ЛохвицяСереда, 22-Лис-2017, 19:21
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 27 з 49«1225262728294849»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Великі древні народи卍Зникнувші цивілізації卐Таємниці історії (хто не пам'ятає своє минуле, той не має майбутнього)
Великі древні народи卍Зникнувші цивілізації卐Таємниці історії
ObersДата: Субота, 16-Бер-2013, 18:45 | Сообщение # 391
Генераліссімус
Награды: 10
Статус: Offline
Цитата (рус)
На дії дивіться особисто його

Я й дивлюсь. Це ж потрібно собі погоняло таке придумати - патер дій-отєц нєбєсний. :lol:

Цитата (рус)
Як дотримується традицій.

Ніяк. Точніше притримується "ніяких" традицій, ним придуманих, для Вас.

Цитата (рус)
Однак, повторююсь, не туліть його до мене.

Я не "тулю" до Вас, це Ви "тулите" "слов.-ар. вєди" і до купи мішаєте рідновірів і язичників з сектами Хінєвіча-Лєвашова.

Цитата (рус)
особисто з ним не знайомий.

Але в його й Лєвашовскоє  марення вірите.

БабайДата: Субота, 16-Бер-2013, 19:31 | Сообщение # 392
Генераліссімус
Награды: 5
Цитата (Obers)
До речі, при малюванні кратерів при надземному ядерному вибуху, Ви кудись поділи зворотну вибухову хвилю ... А чому вона там має бути, якщо це не ударна зброя? Малював не я, не нервуйте, будьте ласкаві.

А чому я маю нервувати ? Значить малював профан, ще більший ніж Ви. Але йому Ви чомусь повірили.
Самі подумайте (якщо вмієте).
З точки вибуху вибухова хвиля розповсюджується  порівняно рівномірно в усі сторони. Внизу доходить до землі. А потім частково поглинається (проходить далі вглиб), а частково відбивається від поверхні, і повертається. Ось Вам і зворотна ударна хвиля.

По іншому принципу проходить вибух так званої "вакуумної " бомби.

А якщо Вам так до вподоби саме ядерні вибухи, то саме "гриб" виростаючи вгору на висоту десятків кілометрів створює могутні повітряні потоки, і може створити горб в епіцентрі.

До речі, гибоподібна хмара може сворюватися і при звичайних вибухах досить великої потужності. Фізика явища аналогічна.

Ви пане Obers, мабуь ще в школі були чемпіоном по списуванню. Бо самостійно думати в Вас щось не дуже виходить.
Прикрепления: 1510024.jpg(17Kb)

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

aaaaДата: Субота, 16-Бер-2013, 19:46 | Сообщение # 393
Генерал-лейтенант
Награды: 4
Народ , я "балдєю" від хвостиків - поросячих ,горбиків - жіночих та іншої нісенітниці. Спустіться на землю. Більш цікавіше те що нас  оточує , що залишилось, як його зберегти , реанімувать. Не витрачайте на порожнє  свій час. Прошу  Вас.

"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

ObersДата: Субота, 16-Бер-2013, 19:49 | Сообщение # 394
Генераліссімус
Цитата (Бабай)
А чому я маю нервувати ? Значить малював профан, ще більший ніж Ви.

Звідки я знаю чому? Зазвичай люде нервують, коли відчувають, що вони неправі, а арґументів довести зворотнє, перш за все для себе, не вистачає, бо вони прімітивні вкрай...

Ага, куди йому до Вас! Як мені до нього прямо. Звісно ж, навіть не дивуюсь такій відповіді, іншої і не чекав - всі, крім Вас, профани. А хто тут про самозакоханих "викладачів" баїв, чи не Ви бува? ;-)

Цитата (Бабай)
Самі подумайте (якщо вмієте).

Ні! Так! Я не вмію думати - тут, схоже, це лише ваша прерогатива. Ви, і лише Ви, джерело неймовірного розуму і такого ж рівня Знань.

