ЛохвицяСереда, 28-Чер-2017, 08:23
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 22 з 27«1220212223242627»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Діла церковні (УПЦ КП vs РПЦ МП)
Діла церковні
Яка, на Вашу думку, церква повинна домінувати в Україні (в коментах чому).
русДата: Вівторок, 10-Лип-2012, 18:27 | Сообщение # 316
Генерал-лейтенант
Награды: 1
Статус: Offline
З приводу хрестових походів, да, Міссіонер, не знаю що й сказати. Фактам не вірити, а що ж тоді для вас доказ?

Додано (10-Лип-2012, 16:11)
---------------------------------------------
Всі слова в світі пішли від санскрипта. Я Міссіонеру наводив приклади інших слів: ведьма (ведомая мать), изба (из бревен), вера (ведание Ра). Місто Берлін (Бер, так називали раніше медведя, звідси Берлога, чому берлога а не ведмідьлога?). ім"я Лада, по англ. залишилось Леді. Були раніше слов'яно Арії, я не все приписую слов'янам. Просто раніше була на цій території Біла Раса людей які розмовляли на одній мові, уламки якої зараз використовують "правовірні" християни греческого обряду також.
Міссіонеру авку міняти не потрібно, він дійсно міссіонер з міссією продовжувати проповідувати єврейське (семітське вчення сірої підраси) на теренах слов'янського сайту. І ще раз повторюю, не плюйте на своє коріння, Міссіонере. А з приводу коментаріїв, так я повторюю, в інтернеті багато коментарів, про патріарха Кірілла, ну так що він в клоуни не подався.
Ваші коментарі також де в чому клоунада, але ж ви продовжуєте валять дурня на сайті.

Додано (10-Лип-2012, 16:21)
У більшості навіть сучасних слов'янських слів є етімологія а, наприклад, в англійській мові ні. Англійська мова то уламок латині а латинь уламок слов'яно арійської мови (санскрипту). Я ще розумію коли написи етрусків в Італії католицька церква замовчує і говорить що та мова не читаєма, але ж коли затоптує ці знання і свою мову "своя" правовірна церква греческого обряда, "патріот" руської держави, то це не зрозуміло. Хоча якщо служити тільки розповсюдженню єврейства в світі, то тут стає зрозумілим як позиція церкви так і позиція Міссіонера.

Додано (10-Лип-2012, 16:27)

Quote (Миссионер)
Так що вони там хотіли? І до нас ішли завойовники, то що означає? Давайте придумувать що і у нас «Гроб Господень» бо до нас усі лізли. Причини походів можливо тепер вигадувати, і нічого за це вам не буде. Причина «льодового побоїща» також за це. Не беріть дурного в голову.

Пане Міссіонер, всі війни не потрібно приписувати до освобожденія гроба господняго. Так можна і до Гітлера дійти. Мова йдеться тільки про хрестові походи середньовіччя, і це офіційна історія, і хоча б її почитайте, а не тільки біблійні проповіді.

МиссионерДата: Вівторок, 10-Лип-2012, 23:17 | Сообщение # 317
Полковник
Награды: 0
Пробачте, а коли ж ви працюєте ?
В неті, знахожусь , загальним часом, не більше години на день, тому для роботи часу вдосталь.
Quote (Бабай)
Я Вам не про море і не про гори говорив. А про Ієрусалим і Голгофу. Невже не зрозуміло ?
Та ні пане ви говорили про гроші, які заробляють на паломниках, а я вам також про гроші, які заробляють на відпочиваючих біля моря, доводячи вашу хибну думку.
Quote (Бабай)
Обов"зково приведу. Тільки після ознайомлення з № 182. Тому, що одне прив"язане до іншого.
Я вже вам писав, що цю дурню не хочу навіть дивитись далі, побачивши початок і хто це все придумав, то стало цілком зрозуміло що у вас відповіді не буде, а якщо буде то така як на цьому відео, тупа брехня. Подивіться краще, як до цього ставляться вчені. У мене нема ніякого бажання обговорювати, роботу малограмотних фантазерів.

Рус ваші пости, сприймаю як тупе словоблуддя, і тому буду їх ігнорувати.

Сообщение отредактировал Миссионер - Вівторок, 10-Лип-2012, 23:19

русДата: Середа, 11-Лип-2012, 10:51 | Сообщение # 318
Генерал-лейтенант
Quote (Миссионер)
Рус ваші пости, сприймаю як тупе словоблуддя, і тому буду їх ігнорувати.

