ЛохвицяП'ятниця, 23-Чер-2017, 16:58
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 21 з 27«1219202122232627»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Діла церковні (УПЦ КП vs РПЦ МП)
Діла церковні
Яка, на Вашу думку, церква повинна домінувати в Україні (в коментах чому).
русДата: Понеділок, 02-Лип-2012, 10:39 | Сообщение # 301
Генерал-лейтенант
Награды: 1
Статус: Offline
Термін "Мала Батьківщина" підходе до народного прислів'я "Де народився там і знадобився". У старовірів до всього є природнє тлумачення. А математика то для сучасної "розвиненої" людини.

БабайДата: Понеділок, 02-Лип-2012, 11:21 | Сообщение # 302
Генераліссімус
Награды: 5
Quote (Миссионер)
воздерживаться от идоложертвенного и крови, и удавленины, и блуда, и не делать другим того, чего себе не хотите. Соблюдая сие, хорошо сделаете. Будьте здравы".
Це треба розуміти так, що все інше не євреїв не стосується ? Все інше вчення Христа тільки для євреїв ?
Тоді чому неєвреїв примушують жити по єврейським законам ? Дивись мій попередній пост.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

tolik286Дата: Понеділок, 02-Лип-2012, 18:29 | Сообщение # 303
Генерал-лейтенант
Награды: 3
http://www.youtube.com/watch?v=Lr3Wof-QUs8&feature=player_embedded
РПЦ стає все агресивнішою, як в інеті так і на вулицях.

http://www.youtube.com/watch?v=yXVQEYG6sN8&feature=youtu.be

МиссионерДата: Понеділок, 02-Лип-2012, 22:28 | Сообщение # 304
Полковник
Награды: 0
Quote (Бабай)
Тоді чому неєвреїв примушують жити по єврейським законам ?
Скажіть хто примушує ?
Quote (Бабай)
Це треба розуміти так, що все інше не євреїв не стосується ? Все інше вчення Христа тільки для євреїв ?
Тоді чому неєвреїв примушують жити по єврейським законам ? Дивись мій попередній пост.
А що це я ствержував, що підставлять щоку, це для християн, на користь евреям? Ви вже і самі запутались.

Сообщение отредактировал Миссионер - Понеділок, 02-Лип-2012, 22:29

БабайДата: Вівторок, 03-Лип-2012, 12:05 | Сообщение # 305
Генераліссімус
Quote (Миссионер)
А що це я ствержував, що підставлять щоку, це для християн, на користь евреям?

А кому ж це на користь ? Ви ж самі говорили, що дотримуєтеся вчення Христа, а саме цьому він вчив євреїв.
Ви ж не бажаєте обмежуватися лише цим : воздерживаться от идоложертвенного и крови, и удавленины, и блуда, и не делать другим того, чего себе не хотите. Соблюдая сие, хорошо сделаете. Будьте здравы". Ви ж дотримуєтеся й всього іншого .
Quote (Миссионер)
Скажіть хто примушує ?

Вам скільки разів треба повторити, щоб ви прочитали і зрозуміли ? Вся християнська віра придумана і написана євреями. Всі християнські заповіді писані євреями. Вас же ця віра примушує жити по їхнім правилам.
Гал.2:14 Но когда я увидел, что они не прямо поступают по истине Евангельской, то сказал Петру при всех: если ты, будучи Иудеем, живешь по-язычески, а не по-иудейски, то для чего язычников принуждаешь жить по-иудейски?

Це значить, що неєвреїв християнство заставляє жити по єврейським законам. Чи не зрозуміло ?

цитата из фильма.

русДата: Вівторок, 03-Лип-2012, 13:05 | Сообщение # 306
Генерал-лейтенант
Наслідки по проживанню за правилами євреїв ми (не християни) зараз бачемо. Іудаїзм сповідують самі євреї і верхівка "православної" церкви. Християни моляться на євреїв, тим самим підтримуючи саме їх а не власне коріння. Все християнське вчення направлене на кінець світу, тобто на смерть. Скільки потрібно єврейських погромів, скільки разів при царях євреїв виганяли за межі Русі і що, все одно моляться християни на євреїв і на правила які самі євреї придумали для гоїв. Що говорив І.Христос, так то перекручено і трактується в угоду євреям. Бабай, хочеться щоб ще хтось звернув увагу на наш форум. Міссіонер приводе в приклад єврейське вчення для гоїв, це його вибір.

