ЛохвицяСубота, 18-Лис-2017, 14:51
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 20 з 27«1218192021222627»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Діла церковні (УПЦ КП vs РПЦ МП)
Діла церковні
Яка, на Вашу думку, церква повинна домінувати в Україні (в коментах чому).
русДата: Понеділок, 25-Чер-2012, 16:43 | Сообщение # 286
Генерал-лейтенант
Награды: 1
Статус: Offline
Вони сюди лізуть як мухи на мед. Пане Міссіонер, то є наслідки діяльності за 100років. Тому і лізуть. При князі Светославі Хоробре не лізли. А зараз лізуть БО "Вся влада від бога". І ще одна теза "Не противиться злу підставивши щоку ще декілька раз індусам, китайцям, жидам іт.д.". Тому ми пожинаємо якраз наслідки.

МиссионерДата: Понеділок, 25-Чер-2012, 18:50 | Сообщение # 287
Полковник
Награды: 0
Quote (рус)
І ще одна теза "Не противиться злу підставивши щоку ще декілька раз індусам, китайцям, жидам іт.д."
Рус, я бачу ви зовсім не тутешній, від вас віє не лохвицьким краєм це точно. Ви звідки?
Ви уважніше читайте пости в цій темі. Тут мені казали що Церква "войовнича" приводили вислів Чапліна, а ви говорите навпаки. Як на мене то ви схожі на попугая, який уже разів десять повторяє про "щоку"

русДата: Понеділок, 25-Чер-2012, 21:03 | Сообщение # 288
Генерал-лейтенант
Лохвицький край повіює ще й єврейською громадою. Християнська церква войовнича в своїх корисних інтересах. Її любов до Батьківщини завжди співпадає тоді коли співпадає її бізнес план. Саме після християнізації та знищення копного права над народом чомусь повисли такі Чапліни господіни. А народ знову і знову підставляє свою щоку для ударів господ. Інтересно на кого ви схожі повторюючи висказування "святих" тисячолітньої давності. На попугая нікролога.

МиссионерДата: Вівторок, 26-Чер-2012, 16:04 | Сообщение # 289
Полковник
Quote (рус)
Лохвицький край повіює ще й єврейською громадою. Християнська церква войовнича в своїх корисних інтересах. Її любов до Батьківщини завжди співпадає тоді коли співпадає її бізнес план.
А я бачу шановний ви тільки про гроші і думаєте. То не треба судить усіх по собі, дурна звичка.
Quote (рус)
А народ знову і знову підставляє свою щоку для ударів господ.
Хто вас особисто лупе по щоках? І чому ви їх(щоки) підставляєте?
Quote (рус)
Лохвицький край повіює ще й єврейською громадою.
Да, але це особливість нашого міста. І я спілкуюся із євреями, і нічого поганого сказать про них не можу.
Quote (рус)
Інтересно на кого ви схожі повторюючи висказування "святих" тисячолітньої давності. На попугая нікролога.
Я на відміну від вас не повторюю одне і теж, десять раз. Так звідки ви, з Лохвиці чи ні?

русДата: Вівторок, 26-Чер-2012, 21:49 | Сообщение # 290
Генерал-лейтенант
Я не сужу і не по собі, я констатую факт. Дивіться вище про отця Павла, повторюватися не буду. Підставляти щоку уче християнська церква греческого обряду і інших обрядів. Намагаюсь не підставляти повторно щоку для удару, намагаюсь не дати себе ударити, цього учать старовіри.
Я не говорив у попередній репліці вище щось погане чи хороше про євреїв. Я до них ніяк не відношусь і тим більше не молюсь на них.
Іноді повторююсь, але ж надіюсь що не тільки Міссіонер перечитує наш форум. Лохвицю я також вважаю своєю малою Батьківщиною

МиссионерДата: Вівторок, 26-Чер-2012, 23:36 | Сообщение # 291
Полковник
Quote (рус)
Іноді повторююсь, але ж надіюсь що не тільки Міссіонер перечитує наш форум. Лохвицю я також вважаю своєю малою Батьківщиною
Я вас розумію, але щоб на вас звернули увагу інщі, не слід співрозмовнику задавати одне й те саме питання декілька раз, як би воно доцільно не було.
Quote (рус)
Намагаюсь не підставляти повторно щоку для удару,
А я намагаюсь навіть і першого удару запобігти.
Quote (рус)
Лохвицю я також вважаю своєю малою Батьківщиною
Для мене це просто моя Батьківщина.
Quote (рус)
Я до них ніяк не відношусь і тим більше не молюсь на них.
Я також ні на кого не молюсь, просто молюсь до Бога.