Взаємно

Додано (11-Лип-2012, 08:51)
Для інших хто читає пости наводжу приклад російського професора Валерія Олексійовича Чудінова і його книги про слов'янську мову на тему походження мов, в інтернеті можна скачати книги. Розвиток теми мови не є для цього діалога. Сам професор можливо для інших здравомислячих людей не буде клоуном. А Міссіонеру як аукнеться так і відгукнеться.

БабайДата: Середа, 11-Лип-2012, 12:15 | Сообщение # 319
Генераліссімус
Награды: 5
Quote (Миссионер)
ви говорили про гроші, які заробляють на паломниках, а я вам також про гроші, які заробляють на відпочиваючих біля моря,

А Вам не зрозуміло, що це різні категорії людей ? На море відпочивати їдуть ті, хто фінансово може собі це дозволити. І на рстанні гроші туди нее їдуть. А паломники в угоду Богу останні копійки віддадуть євреям. По моєму це й так зрозуміло.
Quote (Миссионер)
Моя логіка, як і моя віра дозволяє сприймати та аналізувати любу доступну інформацію.
Для цього потрібен ще й розум.

Quote (Миссионер)
Я вже вам писав, що цю дурню не хочу навіть дивитись далі, побачивши початок і хто це все придумав

Оце і все, на що спроможна зомбована свідомість. А там немає нічого нового. Ці двоє лише зібрали загальновідомі факти, і як з пазлів спробували скласти більш- менш РЕАЛЬНУ картину. Яка б змогла відповідати ВСИМ критеріям РЕАЛЬНИХ ІСТОРИЧНИХ ПОДІЙ. Всі факти, які вони використовували були давно відомі. Тільки нікому не спадало на думку їх проаналізувати. Бо аналіз історичних подій не входить до алгоритму ортодоксального християнства. Ваша логіка закінчується там, де закінчуються церковні канони. Розум не може сприйняти навіть загальновідомі факти, які просто складені не так, як це складали церковники. Висновок: Зомбована свідомість не може вийти за рамки прописаного алгоритму дій. Це я вже писав в попередніх постах.
Гаразд. Спробуємо по іншому, як в школі. Одна з мов, на якій написані Біблійні тексти - древньогрецька, чи не так ? Візьміть карту того регіону. Подивіться де знаходиться Греція, Турція, Єгипет, Ізраїль. Порівняйте їх розміри, і відстані між ними. А тепер, як би це незвично для Вас не було, спробуйте ПОДУМАТИ. Чому так ? Чому саме грецька мова ? Де Ізраїль, а де Греція ... Літописи Х-XIV ст. переконливо свідчать, що християнство прийшло на Русь із Греції під назвою "віра Христова", "нова віра", "істинна віра", "грецька віра", а найчастіше - "правовірна християнська віра".
ПРОБУЙТЕ ДУМАТИ САМОСТІЙНО. Можливо у Вас теж колись вийде...

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

МиссионерДата: Середа, 11-Лип-2012, 12:55 | Сообщение # 320
Полковник
Quote (Бабай)

А Вам не зрозуміло, що це різні категорії людей ? На море відпочивати їдуть ті, хто фінансово може собі це дозволити. І на рстанні гроші туди нее їдуть. А паломники в угоду Богу останні копійки віддадуть євреям. По моєму це й так зрозуміло.
А ви спросіть у кого небуть, хто їздив туди? Я ось не можу собі дозволити поїздку до Ієрусалиму, і тим більше пенсіонери. Туди також їдуть ті хто може собі дозволити. Що вам не зрозуміло?
Quote (Бабай)

Оце і все, на що спроможна зомбована свідомість.
Я вас зрозумів. У вас хто не шанує Носовського та Фоменка то зомбовані християни.
Вікіпедія:"«Новая хронология» отвергается научным сообществом — историками, археологами, лингвистами, математиками, физиками, астрономами и представителями других наук. В 2004 году за серию книг по «Новой хронологии» соавторам А. Фоменко и Г. Носовскому была присуждена Антипремия «Абзац» в номинации «Почётная безграмота» — за «особо циничные преступления против российской словесности»[20].