Додано (03-Лип-2012, 11:05)
---------------------------------------------
Система, яку сприйняли з допомогою "вогня та меча" слов'яни не прижилась на нашій території. Прклад того як приживається насаджена система можна побачити на прикладі мусульманства: не п'ють спиртного, дітей брошених немає, протистоять Ізраїлю США і іншим єврейсько-підданим державам (Євросоюз від слова єврейський союз). Це не значить що я згоден з мусульманством, але ж наслідки діяльності мусульманства видно. Чим може похизуватися (крім храмів і дорогих обрядів) "православна" церква? Слов'яни вимирають, от чим.

МиссионерДата: Середа, 04-Лип-2012, 01:16 | Сообщение # 307
Полковник
Quote (Бабай)

А кому ж це на користь ? Ви ж самі говорили, що дотримуєтеся вчення Христа, а саме цьому він вчив євреїв.

Добре, розкажіть яка саме користь евреям(иудеям), від християнського вчення?
Quote (Бабай)
Вас же ця віра примушує жити по їхнім правилам.
Що вони з цього мають? Тобто ви хочете сказати що апостоли дурили неевреїв, щоб мати із цього користь?
Quote (Бабай)
Це значить, що неєвреїв християнство заставляє жити по єврейським законам. Чи не зрозуміло ?

Це значить, що після цього був апостольський собор і вирішили, те що я вам уже приводив стосовно язичників. Там проблем немає, вони у ваших знаннях .
Quote (рус)
Система, яку сприйняли з допомогою "вогня та меча" слов'яни не прижилась на нашій території. Прклад того як приживається насаджена система можна побачити на прикладі мусульманства: не п'ють спиртного, дітей брошених немає, протистоять Ізраїлю США і іншим єврейсько-підданим державам (Євросоюз від слова єврейський союз). Це не значить що я згоден з мусульманством, але ж наслідки діяльності мусульманства видно. Чим може похизуватися (крім храмів і дорогих обрядів) "православна" церква? Слов'яни вимирають, от чим.

А ви чим можете похизуватись, крім словоблуддя? Від вас ніякої користі для суспільства нема, чи може ви охороняєте Україну від євреїв? То де ви? На сайтах?
Quote (рус)
Християни моляться на євреїв
У нас нема звички молиться на людей, не знаю як у вас. Скажіть хто у вас був пра-пра-прадід?

БабайДата: Середа, 04-Лип-2012, 16:13 | Сообщение # 308
Генераліссімус
Quote (Миссионер)
Добре, розкажіть яка саме користь евреям(иудеям), від християнського вчення?

Ви таки неуважно читаєте мої пости. Я вже десь писав, що туристична індустрія Ізраілю базується на паломниках. А це досить вагомі вливання валюти в економіку держави. Можете самі поспілкуватися з тими, хто там був, вони розкажуть що скільки там коштує. Саме тому вони й підтасовують всі факти під себе. Хоча зараз тільки дурень не знає, що гора, на якій розп"яли Христа знаходиться в Турції, а сучасний Ієрусалим до цього не має ніякісінького відношення. Ось і виходить строго по Біблії :
"Ибо Господь, Бог твой, благословит тебя, как Он говорил тебе, и ты будешь давать взаймы многим народам, а сам не будешь брать взаймы; и господствовать будешь над многими народами, а они над тобою не будут господствовать". (Втор.15:6)
"Тогда сыновья иноземцев будут строить стены твои, и цари их - служить тебе; ибо во гневе Моем Я поражал тебя, но в благоволении Моем буду милостив к тебе. И будут всегда отверсты врата твои, не будут затворяться ни днем ни ночью, чтобы приносимо было к тебе достояние народов и приводимы были цари их. Ибо народ и царства, которые не захотят служить тебе, - погибнут, и такие народы совершенно истребятся." (Ис.60:10-12) Треба бути зовсім сліпим, щоб цього не бачити
Quote (Миссионер)
Тобто ви хочете сказати що апостоли дурили неевреїв, щоб мати із цього користь?
Саме це я й сказав. Це й зараз продовжується, тільки роль апостолів виконують священники і проповідники, не завжди самі розуміючи що роблять.
Quote (Миссионер)
Це значить, що після цього був апостольський собор і вирішили, те що я вам уже приводив стосовно язичників.

