ЛохвицяЧетвер, 23-Лис-2017, 21:30
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 8 з 9«126789»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Цікаві факти (всі цікавинки публікуємо сюди :))
Цікаві факти
LolikДата: Середа, 25-Лют-2009, 17:31 | Сообщение # 106
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 384
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (Бабай)
Адже гроші береш ЧУЖІ і НА ДЕЯКИЙ ЧАС, а віддаєш СВОЇ і НАЗАВЖДИ ! Відчуйте різницю !

Аполитично рассуждаешь, аполитично рассуждаешь, клянусь, честное слово! Не понимаешь политической ситуации!

Как-то, где-то, кое-кто сделал кое-что не то. А потом их посадили. Сами знаете за что...


Життя - гра.
Задумана хреново, але графіка - шалена!
 
БабайДата: Середа, 25-Лют-2009, 18:10 | Сообщение # 107
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
У каждого человека есть неотъемлемые права: сомневаться в чем-либо и
получать за это по морде...


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
LolikДата: Четвер, 26-Лют-2009, 00:42 | Сообщение # 108
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 384
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
чіб це цікаво?
ось це цікаво
Куди ж іти купувати?

До крамниці? Магазину? Склепу? Стору? Безумовно, найдоречніше йти до крамниці. Це слово, хоча й німецького походження (від іменника «der Kram-(е)s», що означає «скарб»; «пожитки»; «дрібний товар»), широко вживалося в українській класичній літературі та в народному мовленні, напр.: «Завів крамницю з тютюном» (І. Нечуй-Левицький); «В найбагатшій крамниці два купці сиділи» (С. Руданський).

Слово «магазин» частіше вживалося в українській мові у значенні «склад»: «На самім кінці Борислава... стояв великий магазин, де складували земний віск» (І. Франко) та ін. Під впливом російської мови це слово почали широко вживати в розумінні «крамниця».

Слова «склеп» і «стор» — абсолютно недоречні в українській мові. Перше — полонізм, а друге — англіцизм, живцем вирвані з рідних мов (польської та англійської) і шляхом транслітерації (що в цих випадках збігається з транскрипцією) вштовхнені до української мови.

Що ж трапилося з бабусею?

По радіо чуємо: «Бабуся бігла. Нею рухало бажання встигнути на потяг»... І стає жаль не тільки втомленої бабусі, а й української мови, над якою збиткується диктор, бездумно переносячи до неї російський вислів «ею двигало желание». У такому випадку в українській мові доречно вжити дієслово «спонукати» чи «підганяти» (ближче до розмовного): «Бабуся бігла. До цього спонукало (підганяло) її бажання встигнути на потяг».

Росіянізми засмічують мовлення не лише в Україні, а й в українському зарубіжжі, зокрема англомовному. Історично склалося так, що в галицькому діалекті, який ліг в основу англомовного територіального варіанту української мови, було чимало слідів «язичія» — «стухлого, ретроградного та антинародного мовного явища» (І. Франко). До того ж, певний вплив на мовлення української імміграції має аж ніяк не бездоганна з погляду чистоти мови сучасна преса України та найновіша імміграція, в основі своїй байдужа до долі України.

н

Додано (25-Лют-2009, 23:42)
---------------------------------------------
ну якщо комусь нецікаво то пропоную:
Цікаві факти весільної церемонії

Цікаві факти весільної церемонії Ви коли-небудь замислювалися, звідки пішла традиція "подружок нареченої і свідків молодого" і чому їх вбрання практично не відрізняється від одягу нареченого і нареченої?

Ця традиція збереглася з давніх часів. Римський закон вимагав, щоб десять свідків було присутніми на весільній церемонії. Деякі з цих свідків вбиралися як наречений і наречена і тим самим плутали злих духів, які могли нашкодити молодим. В середні віки Європейці також слідували цій традиції, але пізніші "подружки нареченої і свідки нареченого " захищали щасливу пару вже від реальних розбійників.

Ви коли-небудь задавалися питанням, чому американці носять обручку на середньому пальці лівої руки?
Стародавні греки вірили, що вена в цьому пальці біжить безпосередньо до серця. Сам обряд заручення дійшов до наших днів завдяки Папі Римському Інокентію III, який в XIII столітті ввів період очікування між зарученням і шлюбом, і також зобов'язав молодих використовувати обручки на весільній церемонії.

Обміняйтеся душами у весільному поцілунку
Так, саме поцілунок символізує обмін душами між нареченими. У стародавні часи римляни цілувалися при підписанні великих угод. Саме поцілунок додавав операції юридичну силу. Добре, що в сучасному світі достатньо рукостискання! Оскільки, наречена, що виходила заміж в англійській церкві, повинна була спочатку поцілувати міністра перш, ніж вона цілувала нареченого. Забавно було б потрапити на Весілля, де міністр сказав би: "Тепер я можу поцілувати наречену!".