«Новая хронология» была также осуждена Русской православной старообрядческой церковью, к которой принадлежал Глеб Носовский. В 1998 году он был подвергнут церковным прещениям и отлучен."
Ваша логіка закінчується там де закінчуються байки, Носовського та Фоменка. І хто зомбований?

БабайДата: Середа, 11-Лип-2012, 15:18 | Сообщение # 321
Генераліссімус
Quote (Миссионер)
Туди також їдуть ті хто може собі дозволити. Що вам не зрозуміло?

Мені доводилося спілкуватися з людьми, які покинули родину, і ходили туди своїм ходом. Є мої знайомі, які живуть в Ізраілі. Надавно спілкувався з людьми, які звідти повернулися (літали літаком) . Там все за гроші , і відвідування "святих місць" тільки за гроші.
Quote (Миссионер)
У вас хто не шанує Носовського та Фоменка то зомбовані християни.
Та не потрібно їх шанувати. Люба людина має право на свою точку зору. Вислухати її до кінця теж може кожен. А що з цим робити, потім кожен сам вирішить. А те, що відкидається "науковою спільнотою",- то таке вже було багато разів. Згадайте Галілея, Джордано Бруно, Дарвіна. Тому так звана "наукова спільнота тут авторитетом виступати не може. А премію і я Вам зможу присудити, за вузьке сприймання реальності ...
Quote (Миссионер)
Ваша логіка закінчується там де закінчуються байки, Носовського та Фоменка. І хто зомбований?

Політичну карту світу теж вони складали ? І літописи Х-XIV ст. Теж вони писали ? Алгоритм хористиянства - велике діло. Крок вліво, крок вправо - розстріл, підскочив на місці - провокація.
ЧОМУ ВІРУ НАЗИВАЛИ ГРЕЦЬКОЮ ?

цитата из фильма.

МиссионерДата: Середа, 11-Лип-2012, 15:52 | Сообщение # 322
Полковник
Quote (Бабай)
ЧОМУ ВІРУ НАЗИВАЛИ ГРЕЦЬКОЮ ?
Вона називалась християнською. Тепер багато хто скаже, що православя це Руська віра, та це зовсім не так. Ви узнайте як називалась віра, в різні часи, щоб не зациклюватись на одному.
Quote (Бабай)
тільки за гроші.
Вам їх не хватає, що ви так про них думаєте весь час?
Quote (Бабай)
А премію і я Вам зможу присудити, за вузьке сприймання реальності ...
А я вам премію дам: " Вірування в байки на 100%" Якщо ви рівняєте Галілея до Носовського та Фоменка, то далеко ваші пізнання вас не заведуть.

БабайДата: Середа, 11-Лип-2012, 16:39 | Сообщение # 323
Генераліссімус
Quote (Миссионер)
Ви узнайте як називалась віра, в різні часи, щоб не зациклюватись на одному.

Давно взнав, і навіть Вам написав в пості № 319.
Ви навіть не подивилися на карту. А я ж Вас просив
Quote (Миссионер)
Вам їх не хватає, що ви так про них думаєте весь час?
Я намагаюся Вам пояснити, що ВСЕ ЩО ЗА ГРОШІ - ТО НЕ ВІД БОГА. Богу не потрібні гроші. Ні мої, ні Ваші. Гроші потрібні людям, які на цьому роблять бізнес. А бізнес на вірі я не схвалюю. Це моя (не Носовського) точка зору. Якщо Вам Ваша віра дозволяє заробляти гроші на відношенні людей до Бога, то я вважаю це вершиною лицемірства. Як можна спустошити саою душу наскільки, щоб на цьому зробляти ?
Quote (Миссионер)
Якщо ви рівняєте Галілея до Носовського та Фоменка, то далеко ваші пізнання вас не заведуть.
Ви знову не зрозуміли. Я не їх порівнюю, а відношення "вченої братії" до тих, хто думає не так як всі.

цитата из фильма.

русДата: Четвер, 12-Лип-2012, 10:46 | Сообщение # 324
Генерал-лейтенант
Quote (Бабай)
Ви знову не зрозуміли. Я не їх порівнюю, а відношення "вченої братії" до тих, хто думає не так як всі.

По християнські спочатку потрібно спалити на вогнищі чи повісити на хресті а потім цитувати ті твори і вважати їх за першоджерело.
Quote (Бабай)
Тому так звана "наукова спільнота тут авторитетом виступати не може. А премію і я Вам зможу присудити, за вузьке сприймання реальності ...
А особливо контрольована наукова спільнота яка вирішує хто правильно пише в угоду правлячій верхушці а хто ні і того "відлучають", як ніби від цього похужає Носовському та Фоменку.

