безрозсудливого, сліпого поклоніння.
Правильно.
Quote (Бабай)
А це який ?

Новий, для оглашенних.
Люди ростять та виховують дітей. Вони виростають і створюють свої сім"ї. Та батьків забувати в нас не прийнято. Хоча трапляється всяке.
А хто проти?

БабайДата: Середа, 05-Вер-2012, 16:24 | Сообщение # 350
Генераліссімус
Quote (Миссионер)
Я говорю про колі дружина гуляе, а чоловік її любіть (насправді)

Якщо чоловік дійсно її любить (насправді), то йому буде досить, якщо вона буде щаслива з іншим (іншими). А почуття ображеного власника, схоже на дитяче, коли в когось є іграшка, якої в тебе немає, але тобі її дуже хочеться. Що тут спільного з коханням (справжнім) ?
Quote (Миссионер)
А Бог теж не тримає, просто без Нього життя не має, тому вибираєте життя без Нього, ви вибираете смерть вічну,
А з християнським Богом Ви обираєте життя вічне, але ПІСЛЯ СМЕРТІ. От і виходить, що християнство - віра МЕРТВИХ. А вибір дійсно, кожен робить сам. "Каждый выбирает для себя - женщину, религию, дорогу." Юрий ЛЕВИТАНСКИЙ. Отже, хто що вибрав, той те й матиме. Ви все життя готуєтеся до смерті (фізичної) і надієтеся на обіцяне євреями життя (вічне). Я ж не готуюсь до смерті, бо живу життям вічним. Для мене смерть - це лише зміна форми буття і не більше того.
Quote (Миссионер)
ваша логіка і розум не може вмістить Бога, як би ви знали наскільки ви смішні, коли робите такі висновки, які здаються вам логічними. Я в чомусь винен, що ви не можете збагнути?
А я Вас в чомусь звинувачую ? Я лише намагаюсь Вам пояснити прості речі, які розуміють більшість людей, і очевидно можуть бути зрозумілі і Богу.
Якщо людський розум не може вмістити Бога (в повному об"ємі), то Бог цілком може вмістити всі людські разом взяті, і набагато більше.
Якщо мої висновки Вам здаються смішними - то посмійтеся. Вважається, що сміх продовжує життя, а значить віддаляє Вашу зустріч з Богом.
- Я не боялся казаться смешным. Это не каждый может себе позволить.
- Господа, я понял, в чем ваша беда. Вы слишком серьезны. Все глупости на земле совершались именно с этим выражением лица... Улыбайтесь, господа... Улыбайтесь...

цитата из фильма.

МиссионерДата: Четвер, 06-Вер-2012, 22:24 | Сообщение # 351
Полковник
Quote (Бабай)
Ви все життя готуєтеся до смерті (фізичної) і надієтеся на обіцяне євреями життя
Не євреями а Богом.
Quote (Бабай)
А я Вас в чомусь звинувачую ? Я лише намагаюсь Вам пояснити прості речі, які розуміють більшість людей, і очевидно можуть бути зрозумілі і Богу.
Якщо ви чогось не розумієте, то це зовсім не означає що всі цього не розуміють. Чи ви справді вважаєте, що умніший за всих, і те що вам не під силу зрозуміть, то значить нікому не зрозуміть? Помиляєтесь.
Quote (Бабай)
Що тут спільного з коханням (справжнім) ?
Нічого спільного нема. Ваші міркування в іншій плоскості.
Quote (Бабай)
От і виходить, що християнство - віра МЕРТВИХ.
Християни вірять в ЖИТТЯ ВІЧНЕ і готуються до нього. А ви не знаєте що буде з вами у вічності і будете боятися цієї вічності як вогню і це є дійсно смерть. Християнство релігія ЖИТТЯ ВІЧНОГО З БОГОМ.
Ви із тих людей, яких везуть невідомо куди, а ті мовчать і навіть не цікавляться: "Куди?" але коли привезуть і скажуть "Виходьте!" будуть злякані по справжньому.
Quote (Бабай)
а значить віддаляє Вашу зустріч з Богом.

