ЛохвицяНеділля, 19-Лис-2017, 18:45
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 39 з 49«1237383940414849»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Великі древні народи卍Зникнувші цивілізації卐Таємниці історії (хто не пам'ятає своє минуле, той не має майбутнього)
Великі древні народи卍Зникнувші цивілізації卐Таємниці історії
русДата: П'ятниця, 29-Бер-2013, 13:40 | Сообщение # 571
Генерал-лейтенант
Награды: 1
Статус: Offline
Цитата Obers
Цитата
з тими хто плює нам, українцям, в лице
Ті ж і плюють руським. А Лєвашова, ну про померлих або добре або нічого, такий закон природи. Щоб зрозуміти хто плюється, потрібно мабуть, як мінімум, вивчити їх родословну. Однак,повторюю, про помелих або добре, або нічого. Я вам наводив і інших авторів (Чуддінов, Сідоров,Демин і т.д.) Там хоч на вас ніхто не плює?

ObersДата: П'ятниця, 29-Бер-2013, 13:57 | Сообщение # 572
Генераліссімус
Награды: 10
Цитата (рус)
Там хоч на вас ніхто не плює?

В мене ніхто не плює - плюють Вам межі очі, а Ви втираєтесь і мовчки проглотуєте їх смердюче харковиння. Бажаєте щоб я наслідував Вас? Не дочекаєтесь! Лєвашов, хоч живий, хоч мертвий, не визнавав наш народ і нашу мову. Хоч живий, хоч метртвий, він продовжує проповідувати свої марення вже Вашими, рус, устами. Тому про нього лише погано, хоч він тричі мертвий, нехай хоч в труні перевернеться, мені на те байдуже. Про нього : ТУТ

Чудінов? Такий самий руссо-націоналіст як і інші ваші "вчителі"- він теж не визнає нашу мову і наш нарід окремим, оригінальним надбанням світової спадщини. А Ви - вірний їх послідовник. Прапор в руках тримаєте міцьно?

Чудинов : Украинцев, как нации вообще никогда не было

Насолоджуйтесь, пане росіянин Рус...

ObersДата: П'ятниця, 29-Бер-2013, 14:00 | Сообщение # 573
Генераліссімус
Цитата (рус)
Ті ж і плюють руським.

Не руським, а россіянам-русскім, Ви хотіли написати, але помилились...буває...

Хто - ті ж? Українці? Прямо всі? Чи може я десь про росіян сказав щось погане? Чи може хтось з тих авторів яких я використовую? Назвіть імена, вкажіть тексти, бо інакше - Ви брешете, так само нагло, як і Бабай!

Ми просто різні народи, все, тчк.

aaaaДата: П'ятниця, 29-Бер-2013, 15:19 | Сообщение # 574
Генерал-лейтенант
Награды: 4
Пане Рус , Вас можна  ставити  з поряд з  В.Колісніченко ,  Добкіним,  Ківаловим,  Керносом, Азаровим ..... ?   Особисто я не хотів би  шоб  в нашого   народу і мене  в тому числі , були  такі  поводирі. 
   Росія  це  дерево , а ми українці лише молоденьке деревце поряд, яке вдроджується з  попелища лихоліть і не хоче  нагинатись,  бажаючи рости  в верх. Від цього світ  стане лише багатшим в різнобарвї словянських народів.

Я відкрив "Олександр Марінеско" в і-неті , там дуже багато інформації , але ще відсутні зерна істини. Тому дослідження родства на лохвиччині мають бути більш переконливішими.
 Там де нині  ново-прорізана вулиця О.Марінеско в ті часи було гуляй -поле Левади. Це вже  виклика недовіру до припіднесеного факту в житті даної особи. Чи маються метрики  народжження в Лохвицьких архівах?   Станція Лохвиця - це в Пісках.  .....         ???

"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

БабайДата: П'ятниця, 29-Бер-2013, 15:58 | Сообщение # 575
Генераліссімус
Награды: 5
Цитата (Obers)
Видавати свої слова за слова опонента - це взагалі верх ницості , шахрайства і брехні. Ви - брехун і шахрай.

