ЛохвицяЧетвер, 21-Вер-2017, 19:06
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 26 з 49«1224252627284849»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Великі древні народи卍Зникнувші цивілізації卐Таємниці історії (хто не пам'ятає своє минуле, той не має майбутнього)
Великі древні народи卍Зникнувші цивілізації卐Таємниці історії
русДата: Субота, 16-Бер-2013, 14:28 | Сообщение # 376
Генерал-лейтенант
Награды: 1
Статус: Offline
Obers, самі індуси говорять про те що їм даровані Вєди саме аріями, чому Вас це так дразне. Що ж тут такого що їх опублікував Патер Дій Хінєвич. Вєди від слова Вєдать, тобто знать. Слово то слов'янське. А у Вас зразу внутрішнє блокування на цю тему.

БабайДата: Субота, 16-Бер-2013, 14:32 | Сообщение # 377
Генераліссімус
Награды: 5
Пане Obers, Ви красиво пишете, що довіряєте достовірності. В пості № 370 ви приводите кілька зображеннь кратерів. Один з них підписано, як ЛОНАР метеорний кратер. А значит він УДАРНИЙ.
Де горб посередині ? Ви мене вже третій день переконуєте, що у всих ударних кратерів посередині є горб. Навіть дисертацію в інтернеті відповідну знайшли. А Ваші фотографії говорять протилежне.
В чому справа ?

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

ObersДата: Субота, 16-Бер-2013, 15:24 | Сообщение # 378
Генераліссімус
Награды: 10
Цитата (Бабай)
Пане Obers, мабуть я сам винен, що не точно сформулював питання № 1, тому і відповідь була відповідна. Формулювання мало мати слідуючий вигляд. Чи всі кратери на Землі мають природне походження ? Чи може таки існують кратери, які мають ТЕХНОГЕННЕ походженя ? В пості № 370 Ви дали непоганий опис техногенного кратера. На відміну від Вас я не сприймаю дослівно назву
Была ли древняя атомная война.

Ага. Саме тому Ви твердили, з серьйозним виглядом, про ядерний вибух в Москві 200 років тому, під час війни з Наполеоном, і про походження "кратерів з горбиком посоередині від ядерного надземного вибуху". Засумнівались? Вже добре. На відміну від Вас, шановний, я відразу скептично ставлюсь до подібних, абсолютно безпідставних, тверджень і саме тому знайшов їм спростування. А до тверджень опонента відношусь буквально - сказали Ви що кратер з горбиком посередині результат наземного ядерного вибуху, я й сприйняв буквально Ваше твердження. А як же інакше?

Опис дійсно непоганий, але він не дає нам впевненості, щодо техногенності походження кратеру - він, чи не єдиний на Землі, який справді підпадає під хоч якусь підозру! А де ж Ваші сотні кратерів, результатів війни 25-30 000 рр назад?

Цитата (Бабай)
Отже, № 1.Чи існують кратери, які мають ТЕХНОГЕННЕ походженя ? Так.

Це всього лише припущення :

«Импактную» (ударную) версию происхождения кратера Лонар подтверждают и местные легенды.
Индийцы называют это место “Таратиртха” (Taratirth), то есть – озеро, созданное упавшей звездой

І на прикладі найбільш "підозрюваного" (схожий на місячні, в базальті, але не знайдені залишки метеоритного тіла, і таке інше - жодних 100%-доказів "техногенного" походженння!) кратеру Лонара я й намагався Вам це донести /навіть самі індійці в своїх легендах вважають кратер місцем падіння небесного тіла/. Бачу, що дарма...

Цитата (Бабай)
№ 2. Хто це зробив ? а) Люди.
б) ???

Анунаки! lol

ObersДата: Субота, 16-Бер-2013, 15:50 | Сообщение # 379
Генераліссімус
Цитата (Бабай)
Пане Obers, Ви красиво пишете, що довіряєте достовірності. В пості № 370 ви приводите кілька зображеннь кратерів. Один з них підписано, як ЛОНАР метеорний кратер. А значит він УДАРНИЙ.