А хто вам сказав, що я з Ним не зустрівся?

ObersДата: П'ятниця, 07-Вер-2012, 12:36 | Сообщение # 352
Генераліссімус
Награды: 10
Quote (Миссионер)
А хто вам сказав, що я з Ним не зустрівся?

Якщо Ви не християнин, а, до прикладу, буддист чи поганин, тоді зустрічались. А як ні - то в Вас все ще попереду, зустріч буде, десь на страшному суді...

Щоб зустрітися з богом людина повинна отримати спасіння.

Евангелие от Иоанна, 3

3:1 Между фарисеями был некто, именем Никодим, один из начальников Иудейских.
3:2 Он при­шел к Иисусу ночью и сказал Ему: Равви́! мы знаем, что Ты учитель, при­шедший от Бога; ибо таких чудес, какие Ты творишь, никто не может творить, если не будет с ним Бог.
3:3 Иисус сказал ему в ответ: истин­но, истин­но говорю тебе, если кто не родит­ся свыше, не может увидеть Царствия Божия.
3:4 Никодим говорит Ему: как может человек родиться, будучи стар? неужели может он в другой раз­ войти в утробу матери своей и родиться?
3:5 Иисус отвечал: истин­но, истин­но говорю тебе, если кто не родит­ся от воды и Духа, не может войти в Царствие Божие.
3:6 Рожден­ное от плоти есть плоть, а рожден­ное от Духа есть дух.
3:7Не удивляйся тому, что Я сказал тебе: должно вам родиться свыше.

Не людськими зусиллями народитися згори, але по силі благодаті Божої наш дух, мертвий по гріхам та злочинам, повинен оновитися і змінитися. Тільки силою Духа Святого грішник стає праведним, мертвий стає людиною життя, людина, яка ганялась за світом, стає чадом Божим - це і є народження згори, тобто відродження.©

Своїми стараннями дух оживити неможливо. За допомогою іншої людини теж дух не оживотворити. Ще не посланий на землю такий герой, який переміг би сатану

нѣ́сть бо инóго и́мене подъ небесéмъ, дáн­наго въ человѣ́цѣхъ, о нéмже подобáетъ спасти́ся нáмъ. (Дн.4:12).

Порятунок - благодать Божа. Жодна релігія не знає шляху перемоги над владою темряви і сатани. Є люди, які кажуть, що старанням і справами отримують спасіння. Звичайно є моменти, коли можна жити досить добродійно. Але людськими стараннями ні за що неможливо перемогти дві речі: силу темряви і проблему гріха. Тому що немає жодної людини, яка б жила не згрішивши (крім немовлят і маленьких діточок, зрозуміло).

Бог послав Ісуса Христа, і через віру в Нього відкрив шлях зустрічі з Богом. Шлях до зустрічи, завважу, а не саму зустріч.

Зрозуміло, що Ви можете заперечити : іноді з Богом можна зустрітися у молитві, коли Бог відповідає на неї. Але... Для цього потрібно :

Тікати зі світу, тобто звести до мінімуму свої фізичні, природні потреби, потрібні для існування, - стриманістю, постом, а не задоволеннями, не столами, банкети та іншим, а життям простим і скромним, з убогістю, зі смиренням. Звести їх, таким чином, до необхідного рівня, тільки для потреб. Будемо старатися для потреб, для необхідності, а не для задоволення та розваг.© Ієросхимона́х Петро́ній

Отец Паисий из Сихлы вспоминал об одной очень простой вещи в связи с этим. Он говорил:

«Однажды пришла ко мне одна баба, из набожных, и спросила: “Что мне делать, отче? Я неграмотная и не знаю молитв. Спасусь ли я без молитв?”

Я сказал ей: “А ты совсем не молишься?”

– “Да я молюсь!”

– “Так как же ты молишься?”

