ЛохвицяПонеділок, 22-Січ-2018, 18:48
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 34 з 49«1232333435364849»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Великі древні народи卍Зникнувші цивілізації卐Таємниці історії (хто не пам'ятає своє минуле, той не має майбутнього)
Великі древні народи卍Зникнувші цивілізації卐Таємниці історії
ObersДата: Четвер, 21-Бер-2013, 14:20 | Сообщение # 496
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
Цитата (рус)
Obers наведені приклади дійсно цікаві. Я не можу знати за сучасні шкільні книжки з історії, однак не впевнений що наведене це і те що було раніше достатньо висвітлюється.

Ні, не висвітлюється нічого з цього, майже нічого. Але...нехай міністерство ім.Табакі караваном йде в одну сторону, а ми підемо до юначих душ іншим шляхом - інтернетним. Побачимо хто кого...  smile

Цитата (рус)
Однак хочу звернути увагу на політику: якби дані археологічні знахідки було знайдено на території західної Європи, Англії і т.д., я не кажу про Ізраїль, то трубило все б телебачення і возвеличувало б ту цивілізацію.

Так, ми не цінимо власне, нам здається що в когось краще, чиєсь значиміше, десь древніше... А інші народи цінять перш за все своє, навіть якщо воно не таке вже й "круте" порівняно з чужим. Це наслідок тотального нищення памяті наРоду і такої ж тотальної заміни його на псевдоцінності. На жаль це продовжується і сьогодні, а почалося - не вчора.

Я роблю інакше - стверджую і утверждаю наше.

Цитата (рус)
Сірі якщо і знаходять щось про себе та і не таке давнє то зразу ж трублять про свої пра пра коріння і велич. Однак якщо знаходиться щось що вказує про пра пра слов'ян чи аріїв то більшість мовчок. Лише в інтернеті щось говорять та можна щось дізнатися.

Загалом, звісно, можна й погодитись з Вами, але не в усьому - існує багато ентузіастів, справжніх патріотів і фанатиків своєї справи, які все життя своє присвячують нашій історії, а значить і нашому майбутньому. Але водночас існує і безмежне недофінансування будь якої науки в нашій країні. Зате у "позанаукових" пророків десь беруться гігантські кошти на шикарні видавання їх "пророцтв". Мене це ще більше хвилює, ніж якісь ті "сірі" (от же ж Ви й навидумали "нью"-термінології, в мене голова вже йде обертом), котрі буцімто не дають нам показати світові древність наших знахідок! І підозрюю, що фінансують "пророків" саме вони, аби відвернути нашу увагу від того, що маємо під своїми ногами - вводячи нас в оману мітичних хмаринок образів придуманого світу...ненашого світу...

Одже - усе в наших власних руках, в нашому власному активізмі, ентузіазмові й бажанні знаходити і знати!


 
русДата: Четвер, 21-Бер-2013, 15:01 | Сообщение # 497
Генерал-лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 716
Награды: 1
Репутация: 5
Статус: Offline
Цитата (Obers)
І підозрюю, що фінансують "пророків" саме вони, аби відвернути нашу увагу від того, що маємо під своїми ногами - вводячи нас в оману мітичних хмаринок образів придуманого світу...ненашого світу...
Згадалося інтерв"ю бувшого мужновладця ще при СССР, нашого українського, і коли делегація з СССР  поїхала з на історичну конференцію, можливо Юнеско, з метою встановити і доказати що Києву скільки-то тисяч років. В Європі тупо стали відмінусовувати століття появі Києва. Потім тихенько сказали щоб наші мовчали бо і те що є зараз відмінусують. Рим повинен бути старший і т.д. Це правило. Ким воно встановлене? Так і в іншому контролюється не тільки історична наука. Баєри і Шльоцери продовжують з останніх сил утримувати історію у тому вигляді який устоявся на примхи західної Європи. При Сталіну випустили шкільні підручники з історії і та вивчалась більш глибше історія наших земель, а потім при Хрущову все "стало" на свої місця. І чомусь іменно освітою зараз керує представник "сірих" Табачник. Так, наприклад, одного разу показували розкопки в Москві і щось там знайшли. Беруть інтерв'ю у керівника з археології по м.Москва а він навіть по лицю "богоізбранний". Це дуже замітно. Можна нехтувати про зговір в історичній науці. Однак, благо що зараз є інтернет і те що у чесних істориків є інформація то її можна опублікувати в інтернеті. Але велике значення, на мою думку, має саме шкільний підручник з історії. Саме в ньому діткам заложуються наші основи, наші істоиичні герої і в послідуючому тоді важко переорієнтувати свідомість дітей на інше "сірувате, червонувате чи голубувате".
 