Так, ударний, саме тому дослідники, на відміну від Вас, відкидають "гіпотезу" його походження від ядерного вибуху - Ви ж самі про це читали. Чи ні?

Цитата (Бабай)
Де горб посередині ? Ви мене вже третій день переконуєте, що у всих ударних кратерів посередині є горб.

Я? Вас? Переконую??? Мдя...важкий випадок...По перше - це Ви намагались мене переконати, що кратер "з горбиком посередині" обовязково походить від ядерного вибуху (чи ЯКОГО???), а не від удару небесних тіл одне об одне. Фактично я довів, що це - неправда : Ви намагались ввести нас в оману, очевидно сам не володіючи інформацією. А перконую я Вас, лише в тому, що "кратери з горбом посередині", це ударні кратери, а не що в усих ударних кратерах є горб посередині... По моєму Ви почали крутити тухесом? Про це йшлося, Ви самі навіть цитували!

При больших диаметрах возникает центральная горка над точкой удара (в месте максимального сжатия пород). При ещё бо́льших диаметрах кратера (более 14—15 км) образуются кольцевые поднятия. Эти структуры связаны с волновыми эффектами  ©

Центральный пик, характерный для кратеров, диаметр которых превышает 26 км.©

Список ударных кратеров Земли — в списке перечисляются наиболее крупные по диаметру (более 20 километров) доказанные ударные кратеры Земли.©

Який діаметр кратера який нас так зацікавив (бо чи не єдиний "на підозрі"!)? Може він - замалий??? А може просто дно його - ПІД ВОДОЮ??? Як можна бути таким неуважним і ЩЕ Й намагатись щось довести! Таким чином можна лише розсмішити! А я сердитись починаю, бо вочевидь Ви сліпі до будь чого, що виходить за рамки Ваших, воістину, Знань...

Кратер Лонар
 (Lonar Crater) расположен в 550км от г. Мумбаи в штате Махараштра, Индия.

Лонар представляет собой кратер в базальтовом плато, созданный падением метеорита или кометы (ранее считалось что кратер вулканического происхождения).

Диаметр кратера около 1,83 км, глубина 170 метров. Возраст около 52000 лет. Ученые оценивают вес метеорита в 2 миллиона тонн и 60 метров в диаметре. Скорость столкновения около 90 тыс. км в час.

Кратер частично заполнен водой, а водоем называется Озеро Лонар (Lonar Lake). Вода в озере соленая. Диаметр около 1,2 км. В озере присутствуют два участка: один с нейтральной водой, а в другой с щелочной. Вода в этих областях не перемешивается

Де ви тут можете побачити середину з горбом чи без, якщо вона залита водою???

Цитата (Бабай)
Навіть дисертацію в інтернеті відповідну знайшли.

Так, знайшов. Сподівався що вона буде адересована в тім числі і Вам, дарма...

Цитата (Бабай)
А Ваші фотографії говорять протилежне.

Це Ви говорите протилежне - те що Ви хотіли там побачити, про те й говорите. Я побачив там гладку водяну поверхню, а Ви - відсутність горбика  (якого навіть під водою не мало бути, бо кратер - "мікроскопічний" по космічним масштабам).

ObersДата: Субота, 16-Бер-2013, 16:19 | Сообщение # 380
Генераліссімус
Цитата (рус)
Obers, самі індуси говорять про те що їм даровані Вєди саме аріями

Вони все вірно говорять. Брахмани і Кшатрії Індії - нащадки аріїв (до кшатріїв спочатку входили тільки арії, але в ході асиміляції завойованих племен варна кшатріїв поповнювалася і місцевими вождями, главами сильних родових груп, на що, зокрема, вказує існування в Давній Індії особливої ​​категорії "Брехати-кшатріїв", тобто кшатріїв по обітниці, а не по рожденію©)

Цитата (рус)
чому Вас це так дразне.

