ЛохвицяПонеділок, 23-Жов-2017, 18:10
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 15 з 49«1213141516174849»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Великі древні народи卍Зникнувші цивілізації卐Таємниці історії (хто не пам'ятає своє минуле, той не має майбутнього)
Великі древні народи卍Зникнувші цивілізації卐Таємниці історії
русДата: Четвер, 07-Бер-2013, 14:28 | Сообщение # 211
Генерал-лейтенант
Награды: 1
Статус: Offline
Щодо календаря то чи вважаєте Ви семітським те що 40000 років тому Бог Перун побував на нашій Мідгард Землі.

ObersДата: Четвер, 07-Бер-2013, 14:30 | Сообщение # 212
Генераліссімус
Награды: 10
Цитата (рус)
Я не порівнюю Ломоносова із Лєвашовим чи іншими. Однак саме він виступав проти фальсифікації нашого минулого німцями. До речі ця фальсифікація продовжується і зараз. Про те що руський язик нащадок сансрипту я так не висловлювався. Я вважаю що всі слов'янські мови зберегли уламки санскрипту і всі мови є нащадками сансрипту а не лише російська мова.

Дякую! З цим згоден фактично добуквено.

Але ж якщо згадуєте Ломоносова, то повинні вказувати і напрямок куди до нього йти, щоб співбесідник, бува, не помилився. smile

ObersДата: Четвер, 07-Бер-2013, 14:30 | Сообщение # 213
Генераліссімус
Цитата (рус)
Щодо календаря то чи вважаєте Ви семітським те що 40000 років тому Бог Перун побував на нашій Мідгард Землі

Я вважаю це маячнею! І прошу доказів, аби я перестав бути таким зловредним. wink

русДата: Четвер, 07-Бер-2013, 14:31 | Сообщение # 214
Генерал-лейтенант
Що до Ломоносова і його книг, то є в інтернеті, потрібно шукати. Однак не все і від нього до нас дійшло. Ну а докази наприклад "китайські піраміди" які китайці не будували і самі китайці вказують на те що їх побудували білі люди. Китайська стіна, древніша її частина, побудована з бійницями в сторону китаю. То хто її будував?

русДата: Четвер, 07-Бер-2013, 14:40 | Сообщение # 215
Генерал-лейтенант
Цитата (Obers)
Я вважаю це маячнею! І прошу доказів, аби я перестав бути таким зловредним
Розумієте, і на дні океану є докази, піраміди, наприклад, але хтось скаже маячня, хоча їх видно із літака а інші скажуть фальсифікація. Генетика наука біль точна, однак не все нам дозволяють опубліковувати.

ObersДата: Четвер, 07-Бер-2013, 14:42 | Сообщение # 216
Генераліссімус
Цитата (рус)
Що до Ломоносова і його книг...

Ломоносов сам - чи не перший мітотворець! Звичайно він видатний вчений, російський націоналіст і...основоположник російської профанаційної історії.

Щодо його мітотворчості : саме він перший з московитів висунув тезу про те, що українська мова змішана й зіпсована польською. Цю тезу потім підхопили різноманітні московські "діячі"-шовіністи. І до сьогодні вона живуча, його помилка, але вже серед московських і хохляцьких профанів-любителів.

Лєвашов, для прикладу, його послідовець в цьому питанні. А Ви?

русДата: Четвер, 07-Бер-2013, 14:43 | Сообщение # 217
Генерал-лейтенант
Зараз не встановлено "Офіційно" навіть вік пірамід та як вони були побудовані бо й зараз ми не володіємо тими технологіями. Я не говорю про міста в Перу де камінь складено без скріплюючого раствора та ще й глиби такі що зараз не можуть збагнути як вони були оброблені. Поцікавтесь. Та ще й у високогір"ї.

русДата: Четвер, 07-Бер-2013, 14:44 | Сообщение # 218
Генерал-лейтенант
Ми за свої земляні насипи "вали" нічого конкретно не знаємо або робиться все для того щоб знали менше. .