русДата: Четвер, 21-Бер-2013, 19:38 | Сообщение # 498
Генерал-лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 716
Награды: 1
Репутация: 5
Статус: Offline
Історія Києва, Місто без історії, канал "Брама часу" на К-1

http://www.k1.ua/uk/video/program/brama_chasu/2010/11/25/kyiv

 
ObersДата: П'ятниця, 22-Бер-2013, 12:25 | Сообщение # 499
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
Цитата (рус)
Згадалося інтерв"ю бувшого мужновладця ще при СССР, нашого українського, і коли делегація з СССР  поїхала з на історичну конференцію, можливо Юнеско, з метою встановити і доказати що Києву скільки-то тисяч років. В Європі тупо стали відмінусовувати століття появі Києва. Потім тихенько сказали щоб наші мовчали бо і те що є зараз відмінусують. Рим повинен бути старший і т.д.


Так, це відомий факт :


Цитата
Екс-мер столиці Валентин Згурський, за урядування якого місто вперше відзначило свій день народження - 1500 років - також підтримує ідею перерахувати вік столиці. 

"Коли ми їхали на Раду ЮНЕСКО, на якому мали вирішити питання з віком Києва, ми мали дані, що Києву, Київській Русі - 2700 років ... Я багато виступав і доводив. Але вчені ЮНЕСКО весь час нас омолоджували. У якийсь момент Патон, який був зі мною, каже: "Валя, погоджуйся на 1500 років, інакше зроблять ще молодшим". І я погодився ", - розповів Згурський.

Києву перерахують вік. Столиці чи то 4,5 тисяч років, чи 1200


Київрада: вік Київа уточнять. ВІДЕО  
русДата: П'ятниця, 22-Бер-2013, 13:55 | Сообщение # 500
Генерал-лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 716
Награды: 1
Репутация: 5
Статус: Offline
Цитата (Obers)
Коли ми їхали на Раду ЮНЕСКО, на якому мали вирішити питання з віком Києва, ми мали дані, що Києву, Київській Русі - 2700 років ... Я багато виступав і доводив. Але вчені ЮНЕСКО весь час нас омолоджували. У якийсь момент Патон, який був зі мною, каже: "Валя, погоджуйся на 1500 років, інакше зроблять ще молодшим". І я погодився
Ну Ви згоді Obers, що це керований процес, кимось, і в угоду когось, але тільки не нам?
 
ObersДата: П'ятниця, 22-Бер-2013, 13:59 | Сообщение # 501
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
Цитата (рус)
Історія Києва, Місто без історії, канал "Брама часу" на К-1

Офіційно прийнята дата заснування Києва - рубіж V - VI століть - надзвичайно невдала, оскільки вона припадає не на початок становлення міста, а на початок його глибокого занепаду, нове відродження якого почалося тільки в IX столітті. Причини занепаду очевидні. Початок йому поклала гунська навала IV - V століть. Вона не торкнулося Києва безпосередньо, але поклала кінець його торгівлі з Римською імперією і зруйнувала всю налаштовану на неї господарську інфраструктуру, що вернуло жителів Києва та його широкої округи до первісного натурального господарства. Про це незаперечно свідчать археологічні матеріали : зникають предмети експорту; римські монети, датовані часом пізніше кінця IV століття; замість високоякісного посуду, виготовленої на гончарному крузі, з'являється погано обпалена посуд ручної ліпки і т.п.

Максимальний розквіт східних слов'ян перед гунами і аварською навалами припав на III - IV ст. - це період співдружності слов'ян з готами. З їх участю в Києві близько 250 р. була споруджена фортеця Самбатас, яку згадує Костянтин Багрянородний.Бусове поле, Бусова гора та фортеця Самбатас
Прикрепления: 9317634.gif(30Kb) · 5050871.gif(87Kb)


 
ObersДата: П'ятниця, 22-Бер-2013, 14:01 | Сообщение # 502
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
Цитата (рус)
Ну Ви згоді Obers, що це керований процес, кимось, і в угоду когось, але тільки не нам?

Всі процеси кимось керовані. Наша задача скерувати процес у вірному напрямку, а не пропонувати хибні нові.


 
русДата: П'ятниця, 22-Бер-2013, 14:05 | Сообщение # 503
Генерал-лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 716
Награды: 1
Репутация: 5
Статус: Offline
Цитата (Obers)
Київрада: вік Київа уточнять. ВІДЕО
 Цікава фраза на прикінці "А в академії наук її просто проігнорували". Тобто їм "побарабану" наша історія, або бояться перераховувати вік Києву, бо тоді прийдеться багатьом проффесорам швидше йти на пенсію.
 
ObersДата: П'ятниця, 22-Бер-2013, 14:05 | Сообщение # 504
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
СОДЕРЖАНИЕ

Предисловие

Глава I. Мать городов русских
О происхождении Киева и его названия
Исторический прототип летописного Кия
Бусово время, Бусово поле и крепость Самбатас
Были ли у Кия братья и сестра?
Скифские прототипы Кия, Щека и Хорива

Глава II. Скифская империя
География Скифии по Геродоту
Геродот был прав
Четыре племени скифов
Другие народы Скифии
Савроматы
Киммерийцы

Глава III. Аборигены Европы и древние пришельцы
Охотники на мамонтов и бизонов
Ловцы зверей (славяне)
Древние оседлые скотоводы (геты)
Лесные собиратели (бораты)
Поляне
Матриархат и его отголоски

Глава IV. Индоевропейцы, Арии и Вратьи
Индоевропейцы
Арии
Вратьи (вероотступники)
Цари пастухов
Расы и нации

Глава V. Что день грядущий нам готовит?
Некоторые предсказания
Экономика и социальная справедливость
Парламентаризм и демократия

Послесловие
Виктор Янович, известный украинский писатель, предлагает читателям увекательнейшее историческое исследование, содержащее множество интересных сведений и исторических гипотез о происхождении славянских и скифских племен, о бурных событиях древности, которые в основном происходили там, где сейчас находится Украина.