Цитата (Бабай)
З точки вибуху вибухова хвиля розповсюджується  порівняно рівномірно в усі сторони. Внизу доходить до землі. А потім частково поглинається (проходить далі вглиб), а частково відбивається від поверхні, і повертається. Ось Вам і зворотна ударна хвиля.

Та ви що? В різні сторони рівномірно? Горе яке! А куди ця хвиля піде в першу чергу, за умови з одного  боку гранітного, припустипмо, моноліту, а з іншого - відкритого простору? Вона піде по шляху найменшого спротиву, шановний умілець думати, а не "в моноліт", умовно. На відміну від імпакту-удару, де їй, умовно знов, вже діватись нікуди.

Цитата (Бабай)
А якщо Вам так до вподоби саме ядерні вибухи, то саме "гриб" виростаючи вгору на висоту десятків кілометрів створює могутні повітряні потоки, і може створити горб в епіцентрі.

Горб в середині прямо? Твердий як граніт??? Ви це серьйозно??? Тільки що придумали, чи раніше?

Цитата (Бабай)
До речі, грибоподібна хмара може сворюватися і при звичайних вибухах досить великої потужності. Фізика явища аналогічна.

А це про що?

Цитата (Бабай)
По іншому принципу проходить вибух так званої "вакуумної " бомби.

Та да. Саме вона - причина горбиків в ударних кратерах 10-15-20 км в діаметрі.

Цитата (Бабай)
Ви пане Obers, мабуь ще в школі були чемпіоном по списуванню.

Так, я був неодноразовим чемпіоном і з цього предмету в тім числі : в мене завжди списувало пів класу, навіть відмінники. А ще я неодноразоваий переможець і призер міжрайонних і обласних олімпіад по математиці.

Цитата (Бабай)
Бо самостійно думати в Вас щось не дуже виходить.

Ога, ога...Зате Ви такий весь самостійно думаючий, що навіть слів бракне перед таким велетем Знань Істини! Особливо після ядерного вибуху в Москві 200 років назад я це зрозумів - тепер переконався безповоротньо. На цьому шановний, я з Вами дискутувати припиняю (принаймні на цю тему), бо я ще не доріс до рівня відкрившихся Вам Знань

ObersДата: Субота, 16-Бер-2013, 20:00 | Сообщение # 395
Генераліссімус
Цитата (aaaa)
Народ , я "балдєю" від хвостиків - поросячих ,горбиків - жіночих та іншої нісенітниці. Спустіться на землю. Більш цікавіше те що нас оточує , що залишилось, як його зберегти , реанімувать. Не витрачайте на порожнє свій час. Прошу Вас.

Щодо мене, то я шокований - таких нісенітниць від, неначе "вмєняємих" на перший погляд людей, я ще в житті не чув. Це щось неймовірне, в мене слів бракне, хоча я з усих сил намагаюсь бути адекватним у відповідях. Відповідаючи на всю цю маячню... На жаль мушу відповідати - бо тема "моя", і я переконаний, що будь яка версія має право на існування. Будь яка, навіть фантастична, крім безпідставних і відверто "брєдових".

Наразі я вирішив вчинити так - я буду говорити й писати про своє, цікаве нам з Вами і, можливо іншим читачам, а Бабай з Русом нехай про своє мовлять, самі арґументують, і самі ж зацікавлюють своїх читачів, бо зацікавлюючи когось таким маренням сам, я роблю надзвичайну помилку. Більше не буду. wink

aaaaДата: Субота, 16-Бер-2013, 20:40 | Сообщение # 396
Генерал-лейтенант
tongue

"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

БабайДата: Субота, 16-Бер-2013, 21:01 | Сообщение # 397
Генераліссімус
Цитата (Obers)
Зазвичай люде нервують, коли знають, що вони неправі, а арґументів довести зворотнє, перш за все для себе, не вистачає, , бо вони прімітивні вкрай...