Верх ницості і шахрайства пропагувати перековеркану історію.
Верх шахрайства не брати до уваги історичні факти, які не вкладаються у Вашу версію історії.
Верх ницості сприяти приховуванню справжньої історії.
І просто нетактовно вважати, що всі мають читати Ваш матеріал, хоча Ви самі інші навіть не проглядаєте.

Діагноз без змін.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

ObersДата: П'ятниця, 29-Бер-2013, 16:17 | Сообщение # 576
Генераліссімус
Цитата (Бабай)
Верх ницості і шахрайства пропагувати перековеркану історію.

Який Ви самокритичний Бабай! Не робіть більше цього! Досить Вам вже пропагувати брехливу псевдоісторію!

Цитата (Бабай)
Верх ницості сприяти приховуванню справжньої історії.

Для чого Ви  цим займаєтесь? Вам не соромно так відверто блазнювати?

Цитата (Бабай)
І просто нетактовно вважати, що всі мають читати Ваш матеріал, хоча Ви самі інші навіть не проглядаєте.

Ваші "матеріали" (якщо їх можна так назвати)  я проглядаю достатньо уважно, якщо це не хвільми на 2 години - в мене немає стільки часу для дурниць, маю багато інших справ.  А свій "матеріал" (його так можна назвати й без лапок) я ПИШУ НЕ ДЛЯ ВАС. Тому Вам його читати взагалі не варто, щоб не псувати своє психічне здоров`я і душевний спокій.

Цитата (Бабай)
Верх шахрайства не брати до уваги історичні факти, які не вкладаються у Вашу версію історії.

Ви взагалі розглядаєте лише одну єдину версію історії, яка вкладається у ту Вашу куцу версію псевдо-історії. Всі інші погляди і версії, навіть науково фундаментовані, Ви відкидаєте, бо вони порушують рівновагу Вашого викривленого світосприйняття. При цьому маєте наглість звинувачувати когось в однобокості поглядів. Тобто Ви ще й нахаба...

Цитата (Бабай)
Діагноз без змін.

Ну-ну, ога і угу...Ваш стан погрішується з кожним днем. Я навіть боюсь вже за Вас, не знаю навіть чим це скінчиться, шанований діагнозісте. Якщо Ви негайно не звернетесь до якогось лікара-конспіролога.

Може візьмете тайм-аут? І займетесь чимось кориснішим, аніж пропагувати ахінею псевдоістин, брешучи про свою історію-перевертень, забиваючи голови людям всім цим сміттям і непотрібом? Або зробіть щось своє на форумі, краще ніж це виходить в мене. Адже Вам це не тяжко? Будете там виблискувати, а я тут, кожен собі, і не заважаючи один одному. І смітіть там скільки завгодно, бо заборонити сміитити тут Вам я не можу, а прибирати все це сміття й непотріб не підіймається рука. Та й люди нехай читають, як Ви блазнюєте.

Видавати свої власні слова за слова опонента - це верх ницості , шахрайства і брехливості.

Ви - брехун і шахрай, Бабай!

ObersДата: П'ятниця, 29-Бер-2013, 16:28 | Сообщение # 577
Генераліссімус
Я намагався бути уважним, та врівноваженим, хоча й дещо саркастичним. Я вислуховував всю цю маячню й образи мене особисто терпляче. Терпляче відповідав. Бо очікував, що маю справу, хоч і з трохи дивакуватими, але розумними людьми. Я помилився. Ви, шановні, льєте воду на московську мельницю, і відтепер моє відношення до вас буде відповідним. Справедливим. По заслугам. Кожному своє, те чого кожен заслуговує.

БабайДата: П'ятниця, 29-Бер-2013, 17:21 | Сообщение # 578
Генераліссімус
Награды: 5
Цитата (Obers)
Ви взагалі розглядаєте лише одну єдину версію історії,

Якраз я розглядаю всі версії (навіть нереальні на перший погляд). А схиляюсь більше до тих, які більше пояснюють. А ті теорії, які просто відкидають факти, які вони не можуть пояснити я сприймаю лише як робочий варіант гіпотези, і не більше. Тому і не вірю "авторитетам", які в угоду своєї версії відмітають очевидні факти. Таких псевдознатоків в усих галузях науки завжди вистачало.
Цитата
Ну-ну, ога і угу...Ваш стан погрішується з кожним днем. Я навіть боюсь вже за Вас

За мене переживати не варто. Я прекрасно себе можу контролювати.  Хоча інколи безглузда впертість окремих людей і дратує. Та то їхній клопіт, а не мій. Не мені ж цим жити.

