ЛохвицяПонеділок, 23-Жов-2017, 18:21
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 19 з 49«1217181920214849»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Великі древні народи卍Зникнувші цивілізації卐Таємниці історії (хто не пам'ятає своє минуле, той не має майбутнього)
Великі древні народи卍Зникнувші цивілізації卐Таємниці історії
ObersДата: Неділля, 10-Бер-2013, 20:31 | Сообщение # 271
Генераліссімус
Награды: 10
Статус: Offline
Цитата (Obers)
"...удар по просьбе российских властей мог быть нанесен "Великими Древними", криптоцивилизацией, населяющей подземную Русь..." © - про пожежу в Москві 1812 року ;

Мені, до речі, що ще сподобалося - отака версія в парі з твердженням, що завдячуючи цьому страшному "удару "Вел.древніх"", виконаному по проханню російської (!) влади, потім всі математичні теорії Мальтуса-Столипіна пішли куди небудь в "нікудись", адже територію було забруднено і люди перестали нормально відтворюватись))). Одже або древні ті були не такі вже і "великі", а надзвичайно дурні недоумки, маючи таку зброю й технології, бо не вміли зпрогнозувати наслідки подібного маневру. Або "російська влада" - найбільший і найстрашніший ворог росіян, бо знаючи про потенційні мільярдні втрати населення свідомо пішли на такий крок, аби потріпати лихого хвранцуза.  wacko Правда ж сюжет не достатньо продуманий, хоча й закручений по саме "мама не горюй"? wink Я б придумав краще! lol

ObersДата: Понеділок, 11-Бер-2013, 01:06 | Сообщение # 272
Генераліссімус

русДата: Понеділок, 11-Бер-2013, 11:21 | Сообщение # 273
Генерал-лейтенант
Награды: 1
Багато древніх споруд направлено у напрямку гренландії, тобто північного полюса на той момент коли вони будувались. Так можна обчислити те коли вони були побудовані. Ті прямі дороги що ведуть на північ вказують на те де була допотопна цивілізація і не іншопланетян а наша, тобто таких як ми білих людей.  
Пане Бабай у нас же видима "демократія" і в релігії, так удаляється відео про яке Ви вказали навіть із нашого форуму. Пресуються старовіри та й старообрядці тільки зараз на соборі був присутній вперше за 200 років представник старообрядців. Я не буду розвивати цю тему та як то інший форум. На правдиві гіпотези зразу ж вискакують антигіпотези офіційних проплачених істориків і з особливим присмаком придумовуються історії про будівлі іншопланетян замість того щоб об'єктивно вказати на те що це людські будівлі. А про те що технології будівель допотопних це не є доказом історії людства для пана Obers Особливо його роздражає, як мені здалося, те що щось там є на території Росії і хтось там про щось висказується. А про те що втрачено навіть те як нещодавно ще знали склад булатного металу а зараз та технологія втрачена, то ще один доказ деградації.  
Якщо немає офіційних доказів це не означає що такого факту не було.

ObersДата: Понеділок, 11-Бер-2013, 12:30 | Сообщение # 274
Генераліссімус
Цитата (рус)
Особливо його роздражає, як мені здалося, те що щось там є на території Росії і хтось там про щось висказується.

Мене лише шарлатани від "науки" бентежать, а не "щось там на території Росії" (що там є? Солярний культ принесений індоєвропейцями з ПІВДНЯ Руської рівнини??? Я Вам цілу лекцію по цьому питанню прочитав - а увідповідь тотальне ігнорування й звинувачення бозна в чому!). А от Вам би варто було не бездумно шарлатанам вірити, немов вони нові месії і пророки (бережіться пророків!), а критично й скептично відноситись до їх "досліджень"...себто цих знущань над історією. Повторюю - тому ж Фоменко приділено багато уваги з боку видатних науковців, але їх Ви, чомусь не читаєте і не враховуєте, гуртом за ним самим, - Ви сліпо віруєте в ті начебто "істини" і, схоже, раді бути обманутими. А я  - терпіти не можу коли мене намагаються обманути, та й ще так, до зухвалості примітивно!

http://hbar.phys.msu.ru/gorm/library/book13.htm

Цитата
...Трудов такого рода уже около полутора десятков томов, а авторы грозятся еще издать их «полное изложение». Последняя угроза тем более странна, что в подавляющем большинстве упомянутых изданий основное содержание - не более, чем сплошные повторы (зачастую - текстуальные) предыдущих книг. Серьезные ученые-историки предпочитают делать вид, что трудов А.Т. Фоменко, Г.В. Носовского и В. В. Калашникова не существует. Судя по всему, им просто жаль тратить драгоценное время на чтение сомнительных, с их точки зрения, рассуждений. Тем более, что потенциальные собеседники не слышат, если с ними не соглашаются. Об этом свидетельствует полное пренебрежение их к многочисленным критическим статьям, написанным профессионалами-историками и астрономами высокого класса.

http://fatus.chat.ru/danilev.html

Це вже просто якусь секту нагадує, в якій головному сектанту (наприклад Лєвашову) інші вірять, немов сліпі котята. І "чужі" аргументи просто ігноруються, бо вони не від "тих" звучать, та й ще, яке святотатство, не про "те"...

