ЛохвицяСереда, 13-Гр-2017, 18:14
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 43 з 49«1241424344454849»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Великі древні народи卍Зникнувші цивілізації卐Таємниці історії (хто не пам'ятає своє минуле, той не має майбутнього)
Великі древні народи卍Зникнувші цивілізації卐Таємниці історії
ObersДата: Субота, 06-Кв-2013, 11:58 | Сообщение # 631
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
© 

Передскіфський період історії України. Кіммерійці.


Нимрудський рельєф із зображенням кіммерійських воїнів

Унікальна знахідка, пов’язана з ямною культурою, - Керносівський ідол, що знаходиться в Дніпропетровському історичному музеї. Він знайдений випадково у вересні 1973 року в селі Керносівка Дніпропетровської області і належить давньоарійській спільноті ямної культури. Дніпропетровські дослідники припускають, що ямники сформували перший історичний етнос на території Україні - кіммерійців.

 


Передскіфський період історії України.

Чорноліська, лужицька та висоцька культури.




Якщо кіммерійці населяли степові простори України, то чорноліська культура належала їхнім сучасникам – лісостеповим землеробським племенам Дністро-Дніпровського межиріччя.

 



 
ObersДата: Субота, 06-Кв-2013, 17:31 | Сообщение # 632
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
© 

Скіфські пам’ятки



Центральним районом Скіфії вважають Степ. Майже єдиним типом пам'яток тут були курганні поховання. Ранні скіфські поховання (друга половина VII—V ст. до н. е.) були, як правило, впускними до курганів бронзового віку – тобто це були такі собі дозахоронення до існуючих курганів.

 


Скіфські війни та формування населення Центральної України.

Скіфи-сколоти



Велика Скіфія у VII-VI ст. до н.е.
Стрілками показаний похід перського
царя Дарія та відступ персів у 513 р. до н.е.


Сокіл був священним птахом скіфів і представляв верховних богів. Тому "Скіл" цілком імовірно означає "сокіл". Це значить, що й самоназва скіфів — "сколоти", може бути виведена від цього спільного "тотемного птаха", який, вочевидь, поширився в такій іпостасі на всі скіфські племена.

 



 
ObersДата: Понеділок, 08-Кв-2013, 13:41 | Сообщение # 633
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
Арійський бог





Вивчення малюнків що спирається на текст Рігведи дозволило припустити, що кам'яна статуя
- це шанований в III-II тис. до н.е. арійський бог Індра.


У 1973 році в Керносівці під час риття силосної траншеї вже у відвалі виявили цю унікальну стелу, датовану кінцем третього -початком другого тисячоліття до нашї ери. А повідомлення про знахідку дійшло у музей тоді, коли силосна яма була зарита на зберігання силосу. Вчені після довгих суперечок віднесли Керносівський ідол до епохи енеоліту і остаточно визначились, що вона призначалась для культових потреб.

І приходять сюди кипчаків племена,
Й перед ідолом гнеться кипчацька спина,
Перехожий пройде чи з’явиться кінний,
Всіх підкорить кумир одвіку незмінний.
(Нізамі. ХII століття)


http://www.viche-boruslava.org.ua/index.p....o-idola

Існують припущення вчених, що Керносівський ідол може слугувати ілюстрацією до "Рикведи". Що таке "Рикведа" ? Це зібрання індійських стародавніх міфів про створення світу, а наш ідол, на думку дослідників, втілює собою жерця - брахмана, який виконує молитву під час жертвоприношень.

Нагадує Керносівський ідол і про Пурушу, першого сотвореного Богом чоловіка, з якого за міфом творець створив Всесвіт та людей, поділивши їх на варни. Тому щоідол не просто зображає людину, а є образом моделі Всесвіту, мікро- та макрокосмосу: голова Пуруші йде в небо, а ноги – в земні надра...

...Працівникам січеславського історичного музею імені Дмитра Яворницького неодноразово доводилось зустрічати іноземні делегації відвідувачів, однак, щоразу після відвідин індусів працівники закладу залищаються здивованими. Коли вони бачать кам’яного ідола з Керносівки, що зберігається в музеї серед інших подібних експонатів, то почанають падати на коліна, плакати, радіти і молитися до нього. Присутні перекладачі пояснювали працівникам музею, що індуси між собою говорять, що цей ідол - давньоарійське божество і що воно ще раз підтвердило їхню думку, що арії прийшли в Індію з території України. Індуси довго щиро раділи, обнімали українців, що їх супроводжували, називали їх своїми братами...

