ЛохвицяВівторок, 23-Січ-2018, 01:04
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 4 з 8«12345678»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Брехня
Брехня
LolikДата: Вівторок, 27-Січ-2009, 18:51 | Сообщение # 46
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 384
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
про брехню (думка години)

Брехня існує, ми нею користуємось, щоб здаватись краще, або мати якісь блага, на які справді не заслуговуємо. Це зрозуміло. Але звідки ця брехня розпочалась? Хто почав брехати першим? Хто навчив брехні інших?
В принципі, сама наша природа, по суті - брехлива. Тварини вчаться маскуватись, змінювати форму та колір свого тіла, заради виживання дурять оточуючий світ різними випорожненнями, які навчились використовувати на свою користь завдяки еволюційному розвитку.
Людина має розум, завдяки якому навчилась підкоряти, та пристосовувати для більш-менш комфортного існування будь-які регіони нашої планети. І для цього не потрібно було дурити мозк тваринам та рослинам...
Клята винахідливість. Навіщо з'явилась брехня? Чому? Невже, без неї існування неможливе?


Життя - гра.
Задумана хреново, але графіка - шалена!
 
РК-86Дата: Вівторок, 10-Лют-2009, 03:27 | Сообщение # 47
Генераліссімус
Группа: Пользователи
Сообщений: 1591
Награды: 3
Репутация: 5
Статус: Offline
Quote (Lolik)
зараз почнеться довге, нудне і нецікаве з'ясування термінологічних відправних точок дискусії, бо як слово "брехня", так і "мистецтво" поняття дуже ситуативно-детерміновані і відповідно полісемантичні.

Можна розшифрую? "Ситуативно-детеимінована" брехня означає: скільки і в якій ситуації Ви можете брехати.
Поняття "полісемантично" дозволяе брехні підшити контекст, коли можна і перевдягнутись. В одяг ПРАВДИ.


Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...
 
LolikДата: П'ятниця, 13-Лют-2009, 10:10 | Сообщение # 48
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 384
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Брехня - найпоширеніший фольклорний жанр.
Веселін Георгієв


Життя - гра.
Задумана хреново, але графіка - шалена!
 
tolik286Дата: Вівторок, 03-Бер-2009, 09:44 | Сообщение # 49
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 648
Награды: 3
Репутация: 5
Статус: Offline
http://vlasti.net/news/15225
 
БабайДата: Четвер, 12-Бер-2009, 16:38 | Сообщение # 50
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Пане tolik286, в цій статті вже не про брехню, а про провокаію.
А це різні речі.


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
LolikДата: Вівторок, 17-Бер-2009, 15:02 | Сообщение # 51
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 384
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Будь-що приховуване (в т.ч. і брехня) рано чи пізно стане відомим.

а що можна сказати по цьому поводу?


Життя - гра.
Задумана хреново, але графіка - шалена!
 
БабайДата: Середа, 18-Бер-2009, 12:12 | Сообщение # 52
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Якщо дитину вчасно не відучити брехати, то з неї виростає політик ... biggrin

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
LolikДата: Середа, 18-Бер-2009, 12:45 | Сообщение # 53
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 384
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Брехня так чи інакше але неминуче торкається геть усіх і то без жодних винятків. А оскільки ми визнаємо, що говорити правду легко і просто, а брехати важко і складно, і то мабуть навіть таким особам, як шахраї, крутії, махлярі, шулери та іншим ошуканці, а також просто пустомелі, базіки та пустобрехи, які вправляються в брехні постійно (в деяких щоденних а також тижневих телепередачах на нашому телебаченні можна спостерігати немало штатних брехунів, які хоч і брешуть, просторікують та обридливо постійно теревенять, і то не пустуючи чи з хуліганських міркувань, а також зовсім не з власної ініціативи, а негідних продажних брехунів, які брешуть нам за вкрадені їх хазяями у нас же гроші) то не доводиться сумніватися, що причини у брехні не тільки є, а що вони на жаль є ну зовсім не щось таке випадкове.
Ясна річ, що охопити повністю весь спектр брехливості не те що важко, а мабуть що принципово неможливо з огляду на те, що коли правда може бути тільки одна, то відхилень від неї може існувати нескінченна кількість, від абсурдних недорікуватих нісенітниць та бездарних ідіотських дурниць до фундаментально продуманих грандіозних монбланів систем облуди, яку до того ж слід помножити на нескінченне ж число методів відхилення від правди, тобто способів її спотворення.
Взагалі кажучи у більшості випадків брехня – а це свідоме дезінформування, коли автору наперед відомо що воно суперечить дійсності – має конкретну мету. І тому більшість з таких різновидів обману, як от наприклад чванство, лицемірство, фальш, ошуканство, лукавство, фарисейство, нещирість, дворушництво, наклеп, та інші форми надурювання, як от пошивання в дурні, забивання баків, замилювання очей, обведення навколо пальця, навішування лапші на вуха, кидання, приписки, підтасовки і таке інше, всього одразу й не згадаєш, мають на меті не такий уже й широкий спектр цілей, як би це могло здатися на перший погляд.
Найчастіше автор брехні ставить за мету якщо не конкретну матеріальну вигоду для самого себе, то появу в когось таких хибних оцінок навколишньої дійсності, остаточною метою яких врешті решт є та ж сама конкретна матеріальна вигода. Сюди ж мабуть слід віднести використання брехні як зброї для звичайного знищення а чи просто послаблення ворога. В усіх наведених випадках ставлення суб'єкта брехні до її об'єкта є ставленням якщо не як до ворога, якого необхідно знищити, то принаймні як до конкурента, якого потрібно послабити чи, що найоптимальніше, просто поексплуатувати.