Вирішив, що неєвреям треба жити по єврейським правилам ?

Ваша свідомість чітко сприймає іудейський алгоритм дій як "Святе писаніє" Хоч насправді це являється інформаційним програмуванням суспільства. Наше суспільство вже давно сприйняло цю програму, і живе по алгоритму, написаному євреями, не розуміючи, що це програма - вірус, програма - паразит. Це чітко просліджується в усих Ваших постах. Любому сторонньому спостерігачу це видно, і лише Ви нічого не помічаєте. Бо Ви не можете відхилитися від виконання програми. Для Вас це неможливо, як і для простого калькулятора. Ви можете лише сліпо слідувати заданому алгоритму, навіть не розуміючи, що писали його євреї, і писали саме для Вас, лохів всих національностей. Самі ж вони не сповідують християнство !!! А ви не задумувалися, чому так ? Адже вони самі ж його й створили ? Спробуйте почитати Тору, Талмуд, Каббалу, - може щось зрозумієте .

рус, за нашим диспутом давно слідкують не один десяток людей.
А не втручаються тому, що не бачать потреби. Хто вважає за потрібне, той входить.

цитата из фильма.

МиссионерДата: Четвер, 05-Лип-2012, 09:51 | Сообщение # 309
Полковник
Ви таки неуважно читаєте мої пости. Я вже десь писав, що туристична індустрія Ізраілю базується на паломниках. А це досить вагомі вливання валюти в економіку держави. Можете самі поспілкуватися з тими, хто там був, вони розкажуть що скільки там коштує. Саме тому вони й підтасовують всі факти під себе.

Це такеж безглузде ствердження, як і сказати що Чорне море налили спеціально, щоб мати прибуток з відпочиваючих біля нього.
Хоча зараз тільки дурень не знає, що гора, на якій розп"яли Христа знаходиться в Турції, а сучасний Ієрусалим до цього не має ніякісінького відношення.

По вашому виходить, Христа розіп’яли турки? То як туди потрапмв Христос? Чи може Він проповідував туркам? Чи ви хочете сказати, що евреї там жили в той час? Чи може і Ієрусалим, там був? Звичайно що ні, хто таке міг придумать, тільки вороги православ’я.

Ось і виходить строго по Біблії : "Ибо Господь, Бог твой, благословит тебя, как Он говорил тебе, и ты будешь давать взаймы многим народам, а сам не будешь брать взаймы; и господствовать будешь над многими народами, а они над тобою не будут господствовать". (Втор.15:6)
"Тогда сыновья иноземцев будут строить стены твои, и цари их - служить тебе; ибо во гневе Моем Я поражал тебя, но в благоволении Моем буду милостив к тебе. И будут всегда отверсты врата твои, не будут затворяться ни днем ни ночью, чтобы приносимо было к тебе достояние народов и приводимы были цари их. Ибо народ и царства, которые не захотят служить тебе, - погибнут, и такие народы совершенно истребятся." (Ис.60:10-12) Треба бути зовсім сліпим, щоб цього не бачити Тому читайте Новий Завіт,

Про Старий Завіт ми вже з вами говорили, Новий Завіт це як новий договір між Богом та людьми, і якщо б він був досконалий (Старий завіт) то не треба було б приходить Христу. Тому цитувати Старий Завіт, незнаючи його смислового значення, не є розумною справою.
Саме це я й сказав. Це й зараз продовжується, тільки роль апостолів виконують священники і проповідники, не завжди самі розуміючи що роблять.

І знову ви помиляєтесь. Всі апостоли були гонимі, та убиті за Христа, за вчення, за Євангліє. Коли їх катували, розпинали то вони не відріклись від Христа, і побажали бути вбитими і буть із Христом, і це є історичний факт. То скажіть мені, будьте ласкаві, хто б вмирав за брехню? Якщо ви говорите, що апостоли знали що брешуть, то навіщо умирать за брехню? І якщо людина брехлива, то вона ніколи не зможе віддати своє життя ради своєї брехні.
Ваша свідомість чітко сприймає іудейський алгоритм дій як "Святе писаніє" Хоч насправді це являється інформаційним програмуванням суспільства.

