ЛохвицяВівторок, 12-Гр-2017, 22:58
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 36 з 49«1234353637384849»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Великі древні народи卍Зникнувші цивілізації卐Таємниці історії (хто не пам'ятає своє минуле, той не має майбутнього)
Великі древні народи卍Зникнувші цивілізації卐Таємниці історії
ObersДата: Четвер, 28-Бер-2013, 14:51 | Сообщение # 526
Генераліссімус
Награды: 10
Статус: Offline
Цитата (Бабай)
Якби пан Obers, Уважно дивився мій пост № 466 на ст 32. Там чітко, з математичної точки зору показано, чому шановний монах Діонісій не міг зробити РЕАЛЬНІ підрахунки. І Носовський з Фоменком тут не винні.

Носовський з Фоменко, кажете, не винні? Тоді винні Ви, бо вірите в нісенітниці.

2 години фільму я не осилив. Мене вистачило на перші пів години. Приблизно до того моменту коли оракул відкрив мені очі, що Леонардо да Вінчі був невідомий термін "золоте січіння".  Ну то й що з того? Не був відомий термін, але було відоме це співвідношення. Друг да Вінчі Лука Пачолі називав його "божою пропорцією". Зустрічалось це співвідношення і в Евкліда, за 300 років до н.е.

З якої хвилини мені дивитися? Бо 2 години то занадто для мого мозку, будьте ласкаві полегшити пошук.

Ви, пане Бабай, ніяк не реагуєте на мої контраргументи, з цього я роблю висновок, що Ви їх ігноруєте, як незручні для Ваших теорій. То чому вимагаєте від мене чогось іншого? На що Ви сподіваєтесь? Що переконаєте мене, не маючи жодних доказів? Або переконаєте когось, маючи у відповідь достатньо сильні й виважені контраргументи? Не сподівайтесь.

ObersДата: Четвер, 28-Бер-2013, 15:04 | Сообщение # 527
Генераліссімус
Цитата (Бабай)
Зрозумів. Ви знову не читали мій пост № 520. То як же тоді Вам можна щось донести ?

Та Ви що? Я тільки те й роблю, що відповідаю Вам. А що робите Ви? Не реагуєте.

Цитата (Бабай)
При цьомуваші твердження - це істина в останній інстанції. Авсе інше - маразм.

Не все інше, а те що маразм. Наприклад казати що Нерон і Святослав одне лице - це більш ніж маразм, це діагноз. 

Мої твердження? А що я стверджую? Я розповідаю про древні великі народи, про зникнувші цивілізації, про таємниці історії. Роблю це цікаво, як мені здається, подаючи багато різноманітної інформації, пропонуючи читачу працювати разом зі мною, шукати самому. А от Ви якраз і займаєтесь видаванням на гора якихось "псевдоістин" недоступних розумінню "непідготовлених і непросвєтльонних", відповідаючи на які я трачу свій час. І я ще й винен? Круто!

Цитата (Бабай)
А чому пан мовчить про іншу версію хрестових походів ? Маршрути відомі, і показані. Ієрусаима Ізраільського чомусь немає. Чи у Вас власні маршрути ?

А пан ще дивиться. Потім пан дасть відповідь яка Вам не сподобається.

Цитата (Бабай)
Чи все, чого ви не спроможні зрозуміти - то маразм ? Теж цікава позиція.

Я не спроможний зрозуміти безкінечність людської глупості - цього ніхто не в силах зробити. Зате Ваша позиція - ігнорування контраргументів, або відповідь на кшалт : "це пояснення для дитячого садочку". Я називаю це - відсутністю позиції, яку Ви замінили на відеофільми.

Цитата (Бабай)
Тільки Ваша версія вірна, а все що виходить за рамки догм - то все лженаука.

Не моя версія - я не подаю свої версії. Я аргументую їх, перш за все для себе. А тоді вже стверджую сам для когось.