Найбільш показовим стосовно наведених вище видів брехні, є наприклад гора брехні під назвою "історія Росії", щонайпаршивішим серед інших наслідком якої є те забуття, покровом якого вкривається пам'ять про справжніх предків великої кількості людей, яким замість нормального цивілізованого ставлення до своїх справжніх прабатьків нав'язується історія хоч і сусіднього, але не менш чужого, аніж інші сусідні народи. І надурені нащадки багатьох славних народів, славних хоча б тому, що зуміли дати життя їм, невдячним, замість згадувати своїх славних справжніх предків, схиляючи з пошаною свою голову перед їхньою пам'яттю, вивчають – ніби як свою – історію чужого сусіднього українського народу. Не думаю що ця процедура знищення основи основ людської моралі цілого російського народу починає бути менш принизливою від того, що триває значний – навіть в історичному масштабі – період часу.

Значно дрібнішим, але зараз тут у нас досить актуальним прикладом потоку брехні є луска тверджень, якими був покритий "конституційний процес" нейтралізації волі українського народу до гідного людини життя.

Єдиним реальним ненасильницьким шляхом українського народу до змін на краще є обрання на державні посади, на яких є реальний доступ до справжніх важелів влади, таких людей, для яких український народ _справді_ не є байдужою (чи ненависною) категорією. Щоб перешкодити цьому, необхідно або забрати в українського народу право обирати на ті посади, або ж забрати з тих посад реальні важелі справжнього впливу на ситуацію в державі, залишивши їх і далі в тих самих руках, в яких вони перебували принаймні десятки і десятки років.

Додано (18-Бер-2009, 11:43)
---------------------------------------------
Саме це ми і бачили в реальній дійсності – звісно що в супроводі букету розмаїтих облудних тверджень, які й далі підпираються тими ж самими що і раніше злочинними засобами. Тобто погрозами, насильством, підкупом, корупцією і так далі.

Одною з цікавих лусочок того "конституційного процесу" 2004 року було визнання першим терміну перебування на посаді діючого тоді президента нібито через те, що закон не має зворотньої дії. Тому факт цілого повноцінного президентського терміну перед поточним терміном нібито перестає бути фактом. Але для нормальних брехунів зникнення неугодного дійсного факту дійсності – чи раптова поява "факту", якого насправді в дійсності не було – це звична норма буття. Не дай Боже ця логіка розповсюдилася б на інші речі. Тоді після прийняття скажімо нового кодексу про шлюб та сім'ю усі добропорядні одружені громадяни чого доброго поробилися б незаконно народженими холостяками – а після прийняття нового кримінального кодексу для усіх зеків термін покарання почався б наново з нуля, якщо не усі вони раптом стали б ні в чому не винними.

Ясно, що вважати на цьому вичерпаним розгляд джерел рік і витоків потоків, а також причин джунглів, гір, морів та океанів брехні було б ранувато. Особливо це стосується причин так би мовити неантагоністичної, побутової брехні. Але оскільки ця тема досить суттєво віддалена від розглянутого вище, то відкладемо її на потім:-)

(Частина тексту вище вперше опубліковано 27 лютого 2004 р. у форумі ukr.politics)

Мабуть що найбільш цікавим напрямком розвитку політичної брехливості на українській землі протягом часу, що минув після 2004 – з огляду на ясність того, що до особисто Ющенка пряма брехня ну ніяк при всьому бажанні не ліпиться, його можна тільки лаяти та оббріхувати з-за рогу, стало абсолютно бездоказове оббріхування людей, які безпосередньо допомагали йому в роботі – його оточення, першими жертвами якого стали Порошенко, Третьяков та Мартиненко.