Ні капелиночки! Мене це цікавить.

Цитата (рус)
Що ж тут такого що їх опублікував Патер Дій Хінєвич.

Ваш "батько небесний-патер дій" Хінєвіч опублікува компілят, котрий не має жодного відношення до Вед.

Правда о Славяно-Арийских Ведах

Цитата (рус)
Слово то слов'янське.

А ще воно, вочевидь, індоєвропейське. :

Цитата
ве́дать

ве́даю, укр. вíдати, др.-русск., ст.-слав. вѣдѣти, словен. védeti, чеш. věděti, слвц. vedet', польск. wiedzieć, в.-луж. wjedźeć, н.-луж. wjeźeś "знать". Отсюда наст. вр. ст.-слав. вѣмь, вѣси, вѣстъ / вѣ и т. д., чеш. vím, víš и т. д., далее, др.-русск., ст.-слав. вѣдѣ "я знаю". Чередование гласных представлено в ви́деть.

Древний пф. ст.-слав. вѣдѣ с и.-е. окончанием ср. з. -ai, как в лат. vīdī, соответствует греч. οἶδα "я знаю", др.-инд. vḗda – то же, авест. vaēda, гот. wait "я знаю", арм. gitem – то же. Ср., далее, вѣдѣти с др.-прусск. waidimai "мы знаем", лит. véiʒdmi "я вижу". Другая ступень гласного представлена в д.-в.-н. wiʒʒan "знать", гот. witan, др.-инд. vidā́ "знание", vidvā́n "знающий", авест. viδvā̊, греч. εἰδώς; см. Кикерс, Acta Univ. Dorp., 25, 6; Сольмсен, KZ 44, 184; Траутман, BSW 338; Уленбек, Aind. Wb. 286. Согласно Остен-Сакену (IF 33, 231 и сл.), ѣ в вѣдѣти происходит из прош. вр.

Этимологический словарь русского языка. Фасмер Макс

Тільки не кажіть мені про "неруського Фасмера - на етимологію слова його німецьке походження аж ніяк не впливає! А от небіж патера дія-отця небесного Ахінєвіча-Хінєвіча в рядах ЦАХАЛ, сподіваюсь, Вас також не бентежить? wink

БабайДата: Субота, 16-Бер-2013, 16:24 | Сообщение # 381
Генераліссімус
Пане Obers, А чому Ви не процитували мене трішки далі ?

Цитата (Бабай)
Ми надто мало знаємо про можливі варіанти потужної зброї. Тому слово АТОМНА не зовсім доречне, я б сказав умовне.

Я Вам привів матеріал про Москву в тому виді, в якому він був в інтернеті. Ви самі вчепилися в слово "ядерний", ніби не може бути інших, не менш руйнівних. Якщо Вам вони не відомі, то це не значить, що їх не може бути.
Цитата (Obers)
походження "кратерыв з горбиком посоередины выд ядерного надземного вибуху".

Розжовую по буквам спеціально для Вас. Слова "ядерний", "атомний" в даному контексті варто сприймати не буквально, а умовно в значенні "вибух великої сили невідомого походження" .А основна прикмета цього вибуху - горбик посередині.
До речі, при малюванні кратерів при надземному ядерному вибуху, Ви кудись поділи зворотну вибухову хвилю ...

цитата из фильма.

ObersДата: Субота, 16-Бер-2013, 16:39 | Сообщение # 382
Генераліссімус
Цитата (Бабай)
До речі, при малюванні кратерів при надземному ядерному вибуху, Ви кудись поділи зворотну вибухову хвилю ...

А чому вона там має бути, якщо це не ударна зброя? Малював не я, не нервуйте, будьте ласкаві.

Цитата (Бабай)
Розжовую по буквам спеціально для Вас. Слова "ядерний", "атомний" в даному контексті варто сприймати не буквально

Так точно! Не потрбіно сприймати буквально ці Ваші слова :

Цитата
А от така картина виходить лише при надземному вибуху (вибух над поверхнею Землі). І стає зрозуміло, чому при великому діаметрові, така мала глибина кратера. І лише тоді з"являється реальна зворотна ударна хвиля, яка утворює горб всередині.

