ЛохвицяП'ятниця, 24-Лис-2017, 08:50
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 16 з 28«1214151617182728»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Фінансова мирова криза. (Хто як виживає?)
Фінансова мирова криза.
БабайДата: Вівторок, 03-Бер-2009, 14:09 | Сообщение # 226
Генераліссімус
Награды: 5
Статус: Offline
«…И ТЫ БУДЕШЬ ДАВАТЬ ВЗАЙМЫ МНОГИМ НАРОДАМ, А САМ НЕ Б.УДЕШЬ БРАТЬ ВЗАЙМЫ, И ГОСПОДСТВОВАТЬ БУДЕШЬ НАД МНОГИМИ НАРОДАМИ, А ОНИ НАД ТОБОЙ НЕ БУДУТ ГОСПОДСТВОВАТЬ...» (Второзаконие, 15:6).
«...ТОГДА СЫНОВЬЯ ИНОЗЕМЦЕВ БУДУТ СТРОИТЬ СТЕНЫ ТВОИ, И ЦАРИ ИХ — СЛУЖИТЬ ТЕБЕ; И БУДУТ ОТВЕРСТЫ ВРАТА ТВОИ, НЕ БУДУТ ЗАТВОРЯТЬСЯ НИ ДНЁМ, НИ НОЧЬЮ, ЧТОБЫ ПРИНОСИМО БЫЛО К ТЕБЕ ДОСТОЯНИЕ НАРОДОВ, И ПРИВОДИМЫ БЫЛИ ЦАРИ ИХ. ИБО НАРОДЫ И ЦАРСТВА, КОТОРЫЕ НЕ ЗАХОТЯТ СЛУЖИТЬ ТЕБЕ, ПОГИБНУТ, И ТАКИЕ НАРОДЫ СОВЕРШЕННО ИСТРЕБЯТСЯ”....» (Книга Пророка Исайи 60:10-12)

А як Вам такі цитати ?
Може варто задуматися ?

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

ДЯДЬКОДата: Вівторок, 03-Бер-2009, 16:49 | Сообщение # 227
Генерал-майор
Награды: 0
...Продались Америці...
В рабство пішли...
Ми рабами за кредити будемо і діти наші...

КОТЯТКОДата: Вівторок, 03-Бер-2009, 19:21 | Сообщение # 228
Підполковник
Quote (ДЯДЬКО)
Долар коштує вже 10 гривень...

Ну і що з того Вам що він коштує 10 гривень?

ДЯДЬКОДата: Середа, 04-Бер-2009, 08:26 | Сообщение # 229
Генерал-майор
Так як і тисячі інших "баранів" маю доляровий кредит на довгії роки...

grigori37Дата: Середа, 04-Бер-2009, 09:38 | Сообщение # 230
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Шановний пане Бабаю. Ті цитати, що Ви навели великими буквами, мені нагадали обнаковенний фашизм. Ви не помиляєтеся? Точно з Біблії списували, чи може випадково із "Меіn Kampf"?
Вчора Рада почала запрет на колективну власність землі. Напевне хотять поставити хрест на колгоспах. Жаль, така хороша організація праці... Ось як я думаю.
Скрізь чуємо: Світова фінансова криза. Що ж воно таке і чого від нього чекати селянам лохвиццького району? Спочатку про “що воно таке”. Слова, вроді, зрозумілі: світова означає, що охоплено всі держави земної кулі у яких єсть фінанси; фінанси, цим словом визначають багато чого, доступніше для місцевого розуміня це гроші; криза слово грецьке і означає поворотний момент, перехід від одного до іншого. Отже, захворіли гроші, вони нікуди не поділися, але перестали виконувати свою функцію – загального еквівалента, міри ціни. Якщо раніше до фінансової кризи кожний вид товару мав визначину ціну в грошах, то тепер ця ціна залишається невизначеною. Ви не знаєте скільки що стоїть. Уявляєте? У вас єсть якісь гроші, і ви не знаєте, що за них можна купити. Продати ви теж не можете, бо незнаєте скільки просити за свій товар. Для однієї людини цє просто жах, правда дещо можна поміняти, скажімо, хромові чоботи на пуд пшениці або на щось інше. А що ж робити власникові великого заводу де працюють тисячі робітників? Він теж не може ні товар свій продати, ні купити сировину. Ясно, що виробництво зупиняється, а його працівники становляться безробітними. Явище це страшне ще й тим, що ніхто не знає причини хвороби грошей, і як їхь лікувати.
Правда, ми знаємо, що при плановій системі господарювання, коли жили в СРСР, криз не було. Ми відмовилися від планової системи із-за того, що вона показалася нам меньш ефективною, треба було визначати майбутнє (мету,ціль), а це виявляється не просто, або навіть неможливо. Та на час кризи можна було б скористатися і планом, але перехід від ринку до плану, а потім назад є справою важкою.
Тепер поговоримо що несе світова фінансова криза селянам. Тут нічого багато говорити: гроші не те що хворіють, а їх просто немає і ніде їх заробити. Отже, нічим платити за газ за електрику і за все, що доводилося купувати. Жінка лається діти плачуть, хоч вішайся. Але не спішіть, подумайте. Селяни восновному кормляться завдяки землі. Обійдіть сусудів, згуртуйтеся в колгосп, сплануйте до дрібниць, що кому робити щоб усим не померти із голоду. Техніки мало – перейдіть на ручну працю. Плануйте, рахуйте, зважуйте, міряйте все що придбали, думайте, дувмайте, дувмайте і записуйте. Видавайте кожному колгоспникові так щоб могла жити його сім*я. З часом можна і своїх гроші завести, щоб зручніше розприділяти по труду. Гуртом на землі можна вижити при любій кризі. Тільки не жалійте часу на організацію колгоспу. Виберіть керівниками досвідчених розумних людей, якщо таких немає, запросіть.

