Великі древні народи卍Зникнувші цивілізації卐Таємниці історії - Сторінка 14 - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяНеділля, 11-Гр-2016, 01:21
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 14 з 49«1212131415164849»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Великі древні народи卍Зникнувші цивілізації卐Таємниці історії (хто не пам'ятає своє минуле, той не має майбутнього)
Великі древні народи卍Зникнувші цивілізації卐Таємниці історії
русДата: Четвер, 07-Бер-2013, 13:47 | Сообщение # 196
Генерал-лейтенант
Награды: 1
Статус: Offline
http://www.dazzle.ru/spec/iir5508.php#28208 передивіться уважно по сайту ниже, це як приклад. Однак докази, то поняття різне у кожного. Хтось топтатиметься по розрушеній будові якій тисячі років і не розумітиме що воно, хтось на це закриває очі, комусь закрили очі і т.д. Докази то в залежності від того яку сторону ви обрали (наприклад адвокат, суддя чи прокурор). То так ви і оцінете докази.

ObersДата: Четвер, 07-Бер-2013, 13:58 | Сообщение # 197
Генераліссімус
Награды: 10
Цитата (рус)
5773 рік по іудейському літочисленню

Я написав "юдейсько-біблейське" або "християнське" літочислення не дарма. Рус, не хочу путати й запутувати, одне лише запитання - чому православні користуються "арійсько-словянським" літочисленням? Чи ви не знаєте, що воно вичисляється по Старому Завіту від Адама і Єви, по родословним їх нащадків??? Так робили юдейські і християнські богослови, аналогічно тобто, за однаковою схемою. Чому ж маємо те що маємо, тобто різницю?

Русе, для прикладу протестанти в своїх розрахунках літочислення від поч.Св. ближчі до юдеїв - вони порахували вік від початку світу фактично так як і ті. А православні богослови трошки інакше - бо користувались хоч і одними книгами - Біблією-Талмудом - але РІЗНИМИ ВЕРСІЯМИ-перекладами. От, якщо коротко, і весь секрет - різні родословні дають різні дати, та й різні богослови рахують по своєму.

Не хочу в ці дебрі лізти. Краще доводьте існування "славяно-арійського" календара...Та й взагалі існування самих словян ще довести потрібно.

ObersДата: Четвер, 07-Бер-2013, 14:04 | Сообщение # 198
Генераліссімус
Цитата (рус)
http://www.dazzle.ru/spec/iir5508.php#28208 передивіться уважно по сайту ниже, це як приклад. Однак докази, то поняття різне у кожного. Хтось топтатиметься по розрушеній будові якій тисячі років і не розумітиме що воно, хтось на це закриває очі, комусь закрили очі і т.д. Докази то в залежності від того яку сторону ви обрали (наприклад адвокат, суддя чи прокурор). То так ви і оцінете докази.

Тюняєв? Фоменко-Носовский? Лєвашов?

Маячня!"

ObersДата: Четвер, 07-Бер-2013, 14:06 | Сообщение # 199
Генераліссімус
Цитата (рус)
Однак докази, то поняття різне у кожного. Хтось топтатиметься по розрушеній будові якій тисячі років і не розумітиме що воно, хтось на це закриває очі, комусь закрили очі і т.д. Докази то в залежності від того яку сторону ви обрали (наприклад адвокат, суддя чи прокурор).

Докази або є, або їх немає. Вони можуть бути навіть помилковими, якщо вони є. Або знов таки - відсутніми, коли їх немає.

русДата: Четвер, 07-Бер-2013, 14:08 | Сообщение # 200
Генерал-лейтенант
Ніколи рідновіри (старовіри) не користувалися семітським календарем (по перше). Православні то термін Славити Правь, я не розумію кого Ви маєте в виду Правовірних християн грецького обряду які перехватили назву Православья чи рідновірів. І ще раз уточнюю 7521 рік тому що відбулося я вказав. Християни перейняли багато чого, багато чого сплюндрували, назвали своїм. Це окрема тема не цього форуму. Однак символ тієї перемоги "Георгій Побідоносець" і зараз зберігся. Назва лише християнська. І при чому тут перші семіти Адам і Єва. Так, дотримувались старого календаря і старообрядці (по Христу), ну й що з того, так що наше літочислення приписувати християнам? Лише у слов'ян це не початок світу чи створення його, а лише епоха, подія чергова. І до 7521 року тому були інші події.

ObersДата: Четвер, 07-Бер-2013, 14:12 | Сообщение # 201
Генераліссімус
Цитата (рус)
Ніколи рідновіри (старовіри) не користувалися семітським календарем (по перше).

Доведіть що не "ніколи" а зараз не користуються. Бо я стверджую, що користуються, вслід за православними християнами - літочисленням від початку Св., вичисленому ними по Біблії, а саме по Адамову сімені.

