ЛохвицяП'ятниця, 23-Чер-2017, 16:57
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 20 з 49«1218192021224849»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Великі древні народи卍Зникнувші цивілізації卐Таємниці історії (хто не пам'ятає своє минуле, той не має майбутнього)
Великі древні народи卍Зникнувші цивілізації卐Таємниці історії
БабайДата: Вівторок, 12-Бер-2013, 13:33 | Сообщение # 286
Генераліссімус
Награды: 5
Статус: Offline
Пане Obers, Ви даремно проінгорували відео, те що я виклав на ст.18, пост № 262. З того, що Ви даєте критику на «Лингвистика по А. Т. Фоменко» цього відео Ви так і не дивилися.З усих Ваших постів не побачив ні одного з конструктивною критикою цього матеріалу.То як же можна з Вами вести ділог ?

Цитата Obers

І про стотонні домкрати. Я не знаю про що Ви

І про це був відповідний матеріал (пост № 263) Ви б проглянули ці матеріали, і дали якісь свої коментарі Не треба багато слів, цитат, і критики на "Лінгвістику" вона тут ні до чого. Бажано б коротко і по суті.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

русДата: Вівторок, 12-Бер-2013, 13:34 | Сообщение # 287
Генерал-лейтенант
Награды: 1
Цитата (Obers)
Які докази? Докази чого? Я маю Кам`яну Могилу, Cхідний Гравет, Павлов'єн, Костенківсько-вілендорфська культура  пізнього палеоліту центральної Європи і Руської рівнини. А що маєте Ви?
Наведені мною фотографії раніше Ви також назвали фальшивкою. Так можна ґрунтовно все називати фальшивкою.

русДата: Вівторок, 12-Бер-2013, 13:37 | Сообщение # 288
Генерал-лейтенант
Щодо відео вказаного паном Бабаєм, таки дійсно воно було раніше на форумі, однак що тут не зрозумілого пану  Obers я так і не зрозумів. Однак те відео, на мою думку, не для цього форуму.

русДата: Вівторок, 12-Бер-2013, 13:58 | Сообщение # 289
Генерал-лейтенант
Що до слідів Гіпербореї
Прикрепления: _2005____.doc(77Kb)

БабайДата: Вівторок, 12-Бер-2013, 14:02 | Сообщение # 290
Генераліссімус
Награды: 5
В цьому відео чітко паказано і розкладено по поличкам, як можна визначити конкретну дату з минулого, за допомогою різних наук. І наскільки відрізняється отриманий результат від загальноприйнятого. Я мав надію, що хоч це зрозуміють .

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

русДата: Вівторок, 12-Бер-2013, 14:10 | Сообщение # 291
Генерал-лейтенант
https://radosvet.net/6853-ka....fa.html

русДата: Вівторок, 12-Бер-2013, 14:11 | Сообщение # 292
Генерал-лейтенант
Цитата (рус)
Я мав надію, що хоч це зрозуміють
З часом

ObersДата: Вівторок, 12-Бер-2013, 14:18 | Сообщение # 293
Генераліссімус
Награды: 10
Цитата (рус)
Наведені мною фотографії раніше Ви також назвали фальшивкою.

Які саме? Я не називав ніяких фото фальшивками.

ObersДата: Вівторок, 12-Бер-2013, 14:22 | Сообщение # 294
Генераліссімус
Цитата (Бабай)
І про це був відповідний матеріал (пост № 263) Ви б проглянули ці матеріали, і дали якісь свої коментарі

Ви настільки не уважні? Я дав повністю розгорнутий комментар в в пості №268

Цитата (Бабай)
Ви даєте критику на «Лингвистика по А. Т. Фоменко» цього відео Ви так і не дивилися.З усих Ваших постів не побачив ні одного з конструктивною критикою цього матеріалу.

Ви взагалі не читали критики фоменковщини як явища, від науковців - істориків, астрономів, математиків, фізиків...