Radcenko

БабайДата: Середа, 04-Бер-2009, 12:59 | Сообщение # 231
Генераліссімус
Сучасна банківська система робить гроші з нічого. Цей процес – можливо найнеймовірніший фокус коли-небуть придуманий…
Банкірам належить весь світ. Заберіть його у них, але залиште їм право створювати гроші розчерком пера, і вони викуплять його назад.
Заберіть у них це право і всі їхні великі статки щезнуть. А вони повинні щезнути, щоб світ став кращим і щасливішим.
Але якщо ви хочете продовжувати бути рабами банків і оплачувати своє рабство, тоді дозволяйте банкірам створювати гроші і управляти боргами.

Я рекомендував би всим подивитися цей фільм, щоб краще зрозуміти, що таке гроші, і де вони беруться.
А потім спробувати зрозуміти кризу ! Фільм
Хто не зможе скачати - напишіть куди залити. Фільм є в мене на компі.

цитата из фильма.

grigori37Дата: Середа, 04-Бер-2009, 17:20 | Сообщение # 232
Генерал-лейтенант
Шановний пане Бабаю! Своїм коментарем до фільму, якого я дивитися не хочу, Ви нагадали В.І. Леніна: відібрати і поділити ( того в кого відібрали краще вбити). Я не банкір і не цікавлюсь як крутяться гроші. беспокоїть те, що ціни ростуть, а соціальна допомога,за рахунок якої живу, стабільна. Лякають безробіттям, це означає що людей претендуючих на соціальну допомогу збільшується, на ті ж гроші. Колгоспу в німеччині не організуєш. 5 сотих грунту на косогорі та ще й під комунальним дубом мала підтримка, та слава Богові і за це. Почав іздити на велосипеді на огород.
А Ви як нащод колгоспу?

Radcenko

БабайДата: Середа, 04-Бер-2009, 18:25 | Сообщение # 233
Генераліссімус
Пане grigori37, я не буду змушувати Вас дивитися сюжет, якщо Ви того не бажаєте.
Просто, щоб зрозуміти природу кризи спочатку треба зрозуміти, що таке гроші.
Що це таке (предмет, явище, еквівалент вартості товару чи праці, чи просто міф ?)
Яку роботу, яку роль вони відіграють в суспільстві, в економіці ? Як вони виникають і куди діваються.
Лише зрозумівши це, можна потім говорити про хворобу грошей, і що таке криза.

А не рахунок колгоспів - то це була досить ефективна форма господарювання.
Я досі не розумію, навіщо було все руйнувати, не запропонувавши взамін нічого вартого уваги.
Розпаювати землю, коли більшості людей немає змоги її обробляти - це тупість. Треба було лише дати людям зрозуміти, що це є ЇХНЯ КОЛЕКТИВНА ВЛАСНІСТЬ.
А не так, як було розповсюджено: якщо колгоспне - значить нічиє !

цитата из фильма.

КОТЯТКОДата: Середа, 04-Бер-2009, 23:38 | Сообщение # 234
Підполковник
Quote (ДЯДЬКО)
Так як і тисячі інших "баранів" маю доляровий кредит на довгії роки...