Додано (12-Лип-2012, 08:36)
З приводу тупого словоблуддя, наводжу ще одного автора авторитетного серед православних старовірів і не тільки: Алесей Васильевич Трехлебов. Там є тлумачення мого "словоблуддя" з приводу слов'янських назв, походження і т.д. Я не думаю що ті хто пише книжки то клоуни. Далі наводжу приклад як саме раніше називались міста у західній Європі:
Бранибор (Бранденбург)
Берлин
Липск (Лейпциг)
Дроздяны (Дрезден)
Старград (Альтенбург, совр. Штральзунд)
Добресоль (Галле)
Будишин (Бауцен)
Дымин (Деммин)
Ведегощ (Волгаст)
Кореница (Гарц)
Росток
Мехлин (Мекленбург)
Мишны (Мейссен)
Велеград (Дидрихсхаген)
Варнов (Варен)
Ратибор (Ратценбург)
Дубовик (Добин)
Зверин (Шверин)
Вишемир (Висмар)
Ленчин (Лензен)
Брунзовик (Брауншвейг)
Колобрег (Кольберг)
Волынь (Йомсбург)
Любич (Любек)
Щецин (Штеттин) … и т.д.
Та й зараз залишились Пруссія, Боруссія і т.д.
До речі більшість не знає походження сучасного слова "ретро". Найдавніше місто на території західної Європи називалось Ретра, воно було заселене слов'янами і знищене пізніше наступом християн католицької церкви. Зараз залишився лише термін ніби про щось давнє "Ретро".
Ще один термін "Фатальний" утворився від назви супутника "Мідгард Землі" луни Фатти, яка була знищена близько 15 тис. років тому та уламки якої спричинили потоп на землі. Звідси термін "фатальний".
В біблії є лише факт, деталей там не пишуть. А, як я бачу з коментарів міссіонера, все що не вкладається в біблію то словоблуддя. Тільки чомусь, коли вигідно, він зсилається на офіційних академіків чи старообрядців по христу, яких після реформи Нікона сучасні новообрядці чомусь спалювали живцем. Дуже вигідна позиція де потрібно зсилатись на офіційних істориків де їх критикувати і зсилатись на церковних баснописців.

Додано (12-Лип-2012, 08:46)
Все так у християнстві, стирати старе і писати "правильне" нове в угоду правлячій верхушці.

МиссионерДата: П'ятниця, 13-Лип-2012, 22:20 | Сообщение # 325
Полковник
Quote (Бабай)
Я намагаюся Вам пояснити, що ВСЕ ЩО ЗА ГРОШІ - ТО НЕ ВІД БОГА. Богу не потрібні гроші. Ні мої, ні Ваші. Гроші потрібні людям, які на цьому роблять бізнес. А бізнес на вірі я не схвалюю. Це моя (не Носовського) точка зору. Якщо Вам Ваша віра дозволяє заробляти гроші на відношенні людей до Бога, то я вважаю це вершиною лицемірства. Як можна спустошити саою душу наскільки, щоб на цьому зробляти ?

