Брехня - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяП'ятниця, 02-Гр-2016, 20:55
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 812378»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Брехня
Брехня
rootДата: Четвер, 11-Вер-2008, 11:08 | Сообщение # 1
Адмін
Награды: 4
Статус: Offline
Вирішив підняти для вас шикарну тему для роздумів. Кожен з нас щодня стикається з цим явищем. Всі люди брешуть, іноді навіть самі цього не бажаючи і не розуміючи для чого вони це роблять. Виникає питання: Навіщо це робити? Щоб показатись кращим? Гіршим? Іншим? Іноді, за думкою багатьох це просто необхідність. Ну як уявити бізнес, чи політику без брехні. Особисто моя думка - це невід"ємна частина свідомості і суспільства, яку ніхто і ніколи не викорінить. Напевно вона народилася разом з первим суспільством і помре лише з ним.

grigori37Дата: Четвер, 11-Вер-2008, 18:47 | Сообщение # 2
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Шановний пане. root, як я думаю, Ви допустили помилку: брехню треба розміщувати в сточці "філософія та релігія". ось на яких засадах. Світ в якому ми живемо, якби ми не думали про ного, є бескрайній або безмежний у всих своїх проявах. Скільки б нового не відкривали вчені, кінця цьому процесові не видно. Отже знати про нього все може тільки він сам. Ми, люди, відчуваємо тільки ту частині світу яка доступна нашим органам відчутя, зір, слух, нюх, смак, дотик. Наші органи відчуття, як Ви здогадуєтесь, мають обмежені можливості, тобто ми багато чого просто не відчуваємо. От же образно кажучи ми бачимо не місцевість, а її карту. Та ще й до того бачимо ми світ не очима а розумом. В ньому Місяць на небі із сітлого п*ятна стає небесним об*єктом на якому побували американці і т.д. Отже ми бачимо те що знаємо, а знання наші різні:більш достовірнні дає наука а усе останнє ми заповнюємо своїми домислами, видумкою, часто зовсім не похожими на правду. Так що Ви вірно замітили брехня була і буде.
А в буденносу смислі- читайте 9 заповідь Моісея

Додано (11-Вер-2008, 17:47)
---------------------------------------------
Я чув, що тнімі не брешуть.

Radcenko

tolik286Дата: П'ятниця, 12-Вер-2008, 11:33 | Сообщение # 3
Генерал-лейтенант
Награды: 3
А, може брехні й не буває - просто у кожного своя правда?

grigori37Дата: П'ятниця, 12-Вер-2008, 11:36 | Сообщение # 4
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Дійсно, Толік, так краще, а то брехня слово якесь нехороше.

Radcenko

rootДата: П'ятниця, 12-Вер-2008, 12:10 | Сообщение # 5
Адмін
Награды: 4
Quote (grigori37)
я думаю, Ви допустили помилку: брехню треба розміщувати в сточці "філософія та релігія".

Думаю це питання заслуговує на окрему тему.

АЛЕКСДата: П'ятниця, 12-Вер-2008, 17:46 | Сообщение # 6
Полковник
Награды: 1
Брехня есть везде но на ней далеко не уедеш. sad

Я УКРАЇНЕЦЬ!
Я знаю багато таємниць, але я не знаю усіх відповідей...

КотькаДата: Неділля, 21-Вер-2008, 12:43 | Сообщение # 7
Майор
Награды: 0
есть такие случаи когда ради блага человек лжет...я бы не сказала что так нужно делать но все же приходиться смиряться...в каких то случаях это подло а в каких то спасает человека...
Допустим подруга или мама спрашивает банальный вопрос: "Я похудела за это время?" И что ты им скажешь( если никаких результатов не видел)?
Вот и приходиться лгать чтобы человек не падал духом ...А таких вопросов много...в разных сферах...А там смотри и похудеет человек только из-за того что его поддержали

NULLA LEX SATIS COMMODA OMNIBUS EST

BadДата: Неділля, 21-Вер-2008, 13:24 | Сообщение # 8
Полковник
Нам брехали на протязі 74 років, і зараз брешуть, для чого щоб ми не падали духом, краще гірка правда ніж солодка брехня. Так як люба брехня спливе наверх і це буде ще гірше чім очікуваний результат...

Делать то, что доставляет удовольствие, - значит быть свободным.

КотькаДата: Неділля, 21-Вер-2008, 13:41 | Сообщение # 9
Майор
у них такая работа...а мы тоже должны что то делать а не сидеть и ждать пока что то сделают....уж видела этот прикол везде...сидит общество и смотрит на руководство делает оно что то иль нет...а вот чтобы помочь никто не додумается, так везде... в школе, в универе, на работе....сама в руководстве числилась, знаю...зато перевыборы весь укр. народ любит biggrin biggrin

BadДата: Неділля, 21-Вер-2008, 13:50 | Сообщение # 10
Полковник
Поодинці важко щось зробити, а то як кажуть у народі "Гуртом і батька легше бить".

КотькаДата: Неділля, 21-Вер-2008, 14:24 | Сообщение # 11
Майор
В том то и загвоздка....детки с самого раннего привыкают к тому что их родители сидели и критиковали свое руководство вот и они по шаблону так делают, а зря...если кто то что то делает это не означает что он должен все сделать для всех и при этом все сделать один

BadДата: Неділля, 21-Вер-2008, 19:19 | Сообщение # 12
Полковник
Котька, Конкретні пропозиції є по виходу із тупіково-кризової ситуації?!

КотькаДата: Неділля, 21-Вер-2008, 21:51 | Сообщение # 13
Майор
Bad, есть и довольно много. Но пока не уверена а стоит ли это выкладывать на всеобщее обозрение. Может только я вижу в этом проблему а другим это просто в порядке вещей...

BadДата: Неділля, 21-Вер-2008, 21:56 | Сообщение # 14
Полковник
Деж той порядок речей, озирнися кругом, який безлад в країні, анархія в натуральну величину. Так що можна сміло на широкий загал виносить пропозиції. Може хто доповне, десь зауваже, і так в спорі родиться ІСТИНА

КотькаДата: Неділля, 21-Вер-2008, 21:59 | Сообщение # 15
Майор
Ну я не против, но ты ж понимаешь что все нужно начинать с собственного примера...и пытаться показать не лекцию по даной теме а на деле это доказывать и доказывать...Значит, думаешь, стоит?

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Брехня
Сторінка 1 з 812378»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016