Уже зараз діє аукціон,тобто Ви пишете заяву, вносите суму місячного платежа в гривнях, але по курсу не вище 8 грн за 1$ + 0,2 % відчислення в пенсійний фонд. Якщо банк Вам відмовляє в такій послузі,то є безкоштовна лінія НБУ куди можна поскаржитися. Але кожен банк у різний час починає приймати заяви,це залежить коли починаються проплати по кредитам. Кожен банк має право купити не більше 1000000 $ отже,якщо у банка великий кредитний портфель,чи кожному боржнику вистачить даної суми? Я сьогодні заяву написала і гроші внесла,але мені порекомендували періодично телефонувати, бо самі ще не впевнені чи спрацює ця схема.
В деяких банках проходять акції, наприклад, погасіть достроково 10% боргу і маєте змогу виплачувати на 2-3 %менше.

grigori37Дата: Четвер, 05-Бер-2009, 08:27 | Сообщение # 235
Генерал-лейтенант
Знову до Вас, пане Бабаю! Ми з Вами по колгоспній частині однодумці. Це дійсно прекрасна форма організації праці якщо начолі стоїть розумна і єнергійна людина. Мені здається, що люди лаяли колгосп по двом причинам:
перша, із за неродивого керівництва колгоспом; друга - із-за втручання в діла господарських і партиійних керівників вищого рангу своїми незбалансованими планами. Свого часу у себе на роботі політінформацію ми зробили дискурсом, учасниками були і старші за мене люди, ветерани війни. То були антирадянські розмови Слава богові до КГБ не дійшло. Критикували однопартійну систему, відношення до людини її ціну в суспільстві, агресивність намірів партії та інше, але про колгоспи говорилося з любовью, виводили що це ні тільки праця, а і дозвілля, "творческий труд" при якому навіть мотивація непотрібна ( не зовсім, звичайно).
А відносно грошей, то мені здається, що рядовій людині досить знати, що це своєрідний товар, виконуючий функцію загального еквівалента, міра ціни. У кого їх багато тому ватро знати про них більше, от вони нехай і дивсляться кіно про гроші.

Radcenko

YanushevichДата: Четвер, 05-Бер-2009, 10:29 | Сообщение # 236
Генерал-полковник
Quote (grigori37)
Це дійсно прекрасна форма організації праці якщо начолі стоїть розумна і єнергійна людина.

Обсуждаются преимущества колхозов. "Если бы во главе были разумные и энергичные люди..."

Интересно, что нигде в мире колхозов не было, никто до них не додумался (за искл. эксперимента в Израиле с убыточными кибуцами), а уровень производства с/х продукции в десятки и сотни раз выше...

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

SanaДата: Четвер, 05-Бер-2009, 11:03 | Сообщение # 237
Підполковник
Quote (grigori37)
Свого часу у себе на роботі політінформацію ми зробили дискурсом, учасниками були і старші за мене люди, ветерани війни. То були антирадянські розмови Слава богові до КГБ не дійшло. Критикували однопартійну систему, відношення до людини її ціну в суспільстві, агресивність намірів партії та інше

а зараз що, про інше говорять?

grigori37Дата: Четвер, 05-Бер-2009, 16:41 | Сообщение # 238
Генерал-лейтенант
Згоден, що в колгоспі продуктивність праці нажча ніж у фермера. Хоча все залежить від організації праці. Пане Янушевич, я теж чув що в Ізраілі кібуци існують. Розповідали, що в них мало постійних працівників, більшість тимчасових, тих що не встигли влаштуватись на кращу роботу. Раз вони є, то когось влаштовують.
А ми тут говоримо про кризу, коли немає порядку із грошима в державі, потрібна зайнятість і харчі. Тут колгосп гарно підійшов би. В ньому і весело і робота виконується. Люди спілкуються, спільні обіди іт.д. Як вихід це добре.

Пані Sana, я не знаю про що зараз говорять. Думаю, що зараз можна про все говорити, та краще діяти, шукати виходи для себе і діяти.

Radcenko

БабайДата: П'ятниця, 06-Бер-2009, 14:36 | Сообщение # 239
Генераліссімус
Продуктивність фермерської праці звичайно вища, ніж в колгоспі.
Але не слід забувати, що ті хто вміють і бажають працювати на землі
не завжди володіють потрібними коштами.
Особливо це стосується закупілі техніки, хімії, і посівного матеріалу.
А брати це в кредит - з нашими банківськими процентами нереально !
Ніде в світі таких процентів по кредитам більше нама.
Тільки в бувшій совдепії.
Саме тому я й радив подивитися фільм про гроші, щоб мати хоча б уявлення, що вони собою являють.

цитата из фильма.

ДЯДЬКОДата: Субота, 07-Бер-2009, 14:07 | Сообщение # 240
Генерал-майор
Шановний, Бабаю!
Попереднім повідомленням Ви чітко розкрили проблему по цьому питанню.
Фільм цей я бачив і тому ще більше "опускаються" руки. За майбутнє дітей душа болить...
Все частіше приходить думка, що ти нічого змінити не можеш...

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Фінансова мирова криза. (Хто як виживає?)
Сторінка 16 з 28«1214151617182728»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017