ЛохвицяВівторок, 12-Гр-2017, 22:54
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 40 з 49«1238394041424849»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Великі древні народи卍Зникнувші цивілізації卐Таємниці історії (хто не пам'ятає своє минуле, той не має майбутнього)
Великі древні народи卍Зникнувші цивілізації卐Таємниці історії
БабайДата: П'ятниця, 29-Бер-2013, 19:03 | Сообщение # 586
Генераліссімус
Награды: 5
Статус: Offline
Цитата (Obers)
Саме тому щодо мене Ви перейшли на особистості і відверті образи.

Передивився останні пости. Ви вважаєте відвертою образою діагноз ? Не переживайте, хто бажає вилікуватися, той вилікується.

Цитата
Бугага! Ви тільки тим і займаєтесь, що підводите "факти" під "свої" недороблені гіпотези, яких Ви начитались у когось, своєї власної думки і розуму не маючи ані крихти. Ви - блазень, Бабай.
.

Я Вам приводив лише різні факти. Часто не пов"язані між собою. А де ви знайшли МОЮ ВЛАСНУ теорію для мене загадка. Я Вас з нею не знайомив. Так Ви завжди біжите попереду паровозу ? Геніальний Ви наш. Поспіх потрібен при діареї, а в інших випадках може лише зашкодити.

Цитата
 То не вірте Фоменко й Носовському, які в угоду своєї версії відмітають БУДЬ ЯКІ очевидні факти.

Пробачте будь ласка. А чи не дозволите Ви мені самостійно вирішувати, кому вірити, а кому ні ?
Буду Вам вельми вдячний. А поки що прогляньте.

Якщо є бажання, то можете навіть прийняти участь. Час ще є. А потім можна з Вами й поговорити про історію .

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

ObersДата: П'ятниця, 29-Бер-2013, 19:15 | Сообщение # 587
Генераліссімус
Награды: 10
Цитата (Бабай)
Поспіх потрібен при діареї, а в інших випадках може лише зашкодити.

Ну то і не поспішайте поперед дідька в пекло, як при швидкій насті ставлячи діагнози співбесіднику, котрий Вашу шановну особу не ображав...

Цитата (Бабай)
Ви вважаєте відвертою образою діагноз

Я вважаю відвертою образою перехід на особистисть опонента. Це засвідчує вашу слабкість і безпорадність.

Цитата (Бабай)
А де ви знайшли МОЮ ВЛАСНУ теорію для мене загадка.

Я її не знайшов, власної вашої, - Ви схиблені на фоменківщині. Ви начитались у когось, своєї власної думки і розуму не маючи ані крихти. 

Цитата (Бабай)
А чи не дозволите Ви мені самостійно вирішувати, кому вірити, а кому ні ?

Мені взагалі байдужа Ваша точка зору або її відсутність - бо її, власної, Ви не маєте.

Цитата (Бабай)
А поки що прогляньте.

Буде час, погляну. А не буде бажання, то ні. Вас таке влаштовує? 

Бувайте зодорові. І лікуйтесь не в конспірологів-шарлатанів, якщо, не дай боже, захворієте, а в фахових лікарів.

БабайДата: П'ятниця, 29-Бер-2013, 19:21 | Сообщение # 588
Генераліссімус
Цитата (Obers)
ставлячи діагнози співбесіднику, котрий Вашу шановну особу не ображав...

Передивіться свій останній пост. Порахуйте Ваші переходи на особистість.
Кому лікуватися ?

цитата из фильма.

aaaaДата: П'ятниця, 29-Бер-2013, 20:45 | Сообщение # 589
Генерал-лейтенант
Награды: 4
Пане  Бабай  - піддавсь  дії  рекламного  ролику  МММ ? То все єристь. Читай Біблію.
Точка відліку. -  Все  в нас  умовне. Ставим кілочок (точку)  і починаємо  робити креслення  і розрахунки на ватмані , а потім переносимо те на будівельний майданчик.. Так і відлік.Старий  Завт  і Новий Завіт. На їх перетині  і знаходиться точка координат сучасного відліку.

"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

Сообщение отредактировал aaaa - Субота, 30-Бер-2013, 10:04

ObersДата: П'ятниця, 29-Бер-2013, 22:58 | Сообщение # 590
Генераліссімус
Цитата (Бабай)
А потім можна з Вами й поговорити про історію .