А она говорит мне: “Да вот как я молюсь: когда подметаю дом, молю Бога: Боже, вычисти грязь из души моей, как я вычищаю эту грязь из дома, и пусть нравится она Тебе, как мне нравится чистый дом. А когда стираю белье, то тоже говорю: Господи, смой зло с души моей, чтобы и я была чистой, как чиста эта рубашка. И так говорю во всем, что бы я ни делала. Да хорошо ли так делать-то?”

– “Живи так всю свою жизнь!”»
http://www.pravoslavie.ru/orthodoxchurches/50907.htm

Перепрошую, але для зустрічи з Ним ТУТ маємо бути самі богами, або святими. Або ж не вірити в Христа, і не бути християнами... Звісно я можу помилятись і моя істина не абсолютна, як кажуть - ІМХО.

Сообщение отредактировал Obers - П'ятниця, 07-Вер-2012, 18:33

русДата: П'ятниця, 07-Вер-2012, 13:59 | Сообщение # 353
Генерал-лейтенант
Награды: 1
Quote (Миссионер)
Християни вірять в ЖИТТЯ ВІЧНЕ і готуються до нього. А ви не знаєте що буде з вами у вічності і будете боятися цієї вічності як вогню і це є дійсно смерть. Християнство релігія ЖИТТЯ ВІЧНОГО З БОГОМ.

А як же процес реінкарнації, а, вибачте, його ж в середньовіччя церква відмінила і ніби після цього реінкарнація перестала існувати.

Додано (07-Вер-2012, 11:21)
---------------------------------------------

Quote (Obers)
Жодна релігія не знає шляху перемоги над владою темряви і сатани.
В цій думці згоден.
РЕ (повтор) ліга (об"єднання). Повтор далеко не ідеальний, та ще й перекручений багато разів. Є термін ВеРА. Якщо цікаво Obers, то це має слов'янський зміст Ведание Ра.

Додано (07-Вер-2012, 11:59)
http://www.youtube.com/watch?v=D81NxUkK4RU&feature=related

ObersДата: П'ятниця, 07-Вер-2012, 18:31 | Сообщение # 354
Генераліссімус
Quote (рус)
Є термін ВеРА. Якщо цікаво Obers, то це має слов'янський зміст Ведание Ра.

ВіРа - ВіданняРа. Цілком можливо і я навіть цілком готовий підримати цю версію походження й етимології слова.

Але Фасмер нам каже таке :

ве́ра

ве́рить, укр. вíра, др.-русск., ст.-слав. вѣра πίστις (Супр., Клоц.), болг. вя́ра, сербохорв. Bjȅpa, словен. véra, чеш. víra, польск. wiara, в.-луж., н.-луж. wjera.

Родственно авест. var- "верить", varǝna- "вера", осет. urnyn "верить"; см. Мейе, Et. 169. Далее, вероятно, сюда же д.-в.-н. wâra ж. "правда, верность, милость", др.-исл. vár "обет, торжественное обещание", д.-в.-н. wâr "правдивый, верный", др.-ирл. fír "правдивый, истинный", лат. vērus "истинный, правдивый", гот. tuzwērjan "сомневаться", unwērjan "досадовать"; см. Уленбек, Aind. Wb. 293; Торп 395; Траутман, BSW 351; Педерсен, Kelt. Gr. 1, 50; Вальде 825.

http://www.classes.ru/all-rus....753.htm
Фасмер Макс
Этимологический словарь русского языка

І ми мусимо зважати на його беззаперечний авторитет, для того щоб вірно визначити свій шлях пізнання істини. )))

Сообщение отредактировал Obers - П'ятниця, 07-Вер-2012, 19:22

БабайДата: Субота, 08-Вер-2012, 13:59 | Сообщение # 355
Генераліссімус
Quote (Obers)
І ми мусимо зважати на його беззаперечний авторитет, для того щоб вірно визначити свій шлях пізнання істини. )))

Саме щоб щоб вірно визначити свій шлях пізнання істини слід якомога менше зважати на авторитети. Ообливо такі сумнівні, як Фасмер. Якщо німецький філолог береться досліджувати етимологію слов"янських слів, то до його висновків треба відноситися досить обережно.Особливо після того, як німці переписали історію Русі.
Quote (Миссионер)
надієтеся на обіцяне євреями життя
Не євреями а Богом.

