ЛохвицяВівторок, 24-Жов-2017, 10:54
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 6123456»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Субкультури (Що ви думаєте про субкультури)
Субкультури
АЛЕКСДата: Середа, 24-Гр-2008, 19:18 | Сообщение # 1
Полковник
Награды: 1
Статус: Offline
На даний момент у світі існує багато підліткових культур тобто наших поглядів на цей світ. Це може бути і готика і хіп-хоп, і емо і т.д. Це різні течії. Наприклад у готів є своя музика яку вони люблять, вони відповідно до свого стилю одягаються, фарбують обличчя, і таке інше. Прихильники хіп-хопу або репери також мають свій стиль, слухають музику їхніх улблених виконавців, відповідно до стилю одягаються. Але є такі течії що можуть виходити за всі моральні норми. Шановні форумчани висловіть свої погляди щодо даних субкультур.

Я УКРАЇНЕЦЬ!
Я знаю багато таємниць, але я не знаю усіх відповідей...

БабайДата: Середа, 24-Гр-2008, 19:53 | Сообщение # 2
Генераліссімус
Награды: 5
Quote (АЛЕКС)
Але є такі течії що можуть виходити за всі моральні норми.

Я вважаю, шо поки субкультура знаходиться в межах моралі, то нічого страшного тут немає.
А от коли починається плюндрування пам"ятників, і танці на могилах - це вже й недобре.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

РК-86Дата: Середа, 24-Гр-2008, 22:09 | Сообщение # 3
Генераліссімус
Награды: 3
АЛЕКС, Дуже вдячний Вам, за Тему. Якось всі "дядечки і тіточки" забувають про те, що в свій час були "стилягами", намгалися "хіпувати", були закохані в джаз і "Бітлів", таємно обмінювалися плівками і "ребрами" з записами Висотського...
Так звані "субкультури", як явище, існували, існують і будуть існувати. Сама КУЛЬТУРА без них - загнеться... Субкультура - це пошук нового, пошук свіжих ідей, поглядів, підходів до оточуючого. Корисне - прийметься, бур"ян - виполеться самими сіячами нового.
АЛЕКС, ось коротка думка одного з форумчан, який (за віком) міг бути десь у районі Вашого дідуся...
smile :) tongue

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

Сообщение отредактировал РК-86 - Середа, 24-Гр-2008, 22:14

ДЯДЬКОДата: Четвер, 25-Гр-2008, 02:23 | Сообщение # 4
Генерал-майор
Награды: 0
Так так так... З вашого дозволу знову надаю слово своїй 15-ти річній дочці...:

Коли субкультура спрямована на вираження спільних інтересів - це дійсно круто! Але все частіше й частіше я почала помічати те, що мене лякає... Візьмемо наприклад ЕМО... здавлось би прості діти, яким подобається спільна музика, яким подобається спільний стиль одягу, які віддають перевагу коханню і емоціям....що тут поганого??? Але є факт,
коли діло доходить до фанатизму... починаються розмови про сльози і смерть.... їхнє вічне" я порізала собі вени, тому-що я тебе кохаю"....на мій погляд в них вже щось не те з головою...
Я вважаю, що ці діти з нестійкою психікою і вони гостро реагують на глузування: " Ооо!! Дивіться ЕМО!! Ха-ха-ха, ти зараз може ще заплачиш?" ......а потім цей хлопчик, чи дівчинка ( без клепок в голові) іде додому і ріже собі вени...... от так.

Готи ... знову ж таки.... взагалі готика - дуже красива культура.....і музика в цьому стилі дуже гарна, я вважаю поєднання металу з симфонічним оркестром , або ж з оперним співом дуже сильною штукою.....навіть і вам форумчани ( мається на увазі ті, кому за 35) сподобалось би.....може..... АЛЕ!!!......вони перегибають палку, коли починають вплутувати релігію та поклонятися смерті...цього робити не можна......

ОТЖЕ... коли діло йде про псевдосамоствердження - то все ОК )))) а от коли виходять за рамки, то це вже й погано.....

БабайДата: Четвер, 25-Гр-2008, 16:41 | Сообщение # 5
Генераліссімус
Це все лише черговий раз підтверджує стару мудрість :
ЩО ЗАНАДТО - ТО НЕ ЗДРАВО !!!