Це Ви так про себе ? Я був про Вас кращої думки. Бачу помилявся. Надто Ви нервуєтеся.  Не личить чемпіонові обласних олімпіад так себе поводити. А особливо з математики.
Ви хоч на власні очі бачили стотонний домкрат ?
Уявляєте, як він може виглядати ?
І як з допомогою кількох таких домкратів підняти двохтисячотонну каменюку ?
Власними руками хоч з дерева качалку на станку виточили ?
А хоч з десяток однаковісіньких ?
Яже не говорю про різання, та точіння граніту !
Чи може своїми руками зробили вставку, щоб ліквідувати тріщину хоч в дереві чи металі ? Та так, щоб і щілинки не було ? Та таку майстерність десятиліттями відшліфовують, а ці матеріали, в порівнянні з гранітом - пластилін !  Чемпіон ! Математик !
Яка має бути швидкість обертання інструмента для різки граніта ?
З чого має бути виготовлено сам інструмент ?

цитата из фильма.

ObersДата: Субота, 16-Бер-2013, 21:58 | Сообщение # 398
Генераліссімус
Цитата (Бабай)
Це Ви так про себе ? Я був про Вас кращої думки. Бачу помилявся.

Ні, про Вас. Я дуже жалкую, що вона стала гіршою. Помилятися не велике лихо, всі помиляються час від часу, лихо - це не визнавати помилок.

Цитата (Бабай)
Не личить чемпіонові обласних олімпіад так себе поводити. А особливо з математики.

Ви ж забули, це все вторинно, та математика, і ця історія. Перш за все, не забувайте - я був чемпіоном по списуванню і не вмію думати. Так що личить...

Цитата (Бабай)
Надто Ви нервуєтеся.

Боронь бъже! Я нордично спокійний,  а Ви нервуєте, трішки. З Вас бо посміятися, або поплакати тільки і можна. А я ще злюсь трішки, тому й не правий.  smile

Цитата (Бабай)
Ви хоч на власні очі бачили стотонний домкрат ?

мдя...

Цитата (Бабай)
Чемпіон ! Математик ! Яка має бути швидкість обертання інструмента для різки граніта ?

мдя...Ви дуже багато запитань задаєте, Вам не здається? А ні на жодне сам не відповідаючи, окрім намагання справити глибоковражаючого вигляду "знання" вищих, недоступних іншим, Знань і всілякої іншої іншомістичної псевдоістини. І це дуже кумедно насправді виглядає. Ви навіть не помічаєте що ходите серед псевдознань, котрі почули з якихось напівкомедійних відео, на кшалт "ядерного вибуху 200 літ назад в Москві".

Цитата (Бабай)
Чи може своїми руками зробили вставку, щоб ліквідувати тріщину хоч в дереві чи металі ?

Ви вважаєте, що якщо повторюватимите ті самі питання, то отримаєте якісь інші відповіді? Так хоч запитуйте у різних людей. ;-) Вам всі відповіді на ці питання мною (що мене стосується) раніше тут дуже "обструктивно" для Вас дані. Але ж Ви маєте інші, сподіваюсь, відповіді, крім купи запитань? Я в Ваші неабиякі таланти дуже, з недавніх пір, вірю, але буквально тепер жодного слова не сприймаю. Так що пробачте. smile

русДата: Субота, 16-Бер-2013, 22:02 | Сообщение # 399
Генерал-лейтенант
Награды: 1
Цитата (Obers)
а Бабай з Русом нехай про своє мовлять, самі арґументують, і самі ж зацікавлюють своїх читачів, бо зацікавлюючи когось таким маренням сам, я роблю надзвичайну помилку. Більше не буду.
Взаємно! Однак до вашого широко історичного і дуже правильного діалогу більше толком ніхто крім мене з Бабаєм не приєднується. Іноді aaaa, вставляє короткі фрази і все. Без нас не буде цього форуму.

