ЛохвицяСереда, 24-Січ-2018, 12:37
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 33 з 49«1231323334354849»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Великі древні народи卍Зникнувші цивілізації卐Таємниці історії (хто не пам'ятає своє минуле, той не має майбутнього)
Великі древні народи卍Зникнувші цивілізації卐Таємниці історії
ObersДата: Вівторок, 19-Бер-2013, 23:31 | Сообщение # 481
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
Цитата (aaaa)
Народ , повторююсь. Навіщо втрачати час на другорядне.Яке не приносить  ні знань , ні  пізнанання невідомого, ні взагалі   задоволення..Давай краще  реанімуємо  історичну  експозицію нашого міста, посульского  форпосту Княжої доби. Паралельно піднімаючи питання  природоохорони нашого Посулля. Воно гине прямо на очах з допомогою  "інтелекту" наших сучасників.


 
ObersДата: Вівторок, 19-Бер-2013, 23:43 | Сообщение # 482
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
Цитата (Бабай)
Пробачте ???


Чому це Ви дивуєтесь? Математику я назвав перш за все, щоб дати знати про свій не такий відверто вже й гуманітарний склад розуму, у відповідь на Ваше піддівання щодо мого чемпіонства з списування/неуміння думати самостійно. smile Адже олімпіада з математики це перш за все самостійне мислення, правда воно потрібне достатньо не стандартне, для того щоб перемагати інших на цих змаганнях. Адже шляхів вирішення поставленої задачі, навіть в такій точній науці як математика, завжди є декілька і інколи не самі лише знання, а "бійцівський" досвід і перш за все - нестандартність мислення, дозволяють вирішити складну задачу. Я непогано вчився, та ж фізика, хоч і не так яскраво, але 3 місце в районі мав, хімія. В школі я вчився в математичному класі, школа наша славилася саме математичними традиціями. Але освіта в мене, Рус попереджав же, історична.  Тому ніяких протирічь, можете переставати дивуватись.  smile


 
русДата: Середа, 20-Бер-2013, 11:27 | Сообщение # 483
Генерал-лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 716
Награды: 1
Репутация: 5
Статус: Offline
Obers от ви навели приклад (фото) свастичних символів. Як ви думаєте це об"єднувало в культурі людей чи ні? Було на всих цих територіях щось спільне чи ні (Китай, Японію, Америку, Індію і Русь)? Як ви думаєте чому зараз "заборонено" офіційно навіть згадувати про такі символи і вони паплюжаться зразу ж як "фашистські символи? Зверніть увагу що по центральних ТВ свастичні символи показують лише вскользь або взагалі уникають їх показ. За те що хтось носитиме на одязі свастичну символіку так зразу ж припишуть фашизм.  
Раз  у нас такі розумні історики в вишах, то чому в офіційних шкільних підручниках або взагалі не приділяється уваги або дуже мало приділяється уваги нашим героя (наприклад князь Одоакр чи Святослав). Чомусь ще з радянських часів все зомбується на прикладі Олександра Македонського (як приклад). Хоча він воював саме проти нас.  Тіж історики що р"яно захищали переписування історії за радянських часів (особливо радянської) зараз переписують знову "правдиво" українську історію. Однак напрямок інтересів змінився. Робляться дослідження і інше та трактуються так ніби українці (ті хто проживають тут) це ніяк не пов'язані або лише трішки з москалями. Світловолосі і голубоокі слов'яни то вже фінська група) т.д.. Хто дає такі назви що то фінська група а не просто північно-слов'янська. Хто розділяє і ставе кордони між слов'янами? І з якою метою? Розділяй і властвуй, мабуть.
    
 
русДата: Середа, 20-Бер-2013, 11:46 | Сообщение # 484
Генерал-лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 716
Награды: 1
Репутация: 5
Статус: Offline
Як по приданнях Ацтеків так і Китайців до них прибули бородаті голубоглазі Боги і навчили їх тому то чи тому . . . .
Індусам Вєди принесли Арійці. (це до того що об'єднувало народи, свастичні символи) що ви по цьому поводу думаєте Obers .
 
