Фінансова мирова криза. - Сторінка 27 - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяВівторок, 06-Гр-2016, 15:08
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 27 з 28«1225262728»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Фінансова мирова криза. (Хто як виживає?)
Фінансова мирова криза.
ObersДата: Четвер, 05-Вер-2013, 13:56 | Сообщение # 391
Генераліссімус
Награды: 10
Статус: Offline
Цитата (рус)
Раніше був комунізм тепер наша мета євросоюз.

Ні, не "наша". Ваша мета - Союз Тайожний, тобто по факту "назад до коммуноссср".

ObersДата: Четвер, 05-Вер-2013, 13:59 | Сообщение # 392
Генераліссімус
Цитата (рус)
А ви так і не відповіли на питання про те чи можуть українці без євросоюзу побудувати гарні дороги? Не гадити на узбіччя чи інше?

Можуть і будують (постійно їзжу по трасам Київ-Харків, Київ-Житомир, Київ-Варшава, повна реконструкція, на виході будуть магістралі європейського зразку якості). Але по тайожной звичці крадуть ще більше ніж будують, що в Росії, що, хоч і прикро, в нас - це наслідок цивілізаційного світогляду "от Русскаго Міра". Не гадити на узбіччя починайте з себе, а не з когось і буде вас щастя!

ObersДата: Четвер, 05-Вер-2013, 14:06 | Сообщение # 393
Генераліссімус
Цитата (рус)
Вітаю вас зі єврейським новим 5774 роком від створення їх світу, і мабуть і вашого. Ви не з хасідами?

Ні. З ними - ви.

Цитата
«Никогда и ни один руководитель России или СССР не сделал столько много для евреев, как Владимир Владимирович Путин. Во всех отношениях. Беспрецедентно.«…«сейчас в России многие мэры городов, руководители областей и министры правительства — евреи. Это стало нормой»

Главный раввин РФ и основатель Федерации еврейских общин СНГ Берл Лазар выступил в Оксфорде в обществе Шабад с лекцией о евреях России и их будущем. Крайне несправедливо, что счастье слушать подобные лекции выпадает только английским евреям, ибо Русской аудитории также не повредило бы узнать некоторые детали и обстоятельства, не слишком афишируемые соплеменниками Лазара, однако имеющие к Русским самое непосредственное отношение.

Отношение Путина к евреям.
Откуда взялся Путин. Кто и как делал имидж «хорошего гоя».
-Ху из мистер Путин
Захват России. Революция Хабада! Сами уже хвастаются, ещё доказательства вам нужны?
-Как Владимир Путин поздравил всех наших с праздником Хануки
Путин агент ЦРУ. Железные факты прилагаются. Письмо российских ядерщиков.
Президент прислушался к нуждам общины!
- УЖЕ в КАЖДОМ городе! Встречайте, люди(ли?) в чёрном – Хабад!!!

http://poiskpravdy.com/putmed/

Россія
чи Нова Хозарія? Га? lol

ObersДата: Четвер, 05-Вер-2013, 14:11 | Сообщение # 394
Генераліссімус
Цитата (рус)
А ви пропагуєте євросоюз як панацею від усіх бід українців

Я взагалі нічого подібного не пропагую! Навіть примітивно щодо "вступу до ЄС" жодного слова не сказав, бо я противник будь яких подібних наддержавних структур, котрі ведуть до втрати бодай крихти національного суверенітету. На відміну від вас, до речі, тайожного любителя "рус"...

ObersДата: Четвер, 05-Вер-2013, 14:20 | Сообщение # 395
Генераліссімус
Цитата (рус)
Це ваш "демократичний" рівень розумового розвитку.

Так, це мій рівень. І він вочевидь дещо вищий ніж ваш "недемократичний".

ObersДата: Четвер, 05-Вер-2013, 14:27 | Сообщение # 396
Генераліссімус
Цитата (рус)
Подивіться хоча б на рівень життя в Білорусі і на їх хоча б зарплату

Який там рівень життя? Які зарплати? Ану, ану, послухаєм...

Я почну : зарплата бєларуського вчителя близько $200...

ps/ повторюю, для неуважних, ще раз - з вступом Бєларусі до ТС економічна ситуація в республіці погіршилась, замість навпаки, в тому числі значно зменшився економічний і промисловий зріст. Така ж, чи майже така, картина і в Казахстані.

русДата: Четвер, 05-Вер-2013, 15:18 | Сообщение # 397
Генерал-лейтенант
Награды: 1
Цитата (Obers)
І він вочевидь дещо вищий ніж ваш "недемократичний".
Чемні і духовно ролзвинені люди ніколи не возвишують себе над іншими. Нехай інші скажуть а не ви самі про себе.