русДата: Субота, 16-Бер-2013, 22:04 | Сообщение # 400
Генерал-лейтенант
Награды: 1
Цитата (Obers)
до купи мішаєте рідновірів і язичників з сектами Хінєвіча-Лєвашова
Цитата (Obers)
Ніяк. Точніше притримується "ніяких" традицій, ним придуманих, для Вас.
Повний "брєд" освідченого історика

ObersДата: Субота, 16-Бер-2013, 22:17 | Сообщение # 401
Генераліссімус
Цитата (рус)
Взаємно! Однак до вашого широко історичного і дуже правильного діалогу більше толком ніхто крім мене з Бабаєм не приєднується. Іноді aaaa, вставляє короткі фрази і все. Без нас не буде цього форуму.

Тю, Рус, шановний! Я ж не кажу - йдіть геть, я кажу : кожен буде займатись "своєю справою", розповідаючи свої історії. wink А щодо мене, я надто самодостатня людина, аби чекати чи хто приєднається - Ви б це мали помітити вже.

ObersДата: Субота, 16-Бер-2013, 22:19 | Сообщение # 402
Генераліссімус
Цитата (рус)
Повний "брєд" освідченого історика

А що ж ще Ви мусили відповідати? smile

aaaaДата: Субота, 16-Бер-2013, 23:07 | Сообщение # 403
Генерал-лейтенант
Неправда. Читає немало ,але свої 5 копійок не вставляють. "Оберс"  цікавий і має багато чого невідоиого донести до нас. Кожна людина  Вселенна. І потрібно один одного поважати .Поповнювати свої знання.І не бути бюндюками та егоїстами. Додержуватись правила  : Моя незалежність  обмежується  незалежністю  іншої  особистості. А про сайт - приведи друга і світ стане різнобарвистим та ширшим.

ObersДата: Неділля, 17-Бер-2013, 12:20 | Сообщение # 404
Генераліссімус
Меч Ареса, Святослав Хоробрий Русин - син Руса-Ареса.

МОГИЛА КНЯЗЯ СВЯТОСЛАВА

Проф. Д-р МИХАЙЛО МІЛЛЕР

— 1951 —

Культура й Освіта

Ukrainian Cultural and Educational Centre P.O. Box 3093, Winnipeg, Canada

...Вертаючись до тієї історичної картини, яку малює нам Кічкаський скарб, без найменшого сумніву можемо сказати таке: тут, в 10 ст. було поховано шляхом трупоспалення зо всім майном, та послідуючим похороном в землі рештків, – якогось видатного войовника – князя, що повертався із здобиччю з Византії на Україну і загинув біля порогів.

Хто би то міг бути крім київського князя Святослава?

В нашій літописі маємо оповідання, як великий український князь-лицарь Святослав, вертаючи до дому з Дунаю, 972 р. біля Дніпрових порогів зненацька попав в засідку, що зробили печеніги, чекаючи на його поворот. В бою князь був забитий. Таким чином в обидвох джерелах – письменному і археологічному – маємо /9/ рідкий збіг, і цей збіг стверджує з одного боку легенду літопису про смерть Святослава, з другого не лишає ніякого сумніву в тому, що Кічкаський скарб – є Святославова могила...

http://www.svit.in.ua/stat/st49.htm

Знайдений на Хортиці "Меч Святослава" привезли у Київ. ФОТО

до реставрації

після реставраційних робіт

Меч доби князя Святослава.

Цитата
На мечі, яким билися воїни князя Святослава, знайдено таємничий напис

...Висока вартість та унікальність процесу виготовлення цієї зброї, збіг місця її знахідки з приблизним розташуванням місця загибелі Київського князя Святослава Ігоревича, а також виявлення поблизу - в районі сучасного машинного залу ДніпроГЕС - у 1928 році п’яти подібних мечів, наводять істориків на думку про те, що цей меч свідок і безпосередній учасник останньої сутички Святослава з печенігами у 972 році.

І цей, і згадані мечі були знайдені без піхов або їх залишків, що, на думку директора заповідника Максима Остапенка, може свідчити про бойову сутичку. Єдиною такою сутичкою десятого століття біля дніпровських порогів, відомою з давньоруських літописів, була битва Святослава з печенігами...