БабайДата: Четвер, 28-Бер-2013, 15:29 | Сообщение # 528
Генераліссімус
Награды: 5
Цитата (Obers)
2 години фільму я не осилив. Мене вистачило на перші пів години.

Отак Ви в усьому. Пробігся по вершкам і вже знаток.

Цитата Obers
Ви, пане Бабай, ніяк не реагуєте на мої контраргументи

Я не бачу контраргументів.
Не вірю, бо так не буває- не аргумент. Сам дурак - теж не підходить.
Чужа критика чужих дослідженнь - це вже й по дитячому(скажу старшому братові, він тобі дасть).
 Завжди спочатку варто повністю ознайомитися хоча б з запропонованим матеріалом, обдумати, зважити всі за і проти, і вже потім давати відповідь.
Та дивлячись по тому, як швидко ви намагаєтеся дати відповідь - думати Ви не вмієте, або не бажаєте. Запропонований матеріал - інгоруєте. Самі не один раз це підтврджували.
Ви виклали досить багато матеріалу, в тому числі й цікавого. Але це погляд з одного боку. Тому і будуть сумніви в його достоврності. Об"єктивність настає тоді, коли розглядаються різні погляди на якусь подію. Я вже про це писав.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

ObersДата: Четвер, 28-Бер-2013, 15:32 | Сообщение # 529
Генераліссімус
Цитата (Бабай)
А як Вам така версія хрестових походів ?

Телевидение для посвященных? Ага, всё те же лица..."Конспирология-рулез". Афтар так и гаварит - я конспиролог. А ведущий поддакивает : мы, мол, все тут конспирологи!

Дякую, це весело. smile І є там дещо цікаве, тільки не те про що кажете Ви, шановний :

Цитата (Бабай)
Тут приведено навіть їхні маршрути. От тіьки де на них Їєрусалим Ізраїльький ? Чи така версія теж не має права на існування ? Бо Ви переконані в іншому ?

Ось Вам маршрути :

Вам стрілочкою помітити Ієрусалим? Чи знайдете?

Або нагадати, що держава Ізраїль з`явилась на мапі світу лише в...1948 році?
Прикрепления: 5954862.gif(75Kb) · 9044168.gif(25Kb)

БабайДата: Четвер, 28-Бер-2013, 15:39 | Сообщение # 530
Генераліссімус
Детальніше, будь ласка, про останню карту, і опис походу, якщо можна з датуванням.

цитата из фильма.

ObersДата: Четвер, 28-Бер-2013, 15:43 | Сообщение # 531
Генераліссімус
Цитата (Бабай)
Отак Ви в усьому. Пробігся по вершкам і вже знаток.

Зате Ви в нас так поглиблено все вивчили, по конспірологічним відеофільмам, що ховайся...

Цитата (Бабай)
Я не бачу контраргументів.

Ага, я бачу, що не бачите. Сторінкою назад Вам  і про плащаницю відповідав, і про хрестові походи.

http://lohvitsa.org.ua/forum/23-363-17395-16-1364398266

Та не звертайте й далі уваги, то все пусте. Головне - конспірологія! lol

Цитата (Бабай)
Завжди спочатку варто повністю ознайомитися хоча б з запропонованим матеріалом, обдумати, зважити всі за і проти, і вже потім давати відповідь.

Це не матеріали - це конспірологія! Я не доріс до таких вершин, це лише для Вас, посвячених в таємниці всесвіту...А з Єрусалимом що тепер будемо робити?

Цитата (Бабай)
Та дивлячись по тому, як швидко ви намагаєтеся дати відповідь - думати Ви не вмієте, або не бажаєте.

Ні! Я не вмію! Це Ваша прерогатива, Ви ж так поглиблено вивчили всі науки, що тепер відповідаєте лише чужими відео, а власні думки світяться між рядків, зверху й знизу. smile А я скромний історик, маю задоволення від висвітлення минувших часів, та й ще без хрєнологій і конспірологій маю сміливість це робити... Для чого мені думати? Думайте Ви. smile

Цитата (Бабай)
Ви виклали досить багато матеріалу, в тому числі й цікавого. Але це погляд з одного боку. Тому і будуть сумніви в його достоврності.