русДата: Середа, 20-Бер-2013, 11:52 | Сообщение # 485
Генерал-лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 716
Награды: 1
Репутация: 5
Статус: Offline
 
русДата: Середа, 20-Бер-2013, 11:56 | Сообщение # 486
Генерал-лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 716
Награды: 1
Репутация: 5
Статус: Offline
Солярний знак Расисвастика славян
Прикрепления: 8434032.jpg(107Kb)
 
русДата: Середа, 20-Бер-2013, 12:12 | Сообщение # 487
Генерал-лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 716
Награды: 1
Репутация: 5
Статус: Offline
Свастичні символиА можливо то був світогляд про який зараз "заборонено" згадувати.

http://ru.wikipedia.org/wiki/Свастика
Прикрепления: 3343473.png(8Kb) · 9861557.png(12Kb) · 3354165.png(17Kb) · 8849252.jpg(9Kb)
 
ObersДата: Четвер, 21-Бер-2013, 00:07 | Сообщение # 488
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
Цитата (рус)
Obers от ви навели приклад (фото) свастичних символів. Як ви думаєте це об"єднувало в культурі людей чи ні? Було на всих цих територіях щось спільне чи ні (Китай, Японію, Америку, Індію і Русь)?

Ви самі правильно вказали, це був саме солярний знак, котрий символізував в першу чергу сонце. А воно, на різних етапах і до сьогодні, священне для всіх культур і народів - адже без сонця не буде світла і їжі.  Тому особисто мене не дивує наявність свастикоподібних, або сонячноподібних знаків, у різних точках планети.

Цитата (рус)
Зверніть увагу що по центральних ТВ свастичні символи показують лише вскользь або взагалі уникають їх показ. За те що хтось носитиме на одязі свастичну символіку так зразу ж припишуть фашизм.

Так, у вигляді гакенкройцу заборонено, бо його використовував Гітлер - а можна й на горіхи отримати. А от стилізовану свастику, таких типів як на ваших малюнках, можете носити сміливо. Чи не так?

Цитата (рус)
Раз  у нас такі розумні історики в вишах, то чому в офіційних шкільних підручниках або взагалі не приділяється уваги або дуже мало приділяється уваги нашим героя (наприклад князь Одоакр чи Святослав). Чомусь ще з радянських часів все зомбується на прикладі Олександра Македонського (як приклад). Хоча він воював саме проти нас.

Я не кажу про історію як предмет державного зловживання - тут Ви праві на 100%, але ж я, на жаль smile , за неї не відповідаю. Сьогодні це справа Табакі...Але ж бачите : такі "академісти" як я smile  приділяють значно більше уваги Святославу та Одоакру. І для того, щоб говорити про них, мені і Вам не потрібні видумки про х"аріїв - достатньо і просто "аріїв", та міфів про них. )))

Цитата (рус)
Тіж історики що р"яно захищали переписування історії за радянських часів (особливо радянської) зараз переписують знову "правдиво" українську історію.

Про історію як предмет державного зловживання я вже сказав - це зло, і воно предмет окремої розмови. А от як механізм ідеологічного впливу вона чудова, якщо вміти цим механізмом користуватися.  cool

Цитата (рус)
Однак напрямок інтересів змінився. Робляться дослідження і інше та трактуються так ніби українці (ті хто проживають тут) це ніяк не пов'язані або лише трішки з москалями.

Так воно і є. Трішки з пов`язані з бєларусами. Трішки з поляками. Трішки з татарами. Трішки з росіянами. А так ми цілком самостійна нація, і цьму випадку не історія переписується - а власне сама історія пишеться у нас на очах... wink

Цитата (рус)
Світловолосі і голубоокі слов'яни то вже фінська група) т.д..