русДата: Четвер, 07-Бер-2013, 14:48 | Сообщение # 219
Генерал-лейтенант
Цитата (Obers)
Лєвашов, для прикладу, його послідовець в цьому питанні. А ви?
Я вже висловився з цього приводу і вважаю українську мову уламком сансрипту. У ній багато слів які більш точні ніж російські, або такі слова у російській мові не вживаються. Польська мова, змішувалась, але більше на західній Україні. Зараз, наприклад, наша мова активно змішується із англійською, але чомусь це мало кого бентежить. Радує що хоча б досі ми не перейшли на латиницю як Поляки.

ObersДата: Четвер, 07-Бер-2013, 14:54 | Сообщение # 220
Генераліссімус
Цитата (рус)
Розумієте, і на дні океану є докази, піраміди, наприклад, але хтось скаже маячня, хоча їх видно із літака а інші скажуть фальсифікація. Генетика наука біль точна, однак не все нам дозволяють опубліковувати.

Вони не можуть бути доказами перебування ПЕРУНА 40 000 років назад на Землі-Мітгарді! Правда про це писали/повідали скандінави, і писали вони про Вотана-Одіна. А він і Перун персонажі різні : Перун це Тор. А Вотан-Одін скоріше Дажбог.

Ці боги - наші предки, люди-боги, реально існуючі персонажі, в якійсь сивій-сивій древності...

Але ж звідки ці 40 000 років ??? Тоді, справді, вже з`явились люди сучасного типу, кроманьонці (чи не звідси за уші притягнуто?)...Але...що занадто те не здраво. Нехай 13 000 років і ні літом раніше! wink

ObersДата: Четвер, 07-Бер-2013, 14:58 | Сообщение # 221
Генераліссімус
Цитата (рус)
Зараз, наприклад, наша мова активно змішується із англійською, але чомусь це мало кого бентежить

Всі мови "змішуютья", кожна мова має величезні "іншомовні" пласти і це велике горе для мови яка існує "сама в собі"! Вона - приречена!

І чому це вас так, власне, бентежить? Мене б бентежило якби ми компютер "колупалкою" чи "думалкою" якоюсь назвали. ))) Але це не стосується нашої розмови - я не розумію як можна користуватись невіглаством інших, в тім числі і того "академіка-академій", як це робите Ви, Русе!

ObersДата: Четвер, 07-Бер-2013, 15:00 | Сообщение # 222
Генераліссімус
А з вас/нас потім сміються, що ми українцям, себто собі, як народу, відводимо чи не 140 000 років існування, хоча люди сучасного типу ледве 40 000 рр. існують, принаймні на наших герах-землях, принаймні досліджено. Точно як я сміюсь з Лєвашова-Тюняева-Чудінова-Задорнова...

ObersДата: Четвер, 07-Бер-2013, 15:04 | Сообщение # 223
Генераліссімус
Цитата (рус)
Зараз не встановлено "Офіційно" навіть вік пірамід та як вони були побудовані бо й зараз ми не володіємо тими технологіями. Я не говорю про міста в Перу де камінь складено без скріплюючого раствора та ще й глиби такі що зараз не можуть збагнути як вони були оброблені. Поцікавтесь. Та ще й у високогір"ї.

Щось знаємо - чогось ні. Але видумувати не варто.

ObersДата: Четвер, 07-Бер-2013, 15:05 | Сообщение # 224
Генераліссімус
Цитата (рус)
Ми за свої земляні насипи "вали" нічого конкретно не знаємо або робиться все для того щоб знали менше. .

Знаємо. І знаємо достатньо багато - читайте, я тут дещо зібрав. Без мітотворення нових хренологій! cool

русДата: Четвер, 07-Бер-2013, 16:22 | Сообщение # 225
Генерал-лейтенант
Цитата (Obers)
Ці боги - наші предки, люди-боги, реально існуючі персонажі, в якійсь сивій-сивій древності...
Бачите, для розуміння цього Вам і доказів не потрібно.

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Великі древні народи卍Зникнувші цивілізації卐Таємниці історії (хто не пам'ятає своє минуле, той не має майбутнього)
Сторінка 15 з 49«1213141516174849»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017