Фiлософiя та релiгiя - Сторінка 4 - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяНеділля, 11-Гр-2016, 01:22
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 4 з 21«1234562021»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Фiлософiя та релiгiя (З чого все починаеться?)
Фiлософiя та релiгiя
БабайДата: Субота, 12-Лип-2008, 09:21 | Сообщение # 46
Генераліссімус
Награды: 5
Статус: Offline
"Проект Россия": - цікаво написано, і все ніби логічно, але: "Начнем с того, что в мире есть силы, заинтересованные в уничтожении корней традиционных стран, будь то хоть Россия, хоть Германия или Франция." - а далі ? Що ці сили є, я й сам знаю вже не один рік, та й що з того ?. Хто конкретно за цим стоїть ? "Реально — это пешки в очень большой игре. Кто же тогда игроки?" - Питання поставлене, але відповіді я не бачив. Можливо ще не дочитав ... Але я дочитаю обов"язково !

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

grigori37Дата: Вівторок, 15-Лип-2008, 22:17 | Сообщение # 47
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Тільки що дивився другу, останню, серию документального кіно про Черчіля, по РТР "Планета". Не можу здержатись, щоб не порадити форумчанам, що цікавляться політикою, знайти спосіб подивитися це кіно.
Цілеспрямованість, чіткість бачення реальності, ясність і незалалежність помислів, послідовність в діях і поступках цього політика дивують. Разом з цим нетерпимий характер, грубість, нездержаність, пристрасть до алкоголю, та інші причуди дають повід назвати його чудовиськом.
Може хтось із форумчан бачив це кіно, то поділіться враженнями.

Radcenko

ЛохвицькийДата: Середа, 23-Лип-2008, 08:15 | Сообщение # 48
Генерал-майор
Награды: 3
Как показывают дебаты в СМИ и Рунете, приземленные формулы: “Работать и зарабатывать, чтобы хорошо жить” или: «нормальное госудасртво без имперских замашек», или: «член европейской семьи», что предполагает слияние с «золотым миллиардом», далеко не всех устраивают. Четко просматривается мысль большинства - демократические ценности слишком меркантильны, чтобы покрыть собой все устремления проснувшейся пассионарности русских. Космизм, нестяжательство, мессианство и жажду справедливости вытравить из русского сознания оказалось делом не только трудным, но и невозможным.
джерело
А що вiдбуваеться на Украiнi?

Возлюби ближнього свого,як себе самого.

БабайДата: П'ятниця, 25-Лип-2008, 17:21 | Сообщение # 49
Генераліссімус
На Україні, як у тому лісі :
Вгорі шумить-шумить,
А внизу тихо-тихо ...

Все з влади починається, і владою закінчується .

цитата из фильма.

ЛохвицькийДата: Вівторок, 29-Лип-2008, 00:10 | Сообщение # 50
Генерал-майор
Quote (Бабай)
"Проект Россия": - цікаво написано, і все ніби логічно, але: "Начнем с того, что в мире есть силы, заинтересованные в уничтожении корней традиционных стран, будь то хоть Россия, хоть Германия или Франция." - а далі ? Що ці сили є, я й сам знаю вже не один рік, та й що з того ?. Хто конкретно за цим стоїть ? "Реально — это пешки в очень большой игре. Кто же тогда игроки?" - Питання поставлене, але відповіді я не бачив. Можливо ще не дочитав ... Але я дочитаю обов"язково !

Можливо вiдповiдь тут dollar

БабайДата: Середа, 30-Лип-2008, 12:59 | Сообщение # 51
Генераліссімус
Лохвицький,
Я подивився. Багато з того, що там викладено мені було відомо й раніше, але все ж добавилося кілька пазлів, щоб склалася загальна картина. Правда картина ще далеко не повна, і ще багато питаннь залишаються без відповіді.
Та все ж, окремі деталі вже вимальовуються.

цитата из фильма.

ЛохвицькийДата: Четвер, 31-Лип-2008, 08:12 | Сообщение # 52
Генерал-майор
Много было и таких людей, которые позволяли себе насмехаться и даже издеваться над словами чудака-философа, с торбой на спине обходившего села и хутора. «О, докторы и философы!» – говорил о них Сковорода. «Мудрствуют: простой народ спит, – пускай спит, и сном крепким, богатырским; и всяк сон есть пробудный, и кто спит, тот не мертвечина и не трупище околевшее. Когда выспится, так проснется; когда намечтается, так очутится и забодрствуется» 5 . По справедливому замечанию Г.П. Данилевского, «такое сознание было первое, новое, образцовое на Руси» 6 . джерело

Звернiть увагу, тут мова йде про фiлософа "из русских".

grigori37Дата: Четвер, 31-Лип-2008, 10:45 | Сообщение # 53
Генерал-лейтенант
Пане Лохвицький, скажіть чесно: Ви читали твори Сковороди, чи ні? Якщо читали, то поясніть чим він збагатив філософську думку? За що його поважав Данилевський і інші думаючі люди. Не за ті ж слова, що Ви привели.?До речі, народ в подавляючій більшості своїй спав і спить далі якщо під сном розуміти нездатність усвідомлювати свої поступки. Не сонними є тільки ті, що розуміють чого хотять і знають шлях до мети, наприклад Ісус Христос, Олександр Макидонський, Запракруста.
Якщо не читали або не зрозуміли, то не дратуйте людей.

