ЛохвицяЧетвер, 21-Вер-2017, 08:08
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 19 з 27«1217181920212627»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Діла церковні (УПЦ КП vs РПЦ МП)
Діла церковні
Яка, на Вашу думку, церква повинна домінувати в Україні (в коментах чому).
ГостьДата: Вівторок, 19-Чер-2012, 18:26 | Сообщение # 271

"Я думаю, что нужно подумать сегодня о мощном военном присутствии России во всех регионах, где люди просят защиты от оранжевых экспериментов, от разного рода цветных революций. Даже если России нужно будет участвовать в боевых действиях, этого не нужно сегодня бояться. Армии нужно наконец дать настоящую работу. Сетевых хомячков вполне можно было бы отправить в действующие войска. Те из них, кто выживут, наверное, станут людьми."
Чаплин Всеволод
Председатель Синодального отдела Московского патриархата по взаимоотношениям Церкви и общества

БабайДата: Вівторок, 19-Чер-2012, 18:55 | Сообщение # 272
Генераліссімус
Награды: 5
Статус: Offline
Чаплин Всеволод - це дуже добрий та мирний дядя, який зовсім не лізе в політику - так Вам скаже пан Миссионер, а то все наклепи всяких злих атеїстів та бісів язичників ... Цей добрий дядечко займається лише богоугодними справами ...

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

русДата: Середа, 20-Чер-2012, 10:08 | Сообщение # 273
Генерал-лейтенант
Награды: 1
Повністю підтримую Бабая. Зараз Міссіонер мабуть готується як же праведно оправдати слова рупора православної християнської церкви, великого праведника, Всеволода Чапліна. Так, дійсно це методика християнських поводирів робити із слов'ян м'ясо пушечне в угоду їх богу (господіну). Дійсно про це і про причини цього, для чого це робиться християнськими поводирями, писав і Н.Левашов. Також можу в приклад поставити книги Г.Сідорова. Так пушечним м'ясом наповнюється егрегор Ієгови (Амона). Про цей енергетичний егрегор Міссіонер не знає, так як про це йому мабуть страшно читати.

Додано (20-Чер-2012, 08:07)
---------------------------------------------
Висказування Чапліна, якраз богоугодна справа. Тому тут він не лукавить. так, дійсно в угоду їх господіну. По ділам потрібно дивитись а не по висказуваннях тисячолітньої давнини уявних "святих".

Додано (20-Чер-2012, 08:08)
Які цитуються наввипередки попами.

БабайДата: Середа, 20-Чер-2012, 10:59 | Сообщение # 274
Генераліссімус
Ибо всякое дерево познаётся по плоду своему. (Луки.6:43-45). Берегитесь лжепророков, которые приходят к вам в овечьей одежде, а внутри суть волки хищные: по плодам их узнаете их.
Так хто ж тут лжепророк ???

цитата из фильма.

tolik286Дата: Середа, 20-Чер-2012, 21:34 | Сообщение # 275
Генерал-лейтенант
Награды: 3
Хочу поздоровити предстоятеля Української православної церкви Митрополита Володимира, з нагоди 20-річчя свого предстоятельського служіння в УПЦ (МП) і побажати здоров"я на многіє літа. Щиро віруюча людина, істинний християнин, (чого не скажеш про нашого форумноно Мессіонера). Тільки от Кирило Гундяєв, Митрополита недлюблює за те що в нього немає агресивності в боротьбі з УПЦ КП. Та й недавня мишина возня Одесського та Донецького архаіреїв , мабуть недодали здоров"я Володимиру.

Сообщение отредактировал tolik286 - Середа, 20-Чер-2012, 21:39

МиссионерДата: Четвер, 21-Чер-2012, 22:03 | Сообщение # 276
Полковник
Награды: 0
Quote (Бабай)
Так хто ж тут лжепророк ???
Що себе не впізнаєте?

Додано (21-Чер-2012, 20:03)
Я нічого не пророчив, а ви погрожуєте кінцем християнства і відродженням "традицій" точно не скажу хто з вас, але це було.

БабайДата: П'ятниця, 22-Чер-2012, 11:55 | Сообщение # 277
Генераліссімус
Quote (Миссионер)
Що себе не впізнаєте?

Чаплін - то Ваш духовний наставник, а не мій.
Цк саме він : Председатель Синодального отдела Московского патриархата по взаимоотношениям Церкви и общества, а не я.

цитата из фильма.

МиссионерДата: П'ятниця, 22-Чер-2012, 17:08 | Сообщение # 278
Полковник
Quote (Бабай)

Чаплін - то Ваш духовний наставник, а не мій.
Він також і не мій духовний наставник, у мене є свій. Віе лише председатель...