Зверніть увагу на вчення Церкви:
Апостольское правило-29.) Если кто, епископ, или пресвитер, или диакон, деньгами сие достоинство получит: да будет извержен и он, и поставивший, и от общения совсем да отсечется, как Симон волхв Петром.
Аристен. Правило 29-е. Священник, поставленный за деньги, вместе с рукоположившим его извергается и должен, по примеру Симона, навсегда оставаться без общения. Вот здесь две епитимии, ибо таковый извергается и навсегда остается без общения, по важности преступления.
Зонара. В двадцать пятом правиле сказано, что не должно дважды наказывать за одно и тоже; а здесь, в обоих сих правилах, налагается двойное наказание, по причине чрезмерности зла и тяжести грехов. Поэтому что нет ничего хуже того, кто божественную, как вещь продажную, добывает за деньги или через мирских властей, равно как и того, кто продает ее. Ибо при сем продается дар Святаго Духа, как нечто служебное. По свидетельству соборного послания, писанного Тарасием, святейшим патриархом константинопольским, к папе древнего Рима Адриану, гораздо извинительнее Македоний и прочие духоборцы. «Ибо сии пустословят, акибы Святый Дух есть творение и раб Бога и Отца, а те, как мнится, делают Его своим рабом». Продающий же что нибудь продает как господин продаемого, а покупающий, желая быть господином покупаемого, ценою серебра приобретает оное. Столь нетерпимы сии грехи! И посему-то получившие священство через деньги или через власть мирских начальников, а равно и преподавшие оное, таким образом, вместе с извержением из клира, совсем изгоняются из церкви. А окружное послание Геннадия, святейшего патриарха нового Рима, предает таковых анафеме, когда говорит следующее: «и так да будет и есть, отвержен, и всякого священного достоинства и служения чужд, и подвержен проклятию анафемы» и приемлющий продаемую благодать духа, и преподающий – клирик ли то будет, или мирянин.
Апостольское правило- 41. Повелеваем епископу иметь власть над церковным имением. Если драгоценные человеческие души ему вверены быть должны, то кольми паче о деньгах заповедать должно, чтобы он всем распоряжался по своей власти, и требующим чрез пресвитеров и диаконов подавал со страхом Божиим, и со всяким благоговением; так же (если потребно) и сам заимствовал на необходимые нужды свои и странноприемлемых братий, да не терпят недосатка ни в каком отношении. Ибо закон Божий постановил: да служащий алтарю, от алтаря питаются; так же и воин никогда не подъемлет оружия на врага на своем пропитании.
Правило 1вселенского собора: 17. Поскольку многие причисленные в клир, любостяжанию и лихоимству последуя, забыли Божественное писание, глаголющее: сребра своего не давай в лихву; и, давая в долг, требуют сотых; судил святый и великий Собор, чтобы, Если кто, после сего определения, обрящется взимающий рост с данного в заем, или иной оборот дающий сему делу, или половиннаго роста требующий, или нечто иное вымышляющий, радя постыдной корысти, таковый был извергаем из клира, и чужд духовнаго сословия.
Правило 4вселенского собора: 2. Если который епископ за деньги рукоположение учинит, и непродаемую благодать обратит в продажу, и за деньги поставит епископа, или хорепископа, или пресвитера, или диакона, или инаго коего от числящихся в клире, или произведет за деньги во эконома, или екдика, или парамонария или вообще в какую либо церковную должность, ради гнуснаго прибытка своего: таковый быв обличен, яко на сие покусился, да будет подвержен лишению собственной степени; и поставленный отнюдь да не пользуется купленным рукоположением, или производством, но да будет чужд достоинства, или должности, которые получил за деньги. Если же явится кто и посредствующим в толико гнусном и беззаконном мздоприятии то и сей, Если есть из клира, да будет низвержен со своей степени, Если же мирянин, или монашествующий, да будет предан анафеме.
Правило 4вселенского собора: 3. Дошло до святаго Собора, что некоторые из принадлежащих к клиру, ради гнуснаго прибытка, берут на откуп чужия имения, и устрояют мирские дела, о Божием служении небрегут, а по домам мирских людей скитаются, и поручения по имениям приемлют, из сребролюбия. Посему определил святый и великий Собор, чтобы впредь никто, ни епископ, ни клирик, ни монашествующий не брал на откуп имений, и в распоряжение мирскими делами не вступал; разве токмо по законам призван будет к неизбежному попечительству над малолетними, или епископ града поручит кому иметь попечение о церковных делах, или о сиротах, и вдовах безпомощных, и о лицах, которым особенно нужно оказать церковную помощь, ради страха Божия. Если же кто впредь дерзнет преступить сие определение: таковый да будет подвергнут церковному наказанию.
Правило 6 вселенского собора: 22. Во епископы, или в какую бы то ни было степень клира поставляемых за деньги, а не по испытанию и избранию за образ жизни, повелеваем извергать, такожде и тех, коими они поставлены.
Правило 6 вселенского собора: 23. Никто их епископов, или пресвитеров, или диаконов, преподая пречистое причастие, да не требует от причащающагося за таковое причащение денег, или чего инаго. Ибо благодать не продаема и мы не за деньги преподаем освящение Духа, но неухищренно должно преподавать оное достойным сего дара. Если же кто из числящихся в клире усмотрен будет требующим какого либо рода воздаяния от того, кому преподает пречистое причастие: да будет извержен, яко ревнитель Симонова заблуждения и коварства.
Правило 7 вселенского собора: 4. Проповедник истины Божественный Апостол великий Павел, яко некое праило полагал Эфесским пресвитерам, паче же и всему священническому сословию, со дерзновением рек тако: сребра, или злата, или риз не возжелал: вся сказал вам, яко так труждающимся подобает помогать немощным, и помышлять, яко блаженнее давать нежели принимать. Сего ради и мы, от него научась, определяем: да отнюдь не умышляет епископ, из низкой корысти, употребляя в предлог мнимые грехи, требовать злата, или серебра, или иного чего от подчиненных ему епископов, или клириков, или монахов. Ибо Апостол говорит: неправедные Царства Божия не наследуют. И еще: не должны суть дети родителям снискать имения, но родители детям. Сего ради, Если усмотрено будет, что кто-либо ради получения злата, или инаго чего, или по некой своей страсти, возбраняет служение, и отлучает кого-либо из своих клириков, или заключет честный храм, да не будет в нем Божией службы: таковый, и на безчувственные предметы устремляя свое неистовство, по истине есть безчувствен; и должен подвержен быть тому, чему подвергал другаго; и обратится болезнь его на главу его.