Технологія такого оббріхування, наскільки це вже на сьогодні добре видно (при бажанні звісно) включає в себе два головні етапи – підготовчий період, тобто використання оргструктур БЮТ для настирливого розпускання всюди де тільки можна, з самого початку брехливих брудних чуток, пліток і такого іншого, – і період реалізації вирощеної на "удобреному" лайном брехні грунті "громадської думки" – тобто уже виходу на ЗМІ із брехнею типу "ну ми всі добре знаємо про корупцію такого то і такого". Якщо ж чутки про корупцію когось, наприклад Балоги, не лізуть ну ні в які ворота, то дана фігура просто демонізується з допомогою чорт зна чого та збоку бантика, головне щоб того чорт зна чого було багато. А засобів для цього "багато" як бачимо вистачає.

Додано (18-Бер-2009, 11:45)
---------------------------------------------
При цьому цікаво дивитися, як голі слова про посилену "потужну" і таке інше борьбу з корупцією виголошує на задурені голови слухачів шановна персона Юлії Тимошенко, яка одночасно з цим уже котрий рік тримає у них прямо перед носом свою фіктивну декларацію про доходи, річний обсяг яких вона декларує менший, аніж вона сама особисто витрачає, навіть і не намагаючись що цікаво, приховувати даний факт, протягом кількох тижнів на одні тільки свої наряди. Це дубове сприйняття прямого знущання над здоровим глуздом, є як на мою скромну думку досить таки доброю підставою для розгляду нею людей, які їй "вірять" (неможливо не взяти в лапки це слово в даному випадку) як тупої біомаси, яка всьо схаваєт.

Окрім тупої біомаси, яка без розбору тупо хаває геть усе, що їй пхають, є іще один цікавий різновид активних кретинів (це як назва явища, нічого особистого), які будучи при цьому досить таки високо освіченими та інтелектуально розвинутими, добре бачать остаточну бездонну брехливість своєї пасії, але дуже хочуть швидко досягнути добра для української землі, тобто викорінити з неї корупцію, зло, насильство, злодійство і все таке інше, що усе грунтується на брехні – з допомогою брехні, тобто з допомогою того ж самого, що вони дуже хотіли б викорінити.

Як це можливо сподіватись викорінити брехню та злодійство з допомогою брехні та злодійства? Звичайно що для розуміння даного ідіотизму можна не без підстав притягнути практичну відсутність морально-етичного виховання, віковічні традиції якого були перервані десятками років нищення християнства, тобто найвищого досягнення, вершини людської моралі на українській землі.

Але для розуміння неможливості викорінення зла і брехні з допомогою зла і брехні нема потреби навіть залучати найвищі досягнення людського розуму, адже таке розуміння ну зовсім не нове явище в історії людства. Навіть згадується був колись мультик на тему як розумний добрий хлопчик вирішив було іти битись з драконом, який споконвіку гнітив його рідний народ. І хтось йому на прощання підказав якусь дивну річ, що головне в битві з драконом, це не стати самому драконом. І ці напутні слова тільки здивували даного розумного доброго хлопчика. Аж потім виявилось – коли він після довгих численних пригод уже перемагав дракона, він раптом дивлячись на свій уже майже драконівський хвіст чомусь пригадав ті дивні слова – що у битві з драконом головне, це не стати самому драконом. А умираючий попередній дракон повідомив до того ж йому, що він – точно такий самий добрий сміливий розумний хлопчик, який нещодавно пішов битися з драконом, аж б'ючись виявилося, що битись зручніше, будучи драконом...

Невже це так важко додуматись до того, що коли битися з підлістю, брехнею і злом з допомогою підлості, зла і брехні, то уже зовсім не важливо, хто саме переможе – адже незалежно від того, хто саме переміг, переможцем завжди буде підлість, брехня і зло.


Життя - гра.
Задумана хреново, але графіка - шалена!
 
БабайДата: Середа, 18-Бер-2009, 17:52 | Сообщение # 54
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Це все видно неозброєним оком . Кожен день показують по ТБ і крутять по радіо.
Тільки змін - аж ніяких. Лише гірше й гірше. Дійшло до абсурда. Заходячи в новий кабінет
треба пару мільйонів доларів на "посівання" . І цьому вірить суд і прокуратура !
Мажори збивають людей насмерть і продовжують вишивать на машинах, а якусь бабцю
пенсіонерку посадять за нетрудові доходи, бо самогон продає. Пенсія ж маленька ...
Брешуть . Всі і срізь. І чим вища посада, тим більше брехні.

И снова о рекурсии wink
Если верить статистике - статистике верить нельзя...


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
РК-86Дата: Четвер, 19-Бер-2009, 00:36 | Сообщение # 55
Генераліссімус
Группа: Пользователи
Сообщений: 1591
Награды: 3
Репутация: 5
Статус: Offline
tolik286, Бабай, Lolik, Нормальний процес. Все відбувається за раніше розробленим планом. Дурійте, на здоров"я. Ви ж бажаєте цього?