Сообщение отредактировал Миссионер - П'ятниця, 22-Чер-2012, 17:10

БабайДата: П'ятниця, 22-Чер-2012, 19:12 | Сообщение # 279
Генераліссімус
Можливо й не Ваш персонально, та саме він відповідає за взаємовідносини Вашої церкви та суспільства.
Якщо Ви не співвідносите себе з Вашою церквою, то чому ж так за них впрягаєтеся ? РПЦ - одна, інших ніби то немає, наскільки мені відомо . І саме Чаплін озвучує позицію РПЦ по відношенню до суспільства. І робить це досить войовничо та агресивно. чи це теж мої фантазії ?

цитата из фильма.

МиссионерДата: Субота, 23-Чер-2012, 09:04 | Сообщение # 280
Полковник
Quote (Бабай)
І робить це досить войовничо та агресивно. чи це теж мої фантазії ?
Якщо ми уже заговорили так, то давайте продовжимо у вашому напрямку. РПЦ знаходиться на території іншої держави і там є свої председателі, а у нас УПЦ МП свої, тому давайте не будемо чіпати наших православних братів, які до нашої країни відношення не мають.
Quote (tolik286)
Щиро віруюча людина, істинний християнин, (чого не скажеш про нашого форумноно Мессіонера).
Так хто він, а хто я? Не дарма він предстоятель нашої Церкви.

БабайДата: Субота, 23-Чер-2012, 15:19 | Сообщение # 281
Генераліссімус
Quote (Миссионер)
давайте не будемо чіпати наших православних братів, які до нашої країни відношення не мають.
Але дуже хочуть мати свою військову присутність на нашій території. Гарні брати ... Від таких варто подалі триматися . От що буває від нездорового захоплення релігією.

цитата из фильма.

МиссионерДата: Субота, 23-Чер-2012, 16:53 | Сообщение # 282
Полковник
Quote (Бабай)
Але дуже хочуть мати свою військову присутність на нашій території.
Про нашу територію, нічого не сказано, це знову ваша фантазія.
Quote (Гость)
"Я думаю, что нужно подумать сегодня о мощном военном присутствии России во всех регионах, где люди просят...
Сказано: "де люди просять" а ви знову фантазуєте.

БабайДата: Неділля, 24-Чер-2012, 11:09 | Сообщение # 283
Генераліссімус
Quote (Миссионер)
Про нашу територію, нічого не сказано, це знову ваша фантазія.

Тут сказано чітко.
Quote (Гость)
защиты от оранжевых экспериментов

Вам невідомо де була оранжева революція ? Що тут нафантазовано ?
Quote (Гость)
где люди просят защиты
А от саме цей вираз дуже неоднозначний. Так і Ви можете стати в позу ображеного, і просити захисту в московських братів. А я вважаю, що тут їм із зброєю робити нічого. Так що тепер воювати ? Хоча в мене і зараз гостюють знайомі з Росії. І дружимо ми вже років тридцять п"ять.
І в нас чомусь не виникає суперечки хто правильніший українці, чи росіяни. В нас звичайні добросусідські відносини. Я чудово розумію, що це не вони, а Путін з командою вліпили нам газ по найвищій ціні в Європі. І також розумію, що не вони, а наші українські олігархи продають мені наш Качанівський чи Яхницький газ по тій же завищеній ціні. Питання : чи потріібна мені їхня (російська) військова присутність ?

цитата из фильма.

МиссионерДата: Неділля, 24-Чер-2012, 20:20 | Сообщение # 284
Полковник
Quote (Бабай)
Вам невідомо де була оранжева революція ? Що тут нафантазовано ?
Та зовсім ні. Подивіться Російські новини і зрозумієте про що іде мова. На "поклонній горі" у Москві є відповідь про "оранжеві експерименти"
http://www.ria.ru/tv_politics/20120204/556868184.html ви ж не подумаєте що це мітинг проти України?У нас це вже було, а ось там і в інших місьцях можливі експерименти, і мова про це а не про нашу країну.
Хочя у мене є своя власна думка, і вона відрізняється від думки Чапліна, але це не по темі.
Quote (Бабай)
А от саме цей вираз дуже неоднозначний. Так і Ви можете стати в позу ображеного, і просити захисту в московських братів. А я вважаю, що тут їм із зброєю робити нічого.
Я підтримую вас, і також скажу що і без зброї, тут другим "політикам та бізнесменам" індусам, китайцям, америкосам та іншим закордонним дядькам робити нічого. Але вони сюди лізуть, як мухи на мед, і зможуть зробити, якого завгодно кольору, революцію, щоб під "шумок" здіснити свої мрії на нашій землі. Я сам тільки за дружні відносини між країнами, але щоб ця дружба не була "кидаловом"

БабайДата: Понеділок, 25-Чер-2012, 12:24 | Сообщение # 285
Генераліссімус
Quote (Миссионер)
Я сам тільки за дружні відносини між країнами, але щоб ця дружба не була "кидаловом"

Хоч в одному питанні порозумілися. Це вже радує.

цитата из фильма.

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Діла церковні (УПЦ КП vs РПЦ МП)
Сторінка 19 з 27«1217181920212627»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017