русДата: Середа, 27-Чер-2012, 11:06 | Сообщение # 292
Генерал-лейтенант
Малая Родина это то расстояние, которое можно пройти за 24 часа. Радиус окружности отсчитывать от места рождения. Радиус равный 6км умножить на 24 часа, будет 144 километра.
Похвально що не намагаєтесь підставити і для першого удару щоку, але ж чому учить християнство?

БабайДата: Середа, 27-Чер-2012, 14:31 | Сообщение # 293
Генераліссімус
Награды: 5
Quote (рус)
але ж чому учить християнство?

Якщо забирають сорочку, то віддай і штани.
Якщо забирають бізнес, то віддай і житло.
Це вони лохів цьому вчать. Самі вони так не роблять.
Спрбуй підійти і вдарити по щоці якогось настоятеля. Чи підставить він тобі другу ?
Спробуй забрати в нього "Мерседес", чи віддасть він тобі й гараж ?
Це все лохотрон для дурнів, і скажені доходи для євреїв. Бо з усього світу в Ізраіль пруть паломники,
і везуть туди свої зароблені копійки. часто навіть останні. Бізнес на релігії, це для євреїв золота жила.
І цей налагоджений конвейєр працює вже не одне столітя. Що може бути спільного між Богом і бізнесом ?
Євреї це чудово поєднали, і інші повелися, як тупе стадо. Сам Ісус називав всих неєвреїв псами, і тепер ми маємо називати його спасителем, та Богом ?

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

русДата: Середа, 27-Чер-2012, 17:02 | Сообщение # 294
Генерал-лейтенант
Розмовляти і вирішувати бізнесові питання у сінагогі то богоугодне для євреїв діло. Хай покажуть хоч Голгофу на території Ізраїля. Дійсно, що то є бізнес на лохах та заблудших овцях дома Ізраєлевого.

Додано (27-Чер-2012, 15:02)
---------------------------------------------
http://www.youtube.com/watch?v=TxR4CDE_-mg&feature=related

МиссионерДата: Четвер, 28-Чер-2012, 08:28 | Сообщение # 295
Полковник
Quote (Бабай)
Якщо забирають сорочку, то віддай і штани.
Якщо забирають бізнес, то віддай і житло.
Це вони лохів цьому вчать. Самі вони так не роблять.
Спрбуй підійти і вдарити по щоці якогось настоятеля. Чи підставить він тобі другу ?
Спробуй забрати в нього "Мерседес", чи віддасть він тобі й гараж ?
Це все лохотрон для дурнів, і скажені доходи для євреїв. Бо з усього світу в Ізраіль пруть паломники,
і везуть туди свої зароблені копійки. часто навіть останні. Бізнес на релігії, це для євреїв золота жила.
І цей налагоджений конвейєр працює вже не одне столітя. Що може бути спільного між Богом і бізнесом ?
Євреї це чудово поєднали, і інші повелися, як тупе стадо. Сам Ісус називав всих неєвреїв псами, і тепер ми маємо називати його спасителем, та Богом ?
Бабай довго придумував? Ще один "патріот-неведимка" Чи вам подобається брехать? Чи то розум відмовляє? Може вам на море, відпочить...?
Quote (рус)
Розмовляти і вирішувати бізнесові питання у сінагогі то богоугодне для євреїв діло. Хай покажуть хоч Голгофу на території Ізраїля. Дійсно, що то є бізнес на лохах та заблудших овцях дома Ізраєлевого.
Вам Голгофу прямо до дому привезти?
Quote (рус)
Радиус окружности отсчитывать от места рождения.

Quote (рус)
Радиус равный 6км умножить на 24 часа, будет 144 километра.

Я не вимірюю Батьківщину кілометрами. Чи то у вас така дивна математика любові?

БабайДата: Четвер, 28-Чер-2012, 15:03 | Сообщение # 296
Генераліссімус
Quote (Миссионер)
Бабай довго придумував? Ще один "патріот-неведимка" Чи вам подобається брехать? Чи то розум відмовляє?