Не меліть дурниць, якщо ви запрограмовані, то всі ні. Ці ваші випади вони нічого спільного з правдою не мають. Як я вже говорив,це ваша фантазія і не більше. Підтвердить ви нічим не зможете, а значить говорите неправду і самі в неї вірете.

Наше суспільство вже давно сприйняло цю програму, і живе по алгоритму, написаному євреями, не розуміючи, що це програма - вірус, програма – паразит

На вас пагубно діє комп.. Ви схожий на чоловіка який всих запевняє що червоного кольору немає, то просто всим здається що він червоний, а насправді то синій. Ваша логіка подібна такому: 100 помножити на 0, і куди поділося 100? Краще не множить!

. Це чітко просліджується в усих Ваших постах. Любому сторонньому спостерігачу це видно, і лише Ви нічого не помічаєте. Бо Ви не можете відхилитися від виконання програми. Для Вас це неможливо, як і для простого калькулятора. Ви можете лише сліпо слідувати заданому алгоритму, навіть не розуміючи, що писали його євреї, і писали саме для Вас, лохів всих національностей. Самі ж вони не сповідують християнство !!! А ви не задумувалися, чому так ?

Годі вже перекладати із больної голови та на здорову? Не розуміючи нічого ні в Св. Письмі ні в догматах, ні навіть в історії людства, щось критикувати і бубніть непотрібно. Ті хто(євреї) писали сповідували Христа і за це віддали своє життя, і це є доказом їхньої віри, а ви не брешіть, це гріх.

Адже вони самі ж його й створили ? Спробуйте почитати Тору, Талмуд, Каббалу, - може щось зрозумієте .

Я вже писав, що Тора це перші п’ять книг Біблії, і я їх читав.
Талмуд і кабала, я не хочу їх навіть бачити, не то щоб читати. Цє книги писані людьми без Бога, і не можуть стоять на ряду із Біблією. Про це говорив Христос коли згадував про «предие человеческие»

русДата: Четвер, 05-Лип-2012, 10:55 | Сообщение # 310
Генерал-лейтенант
Міссіонер, свого прапрадіда я знаю на ім'я а ви? З приводу того що євреї жили на території Туреччини, а ви що не знали? Так перед цим частина їх жила на території Хазарського каганату. Офіційна іс-тори-я про це мабуть замовчує.
Крім словоблуддя з приводу захисту країни. Маленький епізод: захищаючи Москву від гітлерівської Німеччини в останній момент були підтягнуті сибірські дивізії які на той час складали чоловіки старої віри, оскільки на території Сибірі християнство далеко не всих знищило. Саме завдяки сибірським дивізіям була відстояна Москва і розпочався наступ. Це, до речі, офіційна історія. А де зараз старовіри, вони є, повірте. Наш час вже приходе.

БабайДата: Четвер, 05-Лип-2012, 16:33 | Сообщение # 311
Генераліссімус
Quote (Миссионер)
туристична індустрія Ізраілю базується на паломниках. А це досить вагомі вливання валюти в економіку держави. Можете самі поспілкуватися з тими, хто там був, вони розкажуть що скільки там коштує. Саме тому вони й підтасовують всі факти під себе.

Це такеж безглузде ствердження, як і сказати що Чорне море налили спеціально, щоб мати прибуток з відпочиваючих біля нього.
Уточніть, що саме. Те, що паломники наповнюють економіку Ізраїлю валютою ? Чи те, що євреї підтасовують всі факти під себе ?
Quote (Миссионер)