Radcenko

ЛохвицькийДата: Субота, 02-Серп-2008, 23:39 | Сообщение # 54
Генерал-майор
Quote (grigori37)
Пане Лохвицький, скажіть чесно: Ви читали твори Сковороди, чи ні?

Скажу чесно,що на жаль майже не читав.Книги скрiзь по квартирi,а часу на все не вистачае.
За 40 рокiв читання вже можна зрозумiти, що е наш свiт i чому вiн такий.Казковий свiт в якому живемо,перетворюемо на звалище.Створенi по образу творця,маемо творити майбутне для своiх нащадкiв.Але значна кiлькiсть людей захлинаеться у власному егоiзмi та невiгластвi.Та все ж ,що дiеться,все на краще!
Людська свiдомiсть спить.Ii розбудять, але яка буде цiна?

grigori37Дата: Неділля, 03-Серп-2008, 12:07 | Сообщение # 55
Генерал-лейтенант
Лохвицькому.
Дякую за відвертість і розуміння гумору. Я теж не читав нічого із філософії Сковороди,знаю тільки "Всякому городу нрав і права...". Читав ніби погляди нашого земляка межуються із поглядами Спінози, а той бачив у людині об*єкт мислячої матерії, тобто едине відоме, в якому духовне і матеріальне сплітаються, виходить що людина -творець на зразок Бога, тільки із обмеженими можливостями, але можливості її ростуть і світ, що створюється людиною розширюється.
Відносно сплячої свідомості. На ці питання добре реагує езотеріка, Вчення Гурджієва. Цікаво, я читав.

Radcenko

ЛохвицькийДата: Неділля, 03-Серп-2008, 17:45 | Сообщение # 56
Генерал-майор
Quote (grigori37)
в якому духовне і матеріальне сплітаються, виходить що людина -творець на зразок Бога, тільки із обмеженими можливостями, але можливості її ростуть і світ, що створюється людиною розширюється.

Це так 1 е )

Ноосфера — (греч. nous — разум и sphaira — шар) — «сфера взаимодействия общества и природы, в границах которой разумная человеческая деятельность становится определяющим фактором развития (эта сфера обозначается также терминами «антропосфера», «социосфера», «биотехносфера»). <...> Ноосфера — новая, высшая стадия эволюции биосферы, становление которой связано с развитием человеческого общества, оказывающего глубокое воздействие на природные процессы. Согласно Вернадскому, «в биосфере существует великая геологическая, быть может, космическая сила, планетное действие которой обычно не принимается во внимание в представлениях о космосе… Эта сила есть разум человека, устремленная и организованная воля его как существа общественного». [1]

БабайДата: Понеділок, 04-Серп-2008, 19:37 | Сообщение # 57
Генераліссімус
Це так, тільки, нажаль, останнім часом розум людський спрямований не на створення, а на знищення. І тенденції до зміни напрямку поки що ннемає. Знищуються культури цілих народів, знищується природне середовище, в якому ми живем, і все заради влади і грошей . Сумно ...

цитата из фильма.

grigori37Дата: Вівторок, 05-Серп-2008, 14:23 | Сообщение # 58
Генерал-лейтенант
Бабаю.
Чого це ви засумували? Вам неподобається динамічний, віно рушаючийся світ? Так ви ж знаєте що від нас не залежить якому йому бути. і куди рухавтися. Радуйтеся, що живий, спілкуєтеся із білим світом, а по празниках, напевне, і чарку випиваєте.
Скажіть краще як відносетесь до покійного Солженіцина? Я думаю, що помер російський гігант. Помер вчасно і легко, отже і Богові його діла були угодними.

Radcenko

БабайДата: Вівторок, 05-Серп-2008, 16:00 | Сообщение # 59
Генераліссімус
grigori37,
Це зараз до Солженіцина відносяться з повагою, а раніше гикали, тюкали і забороняли. Та й зараз його твори хоч можна знайти в продажі, а раніше ще й друкувати забороняли, не те що продавати. Сказано ж " Ибо нет пророка в своем отечестве...".

цитата из фильма.

ЛохвицькийДата: Вівторок, 05-Серп-2008, 16:10 | Сообщение # 60
Генерал-майор
Quote (grigori37)
Так ви ж знаєте що від нас не залежить якому йому бути. і куди рухавтися.

А в1д кого залежить?

Додано (05-Сер-2008, 15:10)
---------------------------------------------

Quote (Бабай)
Сказано ж " Ибо нет пророка в своем отечестве...".

А що було з Сахаровим,коли в1н, як депутат Верховно1 Ради СССР хот1в виступити перед депутатами? Натовп "депутат1в" захлопував його трич1 здаеться...А Сахаров дещо знав 1 м1г дещо розпов1сти та пояснити )
Незабаром в1н помер, а Союз розвалився.

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Фiлософiя та релiгiя (З чого все починаеться?)
Сторінка 4 з 21«1234562021»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016