Ні, не фінська група, а типова ознака фінських народів. Для слов`ян і германців, маючих значніший скито-сарматський вплив, вона менш типова, і менше виражена. І я не казав, що слов`яни не можуть бути світловолосими блондинами - в дитинстві фактично всі ми такі, а ясні-світлі очі завжди переважають нат темними-каріми, і значно. Я не винен, що Ваш ідеал зовнішності х"арійців не співпадає з "арійською" дійсністю. smile

Цитата (рус)
Хто дає такі назви що то фінська група а не просто північно-слов'янська.

Ніхто не "дає", просто справді є фінські народи, а є слов`янські, так склалось, що саме такі в них назви, а не інакші. Якби фінські народи були північними слов`янами - їх би так і називали. А раз ні, то - фінські народи окремо, а слов`янські окремо.

Цитата (рус)
А можливо то був світогляд про який зараз "заборонено" згадувати.

Цілком можливо.


 
ObersДата: Четвер, 21-Бер-2013, 00:12 | Сообщение # 489
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
Цитата (рус)
Як по приданнях Ацтеків так і Китайців до них прибули бородаті голубоглазі Боги і навчили їх тому то чи тому . . . . Індусам Вєди принесли Арійці. (це до того що об'єднувало народи, свастичні символи) що ви по цьому поводу думаєте Obers .

Думаю, що цілком можливо і ймовірно. Це були, цілком зрозуміло, не боги, а люди "європейського" расового типу. Щодо індусів - навіть не сумніваюся, що ведичні знання у них від аріїв.  happy


 
ObersДата: Четвер, 21-Бер-2013, 00:33 | Сообщение # 490
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
«Мерге́лева гряда́» (інші назви, що зустрічаються у ЗМІ — «Українські піраміди», «Луганський стоунхедж», «Друга Китайська стіна») — археологічна пам'ятка бронзового віку, розташована неподалік села Степанівка Перевальського району Луганської області. Вік пам'ятки — близько 5 тисячоліть.
http://uk.wikipedia.org/wiki/Мергелева_гряда
Мергелева гряда (археологічна пам'ятка)

Мергелевая гряда

«Мергелевая гряда» представляет собой целостный комплекс каменных и земляных сооружений (курганов, различных «дорог» и «лучей», выложенных из каменных плит), на площади 1,3 кв. км. Пока исследователи раскопали небольшой участок гряды. На этом участке расположены круги правильной формы, выложенные из камня. Здесь археологи уже обнаружили жертвенники, места погребений. «Добыча» исследователей - свыше десятка различного рода сосудов и столько же человеческих останков.

Археологи пришли к выводу, что «Мергелевая гряда» - это древнее святилище. При помощи радиоуглеродных анализов был установлен и минимальный возраст святилища - 5 тыс. лет. То есть в 3 тыс. году до н.э. оно уже существовало, а когда оно было построено еще неизвестно. В любом случае, по утверждению специалистов, этот памятник, по крайней мере, на 300 лет старше самой древней египетской пирамиды и лет на 500 старше первого строительного горизонта - Стоунхендж.

«По оценкам бывших здесь специалистов и археологов, это открытие европейского масштаба, - подчеркнул заместитель директора по науке НИИ памятникоохранных исследований Министерства культуры и туризма Украины, штатный профессор кафедры археологии Гданьского университета (Польша) Виктор Клочко. - Это первое открытое в Восточной Европе святилище солярного культа (поклонение некоему богу солнца)».

Святилище использовали несколько культур. То есть последовательно приходили разные племена, народы и достраивали в святилище что-либо свое. Сейчас археологи обнаружили следы четырех культур. Не исключают, что потом будет больше. «Святилище использовала донецкая катакомбная культура, срубная культура, - отметил Виктор Клочко. - Я так подозреваю, что вплоть до раннего Средневековья использовали его в качестве святилища. Почему такое длительное использование? Потому что это самое высокое место в округе. Именно здесь можно встретить первые лучи солнца. Поклонение солнцу осуществлять проще именно здесь. А поклонение солнцу - это основа всех языческих религий до христианства».