Так, так, так...Вас беруть сумніви? Конкретизуйте, я вимагаю не вперше! Що саме з мною викладеного викликає сумнів??? Чи Ви приклали хоч якісь зусилля, щоб запропонувати той "інший" погляд?

...в тому числі й цікавого...©

та невже??? не може бути!

ObersДата: Четвер, 28-Бер-2013, 15:45 | Сообщение # 532
Генераліссімус
Цитата (Бабай)
Детальніше, будь ласка, про останню карту, і опис походу, якщо можна з датуванням.

Якого САМЕ походу? Це карта володінь хрестоносців.

держави хрестоносців в Палестині

То що, не знайшли Єрусалиму? Спробуйте тут пошукати :

Або тут :

схема першого хрестового походу
Прикрепления: 4513241.jpg(176Kb) · 9190201.gif(53Kb) · 5592319.gif(16Kb) · 1807055.gif(90Kb)

ObersДата: Четвер, 28-Бер-2013, 16:15 | Сообщение # 533
Генераліссімус
Цитата (Бабай)
Об"єктивність настає тоді, коли розглядаються різні погляди на якусь подію. Я вже про це писав.

Та Ви що? І скільки різних поглядів розглянували власне Ви???

Цитата
"Историческая наука... отмечает следующие главные – с западной точки зрения – причины крестовых походов: 

1) Общее религиозное настроение средневековья, усилившееся еще в XI веке благодаря клюнийскому движению; в обществе, подавленном сознанием греховности, замечается стремление к аскетизму, отшельничеству, духовным подвигам, к паломничеству; под таким же влиянием находились тогдашние богословие и философия. Это настроение являлось первой общей причиной, поднявшей массы населения на подвиг освобождения Гроба Господня. 

2) Возвышение папства в XI веке, особенно при Григории VII. Для папства крестовые походы представлялись в высшей степени желательными, так как открывали для дальнейшего развития их могущества широкие горизонты: в случае успеха предприятия, инициаторами и духовными вдохновителями которого они должны явиться, папы распостанят свое влияние на ряд новых стран и возвратят в лоно католической церкви «схизматическую» Византию. Идеальные стремления пап помочь восточным христианам и освободить Святую Землю, особенно характерные для личности Урбана II, перемешивались таким образом с их стремлениями увеличить папскую влась и могущество. 

3) Мирские, светские интересы также играли значительную роль у различных общественных классов. Феодальное дворянство, бароны и рыцари, учавствуя в общем религиозном порыве, видели в крестоносном предприятии прекрасный случай удовлетворить свое славолюбие, воинственность и увеличить свои средства. Подавленные тяжестью феодального бесправия крестьяне, увлеченные религиозным чувством, видели в крестовом походе, по крайней мере, временное освобождение от тяжелых условий феодального гнета, отсрочку в уплате долгов, уверенность в защите оставляемых семей и скудного имущества со строны церкви и избавление от грехов...

..."Папы отнеслись весьма сочувственно к призывам восточных василевсов. Помимо чисто идейной стороны дела, а именно помощи Византии, а с нею и всему христианскому миру, и освобождения святых мест из рук неверных, папы, конечно, имели ввиду и интересы католической церкви в смысле дальнейшего усиления, в случае успеха предприятия, папской власти и возможности возвращения восточной церкви в лоно церкви католической..."

Васильев А.А. История Византийской империи. От начала Крестовых походов до падения Константинополя. СПб., 1998, с.35.

Цитата
"Причина крестовых походов та же, что побудила основать новое королевство [Иерусалимское - Ilik]: папа Урбан II двинул баронов Запада к Иерусалиму с целью "освободить могилу Христа", поскольку нашествие турок сделало невозможным паломничество ко Гробу Господню. Число тех, кто откликнулся на его призыв, сильно превышавшее количество французских рыцарей, которые в том же самом XI в. помогали испанцам отвоевывать их полуостров у мавров - что было такой же "священной войной" и не требовало совершать опасное и долгое путешествие в Святую Землю - нам ясно демонстрирует, что христиане приняли эту задачу очень близко к сердцу."
Ришар Ж. Латино-Иерусалимское королевство. СПб., 2002, с.24.

