ЛохвицяСереда, 20-Вер-2017, 08:55
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 31 з 49«1229303132334849»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Великі древні народи卍Зникнувші цивілізації卐Таємниці історії (хто не пам'ятає своє минуле, той не має майбутнього)
Великі древні народи卍Зникнувші цивілізації卐Таємниці історії
ObersДата: Понеділок, 18-Бер-2013, 19:27 | Сообщение # 451
Генераліссімус
Награды: 10
Статус: Offline
Цитата (рус)
Не путайте терміни, я ж вказав що голубоглазі і світловолосі то є святоруси. А відділяти світловолосих синьооких людей від слов"ян то ваша безграмотність

Як я можу не путати ці терміни, коли вони маячня "отца нєбесного"? Я ще не доріс до того стану Свідомості, щоб не путати. smile

Я не відділяю - просто це не типова ознака словян, але типова для фіно-угро-росіян. smile

Русе, а Ви сам росіянин? Адже так? wink

русДата: Понеділок, 18-Бер-2013, 19:28 | Сообщение # 452
Генерал-лейтенант
Награды: 1
За Калашів, то дійсно цікаво також не менше ніж Айнів. Та й вони ближчі до нас географічно. Люди білої Раси омусульманині як і татари. І, до речі, також не вписуються в офіційну історію.
http://images.yandex.ua/yandsea....00-pd-1
До речі, на приєднаному фото якби не було вказано що то Калаш так можна спокійно сказати що то прибалт чи Фін.
Однак на фото видно що є синьоокі і зеленоокі люди або мішані сині з зеленими очима. (центр зелений а "обід" синій). Це говорить про змішування.
Прикрепления: 3565286.jpg(241Kb)

русДата: Понеділок, 18-Бер-2013, 19:31 | Сообщение # 453
Генерал-лейтенант
Цитата (Obers)
"істину" від "отця небесного" Хінєвіча, котрий на Вас, вєрующих, гроші лопатою загрібає
А цікаво хто ж у вас "отєц небесний" офіційна історія?

русДата: Понеділок, 18-Бер-2013, 19:32 | Сообщение # 454
Генерал-лейтенант
Так над нею працюють офіційно багато дипломованих шарлатанів.

ObersДата: Понеділок, 18-Бер-2013, 19:34 | Сообщение # 455
Генераліссімус
Цитата (рус)
Є книжки, але до них ви не доросли ще мабуть, рахз так сердитесь

На цих книжках Лєвашов-Хінєвич собі палаци збудував. А Ви тіштесь відкритими ними для Вас Знаннями - Ви майже рівний тепер їх Величі. До патера-дія отця-небесного Хінєвича Ви молитись повинні денно й нощно. Віддавати десятину, і кожного нового місяця купувати нову книгу, дарма що у Вас вже з десяток однакових!

Тобто Ви повинні старатись і за себе, і за того парня (тобто за мене) - бо поки я доросту, то й рак свисне, а гроші вашому отцю небесному ой які потрібні - знаєте які шаленні на утримання палацу потрібні???

smile

ObersДата: Понеділок, 18-Бер-2013, 19:35 | Сообщение # 456
Генераліссімус
Цитата (рус)
Так над нею працюють офіційно багато дипломованих шарлатанів.

1. Лєвашов.
2,,,

продовжуйте wink

ObersДата: Понеділок, 18-Бер-2013, 19:38 | Сообщение # 457
Генераліссімус
Цитата (рус)
А цікаво хто ж у вас "отєц небесний" офіційна історія?

Патер-дій Єдиний і неповторний небесний отець! Вам подобається така його самоназва? smile