Зонара. Это правило совершенно запрещает архиерею требовать, чтобы подчиненные ему давали ему что-нибудь, и приводит великого Павла, который говорит: сребра, или злата, или риз ни единого возжелах и который представляет себя в образец и пример для всех, что верующие так должны жить и труждаясь заступати немощныя (Деян. 20, 33. 35), указывая здесь под именем немощных не болящих, но всех каким бы ни было образом имеющих нужду в милости. А если это заповедуется всем, то еще более будет прилично епископам. Итак, правило определяет, чтобы епископ не требовал, вымышляя из низкой корысти предлоги, от состоящих под его властию епископов, клириков, или монахов, злата, или сребра, или другой вещи. Ибо, говорит, такое требование несправедливо; а неправедницы царствия Божия не наследят (1 Кор. 6, 9); и еще: не должна бо суть чада родителем снискати имения, но родители чадом (2 Кор. 12, 14). Это – апостольския изречения. Итак, если какой епископ, требуя от подведомых ему какой-нибудь вещи и находя их неблагопокорными, отлучит их, или по другой сильной страсти, или заключит храм, чтобы не было в нем священнодействий, устремляя свой гнев, который в правиле наименован неистовством по причине крайней силы его и неразумности, на нечувственное, то есть на храм, таковый, по словам правила, бесчувственен и должен подвержен быти тому, чему подвергал другого, то есть должен быть отлучен и потерпеть, что сам сделал, - епископ от его митрополита, а митрополит от патриарха, которым подчинены; и обратится болезнь на главу его (Пс. 7, 17), как преступника заповеди Божией и апостольских постановлений. И затем правило приводит слова верховного из Апостолов Петра, которыя написаны в первом из соборных посланий его.
Правило 7 вселенского собора: 5. Грех к смерти есть, когда некие согрешая, в неисправлении пребывают. Горше же сего то, когда жестоковыйно возстают на благочестие и истину, предпочитая богатство послушанию пред Богом, и не держась Его уставов и правил. В таковых нет Господа Бога, Если не смирятся, и не истрезвятся от своего грехопадения. Подобает им паче приступать к Богу, и с сокрушенным сердцем просить оставления греха его и прощения, а не тщеславиться даянием неправедным. Ибо близ Господь сокрушенным сердцем. Сего ради Если некоторые хвалятся, яко даянием злата поставленные в чин церковный, и на сие злое обыкновение, отчуждающее от Бога и от всякаго священства, полагают надежду, и от того безстыдным лицем, и отверстыми устами, укорительными словами, безчестят избранных от Святаго Духа за добродетельную жизнь, и бездаяния злата поставленных: то поступающих таким образом низводить на последнюю степень их чина: Если же в том закосневать будут, епитимиею исправлять. Если же кто окажется сотворившим сие при рукоположении: то да будет поступлено по Апостольскому правилу, которое говорит: Если кто епископ, или пресвитер, или диакон, деньгами получит сие достоинство: да будет извержен и он, и поставивший его, и да отсечется совсем от общения, яко Симон волхв Петром. Такожде и по второму правилу преподобных отцов наших в Халкидоне, которое говорит: Если который епископ за деньги учинит рукоположение, и непродаемую благодать обратит в куплю, и за деньги поставит епископа, или хорепископа, или пресвитера, или диакона, или кого-либо из числящихся в причте; или произведет за деньги во эконома, или экдика, или парамонария, или вообще в какую нибудь церковную должность, ради гнуснаго прибытка своего: дерзнувший на сие, быв обличен, да подлежит лишению собственной степени; а поставляемый отнюдь да не пользуется купленным поставлением, или производством, но да будет чужд достоинства, или должности, которыя получил за деньги. Если же кто окажется и посредствовавшим во мздоприятии толико гнусном и беззаконном: и сей, Если есть клирик, да будет извержен со своей степени; Если же мирянин, или монах, да будет отлучен от общения церковнаго.
Правило 7 вселенского собора: 19. Мерзость сребролюбия толико возобладала водителями церквей, яко некие из глаголемых благоговейных мужей и жен, забыв Господни заповеди, заблудилися, и в священный чин, и в монашеское житие вступающих приемлют за злато. И бывает, якоже глаголет Великий Василий, непотребно все, чего начало нечисто: понеже Богу и богатству служить неподобает. Сего ради, Если усмотрен будет кто либо сие творящий: то епископ, или игумен, или кто либо из священническаго чина, или да престанет, или да будет извержен, по второму правилу второго Халкидонскаго святаго собора; а игумения да изгонится из монастыря, и да предастся во иный монастырь в послушание: равно как и игумен, не имеющий пресвитерскаго рукоположения. А о том, что дают родители детям, по подобию вина, и о вещах приносимых из собственности, с объявлением от приносящего, яко посвящаются Богу, мы определили: да пребудут по обещанию их, пребудет ли принесший в монастыре, или изыдет, Если не будет сему вины в настоятеле.
Як бачимо із цих церковних правил, бізнес в церкві заборонено, тому коли ви звинувачуєте якихось священників в «бізнесі» то повинні знати позицію Церкви. Я знаю вчення Церкви, і якщо хтось, не звертає увагу на Церковні канони, то цей (хтось) грішить перед Богом один, а не вся Церква.
Звертаю вашу увагу на те, що у нас у Лохвиці немає священників «бізнесменів», говорю тільки за УПЦ МП.
Приклад: Якщо у нас у Лохвиці є наркомани, то це не означає що вся Лохвиця-місто наркоманів, і що треба із Лохвиці тікать. Тому що законодавством заборонено, і торгувать і вживать наркотики, і те що де які люди порушують закон, їх дія не робе цей закон хибним і ведучим до наркоманії. Так і Церква і її вчення не може бути винним у тім, що хтось від неї відрікся і поступає без чинно ради своєї користі. Священників достойних, на багато більше, ніж інших.