Пробачте, але всі автори Біблії були євреями... А сам Ісус говорив : «… Я послан только к погибшим овцам дома Израилева…» («Новый Завет», Евангелие от Матфея, Глава 10, Стих 34). Сказано самим Ісусом точно і конкретно.
Quote (Миссионер)
А ви не знаєте що буде з вами у вічності і будете боятися цієї вічності як вогню і це є дійсно смерть.
Ви таки неуважно читаєте мої пости. Мені немає причини боятися ні вічності ні смерті. Я живу життям вічним, повноцінним (наскільки це можливо в нашій державі). Для мене смерть - це лише зміна форми буття і не більше того. Це Вас залякали Ваші вірування, та так, що і жити боязно, і вмерти страшно. Адже написано в Біблії Господи! не от Твоего ли имени мы пророчествовали? и не Твоим ли именем бесов изгоняли? и не Твоим ли именем многие чудеса творили? И тогда объявлю им: Я никогда не знал вас; отойдите от Меня, делающие беззаконие” (Матф.7:22-23) От і немає в вас впевненості, що потрапите в число обраних. Адже треба бути ще і євреєм ...

цитата из фильма.

МиссионерДата: Субота, 08-Вер-2012, 19:43 | Сообщение # 356
Полковник
Quote (Obers)

Щоб зустрітися з богом людина повинна отримати спасіння.
Якщо людина не зустріне Бога (духовно) тут, живучи в тілі, то спасіння вона не отримає.
Quote (Obers)
Якщо Ви не християнин, а, до прикладу, буддист чи поганин, тоді зустрічались. А як ні - то в Вас все ще попереду, зустріч буде, десь на страшному суді...
Зустріч з Богом, є духовна, і якщо вона не відбудеться то родитись від Духа (с више) нікому не світить.
Quote (Obers)
Перепрошую, але для зустрічи з Ним ТУТ маємо бути самі богами, або святими. Або ж не вірити в Христа, і не бути християнами... Звісно я можу помилятись і моя істина не абсолютна, як кажуть - ІМХО.

Христос є істинний Бог, і люди зустрічаються з Ним, в святому таінстві Причастя.
Quote (рус)
А як же процес реінкарнації, а, вибачте, його ж в середньовіччя церква відмінила і ніби після цього реінкарнація перестала існувати.
Християни ніколи не вірили в реінкарнацію, тому нічого не відміняли, в це вірили: (хорошую религию придумали индусы)
Quote (Obers)

Крім Православної Церкви.
Бабай шоб здаватися розумним, краще мовчіть. А то як папуга, одне і теж , одне і теж...не набридло?
Повторюю для Бабая, пятий, чи шостий раз. Бог через своих святих говорив людям, і це записали в Св. Письмі. Якщо де які антисиміти, не вірять в те що святі могли бути із євреїв, то це проблеми їхні.
Quote (Бабай)
Особливо після того, як німці переписали історію Русі.
Націоналістам, зі свого боку, вдалося натянути презерватив на глобус, але на Церковну історію це не впливае, і як би хто не талдичив, її не змінить.
Є такі люди, тупі на всю голівоньку, але намагаються сунуть свій ніс в речі не зрозумілі і там проявляють свою тупість по повній програмі, але їм, самим, здається, що вони мають рацію(тільки здається)Бабай не уподобляйтесь таким людям.