Діагноз без змін.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

ObersДата: П'ятниця, 29-Бер-2013, 17:39 | Сообщение # 579
Генераліссімус
Цитата (Бабай)
Якраз я розглядаю всі версії (навіть нереальні на перший погляд).

Ви лише нереальні й розглядаєте, вважаючи що піймали бога за бороду.

І водночас не розглядаєте жодної іншої версії, крім хрєнологічних. Для того щоб розгладати ще якісь, їх потрібнох знати і уважно вивчати, читаюти  наукову літературу, а не лише популярну. А Ваших зусиль лише на фільми конспірологів й вистачає.

Цитата (Бабай)
А схиляюсь більше до тих, які більше пояснюють.

Пояснюють Вам який Ви розумний, а навкруг всі дурні? Схиляєтесь до брехунів, бо сам брехун?

Цитата (Бабай)
А ті теорії, які просто відкидають факти, які вони не можуть пояснити я сприймаю лише як робочий варіант гіпотези, і не більше.

Бугага! Ви тільки тим і займаєтесь, що підводите "факти" під "свої" недороблені гіпотези, яких Ви начитались у когось, своєї власної думки і розуму не маючи ані крихти. Ви - блазень, Бабай.

Цитата (Бабай)
Тому і не вірю "авторитетам", які в угоду своєї версії відмітають очевидні факти.

То не вірте Фоменко й Носовському, які в угоду своєї версії відмітають БУДЬ ЯКІ очевидні факти.

Цитата (Бабай)
За мене переживати не варто.

Не переживаю, не переживайте.

Цитата (Бабай)
Я прекрасно себе можу контролювати.

Саме тому щодо мене Ви перейшли на особистості і відверті образи.

Цитата (Бабай)
Хоча інколи безглузда впертість окремих людей і дратує.

Ви дратуєте сам себе? Вам з цим жити...

Цитата (Бабай)
Діагноз без змін.

Я Вам діагнозів не ставив, я Вас не ображав, я не переходив на особистості відносно Вас.

Ви самі собі не смішні з цими "діагнозами"? Повторюю - це Ви сам собі його ставите, а не мені.

русДата: П'ятниця, 29-Бер-2013, 17:40 | Сообщение # 580
Генерал-лейтенант
Цитата (Obers)
Ми просто різні народи, все, тчк.
Ви чужеземець Obers? Сірий мабуть, чи напівкровка.
Цитата (Obers)
Ви брешете, так само нагло, як і Бабай!
 Фраза про те що ми різні народи підтверджує все те що я сказав про вектор вашого напрямку. Моя ж позиція про те, що ми з руськими лише рідні роди але не різні народи. І ви такий же як і Лєвашов чи інші. Нічим не відрізняєтесь. Будуєте лише історичні стіни між народами. Тільки ті з свого боку а ви з іншого. Бачите тільки свій огород.

русДата: П'ятниця, 29-Бер-2013, 17:44 | Сообщение # 581
Генерал-лейтенант
Не було національності ні українець ні русский. Чому не правий Чудінов? Русский - то прилагательное, українець штучна назва, якої раніше також не було. Були племена Антів, були Руси, раніше Скіфи і т.д.. Повністю назви "Українець" не було раніше.

русДата: П'ятниця, 29-Бер-2013, 17:48 | Сообщение # 582
Генерал-лейтенант
Це все одно що сказати по національності "Поляк" це також штучна не природня назва. Але скажіть це олатиненим полякам так вони так само "відстоюватимуть" свою назву і обґрунтують те "уривками" із історії. Така ж штучна назва і литовців та латишів і т.д. Але в тих маленьких країнах маленькі але "горді" націоналісти також будуть стверджувати що вони істинно найдавніші і в першу чергу від своїх (з їх слів їм уже не братів) росіян.

русДата: П'ятниця, 29-Бер-2013, 17:50 | Сообщение # 583
Генерал-лейтенант
Цитата (Бабай)
За мене переживати не варто. Я прекрасно себе можу контролювати.  Хоча інколи безглузда впертість окремих людей і дратує. Та то їхній клопіт, а не мій. Не мені ж цим жити.   Діагноз без змін.