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...
 
БабайДата: Четвер, 19-Бер-2009, 12:55 | Сообщение # 56
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Есть ложь, есть большая ложь и есть статистика, - сказал Марк Твен.
Умный был человек, а ничего не знал о таких вещах,
как реклама и политтехнология.

Чтобы говорить правду не обязательно быть умным,
а чтобы лгать нельзя быть глупым.


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
РК-86Дата: Середа, 21-Жов-2009, 23:11 | Сообщение # 57
Генераліссімус
Группа: Пользователи
Сообщений: 1591
Награды: 3
Репутация: 5
Статус: Offline
Quote (Бабай)
Чтобы говорить правду не обязательно быть умным,
а чтобы лгать нельзя быть глупым.

Від зворотнього:
Хто за правду - лурень,
Хто бреше - розумник і цяця...

Ваше амплуа?


Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...
 
БабайДата: Четвер, 22-Жов-2009, 15:24 | Сообщение # 58
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (РК-86)
Від зворотнього:
Хто за правду - лурень,
Хто бреше - розумник і цяця...
Ваше амплуа?

До чого тут я ? Подивіться на політиків, там все чітко видно.


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
YanushevichДата: П'ятниця, 23-Жов-2009, 12:00 | Сообщение # 59
Генерал-полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 1008
Награды: 5
Репутация: 4
Статус: Offline
"Украина стала единственным государством в мире, которое по собственной воле отказалось от третьего по мощности ядерного потенциала, и хотя прежний глава государства не сомневается в правильности этого решения, взамен, считает Кучма, Украина в действительности так и не получила от гарантов стран реального обеспечения собственной безопасности, а Будапештский меморандум оказался пустой бумажкой. «Я в 1994 году в Будапеште на саммите ОБСЕ подписывал меморандум о гарантиях безопасности Украине со стороны «ядерного клуба». Тогдашний президент Франции Франсуа Миттеран сказал: «Сынок, не верь этому документу, тебя обманут», — сказал Кучма".
http://www.rosbalt.ru/2009/10/23/682813.html


Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!
 
grigori37Дата: Вівторок, 27-Жов-2009, 20:39 | Сообщение # 60
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 593
Награды: 2
Репутация: 6
Статус: Offline
Під брехню я вже підводив філософське підґрунтя, а зараз розширю його і на обман, тільки на генетичній основі, прочитавши поширену книгу Р.Докінза «Егоїстичний ген».
Зараз багато вчених вважає, що головним об’єктом природного добору зручніше і надійніше рахувати ген, а не окремий індивідуум, сімейство, вид чи ряд. Він для цього має усі підстави: довго залишається стабільним, швидко репліцірує (робить свою копію) при цьому забезпечує велику точність і деколи допускає помилки. Щоб зберегти себе він захищається своєрідною оболонкою яку в процесі еволюції перетворив в генну машину. Такими машинами являються всі індивідууми, і ми з вами теж. Вони забезпечують генам збереження і комфорт і переносять їх із покоління в покоління. Ген проявляє жорстокий егоїзм і щоб його машина краще служила цілям виживання, озброїв її мозком (нервовою системою) який регулює і координує скорочення м’язів, збільшуючи швидкість машини.
Одна із найцікавіших якостей генної машини – цілеспрямованість на виживання. Складається враження, що гени мають здібність аналогічну передбаченню, для чого забезпечили мозки своїх машин здатністю учитися і моделювати ситуації. Останнє, можливо, стало основою для суб’єктивного усвідомлення, самосвідомості.
Відомо, що тварини мають свої системи комунікації, пташки, жаби і свірчки співають, собаки виляють хвостами та здиблюють шерсть, курчата пищать. Різні види тварин затратили багато зусиль щоб зробити свої методи комунікації надійними в ділі виживання. Та чи завжди сигнали комунікації служать на користь виду? Іншими словами, чи немає в них обману, або брехні? Звичайно, звинувачувати тварин у свідомому обмані не гоже. Та можна говорити про інформацію яке викликає ефект функціонально подібний обману. Наприклад, подано сигнал « Поблизу коршун», а насправді його немає. Горобці кинули клювати корм і полетіли, і «сигнальник» спокійно наївся. Що це? Обман чи брехня? Я сам не раз спостерігав як півень, подаючи сигнал «Тут їжа» приманював курку. Та «дурна» приходила, а він її ґвалтував.
Обманів і брехні в природі багато. Системи комунікації можуть використовуватися як в егоїстичних так і в альтруїстичних цілях в міжвидовій і внутрівидовій боротьбі за виживання гена . От же без обману і брехні не обійтися. Усе народжується егоїстичним, альтруїзм приходить опісля.


Radcenko
 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Брехня
Сторінка 4 з 8«12345678»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2018