Ви б, для початку, відклали чорнологію в бік, або ще кудись, підучили б предмет розмови по книжкам, а не коміксам, виключили німб і спустились з небес на грішну Землю. Тобто покищо нам говорити ні про що. Говоріть сам, якщо бажаєте.

Цитата (Бабай)
Передивіться свій останній пост. Порахуйте Ваші переходи на особистість.

Я відплачую Вам вашою монетою, це відповідь на відверті образи і перехід на особистості Вами по відношенню до мене.

А Ви чекали чогось іншого? Дивно.

Цитата (Бабай)
Кому лікуватися ?

Вам. Тому хто ставить діагнози своїм співбесідникам.

ObersДата: П'ятниця, 29-Бер-2013, 23:07 | Сообщение # 591
Генераліссімус
Цитата (aaaa)
Так і відлік.Старий  Завт  і Новий Завіт. На їх перетині  і знаходиться точка координат сучасного відліку.

Ви нічогісінько не розумієте! Насправді все відбувалося на 1100 років пізніше. Саме тому Дмітрій Донской - це Константин Великий, а ще він же Святослав Завойовник котрий одночасно Нерон - це все одне лице.

Тільки не намагайтесь цю хрєнь (від терміну "Новая хрєнологія Фомєнко") зрозуміти. Це потрібно просто тупо запамятати і в це повірити! Інакше пан Бабай запише Вас, як мене, в записні дурні і поставить відповідний діагноз.

Такий сьогодні дивний світ, де "попса" править бал, і в політиці, і в мистецтві, і в науці. Дурдом...

aaaaДата: Субота, 30-Бер-2013, 10:00 | Сообщение # 592
Генерал-лейтенант
Награды: 4
Пане Obers , повторюю не відволікайтесь. "Караван іде ... " ,тому чекаємо на нові  більш земні  дослідження

"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

БабайДата: Субота, 30-Бер-2013, 15:41 | Сообщение # 593
Генераліссімус
Цитата (Obers)
Я відплачую Вам вашою монетою, це відповідь на відверті образи і перехід на особистості Вами по відношенню до мене. А Ви чекали чогось іншого? Дивно.

Дійсно дивно. Я уважно переглянув наше спілкування. Ви й раніше не вирізнялися тактовністю до опонентів. А після постановки діагноза "викладач" перейшли на відверте хамство і особиті образи. При цьому звинувачуючи в цьому ж мене. Що ж такого образливого Ви побачили в діагнозові ? Досить пристойне слово, не лайливе, не образливе, і така реакція ?  Якісь негативні спогади ? Не варто проектувати це на інщих людей. Навіть якщо вони в чомусь з Вами не погоджуються. Це характеризує Вас не з кращої сторони.

Цитата (Obers)
В цій темі нас цікавить історія, як наука, котра вивчає минуле, а не живе здогадками про нього.

Замітьте, саме ВИВЧАЄ минуле. А саме це вже передбачає розглядання РІЗНИХ версій. А не продовження трактовки історії, яку писали німці за часів Петра. При чому частина з них навіть не знали російської мови. Це мені нагадало один підручник.

Зверніть увагу "с древнейших времен до 1861 года"
А те що СРСР почали створювати лише через кілька років  після революції 1917 року то нічого ?
І це підручник для педагогічних ВУЗів. Який теж писали "писаки". При чому на державному рівні.
Тому повторюся однобоко розглядати історію ніяк не можна. Тільки Творець знає, як було в реальності. І вирішувати що "хрень", а що бувальщина. то його прерогатива. Не варто присвоювати собі чужі функції, і вважати себе розумнішим за Творця. А то Він може й образитися smile
Прикрепления: 3966765.jpg(69Kb)

цитата из фильма.

ObersДата: Субота, 30-Бер-2013, 16:02 | Сообщение # 594
Генераліссімус
Цитата (Бабай)
Дійсно дивно. Я уважно переглянув наше спілкування. Ви й раніше не вирізнялися тактовністю до опонентів.

Тактовністю до співбесідників я вирізнявся, допоки Ви особисто не перейшли спершу на особистості, а за тим і на образи.

Цитата (Бабай)
А після постановки діагноза "викладач" перейшли на відверте хамство і особиті образи.

Так, саме так, бо "діагноз" це вже була відверта образа, до того я терпів і намагався перевести все в русло шуткування й сарказму. Ви взагалі не сприймаєте нічогісіньо адекватно, тому  на мій теперішній погляд Ви звичайний неадекват...

