ЛохвицяП'ятниця, 22-Вер-2017, 21:48
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 22 з 28«1220212223242728»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Фінансова мирова криза. (Хто як виживає?)
Фінансова мирова криза.
ObersДата: Вівторок, 03-Вер-2013, 14:01 | Сообщение # 316
Генераліссімус
Награды: 10
Статус: Offline
Цитата (рус)
І не слухати потрібно а порівнювати

http://lohvitsa.org.ua/forum/39-491-15811-16-1348474434 
http://lohvitsa.org.ua/forum/39-491-15812-16-1348474637 
http://lohvitsa.org.ua/forum/39-491-16213-16-1352115209

ObersДата: Вівторок, 03-Вер-2013, 14:24 | Сообщение # 317
Генераліссімус
Цитата (рус)
І вкинуться в тайгу дегенерації (зоофіли, педофіли і гоміки т.д. до речі легалізовані), Ювенальна юстиція і т.д. І не потрібно себе Obers і свої погляди вважати більш продвинутими а те життя яким жили наші батьки і діди деформованим. Ви думаєте хтось нас у Європі жде? Чи для того щоб побудувати нормальну автодорогу нам підкаже великий Євро союз, у якого своїх проблем більше ніж де небуть. А на факти дивіться самі, не на декларовані лозунги а на факти. Німеччина, сама розвинена країна Європи) заселяється арабами. Ви також бажаєте цього?

Де "леґалізовані" зоофіли і педофіли? Я не себе зі своїми поглядами "вважаю продвинутим", це я Вас з вашими поглядами не вважаю продивнутим. Різницю відчуваєте? У Вас тотально "деформовані" погляди, світогляд, не кажучи навіть за тих "дідів та батьків", незалежно від них і не стосовно їх...

Я не кажу, що нас хтось десь чекає. Я кажу, що від ЄС нам потрібні не їх чекання або гроші, а наш шанс вирватись з тайожної орди. Справа не в дорогах, а в напрямах - дороги справа хоч і дорога, але матеріальна, а правильний напрям це дещо більше й важливіше, ніж асфальт і масло. Тим більше, що я нікого не запрошую в ЄС, так само як воно не запрошує нас. Але свій цівілізаційний вибір ми врешті повинні зробити, і повинні зробити його самі. Як казав НАМ пан Янушевич : "Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!"©

А щодо "заселяється завєзьоннимі" арабами, так в вашій любій РФ та сама бодяга - там етнічних росіян скоро не буде, вони вимирають у власній країні, вони вимирають і в інших країнах (в Україні вимирають не українці, а...теж росіяни) - вони вже на шляху до самознищення і тотальної ісламізації. Невже нам по дорозі з ними? То чому не по дорозі з Німеччиною, самою розвиненою країною Європи???

Ви (не власне ви, а загалом "адєпти русскаво міра") так любите триндіть про особливу російську "духовність", а насправді все, буквально, міряєте баблом. Тому й брешете про те, що в ТС нас чекають молочні ріки й кисельні береги, а в ЄС, неодмінно, - як не пєдофілія з зоофілією, так імігранти то...зубожіння.

ObersДата: Вівторок, 03-Вер-2013, 14:37 | Сообщение # 318
Генераліссімус
Цитата (рус)
Я знаю. Подивіться хоча б на проживання людей у Білорусі. Вона якось обходиться без Євросоюзу і свою економіку будує сама. І не потрібно вистрибувати з трусів цитуючи інформацію із офіційних наших каналів. Поспілкуйтесь із нормальними роботягами із Білорусі

Цитата
Процесс становления независимого белорусского государства должен стать необратимым. Об этом заявил сегодня Александр Лукашенко во время посещения СШ № 51 в Минске, сообщает БЕЛТА.

Глава государства подчеркнул: «Каждое поколение в своей жизни совершало знаковые поступки, и происходили события, которыми гордились не только это, но и последующие поколения. Поколение до нас совершило великий подвиг — защитило нашу страну от коричневой чумы, победив в годы Великой Отечественной войны. Поколение до того гордилось тем, что свергло ненавистный режим царизма и установило в истории новую общественную формацию».

Правда, сейчас, как заметил Александр Лукашенко, некоторые пересматривают те события. «Не исключено, что и нас с вами будут пересматривать и переворачивать такой уклад жизни», — высказал мнение Лукашенко.

При этом, говоря о том, что сотворило нынешнее поколение такого, чем можно гордиться, глава государства отметил: «Мы создали первое государство в истории нашей страны, нашего народа — фундамент этого государства. И я думаю, что мы сделали еще не все».

По его мнению, процесс становления независимого белорусского государства надо обязательно сделать необратимым.

«Мы не можем позволить, чтобы не только мы, но и наши дети жили не на своей земле, — подчеркнул глава государства. — Мы должны сделать все, чтобы на этом клочке белорусской земли навсегда установилось и укрепилось наше белорусское государство. Чего бы это ни стоило. Мы не должны позволить, чтобы наши дети были «парабками» и наемными. Мы должны сделать все, чтобы наши дети гордились нами, нашим подвигом, который привел к тому, что мы создали свое государство на своей земле».