БабайДата: Неділля, 09-Вер-2012, 15:05 | Сообщение # 357
Генераліссімус
Quote (Миссионер)
А то як папуга, одне і теж , одне і теж...не набридло?
Повторюю для Бабая, пятий, чи шостий раз. Бог через своих святих говорив людям, і це записали в Св. Письмі.
Повторюю ще раз, для самого вумного пана Миссионера, що Біблію писав не Бог, і не Христос а звичайні люди, які вважали себе учнями Христа, його послідовниками. Писали хто як міг,хто як розумів. Це вже потім церква оголосила їх святими. А люди можуть помилятися . Простий приклад:
1. Якщо Ісуса Христа розіпнули в три години дня, як говорить євангеліст Марк (15:25),
то кого почав судити Пілат о шостій годині дня, як говорить євангеліст Іоанн (19:14)?
2. А якщо Пілат почав судити Ісуса Христа о шостій годині, як говорить євангеліст Іоанн (19:14),
то хто це вже з трьох годин дня висить розіпнутий на Голгофі, як говорить євангеліст Марк (15:25)?

Це може свідчити лише про те, що писали люди не дуже освічені, і такі деталі не вважали за серйозні.
Я чудово розумію, що суті це не міняє, але наводить на думку, що хоч і "все писаніє богодухновенно" та сліпо вірити всьому не варто, бо неточності можуть бути й там.
Quote (Миссионер)
Якщо де які антисиміти, не вірять в те що святі могли бути із євреїв, то це проблеми їхні.
Я вже писав пане Миссионер, що серед моїх знайомих є і євреї, з якими я спокійно спілкуюся на любі теми (в тому числі і релігійні), і не вважаю їх якимись не такими. Я неприємлю, коли на вірі (на любій) роблять бізнес. А в християнстві це на кожному кроці, і не без участі Ізраілю.
Quote (Миссионер)
То чому досі не перемогли ?
Quote (Миссионер)
Є такі люди, тупі на всю голівоньку, але намагаються сунуть свій ніс в речі не зрозумілі і там проявляють свою тупість по повній програмі, але їм, самим, здається, що вони мають рацію(тільки здається)Бабай не уподобляйтесь таким людям.
Так я Вам і не намагаюся уподоблятися. Я вам намагаюся пояснити, що на Вас, і Вам подібних. заробляють гроші (на вірі). І Ви активно цьому сприяєте.
Quote (Миссионер)
Націоналістам, зі свого боку, вдалося натянути презерватив на глобус, але на Церковну історію це не впливае, і як би хто не талдичив, її не змінить.
Дійсно, церква сама пише історію, яку вважає за потрібне.
Quote (Миссионер)
Бабай шоб здаватися розумним, краще мовчіть.
Аргументи закінчилися, тому перехожу до образ. Так ? Ви лише себе вважаєте розумним ? та Ваших єдиновірців ? Всі інші , хто думає не так як ви мають заткнутися, бо вони навіть не мають права на існування ? Вам, якщо запропонувати роботу в інквізиції, ото б Ви розвернулися во славу Господа ...

цитата из фильма.

МиссионерДата: Понеділок, 10-Вер-2012, 09:34 | Сообщение # 358
Полковник
Люди добрі, за богохульство, прийде час і роги будуть зламані. Так що я попередив.

Додано (10-Вер-2012, 07:34)

Quote (Бабай)
Всі інші , хто думає не так як ви мають заткнутися, бо вони навіть не мають права на існування ? Вам, якщо запропонувати роботу в інквізиції, ото б Ви розвернулися во славу Господа ...
Та ні Бабай, це ви суєте свій ніс в Церковні справи, так як у свій час сунули комуністи, та інші підарасти, та розстрілювали священників, мучили православний люд. Тому що таким, дебілам конченим, здавалося, що вони краще знають що в Церкві робиться.

Quote (Бабай)
Перемогли, ви просто стоїте не с того боку.