русДата: Четвер, 07-Бер-2013, 14:13 | Сообщение # 202
Генерал-лейтенант
Докази або є або їх немає, або їх не видно, або люди не знають що таке доказ або не бачать що це саме доказ.

ObersДата: Четвер, 07-Бер-2013, 14:14 | Сообщение # 203
Генераліссімус
Цитата (рус)
Однак символ тієї перемоги "Георгій Побідоносець" і зараз зберігся.

Ви самі вірите в те що пишете? А потрібно не просто, сліпо, вірити, а критичтно досліджувати. Ось до чого я веду власне.

русДата: Четвер, 07-Бер-2013, 14:15 | Сообщение # 204
Генерал-лейтенант
Цитата (Obers)
Тюняєв? Фоменко-Носовский? Лєвашов? Маячня!"
Ломоносова почитайте, наприклад, якщо інше маячня.

ObersДата: Четвер, 07-Бер-2013, 14:17 | Сообщение # 205
Генераліссімус
Цитата (рус)
Докази або є або їх немає, або їх не видно, або люди не знають що таке доказ або не бачать що це саме доказ.

Цитата (рус)
http://www.dazzle.ru/spec/iir5508.php#28208 передивіться уважно по сайту ниже, це як приклад.

Цитата
17 мая 2011 года президент Академии фундаментальных наук Андрей Александрович Тюняев получил медаль от Института русского языка имени Александра Сергеевича Пушкина. Медаль ему вручили за научную работу «Стадии русского языка и их соответствие данным археологии, антропологии и ДНК-генеалогии».

Суть «открытия» - поистине революционна и достойна не какой-то медали Института русского языка, а Нобелевской премии. Тюняев «открыл», что 50 тысяч лет назад племена Евразии говорили на русском языке, что древний индоевропейский язык – это русский язык, и все индоевропейские языки – происходят от русского языка.

Русский язык предок санскрита и латыни. Русский язык, кароче, самый древний язык в мире, а русской письменности вже 200 000 год! Русским языком вообще вначале говорили камни, и лишь затем уже русские...

Ви їм вірите, а не собі. Це ж маячня! Ви що, справді не розумієте?

ObersДата: Четвер, 07-Бер-2013, 14:19 | Сообщение # 206
Генераліссімус
Цитата (рус)
Ломоносова почитайте, наприклад, якщо інше маячня.

Ломоносов хіба писав маячню подібну до Тюняєво-Лєвашовської? Чи хоча б дотемно? Підскажіть де в нього таке шукати! Я серйозно.

русДата: Четвер, 07-Бер-2013, 14:21 | Сообщение # 207
Генерал-лейтенант
Цитата (Obers)
від початку Св., вичисленому ними по Біблії, а саме по Адамову сімені.
Ви розумієте що я Вам навів інше тлумачення. Не початок світу, як вважають семіти, так як для них дійсно то був початок перебування на нашій планеті яку називали наші Мідгард. То для них був початок всього. Для нас то був лише очередний етап. Календар чи інше можить бути схожий. Однак в цій путанині я вказав про єврейський календар. Саме тоді були створені Адам і Єва. На 1000 років менше ніж 7521 рік. Ця подія відображена і у Вєдах де з нашої точки зору відображена та подія (Адам і Єва).

русДата: Четвер, 07-Бер-2013, 14:26 | Сообщение # 208
Генерал-лейтенант
Я не порівнюю Ломоносова із Лєвашовим чи іншими. Однак саме він виступав проти фальсифікації нашого минулого німцями. До речі ця фальсифікація продовжується і зараз. Про те що руський язик нащадок сансрипту я так не висловлювався. Я вважаю що всі слов'янські мови зберегли уламки санскрипту і всі мови є нащадками сансрипту а не лише російська мова.

ObersДата: Четвер, 07-Бер-2013, 14:26 | Сообщение # 209
Генераліссімус
Цитата (рус)

Доказом може бути будь що, коли воно Є, коли це матеріальне і його можна полапати, це будь який історичний, в нашому випадку, факт, котрий під собою має історичні джерела - тобто будь які залишки минулого, письмові, речові, етнографічні, фольклорні, лінгвістичні, тощо.

А коли нічого з цього не має - це вже не доказ, а звичайнісіньке припущення, яке не має жодної під собою основи, доказової бази..

ObersДата: Четвер, 07-Бер-2013, 14:28 | Сообщение # 210
Генераліссімус
Цитата (рус)
Однак в цій путанині я вказав про єврейський календар. Саме тоді були створені Адам і Єва.

Адам і Єва, Старий Заповіт-Пятикнижжя-Тора, це той матеріал, на якому побудоване православне-християнське і юдейське літочислення, яке Ви чомусь вважаєте "славяно-арійським". Чому - я не розумію.

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Великі древні народи卍Зникнувші цивілізації卐Таємниці історії (хто не пам'ятає своє минуле, той не має майбутнього)
Сторінка 14 з 49«1212131415164849»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016