Фiлософiя та релiгiя - Сторінка 5 - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяСереда, 07-Гр-2016, 13:32
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 5 з 21«12345672021»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Фiлософiя та релiгiя (З чого все починаеться?)
Фiлософiя та релiгiя
БабайДата: Вівторок, 05-Серп-2008, 17:08 | Сообщение # 61
Генераліссімус
Награды: 5
Статус: Offline
Quote (Лохвицький)
А в1д кого залежить?

От і виходить, що залежить саме від нас, та не ми приймаємо рішення.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

ЛохвицькийДата: Середа, 06-Серп-2008, 16:47 | Сообщение # 62
Генерал-майор
Награды: 3
Де 1 яке р1шення?

Возлюби ближнього свого,як себе самого.

БабайДата: Середа, 06-Серп-2008, 18:31 | Сообщение # 63
Генераліссімус
Всі рішення не ми приймаємо. простий приклад : фірма зареєстрована в Києві, і налоги платить туди, а сам завод стоїть в Вишневому, другий під Вирішальним, третій за поворротом на Лучку, четвертий будується за Яхниками. В місцевий бюджет від тої діяльності йдуть копійки. Зате ми цим всим дихаємо, та й по дорогам гасають 60-тонні "каністри", добивають і без них розбиті шляхи. Дитячий майданчик зробити в місті нема за що, місський пляж обладнати - зась, сосновий парк привести до порядку -нема за що, що об"їздну дорогу - й ту ніяк не зліплять . Весь транспорт йде через центр ...
Питання - що роблять заводи ? Відповідь - переробляють газ. То чому ми платимо за природний туркменський газ, а користуємося супутним качанівським чи яблунівським газом ?
А ти питаєш які рішення ! Та абсолютно всі, не ми вирішуєм, і не ми приймаєм !

цитата из фильма.

ЛохвицькийДата: Субота, 09-Серп-2008, 15:02 | Сообщение # 64
Генерал-майор
Награды: 3
Ж1нка або ваг1тна,або н1.Народ або в1льний,або н1.
Якщо народ в1льний,питань нема.
Якщо народ в ярм1,треба виходити з ярма. moonw
А якщо кишка тонка,а оч1 бачили що вибирали,то хай тепер повилазять! wacko
1снують закони природи, як1 треба знати 1 виконувати 1 тод1 все буде добре.А для цього треба вчитися 1 не т1льки як в наймах грош1 зароблять,а 1 як будувати с1м*ю,любити Батьк1вщину,створювати свое д1ло,свое м1сце в цьому Св1т1,а не чекати поки прийде гарний "дядько" 1 все влаштуе.

Додано (09-Сер-2008, 14:02)
---------------------------------------------
Более тысячи лет назад, в сентябре девятьсот восьмидесятого года, накануне самого большого праздника – Михраджана, в Бухаре родился удивительный человек. Если и сегодня его имя назвать врачу – он скажет, что это великий врач. «Он известный астроном, математик», – скажут математики. «Он ведь теоретик геологии», – скажут геологи. «И теоретик музыки», – добавят музыканты. «И знаменитый поэт, писатель», – скажут литераторы. И все они будут правы. Имя этого человека – Абу Али Хусайн ибн-Абдаллах ибн-Хасан ибн-Али ибн-Сина.

В Средней Азии рассказывают и поют о нем легенды. Мусульманские библиотеки бережно сохраняют его рукописи, и немногим людям разрешено прикасаться к ним. О многих же книгах известно только из истории, ибо через сто лет после смерти Ибн Сины фанатики из Багдада на главной площади сожгли многие его труды. А еще через столетие автор “Канона” стал широко известен на Западе. Его труды переводились с арабского на другие языки и расходились во множестве рукописей. После изобретения книгопечатания в XV веке, в числе первых изданий, сразу же после Библии, были напечатаны пять томов «Канона врачебной науки» Авиценны, так в Европе называют этого поистине Мудрого Человека.

С рождения маленький Хусайн отличался от других детей. Он рос любознательным и непоседливым ребенком. Однажды он держал в руке глиняную игрушку и неожиданно ее уронил. Игрушка, конечно, разбилась. И тогда маленький Хусайн сказал первое слово: «Почему»? С тех пор это слово он повторял много раз в день.
джерело

Возлюби ближнього свого,як себе самого.

БабайДата: Понеділок, 01-Вер-2008, 19:55 | Сообщение # 65
Генераліссімус
Quote (Лохвицький)
оч1 бачили що вибирали,то хай тепер повилазять!

Якщо вірили передвиборним обіцянкам "добрих дядьків і тіток", то звинувачувати в цьому народ - некоректно.
Ні один, з тих що вибиралися, не казав: "Я нічого робити не вмію і не буду, а в парламенті буду тільки блокувати трибуну, щоб і іншим не дати працювати !" Ящо Вам відомий хоч один з таких депутатів, то назвіть його будь ласка !