відео ще )))Тринадцатое чудо ЛуганщиныКак  и на любой территории, на Луганщине есть свои достопримечательности, свои «чудеса», которыми мы можем гордиться. В Луганской области находятся 12 археологических памятников национального значения (самые известные из них  - курган «Могила Мечетная», Петрово-Донецкое поселение-крепость). В последнее время археологи заговорили еще об одном открытии на территории Луганской области (под Перевальском, село Степановка), по мнению некоторых из них, Европейского значения – «Мергелевой гряде».

История открытия

Наверное, это символично, «Мергелеву гряду» в 2004 году открыли школьники из Алчевска. Все они – члены городского клуба любителей археологии центра досуга населения отдела культуры Алчевсого городского совета (то есть, клуб находится на балансе местного бюджета). Руководитель клуба – Владимир Парамонов, школьный учитель истории. В 1976 году он зафиксировал курганы на «Мергелевой гряде», но тогда еще были сомнения, рукотворные они или нет. С 1995 года Владимир Аркадьевич постоянно организовывал на гряду экспедиции школьников. В 2004 году была произведена первая шурфовка на гряде. И с 2005 года начаты активные исследования памятника. Исследования проводили все те же члены клуба любителей археологии, но уже под руководством квалифицированных специалистов (по законодательству, эти школьники не имеют права вести раскопки самостоятельно). По-сути, два года финансовой основой исследований были средства клуба. Теперь же (точнее со следующего года), когда государственные мужи убедились, что «Мергелева гряда» - это не простые природные образования, исследования будет финансировать и государство.

«Мергелева гряда»

Внешне «Мергелева гряда» представляет собой целостный комплекс каменных и земляных сооружений (курганов, различных «дорог» и «лучей», выложенных из каменных плит), на площади 1,3 кв. км. Пока исследователи раскопали небольшой участок гряды. На этом участке расположены круги правильной формы, выложенные из камня. Здесь археологи уже обнаружили жертвенники, места погребений. «Добыча» исследователей – свыше десятка различного рода сосудов и столько же человеческих останков.

Археологи пришли к выводу, что «Мергелева гряда» (все 1,3 кв. км.) - это древнее святилище. При помощи радиоуглеродных анализов был установлен и минимальный возраст святилища – 5 тыс. лет. То есть в 3 тыс. году до н.э. оно уже существовало, а когда оно было построено еще неизвестно. В любом случае, по утверждению специалистов, этот памятник, по крайней мере, на 300 лет старше самой древней египетской пирамиды и лет на 500 старше первого строительного горизонта – Стоунхендж.

«По оценкам бывших здесь специалистов и археологов, это открытие европейского масштаба, - подчеркнул заместитель директора по науке НИИ памятникоохранных исследований Министерства культуры и туризма Украины, штатный профессор кафедры археологии Гданьского университета (Польша) Виктор Клочко. – Это первое открытое в Восточной Европе святилище солярного культа (поклонение некоему богу солнца)».

Святилище использовали несколько культур. То есть последовательно приходили разные племена, народы и достраивали в святилище что-либо свое. Сейчас археологи обнаружили следы четырех культур. Не исключают, что потом будет больше. «Святилище использовала донецкая катакомбная культура, срубная культура, - отметил Виктор Клочко. – Я так подозреваю, что вплоть до раннего Средневековья  использовали его в качестве святилища. Почему такое длительное использование? Потому что это самое высокое место в округе. Именно здесь можно встретить первые лучи солнца. Поклонение солнцу осуществлять проще именно здесь. А поклонение солнцу – это основа всех языческих религий до христианства».

Археологи уже подумывают и о том, чтобы найти поселение людей, которые использовали это святилище. По мнению Виктора Клочко, такое поселение могло быть в районе долины реки Белой, протекавшей вблизи. Однако сейчас долина залита Исаковским водохранилищем.