цитата из фильма.

АЛЕКСДата: Четвер, 25-Гр-2008, 17:05 | Сообщение # 6
Полковник
Quote (ДЯДЬКО)
Готи ... знову ж таки.... взагалі готика - дуже красива культура.....і музика в цьому стилі дуже гарна, я вважаю поєднання металу з симфонічним оркестром , або ж з оперним співом дуже сильною штукою.....навіть і вам форумчани ( мається на увазі ті, кому за 35) сподобалось би.....може..... АЛЕ!!!......вони перегибають палку, коли починають вплутувати релігію та поклонятися смерті...цього робити не можна......

Я з цим згоден. Дійсно багато гарних культур переростає у щось жахливе і не зрозуміле. Наприклад є така течія як скінхеди.ЖАХ!!!! ЖАХ як можна плюндрувати пам"ятники, як можна не поважати пам"ять, як не можна поважати тих людей які боролися за наше ясне майбутнє? Такі культури такі течії чорна пляма на обличчі нашого суспільства. angry

Я УКРАЇНЕЦЬ!

АЛЕКСДата: Четвер, 25-Гр-2008, 17:11 | Сообщение # 7
Полковник
Зразки Готичної культури.
Прикрепления: 5731234.jpg(5Kb) · 7345565.jpg(3Kb)

Я УКРАЇНЕЦЬ!

РК-86Дата: Четвер, 25-Гр-2008, 23:31 | Сообщение # 8
Генераліссімус
Бабай, АЛЕКС, Приведу затягані вислови: "Если звезды зажигают - значит это кому-то нужно" і "Следсвия не бывает без причины". Ми розглядаємо явища у відірваності від їх коренів. Наркоманія серед хіппі і сицуідальні тенденціїї в сучасних проявах субкультурних напрямків базуються на стані суспільства. Якщо поштовхом виникнення перших послужила війна у В"єтнамі і відродження ідей пацифізму (в тих умовах і в тій систамі орієнтирів і соціальних цінностей), то в сучасних умовах можете провести аналогіїї. Діти ж не від вологості з"являються на цей світ...

АЛЕКСДата: П'ятниця, 26-Гр-2008, 00:21 | Сообщение # 9
Полковник
Моє побажання моїм же ровесникам, якшо ви належите до якоїсь течії, субкультури, маєте спільні погляди на світ будь-ласка слухайте музичку, розвивайте серед однолітків свою культуру, але не наробіть того про що потім пошкодуєте.

Я УКРАЇНЕЦЬ!

РК-86Дата: П'ятниця, 26-Гр-2008, 00:31 | Сообщение # 10
Генераліссімус
АЛЕКС, Не чекав з Вашого боку лисих закликів. Не в тему...

АЛЕКСДата: П'ятниця, 26-Гр-2008, 00:36 | Сообщение # 11
Полковник
Розумієте пане РК-86, ви не бачили особисто як людина з нормальної перетворюється на посьміховисько і починає кидати вибрики на почві негативної сторони своєї культури.

Я УКРАЇНЕЦЬ!

РК-86Дата: П'ятниця, 26-Гр-2008, 00:47 | Сообщение # 12
Генераліссімус
АЛЕКС,
Повірте, бачив і працював. Не просто спілкувався. Чи сповтерігав. Відсторонено.

Мене насторожило те, що Ви не запросили пояснення відносно записів "на ребрах".
Молодості притаманна допитливість...

АЛЕКСДата: Субота, 27-Гр-2008, 15:17 | Сообщение # 13
Полковник
Quote (РК-86)
"на ребрах".

Пояснiть

Я УКРАЇНЕЦЬ!

БабайДата: Субота, 27-Гр-2008, 18:46 | Сообщение # 14
Генераліссімус
Quote (РК-86)
пояснення відносно записів "на ребрах".

Я щось прозівав ? де про це йшлося ?

цитата из фильма.

YanushevichДата: Субота, 27-Гр-2008, 23:38 | Сообщение # 15
Генерал-полковник
Субкультури - а шо воно таке?

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Субкультури (Що ви думаєте про субкультури)
Сторінка 1 з 6123456»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017