ObersДата: П'ятниця, 29-Бер-2013, 18:03 | Сообщение # 584
Генераліссімус
Цитата (рус)
Ви чужеземець Obers? Сірий мабуть, чи напівкровка.

Зелений в пурпурово-смарагдову крапинку я! У Вас з головою, вочевидь, непорядок! Та й ще антисеміт... Зазвичай такими бувають ті самі напівкровки, про яких Ви так  голосите - саме вони найбільші антисеміти...Це перевірений часом факт.

З чого такий у Вас висновок щодо мене? З того що ми, українці, та ви, росіяни, різні народи? Так запитайте в сотні українців і в сотні росіян, вони теж скажуть що ми різні народи. За рідким виключенням : різномастні хахли, маларосци, кацапствующі шовіністи, та неруські напівкровки, будуть як і Ви стверджувати, що це не так.

Цитата (рус)
Фраза про те що ми різні народи підтверджує все те що я сказав про вектор вашого напрямку.

Фраза ця - констатація факту, нічого більш. Хоч лусність від злості : українці і росіяни різні народи. Ми не набагато більше схожі з Росіянами ніж з Литовцями, чи з Фінами , причому і генетично, і етно-культурно. І чи не найменше зі всіх слов`янських народів по мовній ознаці! Я це вже аргументував в цій темі, коли Ви напросились. А які Ваші аргументи? Їх зась!

Цитата (рус)
Моя ж позиція про те, що ми з руськими

Вона, ця Ваша позиція, не має значення і нічого не міняє. Факт залишається фактом : росіяни й українці геть різні народи!

Цитата (рус)
І ви такий же як і Лєвашов чи інші.

Так, що, Лєвашов вже не кул? Ви так і не спромоглись вказати де й коли я щось погане про росіян сказав, або ж на кшалт як Ваші авторитети, відмовляв їм в етнічній ідентичності. Де і коли???

Одже всі ваші слова не варті порожнього місця.

ObersДата: П'ятниця, 29-Бер-2013, 18:12 | Сообщение # 585
Генераліссімус
Цитата (рус)
Були племена Антів, були Руси, раніше Скіфи і т.д.. Повністю назви "Українець" не було раніше.

Не було такого племені Анти! Був Антський військово-політичний союз племен. Анти - навіть не самоназва, принаймні цей етнонім відомий нам виключно з візантійських джерел і більшість дослідників вважають що він іранського (скито-сарматського) походження, а не "слов`янського".

Не скіфи, а скити, точніше сколоти (соколоти). Скіфами їх лише греки й росіяни називають. Але для россіян це традиційно, повторювати за греками - вони навіть назву власної країни на греко-візантійський ляд переінакшили : були начебто Руссю, а стали Россією...

Українці? Я вам про укрів-укранів по Мавро Орбіні лекцію читав? Перечитайте.

Цитата (рус)
Чому не правий Чудінов?

Тому, що він стверджує, що українців як нації ніколи не було! Що значить "ніколи"???

Нехай скаже що й росіян як нації ніколи не було, тоді ми з вами продовжимо цю розмову.  А поки що - він і Ви московські шовіністи.

Цитата (рус)
"горді" націоналісти також будуть стверджувати що вони істинно найдавніші і в першу чергу від своїх (з їх слів їм уже не братів) росіян.

Вони правильно казатимуть. Чому це поляки, чи литовці раптом брати росіянам??? З якого такого дива?

Те що всі люди на Землі і всі народи брати - це казки космополітів і християн, для космополітів і християн. Всі інші люди, і перш за все націоналісти, чудово знають, що кожна нація - своєрідна, унікальна, вартісна, цінна, навіть безцінна. Тому саме "горді" націоналісти поважають інші нації і почуття самоідентичності різних народів, етносів, як поважають себе і свій власний народ.

А космополіти бажають їх злиття, уніфікації і врешті, внаслідок, знищення. Цього ж бажаєте і Ви?

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Великі древні народи卍Зникнувші цивілізації卐Таємниці історії (хто не пам'ятає своє минуле, той не має майбутнього)
Сторінка 39 з 49«1237383940414849»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017