русДата: Четвер, 05-Вер-2013, 15:21 | Сообщение # 398
Генерал-лейтенант
Цитата (Obers)
З якого хрєна шабесгоям боятись Росії??? Шо за брєд
Та по вас видно. У вас кров закіпає при згадуванні Росії.

ObersДата: Четвер, 05-Вер-2013, 15:26 | Сообщение # 399
Генераліссімус
Цитата (рус)
Чемні і духовно ролзвинені люди ніколи не возвишують себе над іншими.

Так то ж "чемні і духовно розвинені", ось як ви прямо - у вас як не підор і хасід, так західняк і шабезгой. Вважаєте себе "вищим" за них, чи може "нижчим"? Чи може їх "рівнею" СОБІ?

ObersДата: Четвер, 05-Вер-2013, 15:34 | Сообщение # 400
Генераліссімус
Цитата (рус)
Та по вас видно. У вас кров закіпає при згадуванні Росії.

Що "по мені видно"??? Я у вас не запитую, чи я "шабезгой", марення ваше мене не стосується і не обходить, мені байдуже, що ви думаєте особисто про мене, і чи думаєте взагалі. Але! Повторюю ще раз своє запитання, якщо з першого разу не доходить, або бува не дочуваєте/недобачаєте : з якого хрєна "шабесгоям" боятись Росії ???  Питання зрозуміле чи ні? З яких хворобливих видіннь ви цю хрєнь винайшли?

У вас вочевидь марення, і ви власні галюцинації сприймаєте як чиюсь дійсність. Це явище в психології називається проекцією.

ps/ мені Росія подобається, я в неї навіть по своєму закоханий. Але як в країну, а не як в ДЕРЖАВУ. Мені імпонують росіяни, як народ, а не як "нація росіян". А от власне "Тайожний Союз"/"Русский МирЪ", від якого ви сците окропом і агітуєте за нього, ні - не імпонує і не подобається, його потрібно обходити стороною, мов справжнє болото, і навіть десятою дорогою, за необхідності...

ObersДата: Четвер, 05-Вер-2013, 17:33 | Сообщение # 401
Генераліссімус
Цитата (рус)
до речі нам обіцяли світле майбутнє зразу ж після Євро 2012

"Вам" обіцяли? Вас обдурили.

Мені не обіцяли. І нікому, крім вас (ну може ще вашим собратам по "вектору" розуму хтось і пообіцяв, мабуть глузуючи), ніхто нічого подібного не обіцяв.

русДата: П'ятниця, 06-Вер-2013, 16:22 | Сообщение # 402
Генерал-лейтенант
Цитата (Obers)
"Вам" обіцяли? Вас обдурили.Мені не обіцяли. І нікому, крім вас (ну може ще вашим собратам по "вектору" розуму хтось і пообіцяв, мабуть глузуючи), ніхто нічого подібного не обіцяв.
Ви взагалі не зрозуміли суті. Те що обіцяли то дійсно було у коментах того ж Суркіса чи інших, наводили приклад тієї ж Португалії. 
Цитата (Obers)
у вас як не підор і хасід, так західняк і шабезгой.
Так у вас не гірше

русДата: П'ятниця, 06-Вер-2013, 16:25 | Сообщение # 403
Генерал-лейтенант
Цитата (Obers)
з якого хрєна "шабесгоям" боятись Росії ??? Питання зрозуміле чи ні? З яких хворобливих видіннь ви цю хрєнь винайшли?
В західній Європі є страх перед Росією. Чому? Читайте і інші книги. Є відео на цю тему. Є якась ненависть але про причини її виникнення на конкретне запитання ті ж німці чи поляки відповісти не можуть.

русДата: П'ятниця, 06-Вер-2013, 16:26 | Сообщение # 404
Генерал-лейтенант
Цитата (Obers)
"Вам" обіцяли? Вас обдурили.
Не мене а всіх українців. Я на це не вівся особисто і не вважаю що після проведення олімпійських ігор у Львові щось зміниться на позитив в Україні.

русДата: П'ятниця, 06-Вер-2013, 16:28 | Сообщение # 405
Генерал-лейтенант
Цитата (Obers)
Росія подобається, я в неї навіть по своєму закоханий. Але як в країну, а не як в ДЕРЖАВУ. Мені імпонують росіяни, як народ, а не як "нація росіян". А от власне "Тайожний Союз"/"Русский МирЪ", від якого ви сците окропом і агітуєте за нього, ні - не імпонує
Ви взагалі баран чи так, прикидаєтесь. Я вказував лише за дружні відносини із Росією, Білоруссю, Польшею. При чому тут "Таежний союз?" Це ви видумали таку фразу і кічитесь з цього приводу.

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Фінансова мирова криза. (Хто як виживає?)
Сторінка 27 з 28«1225262728»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016