русДата: Вівторок, 12-Бер-2013, 14:24 | Сообщение # 295
Генерал-лейтенант
Цитата (Obers)
Які саме? Я не називав ніяких фото фальшивками.
http://do.gendocs.ru/docs/index-128914.html?page=16#3784108

ObersДата: Вівторок, 12-Бер-2013, 14:27 | Сообщение # 296
Генераліссімус
Цитата (Бабай)
В цьому відео чітко паказано і розкладено по поличкам, як можна визначити конкретну дату з минулого, за допомогою різних наук.

В якому відео? В тому про колони чи іншому? Про колони я пояснив - притянуто за вуха, конспірологія рулез...

ObersДата: Вівторок, 12-Бер-2013, 14:29 | Сообщение # 297
Генераліссімус
рус, і де я назвав фальшивками фото? Ви видумуєте, це не добре.

русДата: Вівторок, 12-Бер-2013, 14:41 | Сообщение # 298
Генерал-лейтенант
Ви назвали фантастами чи іншим тих авторів а тим самим і їх матеріал значить для Вас фальшивкою

ObersДата: Вівторок, 12-Бер-2013, 15:03 | Сообщение # 299
Генераліссімус
На закінчення :

Цитата
...Могу с полной ответственностью заявить, что все написанное Фоменко и его соратниками о древнерусской истории не имеет никакого отношения к математическим методам и к математике вообще. Употребление же автором в этих фантастических книгах своего академического звания является элементарной рекламной спекуляцией.

Анатолий Тимофеевич Фоменко очень обидчив. Его задевает все, что он считает грубостью (собственные выпады в адрес историков он грубостью не считает). На меня он обиделся за то, что я заподозрил в нем умственное нездоровье. Прошу прощения. Человек, организовавший на пустом месте столь доходный бизнес, не может быть сумасшедшим, а подчеркнутая вежливость ему очень идет. Для грубостей он пользуется услугами Гарри Кимовича Каспарова. Объявив себя последователем Фоменко, чемпион мира по шахматам заявил на страницах "Нового времени" (1999. № 41. С. 32), пользуясь модной ныне в высших сферах лексикой приблатненных: "Я размажу по стенке любого историка в любых дебатах просто потому, что знаю больше их". Еще один поклонник Фоменко, социолог Александр Зиновьев, автор некогда популярных "Зияющих высот", бросил со страниц "Книжного обозрения" историкам всех времен и народов обвинение в глобальной фальсификации истории.

Спил Новгородской мостовой
1152 - 1205 гг.

Как и положено "фальсификаторам", начнем с самых простых вещей...

Зияющие высоты академика Фоменко
Валентин ЯНИН, академик РАН

Взагалі ця дискусія безглузда і веде в нікуди - кожен, вочевидь, залишиться при своєму. Адже схоже, що для декого це питання віри/вірувань. А я релігійні питання стараюсь, наскільки можливо, обходити 10-ю дорогою, вони  для мене - табу. Тому, щодо своєї участі в виясненні питань антинауковості "фоменківщини", котра стала синонімом непрофессіоналізма і недобросовісності так званих "дослідників", вважаю місію виконаною - мені більше нічого сказати і заперечити, адже будь-який аргумент просто ігнорується, одже це даремна втрата часу, який я краще витрачу на її величність Історію, яка безпосередньо торкається нашої землі.

Одже : залишаю останнє слов не за собою...  smile

ObersДата: Вівторок, 12-Бер-2013, 15:05 | Сообщение # 300
Генераліссімус
Цитата (рус)
Ви назвали фантастами чи іншим тих авторів а тим самим і їх матеріал значить для Вас фальшивкою

Я не назвав фотографії фальшивками, а лише авторів - маніпуляторами і шахраями. Ви дуже не красиво робите, приписуючи мені якісь свої власні придумування. Рус, Ви взагалі мене не вірно оцінюєте, і дуже упереджено відноситесь до любого мого слова. Можливо я дещо прямолінейний в судженнях, але принаймні чесний.

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Великі древні народи卍Зникнувші цивілізації卐Таємниці історії (хто не пам'ятає своє минуле, той не має майбутнього)
Сторінка 20 з 49«1218192021224849»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017