Керносівський ідол увійшов до археологічної науки тихо і непомітно. Напевно тому, що потрясіння після його знахідки було настільки сильним, що вітчизняні вчені під впливом марксистсько-ленінської ідеології не наважувались його коментувати, - це не вписувалось в ідеологічні постулати про Північне Причорномор'я, які розробив Маркс... Нинішні ж науковці також не наважуються до нього підступитись через страх бути засудженими старим поколінням вчених, у яких мізки ще зашорені інтернаціональним мотлохом. Так і залишається, що в Україні, на жаль, жодної детальної монографії про нього ще не написали.



...Зрозуміти що собою являє Керносівський ідол допомагає "Ріг-веда". Не викликає сумнівів, що статуя представляє нам або одного з верховних божеств арійського пантеону, або брахмана-жерця, або ж, скоріше за все - першобатька. На доказ останньої версії свідчать "козацькі вуса" - такі носили в аріїв лише кшатрії. Крім того, - численне озброєння,  присутнє на ідолі, - свідчить про військовий побут зображеного.

Нагадує Керносівський ідол і про Пурушу, першого сотвореного Богом чоловіка, древньоарійського Адама, з якого творець створив Всесвіт та людей, поділивши їх на варни. Тому що ідол не просто зображає людину, а є образом моделі Всесвіту, мікро- та макрокосмосу: голова Пуруші йде в небо, а ноги – в земні надра. Але над повною розгадкою ще будуть працювати молоді покоління українських та світових істориків. Але поки вони будуть розкривати ці таємниці, хочеться, аби українці вивчали справжню історію наших предків, а не накинути окупантами версію Табаки...

Керносівський ідол: статуя арійського божества, першолюдини чи вождя племені?





http://exp21.com.ua/ukr/dneprocentrizm/97-5.htm 



Прикрепления: 3926833.jpg(108Kb) · 2453324.gif(33Kb) · 7421877.gif(183Kb) · 0372489.jpg(54Kb) · 9870170.jpeg(72Kb)


 
ObersДата: Середа, 10-Кв-2013, 13:58 | Сообщение # 634
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
©

Сармати


Розселення скіфо-сарматів протягом III ст. до н. е. - II ст. н. е.
Темнішим кольором виділена суто скіфська територія


Численні племена, споріднені із скіфами, прийшли на територію України в ІІІ ст. до н.е. із Задоння і Північного Кавказу і увійшли в історію під загальною назвою сарматів. Свою назву вони отримали від того, що завжди були підперезані (тобто озброєні) мечем – а звучить це в праіранській мові “Авести” як “saormant”.


Де формувалися слов'яни


Реконструкція зарубинецького житла.
Музей Інститута археології НАН Украини


Літопис Руський відносить до слов’ян лише наступні племена: «поляни, древляни, новгородці, полочани, дреговичі, сіверяни, бужани, волиняни». Літописцем до слов’ян не зараховано племена радимичів і в’ятичів — безпосередніх предків сьогоднішніх росіян.


Готи і гуни на території України.

Загадка гунів



Оранжевим кольором показана територія розповсюдження Черняхівської культури,
червоним - Вельбарської культури, з якою пов’язують готів


Слов’яно-сарматські племена, що входили до Антського союзу, перебували у складних відносинах протиборства з готами. У ІІІ-ІV століттях н.е. в Північному Причорномор’ї вони сформували могутній військовий союз, з військовою силою якого вперше зіткнулося Готське королівство Германаріха в 370 р.

 
ObersДата: П'ятниця, 12-Кв-2013, 17:22 | Сообщение # 635
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline


На острові Хортиця розкопали арійський храм віком понад 5 тисяч років

Ця культова споруда одна з найдавніших на території півдня країни. Їй, за приблизними підрахунками, п'ять тисяч років. Це вже шістнадцята культова споруду на острові - повідомили 18.11.05 телеканали "1+1" та "Інтер".



Це місце на одному з найвищих хортицьких пагорбів обрали жерці епохи каменю та міді, аби звести святилище і відправляти у ньому поховальні обряди та вшановувати предків. Викладені з каміння кола розташовані в центрі групи з тридцяти шести курганів. Вони об'єднували ці пам'ятки у єдиний архітектурний комплекс. Однак знахідку поки що не вдається розшифрувати.

Дивовижною знахідкою зацікавилились і науковці з Інституту археології України. Дослідники переконані, що коло символізує сонце, на честь якого тут відбувалися магічні дійства із застосуванням вогню і жертвоприношеннями. Однак навряд чи вдасться відтворити обряди у первісному варіанті. Історики припускають, що вони поєднували тогочасні уявлення про Всесвіт, життя, смерть і життя після смерті. Знахідку пов'язують із так званою Середньостогівською культурою.