Quote (Лохвицький)
чекати поки прийде гарний "дядько" 1 все влаштуе.

В 1917 році один "добрий дядько" вже все влаштовував, і що з того вийшло - всі добре знають

Додано (01-Вер-2008, 18:55)
---------------------------------------------
До речі, саме з подачі цього "доброго дядька" було відокремлено церкву від держави, і почалося масове знищення церковних пам"яток. Перетворювали храми на хліви, коморі та спортзали. Хто пам"ятає, в нашій церкві теж досить довго був спортзал... Протягом 70 років приоритет культурних цінностей був (м"яко кажучи) зміщений в сторону, протилежну від релігії, і народних звичаїв . Тож чи варто дивуватися, що виросло покоління людей, в яких в душі немає бога. Тепер ці люди прийшли до влади ...

цитата из фильма.

grigori37Дата: Вівторок, 02-Вер-2008, 13:21 | Сообщение # 66
Генерал-лейтенант
Награды: 2
У мене знову прокол: Авіцени не читав і музики його не чув. Ім*я то у нього якесь довге. Не знаю як лохвичанам, а мені ноно не позубам. А видно хороша була людина, царство йому небесне.

Radcenko

БабайДата: Вівторок, 02-Вер-2008, 15:17 | Сообщение # 67
Генераліссімус
grigori37,
Ще не пізно виправити, в нього є чудові філософські праці.

цитата из фильма.

grigori37Дата: Вівторок, 02-Вер-2008, 19:41 | Сообщение # 68
Генерал-лейтенант
Спасибі, Бабаю. за довіру. Але арабської мови не знаю. а часу вивчити вже немає.

Radcenko

БабайДата: П'ятниця, 05-Вер-2008, 19:30 | Сообщение # 69
Генераліссімус
grigori37,
Читати Авіцену в оригіналі - це круто !!!
Але простіше не вчити арабску мову, а скористатися вже готовими перекладами на зрозумілу Вам мову ...

цитата из фильма.

grigori37Дата: П'ятниця, 05-Вер-2008, 23:18 | Сообщение # 70
Генерал-лейтенант
Любий переклат, то вже інтерпретація. Я використовую цей прийом щоб зрозуміти . усвідомити. читаю на російській потім пишу на українській або навпаки. Виходить, умовно, погляд на одне і те ж з різних точок зору.
Бабаю, я Вам по секрету скажу Авіцени я читати не буду ні на якій мові

Radcenko

БабайДата: Субота, 06-Вер-2008, 15:45 | Сообщение # 71
Генераліссімус
Quote (grigori37)
Любий переклат, то вже інтерпретація.

Шановний пане grigori37, ви зараз сказали золоті слова. І саме біблію ми намагємося зрозуміти через переклад. То чого ж дивуватися, що досі, одні й ті ж сюжети в біблії, різні люди по різному сприймають, а якби були ще й різні переклади ... Ото ж бо й воно. Хто знає мови - той може читати в оригіналі, він може зрозуміти зміст, але це не значить, що він зможе точно передати суть на іншій мові.

цитата из фильма.

grigori37Дата: Неділля, 07-Вер-2008, 13:54 | Сообщение # 72
Генерал-лейтенант
Бабаю.
А знаєте чому не хочу читати арабів (Авіцену та Омара Хайяма)? Часу мало залишилося, хочу пожити своїм розумом.

Radcenko

БабайДата: Неділля, 07-Вер-2008, 14:34 | Сообщение # 73
Генераліссімус
Мушу Вам сказати, що моя Мама, почала регулярно читати книги, лише коли вийшла на пенсію й прихворіла.
Тоді вона й зробила висновок, що це дуже цікаве й корисне діло. А деякі книги наскільки цікаві, що неможливо відірватися. Кожен сам собі вирішує, що робити, що не робити і як жити ...

цитата из фильма.

АЛЕКСДата: Неділля, 07-Вер-2008, 17:34 | Сообщение # 74
Полковник
Награды: 1
Бабаю что любиш чить больше? happy

Я УКРАЇНЕЦЬ!
Я знаю багато таємниць, але я не знаю усіх відповідей...

БабайДата: Неділля, 07-Вер-2008, 18:06 | Сообщение # 75
Генераліссімус
Читаю в залежності від настрою, історичну літературу, сучасну, люблю хорошу фантастику, під настрій - пригоди, інколи - казки. Під настрій - щось аналітичне про сучасність та релігію. Та досить часто буває, що за день так виморишся, що навечір вже й сторінки не осилиш. На все часу не вистачає.

цитата из фильма.

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Фiлософiя та релiгiя (З чого все починаеться?)
Сторінка 5 з 21«12345672021»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016