То може вкажте мені де саме я збрехав ? Я не буду Вам нічого пояснювати, бо мені Ви не вірите. Поспілкуйтеся з тими, хто там був. Хай вони Вам розкажуть, скільки й за шо вони там платили.
Чи Вам несподобалося, що Ісус нзивав всих неєвреїв псами ? Просто ніхто нікому не пояснював, що євреї - то ДІТИ, а неєвреї - ПСИ.
(Матф. 15: 21-28 "21 И, выйдя оттуда, Иисус удалился в страны Тирские и Сидонские. 22 И вот, женщина Хананеянка, выйдя из тех мест, кричала Ему: помилуй меня, Господи, сын Давидов, дочь моя жестоко беснуется. 23 Но Он не отвечал ей ни слова. И ученики Его, приступив, просили Его: отпусти ее, потому что кричит за нами. 24 Он же сказал в ответ: Я послан только к погибшим овцам дома Израилева. 25 А она, подойдя, кланялась Ему и говорила: Господи! помоги мне. 26 Он же сказал в ответ: нехорошо взять хлеб у детей и бросить псам. 27 Она сказала: так, Господи! но и псы едят крохи, которые падают со стола господ их. 28 Тогда Иисус сказал ей в ответ: о, женщина! велика вера твоя; да будет тебе по желанию твоему. И исцелилась дочь ее в тот час.").
Де я тут збрехав ? Скажете, що я вже приводив цю цитату ? Так вона ж показує всим відношення євреїв до неєвреїв, і Христос дає цьому приклад. Чи про підтримку грабіжників неправда ?
Матф. 5:39-41 39 А Я говорю вам: не противься злому. Но кто ударит тебя в правую щеку твою, обрати к нему и другую; 40 и кто захочет судиться с тобою и взять у тебя рубашку, отдай ему и верхнюю одежду; 41 и кто принудит тебя идти с ним одно поприще, иди с ним два.
Тут теж чітка інструкція, що має робити християнин, якщо його грабують.
Тому прошу чітко аргументувати своє звинувачення в моїй брехні. Без демагогії, чітко по факту.

цитата из фильма.

МиссионерДата: П'ятниця, 29-Чер-2012, 14:11 | Сообщение # 297
Полковник
Я вам все поясню, але спершу ми подивимося на вашу логіку і розберемо ті дві цитати із Нового Завіту що привели ви.
Quote (Бабай)
Я послан только к погибшим овцам дома Израилева.
До євреїв, чи не так?
Quote (Бабай)
А Я говорю вам: не противься злому. Но кто ударит тебя в правую щеку твою, обрати к нему и другую; 40 и кто захочет судиться с тобою и взять у тебя рубашку, отдай ему и верхнюю одежду; 41 и кто принудит тебя идти с ним одно поприще, иди с ним два.
То кому він казав це, якщо посланий до євреїв? Були біля Нього під час цієї розмови не євреї(пси)? Якщо відповісте, то самі побачите брехню.

БабайДата: П'ятниця, 29-Чер-2012, 15:06 | Сообщение # 298
Генераліссімус
Quote (Миссионер)
Були біля Нього під час цієї розмови не євреї(пси)?

Біля нього були його учні євреї. Ну то й що ?
Гал.2:14 Но когда я увидел, что они не прямо поступают по истине Евангельской, то сказал Петру при всех: если ты, будучи Иудеем, живешь по-язычески, а не по-иудейски, то для чего язычников принуждаешь жить по-иудейски?

Це значить, що неєвреїв заставляли жити по єврейським законам. Чи не так ?
Так де брехня ?

цитата из фильма.

tolik286Дата: П'ятниця, 29-Чер-2012, 23:02 | Сообщение # 299
Генерал-лейтенант
Награды: 3
Quote (Миссионер)
Так хто він, а хто я? Не дарма він предстоятель нашої Церкви.

Я сподівався почути від Вас в його адрес якісь добрі, теплі слова, та марно.

МиссионерДата: Субота, 30-Чер-2012, 19:03 | Сообщение # 300
Полковник
Quote (tolik286)

Я сподівався почути від Вас в його адрес якісь добрі, теплі слова, та марно.
Навіщо казать на світло, що то світло?
Quote (Бабай)
Біля нього були його учні євреї. Ну то й що ?
Так тоді виходить, що він учив евреїв підкорятися і підставлять щоку, і віддавать усе?
Quote (Бабай)
Це значить, що неєвреїв заставляли жити по єврейським законам. Чи не так ?
[/b]24. Поелику мы услышали, что некоторые, вышедшие от нас, смутили вас своими речами и поколебали ваши души, говоря, что должно обрезываться и соблюдать закон, чего мы им не поручали, 25. то мы, собравшись, единодушно рассудили, избрав мужей, послать их к вам с возлюбленными нашими Варнавою и Павлом, 26. человеками, предавшими души свои за имя Господа нашего Иисуса Христа.
27. Итак мы послали Иуду и Силу, которые изъяснят вам то же и словесно.
28. Ибо угодно Святому Духу и нам не возлагать на вас никакого бремени более, кроме сего необходимого: 29. воздерживаться от идоложертвенного и крови, и удавленины, и блуда, и не делать другим того, чего себе не хотите. Соблюдая сие, хорошо сделаете. Будьте здравы".
30. Итак, отправленные пришли в Антиохию и, собрав людей, вручили письмо.
31. Они же, прочитав, возрадовались о сем наставлении.(Ден.15гл)

Ось ваша помилка.

Сообщение отредактировал Миссионер - Субота, 30-Чер-2012, 19:04

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Діла церковні (УПЦ КП vs РПЦ МП)
Сторінка 20 з 27«1218192021222627»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017