Цитата (Бабай)
При цьому звинувачуючи в цьому ж мене.

Саме цим Ви займаєтесь постійно, звинувачуєте у власних помилках когось - перечитайте ще декілька разів прочитане, або не робіть цього, нічого не зміниться.

Цитата (Бабай)
Що ж такого образливого Ви побачили в діагнозові ? Досить пристойне слово, не лайливе, не образливе, і така реакція ?

Абсолютно адекватна реакція на "діагноз". Просто дещо запізніла, потрібно було з самого початку закрити Вмм рота, коли Ви тільки почали натякати на відсутність розуму і таке інше. В іншій темі Ви фактично паралельно з "діагнозом" взагалі обізвали мене дурнем. У відповідь, вже після цього, я називаю Вас блазнем, пояснючи чому, і це набагато більш очевидно, ніж моя глупість на Вашому фоні.

Цитата (Бабай)
Якісь негативні спогади ?

Жодних, звичайна адекватна реакція на відверті образи з Вашого боку. Ви чекали чогось іншого? Дуже дивно...В якому Ви світі живете? На вулицю хоч виходите інколи?

Цитата (Бабай)
Не варто проектувати це на інщих людей.

От і не робіть цього, краще гайда вже до лікара-хронолога чи лікара-конспіролога, чи стоматолога-чорнолога, як раптом зуб заниє. Я зрозумів вже що фахові лікари Вм не друзі, як і науковці.

Цитата (Бабай)
Навіть якщо вони в чомусь з Вами не погоджуються.

Ті теми котрі я висвітлював, не мали від Вас жодного коментара - Вам просто нічого було сказати, адже Ви, вочевидь, обізнані лише з дуже вузьким колом інформації, яку черпаєте з одних і тих же джерел, про неї Ви й заговорили, а не "непогоджувались зі мною". Чи не так? Спростуйте!

Мені абсолютно байдуже чим Ви займаєтесь, а особливо чи погоджуєтесь зі мною.

Цитата (Бабай)
Це характеризує Вас не з кращої сторони.

Ви вже себе охаректизували якнайкраще і діагноз поставили. Я Вас, особисто, не займав жодним словом чи дією.

Цитата (Бабай)
Зверніть увагу "с древнейших времен до 1861 года" А те що СРСР почали створювати лише через кілька років  після революції 1917 року то нічого ?

бла-бла-бла-, як завжди. Яке я маю до цього відношення? Або інакше. "Історія Англії", або якої іншої країни, теж розповідаєє про історію ще до створення цих держав. Зазвичай такі підручники мають декілька томів, розбитих на певні періоди - стародавній світ, середні віки, нові й новітні часи. Історія починається не з створення держав, і навіть не з сторення людини.

Цитата (Бабай)
І це підручник для педагогічних ВУЗів. Який теж писали "писаки". При чому на державному рівні.

Писака Фомєнко теж пише ще з тих часів, з радянських.

Цитата (Бабай)
Тому повторюся однобоко розглядати історію ніяк не можна.

Ви лише цим  і займаєтесь - всі Ваші знання вкладені в декілька білянаукових або популярних відеофільмах, автори котрих належать до однієї й тієї ж групи. Вони для Вас - беззаперечні авторитети, все інше Ви ігноруєте, хоч і стверджуєте інше.

Цитата (Бабай)
Тільки Творець знає, як було в реальності. І вирішувати що "хрень", а що бувальщина. то його прерогатива.

Це прерогатива людей, і моя в тім числі. Його, творця, вона ніяким, жодним, чином не стосується.

Цитата (Бабай)
Не варто присвоювати собі чужі функції, і вважати себе розумнішим за Творця.

От і не робіть цього -  виключіть німб і спустіться з недосяжних для простих смертних висот на Землю.

Цитата (Бабай)
А то Він може й образитися

Байдуже, бо те що Він "може" Вам не відомо. Але найменше я думаю про те, що Він хоч на когось може "образитись"...

ObersДата: Субота, 30-Бер-2013, 16:10 | Сообщение # 595
Генераліссімус
Бабай, Ви вважаєте, що піймали бога за бороду, вкрай поверхнево будучи обізнаним з історичною наукою. Тому жодну антитезу й контрагумент оснований на історичних фактах і науковому фундаменті Ви не сприймаєте. Ваша участь - конспірологія в усій її утаємниченій містіфікації (це і є комікс-мурзілка насправді : саме тому ЖОДЕН фаховий історик, астроном або математик інакше й не сприймає цю "хрєнологічну" хрєнь).