Прикрепления: 3511413.jpg(187Kb) · 4329041.jpg(97Kb) · 3126870.jpg(17Kb) · 0682056.jpg(54Kb) · 7698069.jpg(89Kb)

БабайДата: Неділля, 17-Бер-2013, 14:26 | Сообщение # 405
Генераліссімус
Пане Obers, для початку короткий відступ.
Историю России придумали немцы в XVIII веке

История России была придумана в период правления Петра 1, в созданной им Петербургской академии наук, где основной частью академиков-историков были немцы. Всего за пару десятков лет заменили руский календарь и уничтожили древние книги, т.е. все упоминания о настоящей истории Руси, ее традициях. Затем придумали новый шрифт (более понятный иностранцам), открыли Петербургскую академию наук, пригласили немецких «профессоров», которые и придумали новую историю России.

1. В 1700 году руский календарь был заменен на юлианский, появились условия для фабрикации истории.

2. В 1708 году Петр начал реформу руского языка - был создан «гражданский шрифт», чтобы руские книги стали похожи на западноевропейские. Затем для снятия копий Петр приказал свести в столицу старинные книги со всех монастырей. После «снятия копий» - ни копий, ни оригиналов никто не видел.

3. В 1724 году по распоряжению Петра 1 была основана Петербургская академия наук, по образу и подобию западноевропейских академий, но с одним отличием – западноевропейские академии были автономные, а Петербургская зависела от государства. На историческом отделении за 120 лет было 33 академика-историка, из них только трое руских, включая Ломоносова М.В. остальные – немцы, которые писали историю Руси, причем некоторые из них даже не знали руского языка! Этот факт хорошо известен профессиональным историкам, но не афишируется.

История России
За право иметь отечественную историю боролись руские ученые во главе с Ломоносовым, им противостояли немцы во главе с Миллером, при нескрываемой поддержке романовского двора.

Ломоносов в 1749 году выступил против новой версии руской истории, созданной Миллером и Байером. Он подверг критике диссертацию Миллера «О происхождении имени и народа российского». С этого времени занятия вопросами истории становятся для Ломоносова необходимостью, ради них он даже отказывается от обязанностей профессора химии. В переписке с Шуваловым он упоминал свои работы – «О состоянии России во время царствования государя царя Михаила Федоровича», «Записки о трудах монарха», «Сокращенное описание дел государевых» (Петра Великого), «Описание самозванцев и стрелецких бунтов».

Но все труды и многочисленные документы, которые Ломоносов намеревался опубликовать в виде примечаний, рукописи и подготовительные материалы были конфискованы и безследно исчезли. Несколько трудов всё же были изданы, но через 7 лет! после смерти Ломоносова и под редакцией Миллера. Компьютерный анализ показал, что это подделка – от Ломоносова в них мало что осталось.

Тоже самое с трудами руского историка Татищева. Труды были изданы после его смерти, под редакцией Миллера. По каким-то черновикам Татищева, оригиналы которых загадочно исчезли.

Романовым и западноевропейским правителям была необходима искаженная руская история. Создавались подвластные славянские народы, возвеличивающие Запад и принявшие его духовную культуру.
«Кто управляет прошлым, тот управляет будущим» - Дж. Оруэлл

Тут досить точно показано роль авторитетів в історії..Тому Ваше пояснення про пожежу в Москві може визвати лише "100% довіру" Не буду стверджувати, що моє істинне, але ... істина може бути деь посередині, а то і зовсім збоку. Тому мене й дивує, як впевнено ви викладаєте матеріал,
То лише один з можливих варіантів, який заслуговує на увагу не більше за інших.

цитата из фильма.

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Великі древні народи卍Зникнувші цивілізації卐Таємниці історії (хто не пам'ятає своє минуле, той не має майбутнього)
Сторінка 27 з 49«1225262728294849»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017