Цитата (рус)
На правдиві гіпотези зразу ж вискакують антигіпотези офіційних проплачених істориків і з особливим присмаком придумовуються історії про будівлі іншопланетян замість того щоб об'єктивно вказати на те що це людські будівлі.

На які такі правдиві??? Ви маячню називаєте  правдою. А що ж тоді по Вашому кривда??? Не знаю вже, чи сміятись чи плакати, у мене стійке враження формується, що спілкуюсь я - з сектантом. Пробачте, але кажу те що думаю, Ви самі мене в цьому переконуєте, абсолютно не прислухаючись до жодних моїх тез, пояснень і навіть антитез. Які інопланетяни? Ви самі про "над-нано-технології" "надцивілізацій" говорите, та про підземних "Великих", які Наполеона взірвали...А мене - звинувачуєте? "Лихо", сказав би росіянин, а я скажу інакше : б е з г л у з д о!

Цитата (рус)
Пресуються старовіри та й старообрядці тільки зараз на соборі був присутній вперше за 200 років представник старообрядців.

А це що за маячня? На якому соборі? Старовіри\старообрядці/неоязичники, все до купи намішано...мене, "поганина-язичника", це тішить неймовірно, вся ця трагікомедія... Яке відео? Звідкіля воно видалене? Давайте я Вам його знайду не видаленим в тирнеті, подивимось на ті секрети разом - принаймні я відео не видаляю зі своєї теми, сам подаю його багацько, і завжди радий коли хтось щось демонструє, а не лише абсолютно безпідставно звинувачує. Тим більше, що Ви вже самі мали переконатись в моїй послідовності і добросовістності щодо історичного дослідництва, і достатній арґументованості критики.

Цитата (рус)
Якщо немає офіційних доказів це не означає що такого факту не було.

Якщо немає ЖОДНИХ ДОКАЗІВ, то НАЙМОВІРНІШЕ що такого факту не було, він придуманий, а значить - брехня, маніпулювання й шарлатанство.

ObersДата: Понеділок, 11-Бер-2013, 12:51 | Сообщение # 275
Генераліссімус
Кожне твердження має базуватись на якомусь обґрунтуванні, а не на примітивних здогадках і маніпулюванні псевдо"істинами". Будь-якому історику відомо, що історичне дослідження може спиратися тільки на історичні джерела, котрі принципово відрізняються від історичних посібників. Різниця між цими поняттями досить істотна. Вона полягає насамперед у якості інформації, яка може бути залучена з тієї чи іншої категорії тексту. Між тим, до числа історичних джерел «нові хронології» відносять, скажімо, вузівські (добре - не шкільні!) підручники-посібники по історії та науково-(і не цілком науково-) популяні видання.© Це антинауково і саме по собі вже величезний гріх проти Історії загалом як науки, і перед кожним обманутим таким чином "неофітом" зокрема.

Ніколи люди не повірять і не вернуться до Віри Предків, якщо її пропагувати будуть всі ці і їм подібні шарлатани-"неоязичнки"! Ви навіть сам, шановний Русе, навіть в мені не намагаєтесь знайти собі соратника і союзника, а я ж, вочевидь, неодноразово вказував, що я ним є, принаймні в питанні Роду. А у відповідь лише самі тільки примітивні й безпідставні звинувачення, хоча я з усих сил намагаюсь бути коректним і аргументованим в критиці...Та пусте, я звичний, заґартований...

... Але, озирнувшись, ми бачимо як грізно проступають крізь імлу Величні тіні Предків наших і Образи Богів Землі, першими зійшовшими на неї. Рішучість стискає серце, повне болю, і Гнів розгорається в очах. Хто ми самі по собі серед чужого дикого світу? Ізгої? За нами стоять незліченні покоління героїв, які дивляться на нас, мовчазно й холодно, Легіони Богів протягують нам мечі. Вони запитують "Чи гідні ви? Чи вірні і віддані?" А за оточуючими нас немає нічого крім розпусти, зажерливості, зради і свинства. Вони іграшки плоті, позбавлені Духу. Дух живе в Крові. І тоді, коли ти усвідомив все це, запитай у себе сам "Хто я перед тими, хто стоїть за мною? Чи буду я гідний їх або зраджу?"