Спочатку мені було від всього цього ніяково, потім стало смішно, потім я розізлився. Наразі я буду просто викривати Ваше шахрайство й брехню, а особисто з Вами мені говорити ні про що.

ObersДата: Субота, 30-Бер-2013, 16:24 | Сообщение # 596
Генераліссімус
Розглянемо "новий хронологічний" принцип "Фомєнковщини", адептом котрої є шановний Бабай :

Цитата
Официальные историки, бездумно верящие Миллеру, повторяют мифы, которые не выдерживают никакой критики. Например, они утверждают, что в 1991 году американские вооружённые силы, посланные президентом США Джорджем Бушем, при поддержке многонациональных сил напали на Ирак, возглавляемый Саддамом Хуссейном и победили его. И эти же историки на полном серьёзе утверждают, что в 2003 году, американские вооружённые силы, посланные президентом США Джорджем Бушем, при поддержке многонациональных сил напали на Ирак, возглавляемый Саддамом Хуссейном и победили его.

Любой разумный человек должен понимать, что подобных, вплоть до деталей, совпадений в истории быть не может. Ведь совпадают и события, и имена главных участников. Совершенно очевидно, что речь идёт об одном событии, которое искусственно разделили на два, что бы «удревнить» историю. Мы прекрасно знаем, что президент в США правит 4 года и может находиться у власти не более 2 сроков, то есть 8 лет! А здесь мало того, что полностью совпадает событие, так ещё и такой же президент. Он что, полный тёзка? Это смешно! Жалкое блеяние официальных историков про то, что это мол Буш-младший, сын Буша-Старшего, который был президентом при первом нападении, не выдерживает никакой критики. Всем прекрасно известно, что власть в США не передаётся по наследству. Да и зачем нападать второй раз на уже побеждённую страну? Как в ней мог после поражения остаться тот же лидер?

Так что то, что речь идёт об одном событии, а не о двух, можно считать доказанным. Но что это за событие? Неужели война США и Ираком? Но ведь у них нету общих границ, в первоисточниках упоминаются танковые дивизии. Да и как может маленький Ирак дважды воевать с США, да ещё и потерпев уже в первый раз поражение? Но раз у нас упомянута пустыня и название операции «Буря в пустыне», то просто ищем страну, граничащую с США и имеющую на границе пустыню. И мы находим эту страну — это Мексика! И при взгляде на карту мы убеждаемся в истинности нашей версии. Ведь упоминавшаяся в старинных источниках Басра — это искажённое название приграничного мексиканского городка Бандерас, а Тьерра-Бланка — это явно Багдад.

А. Т. Фоменко и Г. В. Носовский
исследуют захоронение д'Артаньяна
(он же — гардемарин Корсак и Тутанхамон)
в Зажопинском р-не,
где находилась настоящая Гасконь.

lol
Прикрепления: 9514045.gif(143Kb)

ObersДата: Субота, 30-Бер-2013, 16:35 | Сообщение # 597
Генераліссімус
Шановний читачу, уважно прочитайте, якщо Ви вже, не дай боже, зацікавились Новою Чорнологією-Хронологією Фомєнко-Носовського-Морозова. Розуміючи, що масована атака з боку авторитетного на форумі Бабая не могла не мати якихось певних наслідків, пропоную перш за все не давати себе одурити цим пройдисвітам від "науки". Попереджений - значить озброєний. Ви - попереджені. smile

Математики — геростраты истории? (Не погибнет ли российская математика?)
Сергей Петрович Новиков
действительный член Российской Академии Наук,
Президент Московского Математического Общества

...Моими лучшими учениками в топологии, уже созревшими и признанными в мировой науке, были к середине 70-х годов В. М. Бухштабер, А. С. Мищенко и (наполовину) А. Т. Фоменко, который был также учеником П. К. Рашевского, нашего тогдашнего зав. кафедрой, человека очень честного и интеллигентного. Они уже прошли уровень признания, выразившийся в приглашении сделать секционные доклады на Международных Конгрессах Математиков (я стал работать в математической физике к этому времени), Фоменко сильно помог мне, когда я реализовывал встречавшую сопротивление программу постановки курса Римановой геометрии на мех/мат'е в 1971–75 годы. Необыкновенно симпатичный по-человечески, Фоменко нравился мне и многим другим еще и как автор весьма неплохих картин, к которым, однако, следовало бы особенно присмотреться, так как они, по моему мнению, ярко вскрывают некоторые психологические (или психические?) аспекты его личности.