Сообщение отредактировал Миссионер - Неділля, 09-Вер-2012, 22:33

БабайДата: Понеділок, 10-Вер-2012, 11:27 | Сообщение # 359
Генераліссімус
Пане Миссионер, я вже писав, що прояв грубості свідчить про відсутність у Вас гідних аргументів. «Юпітер, ти сердишся, значить, ти неправий», - сказав Прометей розгніваному Юпітеру, який готовий був кинути в нього блискавку, не знайшовши іншої відповіді.
Quote (Миссионер)
Люди добрі, за богохульство, прийде час і роги будуть зламані. Так що я попередив.
Я теж вірю в Бога і Ваші пости можу розцінити як богохульство. Та я цього чомусь не роблю. І взагалі намагаюся обходитися без погроз та лайки на вашу адресу. Хоча причин у мене більше ніж у Вас. Це не мої єдиновірці топтали віру моїх предків, знищуючи навіть згадку про неї. Це не мої одновірці перейменовують древні народні свята на свій, християнський лад. Це не я оголосив свою віру єдино правильною, а всих іновірців богохульниками, яким треба ламати роги. Тож питання, хто з нас богохульник залишається відкритим.
Quote (Миссионер)
Та ні Бабай, це ви суєте свій ніс в Церковні справи,
Помиляєтеся й тут. Мені Ваша церква з її справами не впирається ні в яке місце. Ні ззаду ні зпереду. Не треба дурити людей, роблячи бізнес на вірі, та ще й називаючи це богоугодною справою. Повторю ще раз : Що за гроші, - то не від Бога.
Quote (Миссионер)
Перемогли, ви просто стоїте не с того боку.

А Ви зі своєю злобою та люттю стоїте з того боку ? Хто полює за душами людськими ? Не перебираючи ніякими засобами аби тільки отримати владу над душою ... Подумайте.

цитата из фильма.

ObersДата: Понеділок, 10-Вер-2012, 13:56 | Сообщение # 360
Генераліссімус
Quote (Obers)

[Перепрошую, але для зустрічи з Ним ТУТ маємо бути самі богами, або святими. Або ж не вірити в Христа, і не бути християнами... Звісно я можу помилятись і моя істина не абсолютна, як кажуть - ІМХО.

Quote (Миссионер)
Христос є істинний Бог, і люди зустрічаються з Ним, в святому таінстві Причастя.

В молитвах ми можемо знайти, що Причастя - страшне таїнство. Чому страшне? Чого боятися? Зустрічи з Богом?

Боятися християнин має не якоїсь гіпотетичної кари, а того, що отримавши скарб благодаті зразу ж його втратить, що скарб той не принесе плоду! Причастя дуже багато до чого зобов'язує християнина : людина, прийнявши всередину себе Бога, повинна і жити не так, як жила до цього. Причастям з'єднання з Богом не кінчається: дуже важливо те, що відбувається слід за відпустом Літургії, коли людина повертається в світ. Повертається, щоб нести людям той світ і ту благодать, яку отримав!

Але частіше буває по-іншому. Люди неправильно сприймають це Таїнство - як традицію, ритуал або «релігійний борг», причащаються як би даремно: їх життя не змінюється. Ось цього і треба боятися, це страшно.

Причастя не зустріч з Богом, якщо христианин не "заточений", не підготовлений і не готовний до неї і для неї. Про це, власне, я й писав раніше, для того щоб вона (зустріч) відбулась, навіть в Євхаристії (особливо в ній), потрібно :

Тікати зі світу, тобто звести до мінімуму свої фізичні, природні потреби, потрібні для існування, - стриманістю, постом, а не задоволеннями, не столами, банкети та іншим, а життям простим і скромним, з убогістю, зі смиренням. Звести їх, таким чином, до необхідного рівня, тільки для потреб. Будемо старатися для потреб, для необхідності, а не для задоволення та розваг.© Ієросхимона́х Петро́ній

Ви готові сказати, що живете так, ви маєте сміливість стверджувати, що особисто Ви готові для зустрічи з Ним. І чи не буде це гординею??? Та й хіба можна з Богом постійно зустрічатися, кожного причастя чи молитви? З Ним треба жити, зустрівши раз.