Цитата
"Сегодня хорошо известно, что до проповеди папы Урбана II никто не задавался идеей совершить крестовый поход к Святым местам. Папа же был сильно озабочен новым витком мусульманского нашествия. Все христианство должно было перейти к обороне, и, поскольку лучшая защита — это нападение, понтифик, без сомнения, мечтал о резком повороте, который, поразив ислам в самое сердце, позволил бы восстановить христианство в Испании и Византийской империи."

"Большинство современных исследований приписывают идею заключения соглашения с Алексеем Комнином папе Урбану II: западная военная поддержка компенсировала бы возвращение к единой Церкви. С этой точки зрения можно считать, что крестовый поход был задуман папой как военная экспедиция, в цели которой входило нанести удар по стратегически важной части мусульманского мира и помочь попавшему в трудное положение василевсу. Именно отсюда проистекает некая двойственность крестоносного движения. Что касается выбора Иерусалима, то лишь он один притягивал к себе христианский мир: завоевание этого города повредило бы исламу, поскольку Иерусалим и для этой религии был одним из святых городов...

...Второй фактор: участие Святого Престола в восточной политике. Папство страдало от раскола и намеревалось сделать все возможное, чтобы вернуться к единству Церквей. Средства для достижения этой цели были столь же многочисленны, как и разнообразны: уступки в теологическом плане, военная помощь василевсу в борьбе со множеством врагов, а также, в случае необходимости, подчинение себе Византийской империи и Православной церкви более радикальными методами. Нет никаких сомнений, что папство с интересом и любопытством следило за попыткой нормандцев завоевать Константинополь."

Виймар П. Крестовые походы: миф и реальность священной войны. СПб., 2003.

Цитата
"Крестовые походы - это, можно сказать, квинтэссенция выражения "религиозные войны". Разумеется, мотивы, побудившие франков отправиться в Святую землю, были весьма многообразны. Однако исследования западных ученых показали, что религия несомненно сыграла важнейшую роль во всем этом предприятии. Нет никаких сомнений и в том, что средства религиозной пропаганды и религиозные символы, фигурирующие в речах и религиозных трактатах франков, были христианскими символами: прежде всего это Крест, Иерусалим и Священная война".
Хилленбранд К. Крестовые походы. Взгляд с Востока: мусульманская перспектива. М.-СПб., 2008, с. 101.

Цитата
"...однако уже можно было предвидеть приближение времени, когда христианский мир, уверенный в собственных силах и превосходстве над мусульманами, задавшись вопросом — до каких пор следует проявлять кротость — вместо мирного паломничества развернет активные действия, направленные на завоевание земли, с окончательной потерей которой не мог согласиться ни один христианин. Спустя четыре века смирения христианский мир XI в., уже померившийся силами с мусульманами в Испании и Средиземноморье, был готов спросить, — не пришло ли время ответить справедливой войной на мусульманскую «священную войну»..."
Перну Р. Крестоносцы. СПб., 2001.

http://средние-века.рф/post/крестовые_походы_и_их_причины 

ЭПОХА КРЕСТОВЫХ ПОХОДОВ

ObersДата: Четвер, 28-Бер-2013, 16:29 | Сообщение # 534
Генераліссімус

Первый фильм хроник рассказывает о вероятных причинах возникновения Крестовых походов, начиная от жажды военной мощи Папы Урбана 2 до успешной и самой величайшей в истории по массовой коммуникации и вербовке компании. Терри Джонс проследует по пути Крестоносцев через Европу, и детально опишет ту жестокость и мародёрство, которыми они проложили свой путь. Он расскажет как самые первые крестоносцы, едва достигнув Азии, были поголовно вырезаны, что только подлило огня в религиозный конфликт. Спустя месяцы, огромная профессиональная армия под знаменем Папы Римского пересекла пролив Босфор и была готова продолжить битву на пути к Иерусалиму.