Настоящая книга представляет собой ретроспективное исследование древней истории индоевропейских народов: славянской, романской, германской и кельтской групп. В его основу положены исторические сведения древних авторов, мифологические и религиозные предания, подтверждаемые независимыми данными из различных областей знания (лингвистики, археологии, палеонтологии, геологии и др.).

В книге высказывается ряд оригинальных гипотез, которые позволяют по-новому посмотреть на многие проблемы.


http://www.e-reading-lib.org/bookrea....si.html


 
русДата: П'ятниця, 22-Бер-2013, 14:10 | Сообщение # 505
Генерал-лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 716
Награды: 1
Репутация: 5
Статус: Offline
На протязі останнього відеоролика чітко підтасовують коменти під етап християнизації Русі.
 
ObersДата: П'ятниця, 22-Бер-2013, 14:25 | Сообщение # 506
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
Цитата (рус)
На протязі останнього відеоролика чітко підтасовують коменти під етап християнизації Русі.


1 500 р. "офіційно" Києву... 1 000 р. "офіційно" християнству на Русі...

Ви про що???


 
БабайДата: П'ятниця, 22-Бер-2013, 20:51 | Сообщение # 507
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Цитата (Obers)

1 500 р. "офіційно" Києву... 1 000 р. "офіційно" християнству на Русі... Ви про що???

 
Саме під шумок христианізації Київської Русі був чудовий момент для знищення дохритиянських рукописів. А тепер дивуємося, чому історія з "білими" плямами. І Києва в тому числі.


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
ObersДата: Субота, 23-Бер-2013, 01:45 | Сообщение # 508
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
Цитата (Бабай)
Саме під шумок христианізації Київської Русі був чудовий момент для знищення дохритиянських рукописів. А тепер дивуємося, чому історія з "білими" плямами. І Києва в тому числі.

А в інших народів христианізація пройшла якось інакше? Взагалі то існує думка, що тотальні нищення і фальшування документів почались від врємьон Петра1, тобто з XVIII ст., а не відразу з Х-ХІ ст.


 
БабайДата: Субота, 23-Бер-2013, 11:30 | Сообщение # 509
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Так, за часів Петра нашу історію зовсім переписали, та ще й німці. Та початок поклала саме християнізація. Саме в угоду християнству почали знищувати язичеські святилища, і тексти. А під традиції підганяти християнські свята. Бо традиції з пам"яті народної складніше видалити . Тим самим створюючи нові, вже християнські традиції.
В інших народів це теж не пойшло непомітно. Дякуючи "продвинутому" монаху Діонісію вся хронологія була перековеркана і в інших країнах, де прийняли це літочислення.
Мій пост № 466 на 32 сторінці цієї теми . Там з математичної точки зору показано можливість точних розрахунків в ті часи. Прогляньте вказаний відеоматеріал. Я вважаю, що він того вартий.


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
русДата: Понеділок, 25-Бер-2013, 14:47 | Сообщение # 510
Генерал-лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 716
Награды: 1
Репутация: 5
Статус: Offline
24 марта 1999 года (навсегда останется для славян чёрным днём в календаре), войска НАТО без разрешения Совета безопасности ООН начали бомбить Югославию, вплоть до 11 июня, пока Российские десантники не вошли в Косово. По официальным данным погибли около тысячи мирных жителей. В ходе этой войны Косово перешло к силам НАТО, которые в свою очередь отдали её Албанам под контроль... и уже буквально через 5 дней там было вырезано почти 80% сербов.

В ночь на 12 июня 1999 года десантники российских миротворческих сил, опередив войска НАТО, вошли на территорию Югославии. Марш-броском из Боснии и Герцеговины они заняли аэродром Слатина близ Приштины. Командующий силами НАТО в Европе американский генерал Уэсли Кларк приказал британскому генералу Майклу Джексону, командовавшему группировкой на Балканах, захватить и уничтожить аэродром русских, британец ответил, что не собирается начинать Третью мировую войну...

Впоследствии известный британский певец Джеймс Блант, служивший в 1999 году в натовской группировке, свидетельствовал о приказе генерала Кларка отбить аэродром у российских десантников:
«Около 200 русских расположились на аэродроме… Прямым приказом генерала Уэсли Кларка было "подавить их". Кларк использовал необычные для нас выражения. Например — „уничтожить“. Для захвата аэродрома были политические причины. Но практическим следствием стало бы нападение на русских»
 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Великі древні народи卍Зникнувші цивілізації卐Таємниці історії (хто не пам'ятає своє минуле, той не має майбутнього)
Сторінка 34 з 49«1232333435364849»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2018