Quote (Obers)

Quote (Миссионер)
Бабай шоб здаватися розумним, краще мовчіть. А то як папуга, одне і теж , одне і теж...не набридло?

Я не Бабай, перпрошую, це з Вашого боку був невірний і непотрібний хід "конем"... Не варто було... Більше того, я взагалі не слідкував за інерцією вашої попередньої розмови, бо лише з`явився ось-ось, після довгої паузи. Але користуючись правилами форумного спілкуванння скористався своїм правом приєднатися до неї в моменті який мене зацікавив.

Крім православної церкви, кажете? А Православна Церква це що - релігія??? Релігія це Христианство, Церква - храм, Православ`я - конфесія, вчення, обряд. Так і хочеться в звязку з цим задати Вам "сакраментальне" питання :

"А вы в какую Церковь веруете? В петровско-екатерининскую или в сталинско-брежневскую?" )))

Додано (10-Вер-2012, 09:52)
Quote (Obers)

Quote (Миссионер)

Це мені нагадало пихатість і зарозумілість московської свідомості, в якій церковний "націоналізм" відіграє чи не найголовнішу, або ж взагалі головуючу, роль :
...Русское национальное самомнение всегда выражается в том, что Россия почитает себя не только самой христианской, но и единственной христианской страной в мире. Католичество совсем не признается христианством. И в этом всегда был один из духовных источников ложного отношения к польскому вопросу. Россия, по духу своему призванная быть освободительницей, и потому она вызывает к себе вражду и подозрительность, которые мы теперь должны еще победить.

Русская история явила совершенно исключительное зрелище - полнейшую национализацию церкви Христовой, которая определяет себя, как вселенскую. Церковный национализм - характерное русское явление...национализм царит и в господствующей церкви. Тот же национализм проникает и в славянофильскую идеологию, которая всегда подменяла вселенское русским...церковный национализм приводил к государственному порабощению церкви
...

Николай Бердяев
СУДЬБА РОССИИ
I. Психология русского народа
Душа России

Додано (10-Вер-2012, 11:56)
Quote (Obers)

Quote (Бабай)
Саме щоб щоб вірно визначити свій шлях пізнання істини слід якомога менше зважати на авторитети. Ообливо такі сумнівні, як Фасмер. Якщо німецький філолог береться досліджувати етимологію слов"янських слів, то до його висновків треба відноситися досить обережно.Особливо після того, як німці переписали історію Русі.

Мені здається, що перед тим як перестати зважати на авторитетів потрібно самому перевищити авторитетність авторитетів в якомусь питанні, сфері, таке інше. До того ж, завважте, я сказав "зважати", а не користуватись як керівництвом до дії і вважати за абсолют. Аналогії з тим як "німці" переписували історію" взагалі не бачу. Що ж тепер німцям не довіряти як вченим, як філософам і таке інше? Це неправильний шлях.

Фасмер подає загальну іноформацію, узагальнюючи її і роблячи власні висновки. Чи має він достатню кваліфікацію для цього? Має. Серед його вчителів Олексій Олександрович Шахматов, Іван Олександрович Бодуен де Куртене. Макс Фасмер видатний мовознавець, славіст, етимолог і лексикограф, член кількох німецьких академій, чл.-кор. АН СРСР. Дійсний член Наукового товариства ім. Шевченка - підставою для надання т-вом цього звання репрезентантам закордонної науки слугували не лише їхні наук. здобутки в галузі українознавства та природничо-мат. наук, а й популяризація укр. досліджень за межами України, підготовка укр. нац. кадрів. ...