Некоторые странности я стал замечать и в чисто математической деятельности Фоменко, Д. Аносов указал мне на странное понимание понятия «доказательство» в его работе. Мищенко и Фоменко написали серию абсолютно пустых работ в 1977–81 гг. об интегрируемых системах, ничего не добавив, кроме абстрактных слов, к работе С. Манакова. Я говорил им это еще в 1977–78 годах, но они ничего не понимали и обижались. Как видно, выйдя из топологии, они не проявили того, что называется «здравым смыслом», не смогли освоить главного в новой для себя области — теории интегрируемых систем: что здесь интересно, а что нет, что тривиально, а что нет. Мое мнение совпадало с мнением всех профессионалов, оно было очевидно.

Мне кажется, этот экскурс в математику поможет понять и то, что происходило у них с историей: если люди не могут понять сути соседней области математики, не той где они выросли, им безусловно невозможно понять и суть совсем других, чуждых математике наук, таких как история....

http://hbar.phys.msu.ru/gorm/fomenko/novikov1.htm

А.Ю.Андреев
Теория ошибок и ошибки теории А.Т.Фоменко
http://hbar.phys.msu.ru/gorm/fomenko/andreev.pdf

+++++++++++++++++++++++++++++++++

Выводы

Либо авторы (или те, за кого они подписывают свои труды, не глядя) не читают ни одного из приведенных ими источников, а, в лучшем случае, - пролистывают на предмет поиска "подходящих" картинок. Либо авторы (или те, за кого они подписывают свои труды, не глядя) беспардонно "фантазируют" (скажем так) и подбирают свои так называемые "аргументы", сознательно искажая очевидные истины, не очень уважая при этом своих читателей (полагая, по всей видимости, что никому из них и в голову не придет лично обратиться ни к одной из цитируемых книжек).

Мне кажется наиболее вероятным последний вариант.
http://www.skeptik.net/history/f_egypt.htm

БабайДата: Субота, 30-Бер-2013, 18:37 | Сообщение # 598
Генераліссімус
Цитата (Obers)
Розглянемо "новий хронологічний" принцип "Фомєнковщини", адептом котрої є шановний Бабай :

Що це було ? Ваше марення ?

Цитата (Obers)
Математики — геростраты истории? (Не погибнет ли российская математика?)

Це критика представників ортдоксальної науки. Це нормальне явище, бо якщо вони погодяться з опонентами, то доведеться визнати, що все життя вони займалися дурницею. А на це ніхто з них не погодиться.
Я вже Вам говорив. Перед тим як критикувати, варто ознайомитися з тим, що критикуєш. Ви ж цього не робите, а взамін приводите чужу (не власну) критику.

Цитата (Obers)
Вони для Вас - беззаперечні авторитети,

В любій науці (не тільки в історії) беззаперечних авторитетів апріорі не може існувати. Інакше рух вперед перетвориться в рух по колу, або в топтання на місці.
Колись авторитетні вчені стверджували, що сонце рухається навколо землі. Згодом виявилося, що це не так.
Інші авторитети стверджували, що апарати важчі за повітря не можуть літати. Сьогодні бачимо, що літають. Таких прикладіів з історії можна привести безліч.
Звідси висновок.
Справжні пошуковці не повинні зважати на твердження авторитетів. Інакше не буде руху вперед. По моєму це очевидно. Ви так не вважаєте ?

цитата из фильма.

ObersДата: Субота, 30-Бер-2013, 18:50 | Сообщение # 599
Генераліссімус
О "фантомах" истории господина Фоменко

Ведь очень часто торопливость дум
На ложный путь заводит безрассудно;
А там пристрастья связывают ум.

(Данте.   "Божественная комедия")

Бывает, скажут о чем-то:
смотри, это новость!
А уж было оно в веках,
что прошли до нас
(Соломон Мудрый)

...Это конечно еще не "Майн кампф", но кто знает, кто ведает...