Quote (Бабай)
Ви знову не зрозуміли. Я не їх порівнюю, а відношення "вченої братії" до тих, хто думає не так як всі

Добре, передивлюся сам (відео), і потім виложу свою критику.
Quote (Бабай)
Давно взнав, і навіть Вам написав в пості № 319.
Ви навіть не подивилися на карту. А я ж Вас просив

Греки перейняли віру від апостолів, тому і зараз Церква називається, апостольськой.
Євангліє від Матвія, було перше за усих, і написано було на єврейській мові, і для євреїв(іудеїв) потім переведено було і це Евангліє на мову загального вжитку грецьку, яка на той час була і в Іудеї також. Так ми знаємо що і книги Старого завіту були переведені на грецьку мову, ще за довго до Різдва Христового. І тут немає звязку з тим на що ви натякаєте. Віра "Грецькою" не могла називатись офіційно. Так як і зараз у світі сприймають православя, Руським, але офіційно воно так називаться не може.

Сообщение отредактировал Миссионер - П'ятниця, 13-Лип-2012, 22:22

БабайДата: Субота, 14-Лип-2012, 17:45 | Сообщение # 326
Генераліссімус
Quote (Миссионер)
Як бачимо із цих церковних правил, бізнес в церкві заборонено

Надання послуг за гроші, продаж любого виду товарів - називається бізнесом в усьому світі. 99,99 % священнослжителів за рахунок цього утримують себе і свої сім"ї. І Ви намагаєтеся мені довести, що це не бізнес? Тоді що це? Богу храм не потрібен. Він потрібен людям. І люди ж на цьому й заробляють. Так в чому ж різниця? В магазині мають гроші за товар(матеріальне), а в церкві мають гроші за віру (духовне ). Як магазин не зможе існувати, якщо не буде доходу, так і церква.
Quote (Миссионер)
Віра "Грецькою" не могла називатись офіційно. Так як і зараз у світі сприймають православя, Руським, але офіційно воно так називаться не може.