Принаймні в мене не виникає жодних сумнівів щодо його авторитетності й професійності - це стосовно "сумнівності" його авторитетності. А щодо пошуку істини - не варто відкидати здобутки видатних науковців, навіть якщо вони не завжди й не в у всьому співпадають з нашими сумнівами чи впевненністю. А слова? Словянські слова теж мають "несловянське" походження, а якесь "спільнопраєвропейске". Адже перед славянськими мовами була якась спільна для всих "праматір" мов, т.з. праіндоєвропейська мова, і шукаючи свій, особистий, словянський шлях, мусимо памятати звідкіля воно, словянство, має свій автентичний вихід. Для прикладу деякі вчені вважають, що балтійські і слов'янські мови розвинулися з одного індоєвропейського діалекту, стверджуючи, таким чином, існування окремого проміжного джерела балто-слов'янської прамови.

І Фасмер, власне, допомагає нам в цьому пошуку, узагальнивши зібрану науковим світом інформацію в наукову ж працю, яка дійсно має беззаперечний авторитет в тому самому науковому світі, навіть якщо автор не достатньо авторитетний для, припустимо, нас з Вами. ))) Але ж врешті можемо звернутись і до ua.etymology, якщо нім-рус. etymology нам не достатньо "авторитетне", або авторитет не той (сумнівний))) :

Етимологічний словник української мови: В 7 т. / АН УРСР.
Ін-т мовознавства ім. О. О. Потебні; Редкол. О. С. Мельничук (головний ред.) та ін.
К.: Наук. думка, 1982.
Т. 1: А — Г / Укл.: Р. В. Болдирєв та ін. — 1982. — 632 с.

http://litopys.org.ua/djvu/etymolog_slovnyk.htm

Але маємо водночас і таке, мяко кажучи дещо незвичне трактування :
ВІРА, маємо √ Бі часточка інф., (чи в мені?), √ Ра/ друг, близький. Близьке мені, рідне? У будь-якій вірі можемо знайти: Засновника (Аврама); Межиріччя (Меджибіж); Єгипет (болото, долини рік, - річкові цивілізації); Фараона (Перуна); Євфрат (Прут); Ніл √ Й\оР, де √ Й Бог, √ \оР світло (Оріль, впадає в Дніпро, √ \оР світло, √ \іЛь бог); ріка-Бог, котра очищає, щоправда й ДНІПР = РФІНД; Виділений Богом народ (бидло); святий народ (Батурин); піраміди (Могили, кургани). Усе інше в Небі: зодіак, Сонце, Місяць, зорі, рівнодення, сонцестояння... І, як усе у Всесвіті, - починаєш рости, а потім… Щоправда буває і в розквіті перехід в небажаний стан.

А є у П’ятикнижжі глава Вайера, що мовою Святого Письма означає і розкривання, явлення (ц - с. откровение), та є й значення, - ідол, жах. Усілякі віри бувають.

ЮРІЙ КОБЗЕНКО
МАТІР МОВ
видання друге доповнене
ДНІПРОПЕТРОВСЬК, 2012

http://artvertep.com/print?cont=9954
http://chtyvo.org.ua/authors/Kobzenko_Yurii/Matir_mov_t1/
http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=31508

\можу скинути на e-mail, якщо кому цікаво, маю екземпляр від автора\

Не хотілось би бути подібним до сліпого, який шукає, навпомацки, брід серед бурхливої ріки і не просить при цьому сторонньої допомоги. Можна, звісно, стати Задорновим, але для того потрібно і його талант мати, разом з авторитетом... А я насамперед відзначив, що цілком можлива і така версія походження слова ВІРА (ВеРа - ВеданиеРа : ВіРа - ВіданняРа), і я навіть готовий підримати її, зваживши на авторитет науковців і вузьких спеціалістів з цього питання.

Власне це, знову ж таки, лише моя думка, яка не являє собою істину в останній інстанції, або незаперечну істину - це лише мій особистий шлях до її пошуку, я його нікому не навязую.

З повагою.
Прикрепления: 4626704.png(124Kb)

Сообщение отредактировал Obers - Понеділок, 10-Вер-2012, 15:21

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Діла церковні (УПЦ КП vs РПЦ МП)
Сторінка 24 з 27«12222324252627»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016