При "надземному вибуху" ніякі горбики не уторюються, лише при імпактній події!

І що ж це був, даруйте, за вибух такий? Трінітротолуол? Лише тоді...Я буду старатись, відсьогодні, не сприймати буквально жодне Ваше твердження. Про "горбик" на Лонарі, чи його відсутність, Вам також нічого більше сказати? Це Ви також "небуквально" казали, вдивляючиь у водну гладінь поверхні озера глибиною ≈150 метрів?...

ObersДата: Субота, 16-Бер-2013, 16:48 | Сообщение # 383
Генераліссімус
Цитата (Бабай)
Я Вам привів матеріал про Москву в тому виді, в якому він був в інтернеті. Ви самі вчепилися в слово "ядерний", ніби не може бути інших

Там йшлося, буквально, про ядерний/атомний вибух, жодних просторів для маневрів! А я вчепився? Та да...Може мені ще потрібно самому здогатуватись що Ви маєте на увазі і що у Вас в голові в цей момент? Я не "просвєтльонний", не вмію... Але я вже зрозумів, - нічого від Вас не потрібно сприймати буквально. Конспірологія рулез! smile

русДата: Субота, 16-Бер-2013, 18:11 | Сообщение # 384
Генерал-лейтенант
Цитата (Obers)
Ваш "батько небесний-патер дій" Хінєвіч опублікува компілят, котрий не має жодного відношення до Вед.
Чому ви тулите його до мене? Я не тулив до вас нікого.
Щодо фантазій і того що було раніше і чим володіли люди : Заповідь Бога Рамхата: 14. Не используйте Вайтманы и Вайтмары во зло, дабы захватить другие Миры, а используйте их для добра и познания Миров, и тогда дружбу жителей тех Миров обрящите.
Щодо походження Вєд: Заповідь Тарха ДаждьБога 10. Почитайте Веды Древние, и пусть Слово Вед живет на устах ваших!
Вказані заповіді дотримуються рідновіри і в Україні і в Росії і т.д. і при чому тут індоєвропейці. Так через деякий час можна буде сказати що по розкопках територію України населяли гуцули і ніяких слов"ян тут не було. 
До речі у вас історична освіта? Бо, на мою думку, у вас проглядається вишівське історичне "зомбування"

БабайДата: Субота, 16-Бер-2013, 18:15 | Сообщение # 385
Генераліссімус
Цитата (Obers)
А перконую яВас, лише в тому, що "кратери з горбом посередині", це ударні кратери

Цитата
При больших диаметрах возникает центральная горка над точкой удара (в месте максимального сжатия пород). При ещё бо́льших диаметрах кратера (более 14—15 км) образуются кольцевые поднятия. Эти структуры связаны с волновыми эффектами  ©

Центральный пик, характерный для кратеров, диаметр которых превышает 26 км.©

Це кратери звичайні

А ось цей - з горбиком.

А тут розміри однакові, а горбики не на всих. Чому ?
Навіть менші з горбиками, а більші ні. Чому ?
Прикрепления: 9345831.jpg(11Kb) · 2731609.jpg(5Kb) · 7732060.jpg(17Kb)

цитата из фильма.

русДата: Субота, 16-Бер-2013, 18:15 | Сообщение # 386
Генерал-лейтенант
Цитата (Obers)
А ще воно, вочевидь, індоєвропейське. :
А може гуцульське? І Хто такі індоєвропейці? Чому не АСіати

ObersДата: Субота, 16-Бер-2013, 18:21 | Сообщение # 387
Генераліссімус
Цитата (рус)
"Случилось это в начале сентября 1969 года в посёлке Ржавчик Тисульского района Кемеровской области.