Чому "тост"?
Слово "тост", тобто коли п'ють за когось - прийшло до нас із старої французької традиції, в якій шматок підсмаженого хліба (тост) клали в чашу з вином для аромату. Гості передавали чашу, і кожен пробував вино з тостом. Вся ця традиція здається досить антисанітарною, але щось хвилююче в ній безумовно є.

Кинута підв'язка
В день весілля наречена обов'язково кидає в повітря яку-небудь річ на успіх: жменьку рису, букет квітів або підв'язку. Традиція кидати підв'язку з'явилася в старі добрі часи, до того, як вінчальні плаття почали коштувати майже як маленькі автомобілі. Незамужні дівчата відривали шматочки від весільних суконь для того, щоб привернути успіх і вийти заміж.

У Англії існувала ще дивніша традиція. Чоловіки кидали свої шкарпетки в нареченого, і перший, хто потрапить йому в ніс, одружуватиметься наступним.

Чому під час весільної церемонії наречена традиційно стоїть зліва, наречений справа.
Ця традиція йде корінням в далекі темні часи, коли кожен справжній чоловік носив при собі меч, щоб захистити себе і свою наречену. Його права рука завжди повинна була бути вільною, щоб він міг з легкістю оголити меч у разі небезпеки.

Свічка Єдності
Ймовірно найяскравіша весільна традиція американців - це запалення свічки єдності - коли два вогники перетворюються на одне єдине полум'я.

Хінді
На традиційному індуському весіллі немає білих суконь. Наречена тут носить сарі. Причому на Весілля наречена приходить в сарі, приготованому її батьками, а йде, в сарі, дарованому їй нареченим.

Іслам
Це стара Ісламська традиція - фарбувати руки молодих хною в ніч перед Весіллям - на жаль, не часто використовується тепер. Мало того, що прикрашені руки виглядають дуже красиво і допомагають нареченим краще дізнаватися один про одного, так ще ці прикраси (menhdi) дозволяють визначити, хто в сім'ї головний. Якщо молодий не зможе прочитати своє ім'я на долоні у нареченої, значить, вона буде головою в їх сім'ї.


Життя - гра.
Задумана хреново, але графіка - шалена!
 
БабайДата: Четвер, 26-Лют-2009, 11:35 | Сообщение # 109
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (Lolik)
Традиція кидати підв'язку з'явилася в старі добрі часи, до

Потім, за часів совдепії, вона практино зникла, бо вважалося, що підвязки носять лише жінки легкої поведінки.
Це символізувало буржуазний спосіб життя. І це було викорінено.
Знову з"явилося в Україні відносно недавно, після розпаду СССР, і проголошення незалежності.

До речі, в древніх слов"янських народів, жінка, яка готова до заміжжя називалася - веста ! Їх називали весталками.
А невеста, це була особа жіночої статі, яка не готова до заміжжя ! Ось так !


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
БабайДата: Вівторок, 17-Бер-2009, 13:19 | Сообщение # 110
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Киев признал Будду и Иисуса Христа - хохлами
Украинская власть так увлеклась изучением истории, что делает просто поразительные открытия

Киев, станция метро «Университет». На выходе из метро торгуют канцелярской мелочью. Ручки, маркеры, тетради и глобусы Украины.
Сначала не верится. Нет, действительно – маленькие, круглые, с одной желто-голубой державой на весь земной шарик.
Возможно, глобус Украины – всего лишь прикол для туристов. Но газета «Голос Украины» вполне серьезный, официальный орган Верховной Рады. Издается на деньги госбюджета и отражает точку зрения высшей законодательной элиты этой страны. В данном случае, правящей оранжевой коалиции. И вот это уважаемое парламентское издание отдает целую газетную полосу под статью, доказывающую украинские корни великого пророка Будды.
Оказывается, основатель одной из мировых религий, которая оказала огромное влияние на становление многих цивилизаций Азии, принадлежал к скифам-ариям из рода неких будинов. А те, в свою очередь, жили на территории нынешней Сумской и Черниговской областей. Украинское происхождение скифов-ариев-будинов вообще не подвергается сомнению.
Джерело тут.


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
LolikДата: Вівторок, 17-Бер-2009, 14:31 | Сообщение # 111
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 384
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
мені було цікаво ,а Вам?

Життя - гра.
Задумана хреново, але графіка - шалена!
 
БабайДата: Вівторок, 17-Бер-2009, 16:12 | Сообщение # 112
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Ученые обнаружили единственное в мире бессмертное животное
28.01.09 (20:36)
Ученые выявили единственное на Земле бессмертное животное, передает РБК. Необычная медуза, названная Turritopsis nutricula, обладает уникальными способностями бесконечно себя омолаживать.
Медузы этого вида сравнительно не велики: всего 4-5 мм в диаметре. И в отличие от большинства медуз, которые после участия в репродуктивном цикле умирают, Turritopsis Nutricula после спаривания возвращаются к ювенильной стадии.
На сегодняшний день это единственный известный ученым представитель фауны, способный к подобному омолаживанию. Теоретически подобный цикл медуза может проделывать бесконечно, что делает ее потенциально бессмертной. Эти существа, представляющие класс гидрозоев, умирают, только если их съедят или убьют. По одной из гипотез, клетки в организме таких медуз трансформируются, преобразуясь из одного типа в другой. Тут.