Авторы

По оценкам археологов, объем работ, выполненных при строительстве святилища (транспортировка, обработка, укладка каменных плит) можно сравнить со строительством египетской пирамиды. Но в Египте было государство. А что было здесь? Что за общество позволило себе такие грандиозные работы? На эти вопросы специалисты пока не могут дать однозначного ответа.

Святилище строилось в эпоху раннего Бронзового века – то есть, по сути, основные орудия труда были еще каменными. Владимир Парамонов и его любители археологи установили и способ строительства святилища. «Сначала снимался дерн. Потом делали «бетон» – из глины и мелкой щебенки, - рассказывает он. – Затем все заливалось бетоном. Далее эти гигантски блоки укладывались по типу кирпичной кладки. И опять заливалось бетоном».

По мнению Виктора Клочко, святилище могли построить представители донецкой катакомбной культуры. «Но даже для донецкой катакомбной культуры это строительство слишком грандиозное, и оно нас озадачило, - «признался» Виктор Иванович. – Возможно, нам придется пересмотреть наши представления об уровне ее развития».


http://irtafax.com.ua/analytics/2006-08-10-26.html?printversionПрикрепления: 7923866.png(50Kb) · 8207670.jpg(61Kb)


 
ObersДата: Четвер, 21-Бер-2013, 00:58 | Сообщение # 491
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
Bronze Age pyramid found in Ukraine

Archaeologists in Ukraine have unearthed the remains of an ancient pyramidal structure that pre-dates those in Egypt by at least 300 years. The stone foundations of the structure, which probably resembled Aztec and Mayan ziggurats in South America, were discovered near the eastern city of Lugansk.

It is thought they were laid about five millennia ago during the early Bronze Age by animists who worshipped a sun god. The "pyramid" is in fact a complex of temples and sacrificial altars topping a sculpted hillside with steps on its sides.

Viktor Klochko, head of the excavation, said the discovery was of international significance. "This is the first monument of its age and kind found in eastern Europe," he told the Guardian. "It changes our whole conception of the social structure and the level of development of the cattle breeders and farmers who were the direct ancestors of most European peoples."

There are about 100 pyramids in Egypt, and the remains of Mesopotamian pyramids are preserved in Iraq and Iran. Ziggurats are also found in Mexico, and the Nubians built pyramids as burial sites for monarchs in the Nile valley. But pyramid structures are rare in Europe. One of the few is a Roman-era pyramid near Nice, France, that may have built by legionnaires involved in an Egyptian cult.

Although graves have been found at the Lugansk site, archaeologists think it was used for sacrifice by burning, rather than as a burial ground. "People lived in the surrounding valleys and climbed up it to carry out their ceremonies," said Mr Klochko. "They had a pagan cult that bowed down to the sun, as did the ancestors of the Slavs."

Remains of sacrifice victims, ashes and ceramics have been found at the site, but no jewellery or treasure. The three-quarters of a square mile complex, which was an estimated 60 metres (192ft) high, was probably used for about 2,000 years.

"What surprised me most is the scale of this enormous complex," Stanislav Mogilny, a student working on the excavation, told Russian television. It's just incredible - a titanic feat."


http://www.guardian.co.uk/world/2006/sep/07/ukraine.tomparfittПіраміди бронзового віку знайдено в Україні.

Археологи відкопали в Україні залишки давньої пірамідальної структури яка старша за Єгипетські аналоги щонайменше на 300 років.

Кам`яні підмурки структури, яка можливо схожа на зіккурати Ацтеків і Майя в Південній Америці, було віднайдено неподалік східного міста Луганськ.

Вважають, що вони були закладені біля 5 тисячолітть тому під час Бронзової Віку людьми, що поклонялися Сину Сонця. Фактично "піраміда" є комплексом храмів та требних алтарів, з висіченим схилом та сходами на схилах.

Віктор Клочко, керівник розкопок, каже, що знахідка має міжнародне значення.

"Це перший пам`ятник такої доби і типу, знайдений у Східній Европі," каже він Гуардіан.