Чи ви хочете сказати, що евреї там жили в той час? Чи може і Ієрусалим, там був?
Це вже археологічно і історично доведений факт. Цьому не вірять тільки зомбовані християни. Я вже писав про хресовий похід за Гробом Господнім. Чому саме в Константинополь ? В Турцію ? Чому не в Ізраіль ? Чи тупі хрестоносці не знали куди йти ? Те ні, на відміну від Вас вони знали точно !!!
Quote (Миссионер)
Всі апостоли були гонимі, та убиті за Христа, за вчення, за Євангліє. Коли їх катували, розпинали то вони не відріклись від Христа, і побажали бути вбитими і буть із Христом, і це є історичний факт. То скажіть мені, будьте ласкаві, хто б вмирав за брехню? Якщо ви говорите, що апостоли знали що брешуть, то навіщо умирать за брехню?
Вони, можливо й щиро вірили, що несуть людям добро. та пізніше, в глобальному масштабі ці факти просто використали для програмування інших народів на користь євреям. Частина сучасних священників це чудово розуміє, тому й ні в чому собі не відмовляють. Та є й такі, в яких програма вже посіла чільне місце. Такі навіть самі не розуміють , що роблять. Тому, що БЛАГИМИ НАМЕРЕНИЯМИ ДОРОГА В АД ВЫМОЩЕНА. Це не Біблійний вираз, це глибинна народна мудрість.
Quote (Миссионер)
Не меліть дурниць, якщо ви запрограмовані, то всі ні. Ці ваші випади вони нічого спільного з правдою не мають.
Поспілкуйтеся з програмістами на тему вірусних програм. Всі релігії являються своєрідними програмами, в яких чітко прописаний алгоритм поведінки і відносини в суспільстві. Але найбільш шкідливими є саме ортодоксальні. Бо вони вимагають неухильного слідуванню прописаному алгоритму. За відхилення від виконання слідує покарання (позбавлення спасіння, відлучення від церкви, та інші "кари небесні") А хто може мати з цього користь ? Та звичайно ж автор програми. Це ж очевидно ! А хто автор християнсва - ЄВРЕЇ . Що ще треба пояснювати ?
Quote (Миссионер)
Ви схожий на чоловіка який всих запевняє що червоного кольору немає, то просто всим здається що він червоний, а насправді то синій. Ваша логіка подібна такому: 100 помножити на 0, і куди поділося 100? Краще не множить!
Моя логіка, як і моя віра дозволяє сприймати та аналізувати любу доступну інформацію. Тому в мене набагато більше фактів і можливостей для аналізу та порівняння. На відміну від Вас, я спокійно сприймаю тексти і Талмуду, і Каббали, І Корану, і інших, які випадає нагода читати. Тому мені є з чим порівнювати. Ви ж як намальований на папері чоловічок, який бачить все в одній площині. Дя нього і коло, і трикутник і квадрат мають вигляд однієї лінії. Щоб побачити різницю, треба поглянути на аркуш з фігурами зверху. Тоді стане зрозуміло, що спілього, а що різного в цих фігурах.
В мене тане враження, що я намагаюся цьому намальованому на аркуші чоловічку пояснити, що таке куб, шар, піраміда. Він же їх бачить лише в своїй площині, тому й не може зрозуміти, про що мова.

Для Вас християнство і є той аркуш паперу. над яким Ви ніяк не можете піднятися.

цитата из фильма.

русДата: Четвер, 05-Лип-2012, 18:24 | Сообщение # 312
Генерал-лейтенант
ІЄ РУС АЛІМ - це місце де концентрувалась світська влада і військова. Не потрібно дану назву, Міссіонере, приписувати тільки євреям. На території Туреччини також був ІєРУс Алім. До речі Палестіна - то із санскрипту паленая стена. На той час на території сучасного Ізраїлю проживало багато представників білої раси (добрий СамАретянен-як приклад). Єврейський народ заселився пізніше.
Згоден з Бабаєм - вірусні програми і точка.
Хрестоносці, бачу, тоді на погляд Міссіонера, не знали куди йдуть. До речі перший хрестовий похід розпочався через 50 років після розп'яття І.Христа. А по тому як трактують дату розп'яття християнські вчені "іс-тори-ки", так хрестоносці чомусь чекали аж 1000 років а потім пішли висвобождати гроб господній. Чому ж ніхто раніше не вирішив висвобождати? Та ще пішли в Туреччину. Мабуть у середньовіччя були тупими а от зараз проджвинуті знавці. Чомусь в Ізраїль хрестових походів не було. Неувязочка, хоча для пошкоджених вірусом мізків це важко сприймати об'єктивно.