Второй фильм хроник посвящена кровавому пути крестоносцев по Ближнему Востоку. С самого начала их путешествия две трети из них были обречены на смерть, что Терри Джонс попытается проиллюстрировать, повторив их марш в кольчуге под палящим летним солнцем через жёсткие, каменные ландшафты Анатолии. Джонс проследует до Антиоха, место знаменитой осады, незакономерный результат которой мог посодействовать жестокости Крестовых походов. Варварский захват Иерусалима, когда крестоносцы опустошили город и жестоко убили всех его жителей, был только прелюдией для дальнейших ещё более кровавых походов.

Третий фильм ярко описывает возвращение Иерусалима мусульманами и второй крестовый поход, который спровоцировал эту победу мусульман. Это хроники нечестивых альянсов, политических интриг и легендарных воинов. В этот раз христианские солдаты уже не сражались просто за веру. Ко времени как солдаты второго крестового похода ступили на Святую Землю, арабский лидер Нур ед Дин провозгласил Джихад или священную войну против захватчиков. Его преемник, легендарный Саладин командовал войсками в битве, исход которой решил судьбу всего крестового похода. 

Хроники Крестовых походов заканчиваются этим завершающимся фильмом, в которой появляются такие личности как Ричард Львиное Сердце и Филлип Французский, имена которых можно внести в списки святых воинов. Терри Джонс исследует реальные события за занавесом легенд об их благородных поступках. Четвёртый и последний крестовый поход, начатый чисто из-за денежных побуждений, разграбил и опустошил Константинополь, Христианский город, который изначально вдохновлял святое движение. Также Последний поход спровоцировал восстание в Египте, которое окончательно уничтожило остатки Христианского королевства Крестоносцев, тем самым завершив два столетия эпических и в тоже самое время ложных приключений, последствия которых можно ощутить и сегодня.

ObersДата: Четвер, 28-Бер-2013, 16:44 | Сообщение # 535
Генераліссімус
Цитата (Бабай)
Пробачте, але в нас виходить не діалог, а Ваш монолог

Тему я відкрив не для того аби піарити "нові хрєнології" і "старі конспірології". Це власне моя добра воля відповідати Вам чи кому іншому, або ж не відповідати, на ті чи інші подібні "відкриття" цих псевдонаук, яким Ви приділяєте таке надзвичайне значення й увагу.

У цій темі метою я бачу перш за все викликати інтерес до цієї захоплюючої науки, історії, захопити читача її містичної красою, розширити в тім числі і свій кругозір. Дати не по-науковому сухі знання, а захоплюючі та живі розповіді про таємниці зниклих і існуючих цивілізацій, про народи, які в тій чи іншій мірі стосуються нашої Батьківщини зокрема і Європейської цивілізації в цілому. Тому мене влаштовує і монолог, якщо діалогу не виходить, адже мету цю свою я чітко означив в стартопіку теми, і наразі трачу дуже багато свого власного часу, щоб підримувати її на певному рівні.

русДата: Четвер, 28-Бер-2013, 17:58 | Сообщение # 536
Генерал-лейтенант
Награды: 1
Цитата (Obers)
вони ж і Сірію заснували
Obers Сірія - С Ірія (слов"янський рай). Все просто, не потрібно сюди латиницю і сірих приписувати. Палестіна "Паленая стена". Все просто.

русДата: Четвер, 28-Бер-2013, 18:07 | Сообщение # 537
Генерал-лейтенант
Награды: 1
"Самскрит" самостоятельный скрытый язык

ObersДата: Четвер, 28-Бер-2013, 18:29 | Сообщение # 538
Генераліссімус
Цитата (рус)
Obers Сірія - С Ірія (слов"янський рай). Все просто, не потрібно сюди латиницю і сірих приписувати. Палестіна "Паленая стена". Все просто.