"Це змінює все наше уявлення про соціяльну структуру та рівень розвитку скотарів та селян, які були прямими прабатьками більшості європейців. Налічується десь близкьо 100 пірамід у Єгипті та залишки Месопотамських пірамід у Іраку та Ірані.
 Зікуратти також було знайдено в Мексиці, також піраміди будували нубійці, як поховальні споруди, для монархів в долині Нілу.

Але пірамідальні структури є нечастими в Европі. Одна з небагатьох є пірамідою Римської епохи біля Ніци, що у Франції. Вона могла бути побудована легіонерами, причетними до Єгипетського Культу.

Хоча у луганській споруді й було знайдено могили, археологи вважають, що вони радше використовувалися для принесення жертв, через спалювання, ніж як цвинтар.

"Люди, жили в прилеглих долинах і сходили на піраміду для проведення церемоній," каже пан Клочко. "Вони сповідували язицький культ, поклоніння  сонцю, як це робили попередники слов`ян".

Залишки тербних жертв, зола і кераміка були знайдені на цьому місці, але ніяких ювелірних виробів, або скарбів. Комплекс, який займав три чверті квадратної милі і був блицько 60 метрів у висоту (билько 20 сучасних поверхів, прим yanek),  можливо використовувався 2000 років.

"Що мене найбільше здивувало це розміри цього надзвичайного комплексу", каже у інтерв`ю російському телебаченню Станіслав Могильний, студент, що працює  на розкопках. Це просто неймовірно - титанічне досягнення.


(с) yanek .

Pyramids' discovered in Ukraine


Archaeologists claim the Ukrainian
pyramids predate those in Giza


Ukraine may be thousands of miles away from Egypt, but archaeologists there say they have found pyramids.

It is claimed that the monuments have been uncovered in the east of the country and that they predate the pyramids in Egypt.

But the claim that there is evidence of pyramids is being disputed. The prestigious Academy of Sciences has sent its own expert to the dig.

It believes that this could be the Ukrainian version of Stonehenge.

This could be one of the most exciting archaeological discoveries in recent years.

It is claimed that pyramids are buried underground in eastern Ukraine. A team digging at a site near to the city of Luhansk has unearthed a huge religious complex.

It has uncovered remains which are believed to date back thousands of years.

The archaeologists say that clay plates, weighing each at least two tonnes, were arranged in circles and plastered over.

It is thought that it will take years for archaeologists to uncover the hidden truth.

In the meantime, tourism chiefs are keen to cash in and are already planning to open a hotel nearby.


http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/5322894.stmЛУГАНСКИЙ «СТОУНДХЕНДЖ»: ИСТОРИЯ ОТКРЫТИЯ


http://sergienko.net/article/show/39_mergelevaya-gryada-luganskoj-oblasti
Прикрепления: 3492865.jpg(177Kb) · 7315666.jpg(226Kb) · 6090075.jpg(200Kb) · 5315704.jpg(178Kb) · 2699439.jpg(142Kb)


 
ObersДата: Четвер, 21-Бер-2013, 01:05 | Сообщение # 492
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
В. Клочко
Мергелева грядаКомплексну археологічну пам'ятку "Мергелеві гряда" було виявлено у 2004 році В.А. Парамоновим, керівником клубу Любителів археології при Алчевській міській адміністрації. За візуальними спостереженнями вона складається із залишків кам'яних споруд загальною площею 1,3 квадратних кілометра та чотирьох великих і трьох маленьких земляних та кам'яних насипів (курганів), оточених рештками кам'яної стіни.

У червні - серпні 2005 року було здійснено попередні, розвідкові археологічні розкопки пам'ятки. Була виконана інструментальна геодезична зйомка пам'ятки та розпочаті розкопи одного з курганів. Дослідження показали, що загалом давня споруда мала грандіозні розміри і була збудована із застосуванням досить складних будівельних технологій.
Будівлі комплексу функціонували для різних племен цього регіону впродовж кількох тисяч років як святилища та поховальні споруди. За попередніми даними пам'ятка датується IV - II тис. до Р.Х., тобто належить до періодів пізнього енеоліту - доби бронзи.