«Я как президент сделаю все, чтобы мобилизовать общество на выполнение этой святой задачи — сделать процесс строительства нашей государственности, нашего государства необратимым», — заверил Александр Лукашенко.

Читать полностью:http://naviny.by/rubrics/politic/2013/08/31/ic_news_112_423918/

Цитата
Президент Белоруссии Александр Лукашенко пошел на конфликт с Россией, чтобы «не продавать» страну. Русскоязычная блогосфера удивительно однозначно оценила историю с отказом компании «Уралкалий» работать с белорусским партнером, последующим арестом гендиректора «Уралкалия»Владислава Баумгертнера и типичным ответом на это российских властей.

Напомним, «Уралкалий» отказался работать с ЗАО «Белорусская калийная компания», что для Белоруссии означает серьезные проблемы, поскольку экспорт калия имеет для страны первостепенное значение. При этом гендиректор российской компании Владислав Баумгертнер был арестован. После этого Россия выступила с «ответным словом», по традиции придравшись к качеству продуктов, производимых на территории «неугодной» страны. Жертвой на сей раз пало белорусские молоко – глава Роспотребнадзора Геннадий Онищенко заявил, что оно не соответствует показателям качества и безопасности.

На все эти события Рунет отреагировал практически единодушно – блогеры одобрительно высказались о действиях президента Белоруссии и не нашли оправданий для российской власти, которая «прикрывает олигарха».
NR2.ru: http://www.nr2.ru/moskow/457091.html

Бацька скаже Тайожному Союзу  "досвідания" скоро чи не дуже, як вважаєте?  smile

русДата: Вівторок, 03-Вер-2013, 17:56 | Сообщение # 319
Генерал-лейтенант
Награды: 1
Цитата (Obers)
Бацька скаже Тайожному Союзу "досвідания" скоро чи не дуже, як вважаєте?
Ви розумієте на прикладі Білорусі що своє щастя потрібно кувати самому. А про те як оруть "демократи" із Європи на Білорусь, ніби різані. Поки ми користуємося російським газом то потрібно миритися з Росією як мириться вся Європа. А голодранці тільки показують свою величність у обідраних трусах а самостійно економіку не будують, моляться то на Європу (одні) то на РОсію (другі). От що Вам я хочу вказати. 
Цитата (Obers)
Як казав НАМ пан Янушевич : "Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!"©
Розірвати то можна із радянським минулим, але нікуди його не діти. Територія України сформувалась у сучасному вигляді і завдяки СРСР. А щодо пана Янушевича, то його зрозуміти можна, в Європі ж однополі браки вже легалізовано в деяких країнах, от він нам і совітує.
А Вам пане Obers, рекомендую не цитувати п....ів

русДата: Вівторок, 03-Вер-2013, 17:58 | Сообщение # 320
Генерал-лейтенант
Цитата (Obers)
Третьи русы – это иранский сармато-аланский народ, потомки роксолан. Слово “рус” (“рухс”) в иранских языках обозначает “светлый”, “белый”, “царственный”. На территории Среднего Поднепровья и Подонья в VIII – начале IX вв. существовало сильное государство русов-алан – Росский каганат. В него входили и славянские племена Поднепровья и Подонья – поляне, северяне, радимичи. Росский каганат известен и западным, и восточным письменным источникам IX в. Много следов аланской культуры сохранилось и в Киевской Руси. В начале IX веке, русы-аланы были вытеснены из Подонья венграми, которые разгромили Росский каганат. Часть русов-аланов переселилась в Восточную Прибалтику, а точнее на остров Сааремаа (“Остров русов”, “Норманнский каганат”), и стали известны древним источникам как “Руссия-тюрк”. Русы-аланы в этот период составили еще одну разновидность Балтийской Руси. Видимо, уже в IX веке русы-аланы были славянизированы. Именно из этой Руси вышли Олег Вещий и Игорь “Старый”, а княжеская династия из этих русов-аланов утвердилась у славянских племен уже после смерти Рюрика и его братьев...
Та й над іншими Вашими прикладами в цьому напрямку я не піддаю сумніву. Дійсно могло бути й таке.

русДата: Вівторок, 03-Вер-2013, 17:59 | Сообщение # 321
Генерал-лейтенант
Однак наш форум переростає в історичний

ObersДата: Вівторок, 03-Вер-2013, 18:00 | Сообщение # 322
Генераліссімус
Цитата (рус)
А Вам пане Obers, рекомендую не цитувати п....ів

Пєстєц...Ви свічку тримали? Порекомендуйте сам собі, не бути схожим на них, ліпше.

русДата: Вівторок, 03-Вер-2013, 18:03 | Сообщение # 323
Генерал-лейтенант
Цитата (Obers)
в недавньому СПІЛЬНОМУ минулому, себто в СССР.
При СРСР в селах Лохвицького району жило набагато більше людей чим зараз. Порівняйте кількість населення зараз в селах і з тими ж 80-ми роками. Так, можливо чогось не вистачало, однак, знову повторююсь, плодились, а це основна ознака здорового населення. Інші (рівні дороги, гарні магазини, достойна зарплатня і т.д.) то другорядні. До речі раніше князя за зменшення населення не переобирали.

