Флуд - Сторінка 11 - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяНеділля, 11-Гр-2016, 05:09
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 11 з 13«12910111213»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Флуд
Флуд
grigori37Дата: Вівторок, 29-Гр-2009, 17:46 | Сообщение # 151
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Статус: Offline
Шановний пане, Бабаю! Щось Ви багато написали. Я не все второпав, здається приводиться якась схема фінансових авантюр. Згоден з Вами, що мошенників і авантюристів багато, усі вони хитрі, і розумні, кому ж не хочеться нагріти руки на грабежі, не проливши поту. Треба тримати руку на пульсі життя, учитися і слідлкувати обирати розумних і чесних керівників. Я іншого щляху не бачу.
Ви запитуєте звідкіля це пішло? Не знаю, та думаю, що від Адама.

Radcenko

YanushevichДата: Вівторок, 29-Гр-2009, 23:47 | Сообщение # 152
Генерал-полковник
Награды: 5
Ленин в Якутске.

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

grigori37Дата: Середа, 30-Гр-2009, 10:25 | Сообщение # 153
Генерал-лейтенант
Я б назвав такі фотографії "Холодно!" В Німеччині на цінні скульптурні творіння на зиму надівають спеціальні чохли.

Radcenko

БабайДата: Середа, 30-Гр-2009, 12:33 | Сообщение # 154
Генераліссімус
Quote (grigori37)
Щось Ви багато написали. Я не все второпав, здається приводиться якась схема фінансових авантюр.

Спробуйте прочитати повільно. Там все просто. Треба тільки зрозуміти.

Quote (grigori37)
мошенників і авантюристів багато, усі вони хитрі, і розумні, кому ж не хочеться нагріти руки на грабежі, не проливши поту.

Коли уряд хоче пограбувати народ, він користується
іншомовними словами : приватизація, дефолт, криза, валоризація, ревальвація ...

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

grigori37Дата: Середа, 30-Гр-2009, 18:20 | Сообщение # 155
Генерал-лейтенант
Спасибі, пане Бабаю! Вивчати приведену Вами оферську схему не буду. Фінансовими спекуляціями займатися мені вже пізно, та і не до душі мені ця робота.

Radcenko

РК-86Дата: Четвер, 31-Гр-2009, 23:41 | Сообщение # 156
Генераліссімус
Награды: 3
grigori37,
Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

YanushevichДата: Субота, 02-Січ-2010, 22:20 | Сообщение # 157
Генерал-полковник
Интересно, Украина тоже настолько богата, что может себе позволить 12 выходных дней? Или там рабочие дни, как на Западе?
На Западе выходными были только 25 декабря и 1 января.

БабайДата: Понеділок, 04-Січ-2010, 12:26 | Сообщение # 158
Генераліссімус
Не знаю. Я третього січня вже був на роботі ...

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

YanushevichДата: Понеділок, 04-Січ-2010, 13:59 | Сообщение # 159
Генерал-полковник
Евгений Ясин, российский экономист, речь идет о России, но то же самое можно отнести и к Украине:

"Мы оказались перед исключительно сложным вызовом. Развивающиеся страны — прежде всего Китай и Индия — вошли в фазу бурной индустриализации, обладают огромными резервами трудовых ресурсов за счет перемещения людей в города (эти люди после соответствующего обучения осваивают новое оборудование) и создают дешевую продукцию, которую могут продавать всюду, в том числе у нас. Мы не сможем конкурировать с этими странами, по крайней мере, в ближайшие несколько десятков лет: заработная плата у них в три раза ниже, чем у нас. А чтобы пробиваться на мировые рынки и создавать диверсификацию в отношении сырьевых ресурсов, топлива, нам нужно строить инновационную экономику. Конечно, можно заняться импортозамещением. Но давайте задумаемся: мы отягощены социалистическим наследством в гораздо большей степени, чем Китай. Мы и до революции были расхлябаны, не пройдя по-настоящему школу капитализма, а социализм нас просто развратил. Тщательности, которая необходима для изготовления конкурентоспособной продукции, у нас нет. Потому мы и норовим все покупать на Западе. Кстати, та же ситуация наблюдается и в Германии: в восточных землях производительность труда до сих пор на 20% ниже, чем в западных".
http://www.ej.ru/?a=note&id=9779