Вони дивляться на тебе і чекають твій Тріумф Волі...

ObersДата: Понеділок, 11-Бер-2013, 12:58 | Сообщение # 276
Генераліссімус
Цитата (рус)
... з особливим присмаком придумовуються історії про будівлі іншопланетян замість того щоб об'єктивно вказати на те що це людські будівлі.

...так вкажіть, тільки об`єктивно.

Цитата (рус)
Багато древніх споруд направлено у напрямку гренландії, тобто північного полюса на той момент коли вони будувались.

Доведіть!

Цитата (рус)
Так можна обчислити те коли вони були побудовані.

Як "так"? Яким чином? Коли? Продемонструйте, обчисліть і переконайте мене!

Цитата (рус)
Ті прямі дороги що ведуть на північ вказують на те де була допотопна цивілізація і не іншопланетян а наша, тобто таких як ми білих людей.

Які дороги? Хто сказав що дороги - ведуть в одному напрямку? І саме на ПІВНІЧ? Там стрілки намальовані і це дорога в один кінець???  Всі дороги ЗАВЖДИ ведуть в обох напрямках, принаймні коли вони Є.

Я чекаю хоч яких небуть доказів, а не з пустого в порожнє ні про що...

ObersДата: Понеділок, 11-Бер-2013, 14:33 | Сообщение # 277
Генераліссімус
Цитата (рус)
А про те що втрачено навіть те як нещодавно ще знали склад булатного металу а зараз та технологія втрачена, то ще один доказ деградації.

...Да, сейчас булатная сталь не производится. И вот почему. Эта сталь была продуктом ремесленного кустарного производства и имела, согласитесь, все-таки ограниченное применение - в основном для изготовления холодного оружия. Современная техника (ведь минуло более сотни лет со времени работ Аносова!) нашла много способов получения стали самых разнообразных марок с различными свойствами, которыми не обладала булатная сталь...
Мезенин Н.А. Занимательно о железе. М. "Металлургия", 1972. 200 с.
стр. 53 - 58./Булат - знаменитая сталь/

Цитата
...Существовало множество разновидностей булата - вуц (Индия), батан, хорасан (Средняя Азия, Иран), дамаск, дамасская сталь (Сирия) и т. д. В средние века секрет изготовления булата был утерян. Первым возобновить производство булата удалось русскому металлургу П. П. Аносову. Изучая образцы булата Аносов впервые применил для этого микроскоп (1831), заложив тем самым основы металлографии; дал классификацию всех видов булата, а в результате 10-летних опытов по сплавлению железа с различными элементами пришел к выводу о том, что булат не что иное, как сплав железа с углеродом.

Аносов получил на Златоустовском заводе литой булат по качеству аналогичный лучшим восточным образцам. Полученные результаты были обобщены Аносовым в классическом труде "О булатах" (1841), который вскоре после выхода был сразу же переведен на немецкий и французский языки.
А. Козлов
"Златоустовская энциклопедия"

Ученые из Санкт-Петербурга раскрыли древний секрет булатной стали
http://www.itogi.ru/paradox/2010/17/151531.html

aaaaДата: Понеділок, 11-Бер-2013, 16:21 | Сообщение # 278
Генерал-лейтенант
Награды: 4
Відносно сталі - . В нас в повсякденні  в основному приміняється як  найдешевша. - Ст.3
В машинобудуванні від Ст5 .Також  інструментальна - Ст.15, Ст.25. Ст45 .. і інші в залежності від запитів конструкційних розрахунків в приміненні. Як і з  домішками різних хімічних елементів і металів.Тому про секрет булату розмовляти не варто. Цікавить лише одне - технології минулих віків.
  А історія цікава в тому , що більшість  нас її не знала і знати не могла. Хочеш пізнати себе пізнай минуле своє.Пізнавай природу. І стався до неї не як хряк ,а з належною повагою  бо з тої криниці і самому доведеться пити водиці. 

"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

русДата: Понеділок, 11-Бер-2013, 19:19 | Сообщение # 279
Генерал-лейтенант
Цитата (Obers)
Які дороги? Хто сказав що дороги - ведуть в одному напрямку? І саме на ПІВНІЧ? Там стрілки намальовані і це дорога в один кінець???  Всі дороги ЗАВЖДИ ведуть в обох напрямках, принаймні коли вони Є. Я чекаю хоч яких небуть доказів, а не з пустого в порожнє ні про що...
Ті самі докази що і у Вас пане Obers, прочитані і побачені на відео. Прокоментовані людьми які бачили споруди  чи інше. Я не бував біля пірамід чи на півночі Росії чи на Великій Китайській стіні. А Ви берете інформацію із книг написаних людьми в першу чергу. Ви особисто своїми очима бачили про те що цитуєте. За яким критерієм Ви вважаєте щось правильним а щось профанацією. Те що не вкладається у Ваш світогляд і розум то не значить що такого не було.