русДата: Вівторок, 03-Вер-2013, 18:05 | Сообщение # 324
Генерал-лейтенант
Цитата (Obers)
Пєстєц...Ви свічку тримали?
Я знаю. А саме просте що Вам рекомендую, так подивитися на його відео із його адреси вказаної раніше на форумах. Та й за побиття підарасів у Грузії він дуже переживав у своїх коментах. Це тільки те що я швидко зараз згадав. Я знаю ще інше, однак. Спитайте в жителів с.Свиридівка.

русДата: Вівторок, 03-Вер-2013, 18:06 | Сообщение # 325
Генерал-лейтенант
Цитата (Obers)
Порекомендуйте сам собі, не бути схожим на них, ліпше.
Це в мене виходить без зусиль а у Вас?

ObersДата: Вівторок, 03-Вер-2013, 18:08 | Сообщение # 326
Генераліссімус
Цитата (рус)
Ви розумієте на прикладі Білорусі що своє щастя потрібно кувати самому. А про те як оруть "демократи" із Європи на Білорусь, ніби різані. Поки ми користуємося російським газом то потрібно миритися з Росією як мириться вся Європа. А голодранці тільки показують свою величність у обідраних трусах а самостійно економіку не будують, моляться то на Європу (одні) то на РОсію (другі). От що Вам я хочу вказати.

На прикладі Бєларусі я бачу, що ТС - біда та горе. На прикладі Бєларусі я бачу - вища цінність в свободі і незалежності. РФ нехай собі той свій газ в дупусобі  засуне, а потім його звідти висуне і, допоки я за нього ПЛАЧУ, - продає. А миріться Ви, з продавщицею хліба в магазині, або з продавцем інтернет послуг, для прикладу. Я з ним просто живу поряд, не лаюсь, не займаю, не вимагаю і не ставлю їм умови, а користуюся їх послугами, за що і плачу їм гроші. Сьогодні ж, зважте, - я найбільший покупець російського газу, а не навпаки. І шанувати, в звязку з цим, повинні вони МЕНЕ, а не я ЇХ.

А голодранці тільки показують свою величність у обідраних трусах а самостійно економіку не будують, моляться...на РОсію (...). От що Вам я хочу вказати.© рус

Та що вже там...що хотіли, те й сказали... lol

ObersДата: Вівторок, 03-Вер-2013, 18:11 | Сообщение # 327
Генераліссімус
Цитата (рус)
Це в мене виходить без зусиль а у Вас?

У Вас не виходить, Ваші зусилля марні! lol )))

А у нас? А у нас в квартирі газ, за який я плачу СВОЇМИ власними, заробленими грошима.

ObersДата: Вівторок, 03-Вер-2013, 18:16 | Сообщение # 328
Генераліссімус
Цитата (рус)
Я знаю. А саме просте що Вам рекомендую, так подивитися на його відео із його адреси вказаної раніше на форумах. Та й за побиття підарасів у Грузії він дуже переживав у своїх коментах. Це тільки те що я швидко зараз згадав. Я знаю ще інше, однак. Спитайте в жителів с.Свиридівка.

Перепрошую, але я в чужій білизні, ще й не праній, не маю звички копирсатись, звинувачуючи при цьому бозна в чому малознайомих мені людей. І навпаки - звик оцінювати людей не за чиїмось злослів`ям, а за власними спостереженнями, власне так і в цьому випадку.

Тобто якщо Ви вважаєте, що сосати російську сіську це комільфо, то не маю жодних заперечень - сосіть собі, мені байдуже. Але сам.

ObersДата: Вівторок, 03-Вер-2013, 18:30 | Сообщение # 329
Генераліссімус
Цитата (рус)
При СРСР в селах Лохвицького району жило набагато більше людей чим зараз. Порівняйте кількість населення зараз в селах і з тими ж 80-ми роками.

Зверху, вище, першим постом сторінки, я дав Вам посилання, стосовно цього. Деградація українського села почалася в середині 20 ст.. Будьте так ласкаві спершу, ще раз, перечитати написане, перш ніж "порінювати" щось з чимось.

ps/ до речі, щодо поріняння, не підскажете скільки сел знищено в вашій улюбленій росфедерації? За останні 20 років? Відразу скажу що числа вражаючі! І порівнюйте собі, скажімо, з Україною, якщо є бажання. Успіхів...

ObersДата: Вівторок, 03-Вер-2013, 20:19 | Сообщение # 330
Генераліссімус
"Однак наш форум переростає
в історичний"© рус

Наш форум перетворився в мій 'монолог', а мені цікава саме історія і перш за все історія Рідного Краю. Мабуть просто 'іншим' більш сказати нічого, ніж цитувати деформованоголового Бузіну, та ритись в чужій білизні...

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Фінансова мирова криза. (Хто як виживає?)
Сторінка 22 з 28«1220212223242728»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017