grigori37Дата: Середа, 06-Січ-2010, 16:01 | Сообщение # 160
Генерал-лейтенант
Шановний, пане Янушевич! Цитата, яку Ви навели із статті Ясина, (статті я не читав), навела мене на таку думку: Світ рухається не в тому напрямку який передбачає Ясин. Уже склалися держави і кордини між ними. Уже зрозуміло що прямого розбою спільнота не допустить (локальні стички не враховуються). Національність перестає відігравати важливе значення. В ціні не великі спортивні досягнення, не стремління зберегти національні свідомість, а знайти хорошу роботу. Ціняться трудолюбиві і розумні люди. Китайці заполонили США и Канаду, індуси взяли на себе програмування. В Москві двори метуть не руські. Напевне виживати будуть ті, що вміють і хочуть працювати. Це буде якась нова нація. Мені здається що такою ідеологією вже давно користуються евреї, вони не мали держави, але якось збереглися. А держдави і кордони залишаться, вони необхідні для управління.

Radcenko

РК-86Дата: Середа, 06-Січ-2010, 22:55 | Сообщение # 161
Генераліссімус
Награды: 3
Quote (grigori37)
Це буде якась нова нація. Мені здається що такою ідеологією вже давно користуються евреї, вони не мали держави, але якось збереглися.

40 років поблукати по пустелі забажалося? Не дожитвете...

Додано (06-Січ-2010, 21:55)
---------------------------------------------
В наш динамічний час і за 40 днів білі капці склеїти встигають...

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

YanushevichДата: Понеділок, 11-Січ-2010, 12:33 | Сообщение # 162
Генерал-полковник
Quote (grigori37)
Мені здається що такою ідеологією вже давно користуються евреї, вони не мали держави, але якось збереглися.

Ув. grigori37, даже не стоит поднимать эту сложную и щекотливую тему. Потому что евреи - не нация, а организация. Для чего-то была создана Господом Богом (или кем?) для выполнения какой-то миссии (какой?). Евреи - это народ-загадка (Солженицын). Уже в царской России, где имелись формальные ограничения для евреев, 99% прессы принадлежало им. Так и сейчас - я в этом не сомневаюсь - основные мировые СМИ контролируются очень мощными еврейскими организациями. Но мы живем в ТАКОМ мире, не нами созданном. И нам следует выбирать свою линию поведения, свой алгоритм действий при заданных условиях. Ничего не поделать!

Кстати, покажите мне хорошую газеты или телеканал, созданный украинцами (или русскими)?

grigori37Дата: Понеділок, 11-Січ-2010, 18:38 | Сообщение # 163
Генерал-лейтенант
Ви правий, пане Янушевич, єврейської теми краще не чіпати. Ця національність на особливому місті серед інших. Та хтось же повинен на цьому місті знаходитися? Усі нації одинаковими бути не можуть.
Та я хотів не про це. Я не вірю в якусь особливу місію еврейського народу. Просто вони на протязі багатовікових поневірянь і пошуків напрацювали свою ефективну методу навчання дітей: виховується комутативність, цілеспрямованість, воля, наполегливість, терпіння. Таланти і генії у нас зрідка народжуються, а у них виховуються конвейєрним способом. Різниці в нервовій системі евреїв та інших народів медицина не знаходить. Нічого особливого крім віками відшліфованого виховання. Завдяки йому евреї завжди знаходять для себе “тепліші” місця серед народів. У них треба вчитися всим і укаїнцям теж.

Radcenko

YanushevichДата: Понеділок, 11-Січ-2010, 21:38 | Сообщение # 164
Генерал-полковник
grigori37, есть другая закрытая группа - цыгане. Они выходцы из низших каст Индии. Тоже загадка. Нет никакого развития, эволюции. Не несут никакой миссии, не стремятся к мировому господству. Как только цыганин покидает свою этническую группу, он перестаёт им быть.

grigori37Дата: Середа, 13-Січ-2010, 09:17 | Сообщение # 165
Генерал-лейтенант
Панове лохвичани! Розкажуть хто-небудь, як з видами на урожай, чи лежить сніг і скільки, чи варто чекати хорошої повені. що видно на полях, органічних добрив тепер, напевне, немає?

Radcenko

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Флуд
Сторінка 11 з 13«12910111213»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016