Цей час в історії населення Східної Європи не залишив по собі писемних свідчень, тому археологічні дослідження є єдиним джерелом для формування знань про історичну долю та культуру індоєвропейської мовної спільноти, а також процеси виділення з неї індо-аріїв.
За розмірами площі, кількістю та складністю кам'яних будівель сакрального характеру комплекс "Мергелева гряда" не має аналогів серед пам'яток цього часу стародавньої Східної Європи і може вважатися значним надбанням культурної спадщини України.

Подальше її наукове вивчення значно розширить наші знання про найдавніші періоди історії та культуру індоєвропейських народів не тільки регіону Донбасу, але і всієї Східної Європи. Музеєфікація дозволить поставити її в ряд видатних пам'яток світової культурної спадщини.
На пам'ятку був складений паспорт пам'ятки археології та переданий Луганській обласній інспекції з охорони пам'яток культурної спадщини з пропозиціями взяти цей ново виявлений об'єкт на облік в якості пам'ятки археології місцевого значення та висунути цю пам'ятку на здобуття статусу пам'ятки національного значення.

  

Доктор історичних наук  В.І. КЛОЧКО

 
 
http://www.spadshina.org.ua/index.php?sID=3&itemID=85

ps/ як на мене це значно цікавіше, ніж  самі цікаві піраміди і стоундхенджі деінде. Бо це - це наші скарби. smile


 
aaaaДата: Четвер, 21-Бер-2013, 10:01 | Сообщение # 493
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 569
Награды: 4
Репутация: 1
Статус: Offline
surprised Клас.

"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."
 
русДата: Четвер, 21-Бер-2013, 11:44 | Сообщение # 494
Генерал-лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 716
Награды: 1
Репутация: 5
Статус: Offline
Obers наведені приклади дійсно цікаві. Я не можу знати за сучасні шкільні книжки з історії, однак не впевнений що наведене це і те що було раніше достатньо висвітлюється. Однак хочу звернути увагу на політику: якби дані археологічні знахідки було знайдено на території західної Європи, Англії і т.д., я не кажу про Ізраїль, то трубило все б телебачення і возвеличувало б ту цивілізацію. Сірі якщо і знаходять щось про себе та і не таке давнє то зразу ж трублять про свої пра пра коріння і велич. Однак якщо знаходиться щось що вказує про пра пра слов'ян чи аріїв то більшість мовчок. Лише в інтернеті щось говорять та можна щось дізнатися.
 
русДата: Четвер, 21-Бер-2013, 11:51 | Сообщение # 495
Генерал-лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 716
Награды: 1
Репутация: 5
Статус: Offline
Цитата (Obers)
на 300 лет старше самой древней египетской пирамиды и лет на 500 старше первого строительного горизонта – Стоунхендж.
Порівняйте як розкручений бренд Стоун Хенджу чи Пірамід Єгипетських і що в Європі знають про наше ще древніше. Пам'ятаю, тільки прийшов до влади Ющенко то він повіз на виставку в Європу глиняні вироби та інше які на 1000 років старші виставлених в Європі а зовні вони схожі на Іранські тільки давніші. Пам'ятаю що там були на посуді зображені свастичні символи.  Всі делегації західні удивлялись, кореспонденти брали в них інтерв'ю, та вислуховували їх думку (і тих же їхніх істориків) на що була відповідь - здивування і молчок,  але після цього все одно історія не переписувалась. Сучасна інтерпретація історії тріщить по швах, однак все одно зараз такий час що все виходе на зовні, те що раніше було таємним.
 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Великі древні народи卍Зникнувші цивілізації卐Таємниці історії (хто не пам'ятає своє минуле, той не має майбутнього)
Сторінка 33 з 49«1231323334354849»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2018