русДата: Понеділок, 18-Бер-2013, 19:42 | Сообщение # 458
Генерал-лейтенант
З приводу Хінєвича, повірте, повторюю, що він тут ні причому і те що в інтернеті вискакує перше на вказані мною 4 роди Раси Великої - Хінєвіч, так я тут ні при чому. По друге, наведений мною Г.Сідоров (до речі не признає Хінєвича) і його Хронолого езотеричний аналіз розвитку сучасної цивілізації то там немає такого розділу на 4 роди, однак можна звернути увагу на його фразу яку і я скопіював чуть вище що все ж таки сказується 1000 літнє переписування історії (про князя Святослава). Можна глузувати і з нього мабуть вам чи почитати коментарі професорів інтернетних, однак можна в кінці почитати використану інформацію із книг якими користувався Г.Сідоров а це й зокрема вами вказаний Шилов і багато інших авторів. Так можливо пізніше оригінальність Вєд буде перевірено не християнськими вченими і ми дізнаємося істину. Не хочеться торкатися релігії, однак скільки разів переписувались "християнські" основні книги? У мене немає агресії до ваших прикладів, абсолютно. Я їх перечитував. Того ж Князя Одоакра копіював. Все може буть. Однак, на мою думку, не потрібно так уж агресивно придавати цьому значення і відкидати інше.

ObersДата: Понеділок, 18-Бер-2013, 19:42 | Сообщение # 459
Генераліссімус
Цитата (рус)
Я хотів би звернути вашу увагу на свастичні символи Ведичної культури які зображено на фото, це те що об'єднує із індоєвропейцями. Є теорія про те що частина людей (антів) переселилися на територію (грубо кажучи) ліворуч від Атлантиди (коли вона тонула) а частина праворуч (тобто на нашу територію України). Пояснити японці походження вказаних людей не можуть, або не хочуть. Неофіційна історія це досить просто пояснює.

Не "неофіційна" історія, а марення Хінєвича. Не плутайте грішне з праведним, будьте ласкаві.

Неофіційна історія це Чудінов - його я сприймаю. Навіть Фоменко це вона. А Хінєвіч - це ахінея.

ObersДата: Понеділок, 18-Бер-2013, 19:43 | Сообщение # 460
Генераліссімус
Цитата (рус)
З приводу Хінєвича, повірте, повторюю, що він тут ні причому і те що в інтернеті вискакує перше на вказані мною 4 роди Раси Великої - Хінєвіч, так я тут ні при чому.

Ви ні - він так.

русДата: Понеділок, 18-Бер-2013, 19:45 | Сообщение # 461
Генерал-лейтенант
Цитата (Obers)
Патер-дій Єдиний і неповторний небесний отець!
Не сотвори себе кумира. У Вєдизмі кумирів немає.

русДата: Понеділок, 18-Бер-2013, 19:47 | Сообщение # 462
Генерал-лейтенант
Цитата Obers
Цитата
На цих книжках Лєвашов-Хінєвич собі палаци збудував. А Ви тіштесь відкритими ними для Вас Знаннями - Ви майже рівний тепер їх Величі. До патера-дія отця-небесного Хінєвича Ви молитись повинні денно й нощно. Віддавати десятину, і кожного нового місяця купувати нову книгу, дарма що у Вас вже з десяток однакових!
Россия в кривых зеркалах безкоштовно, з перших днів опублікування, можна було скачати із офіційного сайта. Іншу Вєдичну літературу можна також скачати безплатно.

русДата: Понеділок, 18-Бер-2013, 19:49 | Сообщение # 463
Генерал-лейтенант
Цитата Obers
Цитата
Тобто Ви повинні старатись і за себе, і за того парня (тобто за мене) - бо поки я доросту, то й рак свисне, а гроші вашому отцю небесному ой які потрібні - знаєте які шаленні на утримання палацу потрібні???
Гроші віднесіть у церкву, раз ви так звикли.

ObersДата: Понеділок, 18-Бер-2013, 19:50 | Сообщение # 464
Генераліссімус
Цитата (рус)
А нам хто? По "Оффіційній" версії?

http://lohvitsa.org.ua/forum/23-363-16692-16-1361263599 

http://lohvitsa.org.ua/forum/23-363-16693-16-1361263908

До переходу Олега в Київ, ні він сам, ні Рюрик з братами, ні Ігор, не називаються руськими князями. Русинами після них ще довго називали фактично виключно киян. До Рюрика в Києві були свої князі руси, наші, а не пришлі.

ObersДата: Понеділок, 18-Бер-2013, 19:51 | Сообщение # 465
Генераліссімус
Цитата (рус)
Гроші віднесіть у церкву, раз ви так звикли.

А Ви Хінєвічу! smile

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Великі древні народи卍Зникнувші цивілізації卐Таємниці історії (хто не пам'ятає своє минуле, той не має майбутнього)
Сторінка 31 з 49«1229303132334849»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017