Максим Остапенко, заступник генерального директора національного заповідника "Хортиця": "Щонайменше сiм кам'яних кiлець, якi мають рiзну форму, рiзний розмiр i рiзну систему кладки. Найдавнiші з цих кам'яних кiлець, за попередньою iнформацiєю, датуються мiдно-кам'яним вiком, i їх давнина сягає бiльше 5 тисяч рокiв".

Нові знахідки можуть чимало розповісти про духовний світ пращурів. Історики сподіваються, що доля цих пам'яток буде щасливішою, ніж тих, що тут знаходили ще за часів будівництва Дніпрогесу – і не зберегли. За новими проектами це святилище стане одним з павільйонів музейно-туристичного комплексу, на який має перетвориться Хортиця.

http://sd.org.ua/ru/node/8189



Острів Хортиця знову підніс сюрприз археологам

Група українських археологів розкопала на острові Хортиця давню культову споруду, якій, по оцінках фахівців, більше 5 тисяч років. Учені розкопали в землі на метровій глибині кромлехи - культові кільця, що складаються з оброблених каменів різних розмірів. Знайдені круги, за словами фахівців, розташовані за відповідною схемою і нагадують лабіринт. Враховуючи це, фахівці схиляються до того, що раніше це було святилище людей, які жили в період мідного століття, і поклонялися небесним світилам - Місяцю і Сонцю.

На даний момент археологи розкопали лише три кам'яні кільця. Проте роботи все ще продовжуються. За словами Максима Остапенко, директора національного заповідника Хортиця, на даній площі, територія якої складає близько 100 квадратних метрів, знайдено 12 культових кілець з каменя, вік яких складає не 5000 років.

Раніше запорізькі археологи на березі ріки Конки виявили древнє місто з великими будинками і мечетями часів Золотої Орди.











Людина з'явилася на острові ще в епоху палеоліту та мезоліту.
Перші археологічні знахідки відносять до доби мезоліту (10—6 тисячоліття до Р. Х.)
у північній та східній частинах Хортиці. Пам'ятки дніпро-донецької доби неоліту (5—3 тис. до Р. Х.)
— у селі Середній Стіг (дало назву Середньостогівській культурі енеоліту 4 тис. до Р. Х.)  і урочищі Вирва.
Прикрепления: 1759683.jpg(80Kb) · 9158157.jpg(139Kb) · 4214061.jpg(256Kb) · 3996289.jpg(485Kb) · 4208429.jpg(487Kb)


 
русДата: Четвер, 18-Кв-2013, 09:55 | Сообщение # 636
Генерал-лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 716
Награды: 1
Репутация: 5
Статус: Offline
Свастика и спорт

Свастика служила эмблемой как минимум трёх спортивных обществ. Например, с 1916 г. женской хоккейной команды Эдмонтона, Фирни и Виндзора. Сохранилась детская фотография Жаклин Бувье, будущей жены американского президента Дж. Кеннеди, где она стоит в индейском платье со свастикой, и фотография звезды немого кино Клары Бау (Clara Bow) в платье и шляпке со свастикой.
Свастика продолжает использоваться в США и по сей день, но не обходится без курьёзов. Вот какой случай произошёл в Скво Вэлли в 2000 году. Одного скотовладельца пытались обвинить в симпатиях к нацизму только за то, что он клеймил скот свастичным клеймом, доставшимся ему от отцов и дедов. В 1995 году произошёл инциндент в городке Глендейле (Калифорния), где небольшая группа фанатиков-антифашистов попыталась принудить городские власти заменить ни много ни мало 930 фонарных столбов, установленных на улицах города в 1924-1926 годах, так как их чугунные постаменты опоясывает орнамент из свастик. Местному краеведческому обществу пришлось с документами в руках доказывать, что столбы, закупленные в своё время у одной металлургической фирмы из Огайо, не имеют и не имели никакого отношения к нацистам, а следовательно никак не могут оскорблять чьи-либо чувства, а свастичный дизайн был основан на местных традициях индейцев навахо...
 
русДата: Четвер, 18-Кв-2013, 09:58 | Сообщение # 637
Генерал-лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 716
Награды: 1
Репутация: 5
Статус: Offline
Свастичні символи







Прикрепления: 5863620.jpg(100Kb) · 0069676.jpg(60Kb) · 1602678.jpg(61Kb) · 0975583.jpg(55Kb)
 
русДата: Четвер, 18-Кв-2013, 09:59 | Сообщение # 638
Генерал-лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 716
Награды: 1
Репутация: 5
Статус: Offline
http://www.bpplanete.ru/e/3168146-slavyanskaya-svastika-v-amerike
 
русДата: Четвер, 18-Кв-2013, 10:28 | Сообщение # 639
Генерал-лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 716
Награды: 1
Репутация: 5
Статус: Offline
http://gifakt.ru/archive....kshhiny

Вот так ходят миллионы людей по пляжу в американском мегаполисе, и в голову никому не приходит посмотреть под ноги. А зря. Вероятно именно потому, что открытие не укладывается в сознание, противоречит всёму накопленному жизненному опыту, противоречит просто здравому смыслу, срабатывает защита.
 