Набрав в пошуку : "На каком языке написана Библия ?"
Відповідь :
Ветхий Завет написан на древнееврейском языке (библейском иврите), за исключением некоторых частей, написанных на арамейском языке.
Новый Завет написан на древнегреческом языке - койне (один из распространённых диалектов греческого языка, возникших в постклассическую античную эпоху).

Якщо Ви стверджуєте, що Новий Завіт - новий договір, то ЧОМУ НА ГРЕЦЬКІЙ МОВІ ?
Поясніть розкол церкви на римський і ГРЕЦЬКИЙ напрямок.
Поєднайте це з Вашою фразою "Віра "Грецькою" не могла називатись офіційно"

цитата из фильма.

МиссионерДата: Понеділок, 16-Лип-2012, 01:07 | Сообщение # 327
Полковник
в усьому світі. 99,99 % священнослжителів
Брехня!!!
Quote (Бабай)
Якщо Ви стверджуєте, що Новий Завіт - новий договір, то ЧОМУ НА ГРЕЦЬКІЙ МОВІ ?
Почитайте историю, и узнаете. Только не историю Носовских, а нормальную, где говорится конкретно, какой язык был тогда общеупотребительным, и вы сами поймёте нелепость вашего вопроса.
Quote (Бабай)
і ГРЕЦЬКИЙ напрямок.
Если вам так это интересно то изучите историю Церкви. Намекну:. Иоанн семи церквам, находящимся в Асии:(Откр.1:4) Была ли это Греция? Заодно узнаете когда жил апостол Иоанн,и когда писал откровение в котором упоминает Церкви Асии. Иерусалимская Церковь, тоже не относится к Греции и ни когда не относилась, вернее её не называли ни римской, ни александрийской, ни антиохийской, ни элладской, вообщем разберитесь у вас интернет есть. Успехов.

русДата: Понеділок, 16-Лип-2012, 10:23 | Сообщение # 328
Генерал-лейтенант
Quote (Миссионер)
Почитайте историю, и узнаете. Только не историю Носовских, а нормальную, где говорится конкретно, какой язык был тогда общеупотребительным, и вы сами поймёте нелепость вашего вопроса.

Общеупотребляемим на якій території, на території семітів? Дійсно так, а на решті території Асії?

БабайДата: Понеділок, 16-Лип-2012, 15:05 | Сообщение # 329
Генераліссімус
Quote (Миссионер)
Брехня!!!

1.Скількох священників Ви знаєте (особисто) ? Можна не тільки в Лохвицькому районі.
2.Скільки з них мають іншу роботу, крім церковної ?
3.У скількох священників жінки працюють десь на фермі, на виробництві, але не в церкві ?
4.За які кошти вони утримують себе і своє житло ? (їжа, одяг, газ, вода, електрика, опалення, зв"зок та ін.)
Quote (Бабай)
Поясніть розкол церкви на римський і ГРЕЦЬКИЙ напрямок

Quote (Миссионер)
Почитайте историю, и узнаете.

Я то знаю, а чи відомо це Вам ? Якщо стверджуєте, що віра грецькою не називалася, То може й розколу не було ?
Quote (Миссионер)
Если вам так это интересно
Мені більше цікаво, що Ви цього не знаєте, що Ваша віра називалась ГРЕЦЬКОЮ ... І чому саме ГРЕЦЬКОЮ, а не римською.
Quote (рус)
а на решті території Асії?

Дійсно, а на решті територійіі Асії ?

цитата из фильма.

русДата: Понеділок, 16-Лип-2012, 17:53 | Сообщение # 330
Генерал-лейтенант
http://www.youtube.com/watch?v=rJtUbGwyIBc&feature=g-vrec

Додано (16-Лип-2012, 15:53)
І зверніть увагу хто (по національності) найбільше "піарить" Гундяєва. (На кого моляться те й отримують).

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Діла церковні (УПЦ КП vs РПЦ МП)
Сторінка 22 з 27«1220212223242627»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017