И последнее соображение. Помню начало пятидесятых годов, развернувшуюся под мудрым руководством славной КПСС борьбу с космополитизмом, когда с серьезным видом почти во всех газетах, журналах, по радио и телевидению доказывалось, что все мало-мальски известные изобретения от паровоза до презерватива были впервые изобретены в России, которая осчастливила ими всю человеческую цивилизацию.

По сравнению с господином Фоменко пропагандистский аппарат КПСС - сопливые приготовишки гимназисты. То ли дело славяноордынская нация, которая является родоначальницей всех евроазиатских цивилизаций. Ну, держись, старушка Европа, ужо табе...

И самое последнее, о новейшей российской истории., в которую пробрались эти самые фантомы. Никак покорение Кавказа в XIX в. всего лишь фантом сталинской депортации сороковых годов XX в., а сама депортация - фантом Чеченской позорнейшей из позорных войн? Что вы, что вы, - скажут нам, - это же достоверная история, какие фантомы? Вот те на, какая же достоверная.? Православные уверены, что их история на седьмой тысяче лет, а господин Фоменко считает, что всего 616. Так сколько нам лет как государству? И сколько Москве - 852 или 619?
Эрлен Вакк
Кандидат химических наук

Август 1996 апрель 1999 г
http://fatus.chat.ru/vakk_fomenko.htm

История человечества, «заново открытая» Анатолием Фоменко и Глебом Носовским

ТАКИМИ, ПО МНЕНИЮ Г. НОСОВСКОГО И А. ФОМЕНКО,
БЫЛИ ГРАНИЦЫ ВСЕМИРНОЙ
МОНГОЛЬСКО-РУССКОЙ ИМПЕРИИ XIV — XVII СТОЛЕТИЙ,
ОСНОВАННОЙ... ЮРИЕМ ДОЛГОРУКИМ
(ОН ЖЕ ГЕОРГИЙ ПОБЕДОНОСЕЦ, ОН ЖЕ ЧИНГИСХАН)

Псевдонаучное мифотворчество — это довольно прибыльное, весьма опасное и, к сожалению, порой даже почетное занятие интеллектуальных пиратов наших дней. Хотя еще гениальный Франсиско Гойя с блестящим лаконизмом озаглавил один из своих знаменитых офортов: «Сон разума рождает чудовищ». Тем не менее жизненное пространство, которое отвоевывает себе лженаука, расширяется, подобно злокачественной опухоли, с поистине зловещей быстротой...

...Действительно, «научные» выкладки двух математиков доказывают, с их точки зрения, что Россия всегда, на протяжении всей своей «тысячелетней» истории была величайшей и могущественнейшей империей (со ссылкой на Ломоносова утверждается даже, что россияне угрожали самому Древнему Риму и не раз наносили ему поражения!), никакого монгольского ига вообще не было — наоборот, именно в это время «Монгольско-русская» мировая империя, условно говоря, от Шанхая и до Каира и Парижа, была сильна, как никогда... И вообще, Россия или будет империей, или не будет существовать.

Подобные нелепости далеко не безобидны, особенно на фоне опаснейшего всплеска шовинизма и имперской ностальгии по бывшему Союзу ССР у достаточно значительной части населения Российской Федерации. Тем более велика ответственность истинных, профессионально и этически подготовленных историков — кто, как не они, призваны сооружать своего рода заслон на пути таких мистификаций, далеких от какой бы то ни было науки.
Игорь СЮНДЮКОВ
http://www.day.kiev.ua/ru....-zerkal

А це особисто для Бабая, котрий з усих своїх сил льє воду на московську мельницю. Правильною дорогою крокуєте, шановний!

БабайДата: Субота, 30-Бер-2013, 19:09 | Сообщение # 600
Генераліссімус
Цитата (Obers)
А це особисто для Бабая, котрий з усих своїх сил льє воду на московську мельницю. Правильною дорогою крокуєте, шановний!

Цитата (Obers)
никакого монгольского ига вообще не было — наоборот, именно в это время «Монгольско-русская» мировая империя,

А якщо воно було, то чому самі монголи про це нічого не знають ?
Пане Obers, у Вас гарно виходить юродствувати. Ви не клоун ?

цитата из фильма.

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Великі древні народи卍Зникнувші цивілізації卐Таємниці історії (хто не пам'ятає своє минуле, той не має майбутнього)
Сторінка 40 з 49«1238394041424849»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017