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
LolikДата: Вівторок, 17-Бер-2009, 16:28 | Сообщение # 113
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 384
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
_____________________

Життя - гра.
Задумана хреново, але графіка - шалена!
 
БабайДата: Вівторок, 05-Тр-2009, 16:41 | Сообщение # 114
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Над Землей нависла тень новой угрозы из космоса
22.04.2009 10:38
В 2012 году Земле грозит техногенная катастрофа - так называемая "идеальная солнечная" буря. К такому выводу пришел научный коллектив американской Национальной Академии наук, изучающий поведение Солнца.
Ученые убеждены, что в сентябре 2012 года на Землю может обрушиться так называемая "идеальная солнечная" электромагнитная буря. Возникающий в результате гигантских ядерных взрывов на нашем светиле поток ионизированных частиц, истекающий из солнечной короны, постоянно атакует Землю. Однако атмосфера и магнитное поле планеты в большинстве случаев эффективно защищают ее.
Но на максимуме своей активности Солнце способно "прорывать" естественные защитные средства земли. В результате может быть парализована электроэнергетическая система Земли, уничтожена компьютерная техника, пораженными окажутся основные объекты городской инфраструктуры. Вслед за "идеальной солнечной" бурей наступит длительный экономический кризис, последствия которого трудно предугадать.

Источник: Лига


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
YanushevichДата: Середа, 13-Тр-2009, 12:30 | Сообщение # 115
Генерал-полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 1008
Награды: 5
Репутация: 4
Статус: Offline
"Взагалі ж українське телебачення як в ці "святкові", так, власне, й в інші дні, справляє жалюгідне враження.

На українських екранах, незалежно від пори року суцільно царює російський мілітарний дух - по всіх каналах зранку до ночі "Солдати", "Кадети", "Ліквідації" і т.д. і т.п.

В сучасних фільмах в кадрі неодмінно присутні російські триколори, портрети Путіна, Медвєдєва, у фільмах на історичну тематику віншуються "подвиги" ЧК, НКВД, СМЕРШ, КГБ та інших".
http://www.maidan.org.ua/static/mai/1242114624.html

От себя добавлю: в газетных киосках на 99% русская продукция. В основном, бульварно-быдляцкая.

"Кто не владеет информацией..." - тот не владеет и не будет владеть ничем!Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!
 
БабайДата: Середа, 13-Тр-2009, 14:21 | Сообщение # 116
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Одиноки ли мы во вселенной ?

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
jafarДата: Середа, 13-Тр-2009, 18:54 | Сообщение # 117
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 237
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (Yanushevich)
В основном, бульварно-быдляцкая.

Вас послухати -так у нас все погано.Приїздіть вУкраїну може щось змінете.Взагалі цікаво де ви зараз мешкаете.(Мабуть Українці живуть на Україні а хахли де лучче)У Вас напевне дупа в теплі.І Вам звідти зруки сидіти і все поливати лайном.В Радянські часи (впевнений) сиділи рівненько і не дихали.(та й партквиток під подушкою лежить до цього часу\\про всяк випадок) angry


 
БабайДата: Середа, 13-Тр-2009, 19:01 | Сообщение # 118
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (jafar)
та й партквиток під подушкою лежить до цього часу\\про всяк випадок)

Мабуть ні. Бо дуже він проти комуняк агресивно налаштований.
Та й вампірів комуняцьких не любить.


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
jafarДата: Четвер, 14-Тр-2009, 00:48 | Сообщение # 119
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 237
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (Бабай)
Мабуть ні. Бо дуже він проти комуняк агресивно налаштований.

Лежить лежить \\он корінець виглядае\\мабуть на партзбори акуратно ходив і можливо активістом партосередку\\їхне запал та загартування ні з чім неспутати biggrin :D biggrin :D :D\\це ми зараз такі люті і ненависні стали-за вимогою часу
Сообщение отредактировал jafar - Четвер, 14-Тр-2009, 00:49
 
БабайДата: Вівторок, 09-Чер-2009, 14:23 | Сообщение # 120
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
В одном небольшом американском городке некий бизнесмен решил открыть
кабак. Беда в том, что он находился на одной улице с церковью.
Естественно, церковное руководство это не устраивало, и на каждой
проповеди оно призывало горожан выступать против, и молиться, чтобы бог
покарал нерадивого бизнесмена. За день до объявленного открытия кабака
была сильная гроза, молния ударила в кабак и он сгорел дотла. Церковники
обрадовались, но ненадолго - хозяин кабака подал на них в суд с
требованием компенсации ущерба. Те, естественно, все отрицали. Выслушав
обе стороны, судья заметил: "Я пока еще не знаю, какой вердикт вынести,
но из материалов дела следует, что какой-то владелец кабака верит в силу
молитвы, а все церковное руководство - почему-то нет..."


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Цікаві факти (всі цікавинки публікуємо сюди :))
Сторінка 8 з 9«126789»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017