Поначалу была выдвинута инопланетная версия, но генетический анализ тела женщины показал её 100-процентную однотипность с современным русским человеком. Мы сегодня один к одному такие же, какими были наши предки 800 миллионов лет назад!

Для початку поцікавтесь станом науки Генетика в Радянському Союзі ("генетика - продажна дівка імперіалізму"), перш ніж перказувати ці нісенітниці про" генетичний аналіз".

І по друге - з яким таким "русским  человеком"? По сучасним генетичним даним Росіяни (Великороси) як народ, складаються з двох популяцій, разюче відмінних від загальноруського кластера: північну, що відрізняється генетично (35% галогруппи N1 проти 34% R1а) і "середньоокску", Дон-Сурський антропологічний ареал (поєднання мезокефаліі, невеликих лицьових розмірів і порівняно сильного росту бороди). Росіяни вкрай неоднорідні і в генетичному ракурсі і в антротипах!

Так з якими такими цими сучаснимми росіянами та, вочевидь казкова, 800-мільоної древності ( а тут по гебельсу - чим брехня неймовірніша, тим краща) жінка має подібність по генетичним даним радянських генетиків, яких взагалі не було?

ObersДата: Субота, 16-Бер-2013, 18:27 | Сообщение # 388
Генераліссімус
Цитата (рус)
Чому ви тулите його до мене? Я не тулив до вас нікого.

Бо саме Ви говорите про Славяно-Арійські Вєди.

Цитата (рус)
Бо, на мою думку, у вас проглядається вишівське історичне "зомбування"

От і добре. В мене щодо Вас таких підозр не виникає. smile

Цитата (рус)
А може гуцульське? І Хто такі індоєвропейці? Чому не АСіати

Може? Це Ви сказали, аби в  роті не воняло? Бо ніхто їх "асіатами" крім вас не називає. Загальноприйнятий термін : індо-європейська мовна сім`я сам по собі, вже своєю назвою, вказує на тотальну розповюдженість подібних мов, маючих спільного предка.

http://znaimo.com.ua/Індоєвропейські_мови

ІНДОЄВРОПЕЙСЬКІ МОВИ

русДата: Субота, 16-Бер-2013, 18:29 | Сообщение # 389
Генерал-лейтенант
Цитата (Obers)
Тільки не кажіть мені про "неруського Фасмера - на етимологію слова його німецьке походження аж ніяк не впливає! А от небіж патера дія-отця небесного Ахінєвіча-Хінєвіча в рядах
На дії дивіться особисто його. На те скільки у нього дітей та онуків, як він живе. Як дотримується традицій. Однак, повторююсь, не туліть його до мене. Я особисто з ним не знайомий.

ObersДата: Субота, 16-Бер-2013, 18:42 | Сообщение # 390
Генераліссімус
Цитата (Бабай)
Це кратери звичайні

Що значит "звичайні" у Вашому розумінні? Ті що від зіткень з космічними тілами? Вони - надзвичайні!

Цитата (Бабай)
А тут розміри однакові, а горбики не на всих. Чому ? Навіть менші з горбиками, а більші ні. Чому ?

Тому, по-перше, що Ваші фото вкрай малоінформативні , маленькі - на них взагалі нічогісінько розгледіти не можна, крім того що Вам бажається побачити...

Классификация лунных кратеров

І по друге : Эрозия кратеров

Ви притягуєте за вуха те, що жоден з апологетів "техногенного" походження "імпактів" не намагається робити. Це несерьйозно, як Ви казали - як раз для дітей з молодшої групи дитсадка. Це Ваш рівень? Дуже жаль.

Про "горбик" на Лонарі, чи його відсутність, коментар буде?

Коротше кажучи, єдиний "доказ", щодо "техногенності" кратерів, був від мене. Це справді смішно. smile

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Великі древні народи卍Зникнувші цивілізації卐Таємниці історії (хто не пам'ятає своє минуле, той не має майбутнього)
Сторінка 26 з 49«1224252627284849»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017