БабайДата: Субота, 07-Лип-2012, 12:35 | Сообщение # 313
Генераліссімус
рус, applause applause applause

Здається пан Миссионер, замислився.
Хоч йому це не властиво ...

цитата из фильма.

МиссионерДата: Неділля, 08-Лип-2012, 15:18 | Сообщение # 314
Полковник
Здається пан Миссионер, замислився.
Хоч йому це не властиво ...

Для мене цей форум не являється навіть другорядним. Є форуми і сайти, де я розмовляю кожен день і багато разів на день. Цей форум мене цікавить менше всих, тому вибачте що пропадаю на де який час. Забуваю. Та й захожу я сюди з іншого браузера, а це зовсім не зручно, так як збиваються настройки в моєму основному.
Якщо мені не властиво замислюватися, тоді чому ви мені щось доказуєте?
Уточніть, що саме. Те, що паломники наповнюють економіку Ізраїлю валютою ? Чи те, що євреї підтасовують всі факти під себе ?

Я думав ви зрозумієте.Ви догадуєтесь який дохід, мають міста біля Чорного моря, то вони вирили і залили це море багато віків тому і тепер рахують гроші, от негідники хитруни. Та ще й говорять на весь світ, що то природне море. А на справді, їм потрібні гроші, та ще раз гроші і все це вони прорахували за багато віків до цього , коли рили море. І тільки дурень не баче як вони там багатіють. Як вам така історія? Ваша не правдивіше.
Це вже археологічно і історично доведений факт.

Доведений кому? Вам? Приведіть цей факт сюди, дпя ознайомлення.
Цьому не вірять тільки зомбовані християни. Я вже писав про хресовий похід за Гробом Господнім. Чому саме в Константинополь ? В Турцію ? Чому не в Ізраіль ? Чи тупі хрестоносці не знали куди йти ? Те ні, на відміну від Вас вони знали точно !!!

Так що вони там хотіли? І до нас ішли завойовники, то що означає? Давайте придумувать що і у нас «Гроб Господень» бо до нас усі лізли. Причини походів можливо тепер вигадувати, і нічого за це вам не буде. Причина «льодового побоїща» також за це. Не беріть дурного в голову.
Та у вас усі зомбовані, крім вас, от класно вам живеться! Напевно добре думать, що всі зомбовані, а Я ні.
Моя логіка, як і моя віра дозволяє сприймати та аналізувати любу доступну інформацію.
Для цього потрібен ще й розум.
Рус продовує дурня валять… всі слова в світі, пішли від словян… Словяни нарікали всі міста і все скрізь.
Одного разу, це було раніше, я давав ссилку на цей форум, і були цікаві іронічні відгуки.: « Русу надо поменять авку, авка клоуна многое бы обяснила.»
Можу пропадать, на де який час, тому не хвилюйтесь, відповім.

БабайДата: Понеділок, 09-Лип-2012, 17:49 | Сообщение # 315
Генераліссімус
Quote (Миссионер)
Є форуми і сайти, де я розмовляю кожен день і багато разів на день. Цей форум мене цікавить менше всих,

Пробачте, а коли ж ви працюєте ?
Quote (Миссионер)
вони вирили і залили це море багато віків тому і тепер рахують гроші

Я Вам не про море і не про гори говорив. А про Ієрусалим і Голгофу. Невже не зрозуміло ?
Quote (Миссионер)
Чи те, що євреї підтасовують всі факти під себе ?

Передивіться уважно мій пост № 182 на сьомій сторінці цієї теми. Тільки, будь ласка, до кінця уважно. Потім поговоримо.
Quote (Миссионер)
Доведений кому? Вам? Приведіть цей факт сюди, дпя ознайомлення.

Обов"зково приведу. Тільки після ознайомлення з № 182. Тому, що одне прив"язане до іншого.
Quote (Миссионер)
Моя логіка, як і моя віра дозволяє сприймати та аналізувати любу доступну інформацію.
Для цього потрібен ще й розум.
От і побачимо Вашу логіку і розум.

цитата из фильма.

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Діла церковні (УПЦ КП vs РПЦ МП)
Сторінка 21 з 27«1219202122232627»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017