русДата: Понеділок, 11-Бер-2013, 19:44 | Сообщение # 280
Генерал-лейтенант
Цитата (Obers)
Я чекаю хоч яких небуть доказів, а не з пустого в порожнє ні про що...
Докази на Кольському полуострові на плато Путорана
Можна з"їздити подивитися.

aaaaДата: Понеділок, 11-Бер-2013, 22:08 | Сообщение # 281
Генерал-лейтенант
Награды: 4
Пане Рус ,та спустіться на землю. Невже наш край має менше таємниць ніж якийсь там кольський.
Невже дослідження свого другорядніше .Доклади більше інтелектуальних сил до пізнання минулого твоїх геройських предків. З повагою.

"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

ObersДата: Вівторок, 12-Бер-2013, 01:08 | Сообщение # 282
Генераліссімус
Цитата (рус)
Ті самі докази що і у Вас пане Obers...А Ви берете інформацію із книг написаних людьми в першу чергу.

Так. Але я базуюсь на першоджерелах - відкриваю зноски як мінімум, й дошукуюсь підґрунтя твердження, твердження котре в свою чергу має базуватись на якомусь обґрунтуванні, а не на примітивних здогадках і маніпулюванні псевдо"істинами". Інакше я придивляюсь до нього і придивляюсь вкрай скептично, як і на перший погляд до очевидного. Взагалі перша заповідь історика - скептичність, лише вона робить Історію "точною" наукою. Будь-якому історику відомо, що історичне дослідження може спиратися тільки на історичні джерела. Якщо їх немає, скептично фільтрувати будь що, щодо чого виникає сумнів. Ви цього не робите.

Цитата (рус)
Те що не вкладається у Ваш світогляд і розум то не значить що такого не було.

Я знаю, що не знаю нічого.

Цитата (рус)
Докази на Кольському полуострові на плато Путорана

Які докази? Докази чого? Я маю Кам`яну Могилу, Cхідний Гравет, Павлов'єн, Костенківсько-вілендорфська культура  пізнього палеоліту центральної Європи і Руської рівнини. А що маєте Ви?

Цитата (рус)
Можна з"їздити подивитися.

В Павлов'єн? Фізично не зможу.

Цитата (рус)
За яким критерієм Ви вважаєте щось правильним а щось профанацією

За критерієм ґрунтовності. Фундаментальності, якщо хочете.

ObersДата: Вівторок, 12-Бер-2013, 01:42 | Сообщение # 283
Генераліссімус
Я вредний, і лише тому smile продовжу критикувати Фоменко. Памятаєте, що лише він з когорти російських профанаційних "істориків" заслуговує авторитетної критики, бо сам визначний науковець-математик? Від українських спеціалістів ми її не отримаємо, бо відносно нас, українців його "дослідження" не суттєві, ми можемо їх ігнорувати як на професійному, так і на нуково-популярному рівні. Росіянам в цьому ракурсі набагато важче - бо їх воно зачіпає в першу чергу. Тому й критика з боку російських спеціалістів ґрунтовна й науково виважена...або ж навіть дещо саркастично-сатирична. ))) Варто читати :

И.Можейко, доктор исторических наук, "Химия и Жизнь - XXI век" № 1 1999

НЕСКОЛЬКО СЛОВ О «НОВОЙ ХРОНОЛОГИИ РУСИ»

Математические мифы «новой хронологии»

ObersДата: Вівторок, 12-Бер-2013, 01:48 | Сообщение # 284
Генераліссімус
Цитата (aaaa)
Невже дослідження свого другорядніше .

Своє - завжди першорядне, навіть тоді коли воно дещо поступається якомусь "Шумеру"... Якби я був бушменом, стверджував би те саме.

smile

русДата: Вівторок, 12-Бер-2013, 13:31 | Сообщение # 285
Генерал-лейтенант
Цитата (aaaa)
Пане Рус ,та спустіться на землю. Невже наш край має менше таємниць ніж якийсь там кольський. Невже дослідження свого другорядніше .Доклади більше інтелектуальних сил до пізнання минулого твоїх геройських предків
Згоден, однак і до іншого проявляю інтерес

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Великі древні народи卍Зникнувші цивілізації卐Таємниці історії (хто не пам'ятає своє минуле, той не має майбутнього)
Сторінка 19 з 49«1217181920214849»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017