русДата: Четвер, 18-Кв-2013, 10:39 | Сообщение # 640
Генерал-лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 716
Награды: 1
Репутация: 5
Статус: Offline
Як ви думаєте, чому немає ніякого ажіотажу, масових досліджень і т.д. в США. От якщо покажуть ацтеків чи інше то про це маса різних документальних фільмів а от про даний матеріал молчок і піском засипають. Таке ж побережжя відкрилось (схоже) і поблизу берега Японії на момент відпливу води, пофотографували і мовчать.
 
ObersДата: Четвер, 18-Кв-2013, 11:50 | Сообщение # 641
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
Цитата (рус)
Як ви думаєте, чому немає ніякого ажіотажу, масових досліджень і т.д. в США.


Бо немає предмету дослідження. Нехай пройде ще хоч пів століття, щоб "предмет" хоч трохи зістарився.

Цитата
Mystery Artist Carved Faces into Rocks on Coney Island Beach in 1970s

Джек Szwergold, читач, який виріс в цьому районі, швидко відповів з правильними відповідями, а також спогадами про Карвер:

Я був дитиною, так що те, що я пам'ятаю, шкіряні сорочки та засмаглий старий з білим волоссям і волоссям на обличчі. Я народився в 1968 році, тому я хотів би сказати, що  бачив це вирізування в період між 1976 і 1979 роках.Не знаю, хто був той хлопець, але є рівні шанси, що він художник, або один з багатьох перехідних "символів" приваблення дешевої оренди Брайтона. Або, можливо, поєднання того й іншого?...


ps/ а ще через 50 років ці зображення 70-хх рр ХХ ст. можливо дійсно стануть археологічними артефактами, віком...80-90 рр.


 
ObersДата: Четвер, 18-Кв-2013, 12:10 | Сообщение # 642
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
Свастика не тільки "білим" народам відома (чи словянам, яким самим, як етнокультурному феномену, без року неділя віку) і належить, а й іншим культурам, релігіям і цівілізаціям, тим же китайцям, або майя. Навіть Християнству, де свастика - гамматичний хрест.

http://lohvitsa.org.ua/forum/23-363-17286-16-1363636291

Свастика - солярний знак, котрий символізував в першу чергу сонце. А воно, на різних етапах і до сьогодні, священне для всіх культур і народів - адже без сонця не буде світла і їжі. Тому особисто мене не дивує наявність свастикоподібних, або сонячноподібних знаків, у різних точках планети і в різних народів, в тім числі і на америкаському континенті.


 
ObersДата: Четвер, 18-Кв-2013, 13:26 | Сообщение # 643
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline


Цивилизации Ледникового Периода / Ice Age civilizations

Фильм является 1-й частью цикла "Подводные загадки истории".
Факты, собранные в фильме, бесспорно доказывают, что пока Европа была покрыта ледяным щитом во время Ледникового периода, в остальных частях света процветала цивилизация с высоким уровнем развития астрономии, геодезии, картографии, навигации и коммуникации, что косвенно подтверждает библейское утверждение о существовании на земле единой цивилизации в промежуток между Всемирным потопом и разделением языков.


 
ObersДата: Четвер, 18-Кв-2013, 13:27 | Сообщение # 644
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline


Атлантида: таинственные астрономы исчезнувшего мира / Atlantis: Secret Star-Mappers of a Lost World

Фильм является второй частью трилогии "Подводные загадки истории".
Этот фильм расскажет о великой и загадочной цивилизации Атлантов. Вы узнаете как и когда погибла Атлантида, проникните в тайну, волновавшую человечество многие тысячелетия.


 
ObersДата: Четвер, 18-Кв-2013, 13:27 | Сообщение # 645
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline


Глубинные тайны Черного моря / Dark secrets of the Black sea

Фильм "Глубинные тайны Черного моря" является третьей частью трилогии "Подводные загадки истории".
Этот фильм поможет вам приоткрыть тайну происхождения Черного моря. А так же, вы узнаете новейшие факты и сведения об этом загадочном, непостижимом и постоянно меняющемся море.


 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Великі древні народи卍Зникнувші цивілізації卐Таємниці історії (хто не пам'ятає своє минуле, той не має майбутнього)
Сторінка 43 з 49«1241424344454849»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017