Яку латиницю? Хто ж Вас так обманює, як не вони, ті сірі??? Чи може Вас ще хтось крім них обманює? га? smile Яка стєна? Що, Ваші вчителі української мови не знають? Не "палестєна", а "палестіна"!

Все надзвичайно просто! Сірі створили Сірію, а Палестину - створили палисті вони ж і стєну спалили! Лівію - ліві! Тільки так! І не вводьте людей в оману, шановний!

Правда для цього потрібно забути, що арабською це звучить Фалестин : فلسطين‎ FilasṭīnFalasṭīnFilisṭīn, але то пусте - нехай будуть фалисті і фалена стєна. :)

БабайДата: Четвер, 28-Бер-2013, 18:31 | Сообщение # 539
Генераліссімус
Ви привели массу цитат , і всі зав"язані на релігії. І хто тут з нас більше користується релігійними текстами ? Хто Вам сказав що ці тексти відповідають дійсності ?
Існує версія, що Ієрусалим в ті часи знаходився саме в районі Константинополя. І саме там знаходиться храм Гроба Господнього. А Ієрусалимського королівства, як такого навіть не існувало на території Палестини. Ще двісті пятдесят років тому на місці сучасного Ієрусалиму було палестинське селище ЕльКудс. Так, що Ваші карти, на яких показано існуючий Ієрусалим - фуфло.   Якщо Ви так довіряєте лише релігійним документам, то чому не вірите іншим ? В сучасному Ієрусалимі храм гроба Господнього було збудовано за часів Наполеона. В пості № 520 чітко викладено які релгійні тексти коли писалися. А Ви знову - немає доказів. Хто ж Вам винен, що Ви їх не читаєте.
7Ибо Господь, Бог твой, ведет тебя в землю добрую, в землю, где потоки вод, источники и озера выходят из долин и гор, 8в землю, [где] пшеница, ячмень, виноградные лозы, смоковницы и гранатовые деревья, в землю, где масличные деревья и мед, 9в землю, в которой без скудости будешь есть хлеб твой и ни в чем не будешь иметь недостатка, в землю, в которой камни - железо, и из гор которой будешь высекать медь.
Невже це схоже на опис природи сучасного Ієрусалиму ? Там зараз каміння пісок, і випалена пустеля майже без води і зелені. Сучасний Ієрусалим знаходиться в гористій місцевості, тому там завжди були проблемиз водою. Та й до моря не близько - 50 км.
А на середньовічних іконах добре видно, що це місто знаходиться або на березі повноводної річки, або на березі якоїсь великої протоки. Також помітно багато зелені, і дерев. А під роп"ятим Христом, на людях одягнені шуби, і хутряні шапки. Щось зовсім не для жаркої пустелі одяг.
И собрашася вси людие Иудины и Вениамини в Иерусалиме треми днеми, иже есть месяц 9-й, 20-го дня месяца. И седоша вси людие напред Домом Божиим одрожания за грех и с зимою. И встал Ездра священник, и рече к им, вы преступисте и взясте жены иноплеменнические, да не приложите на грех Израилю. И ныне дадите хвалу Господу Богу Отцев Ваших, и сотворите угодное пред Ним, и отлучитеся от людии земли, и от жен иноплеменнческих. И отвечаша все множество рекуши гласом великим, по слову твоему к намъ тако буди. Обаче людие мнози суть, и время снежно, и несть мочно стояти вне.
То там ще ц морози бувають і навіть  сніг !

цитата из фильма.

ObersДата: Четвер, 28-Бер-2013, 18:36 | Сообщение # 540
Генераліссімус
Цитата (рус)
Сірія - С Ірія (слов"янський рай)

Ізраїль-Із рая - не словянський і не рай.

Україна-У рай - не російський рай.

smile

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Великі древні народи卍Зникнувші цивілізації卐Таємниці історії (хто не пам'ятає своє минуле, той не має майбутнього)
Сторінка 36 з 49«1234353637384849»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017