Фiлософiя та релiгiя - Сторінка 13 - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяВівторок, 06-Гр-2016, 22:52
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 13 з 21«1211121314152021»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Фiлософiя та релiгiя (З чого все починаеться?)
Фiлософiя та релiгiя
БабайДата: Субота, 27-Гр-2008, 17:26 | Сообщение # 181
Генераліссімус
Награды: 5
Статус: Offline
Quote (РК-86)
Народився Він за 33 роки до сходження на Лобне Місце...

Ага, 2008 років назад.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

YanushevichДата: Субота, 27-Гр-2008, 18:40 | Сообщение # 182
Генерал-полковник
Quote (Бабай)
Ага, 2008 років назад.

Тоже неясно. Не могут точно установить, что там была за комета и когда она ярко светила. Считают, что в 5 или в 7 году до н.э. А уж дата рождения совсем не известна. Поэтому договорились отмечать д.р. Христа в последнюю недель года.

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

РК-86Дата: Середа, 31-Гр-2008, 05:30 | Сообщение # 183
Генераліссімус
Награды: 3
Це не суттєво з філософскої точки зору.

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

БабайДата: Субота, 10-Січ-2009, 17:39 | Сообщение # 184
Генераліссімус
Quote (РК-86)
Це не суттєво з філософскої точки зору.

А з точки зору астрології - дуже навіть суттєво.
І можливо б могло пролити світло з іншої точки зору на
досить неординарну особу Сина Божого.

цитата из фильма.

РК-86Дата: Субота, 10-Січ-2009, 22:18 | Сообщение # 185
Генераліссімус
Бабай,
Зараз я надам життєві прилади які БУЛИ і ВІДБУЛИСЯ. Спробуємо підійти з релігіозної чи філософської точки зору. Впевнені у своїй витримці?
Без астрології. Живе життя. Готові?

Батько з матір"ю провели сина в Армію. Примітка перша. У хлопця з Донеччини до призову в шахті були перебиті обидві гомілки. Призивну комісію пройшов.

Додано (10-Січ-2009, 20:55)
---------------------------------------------
Зустрівся з ситуацією коли на "точці" залишилися без курива ВСІ. Відпросився у "прапора" дозволу ( про "прапора", як явище, пізніще) дістатися до найближчого населеного пункту. У казахстанській грязюці весною підвернувся К-700. Поїхали удвох, з другом.

Додано (10-Січ-2009, 21:07)
Доїхали і купили. Назад повернувся тільки один. І то завдяки хлопчикам, які не вийшли на ранкову зарядку і ховалися на горищі казарми. Пройшло 18 годин від часу проведення вечірньої повірки. Той, з ногами, поламаними в шахті загинув від переохолоджкння. Хлопчику, який вижив, зуби розціплюваим довелось грубо. Вижив.

Додано (10-Січ-2009, 21:18)
Тепер питання.
Підозрюєте яка тут буде філософія?

В автобусі місцевого маршруту на мій погон лягає рука і голос: Ну што прапор, вып"ем? Товчу морду, аж чавкає... Вмішується місцевий "правохорець". Чавкає теж...
Вони, дурні, не знають про те, що я повернувся з командировки на Донечину. Не їх вина...

А чия?

БабайДата: Неділля, 11-Січ-2009, 12:13 | Сообщение # 186
Генераліссімус
Quote (РК-86)
А чия?

У Вас муки совісті ? За Вашу участь у цьому всьому ?
Прийміть мої співчуття ...

цитата из фильма.

РК-86Дата: Неділля, 11-Січ-2009, 19:50 | Сообщение # 187
Генераліссімус
Quote (Бабай)
У Вас муки совісті ? За Вашу участь у цьому всьому ?
Прийміть мої співчуття ...

Я вже давно не спілкувався б з Вами, якби був винен. Мені, на жаль, випала участь дивитися в очі батькам хлопця... Вантаж 200. Ви може трохи не зрозуміли? Про призивну комісію, яка визнала його здоровим, про лікарів, які входили до її складу. Про викладачів і рівень викладання де готували цього "прапора". Про бидлівський склад чинуш у військторгу. Я про це.
Отакі випадки виникають у системі, яка є недостатньою в розумінні стабільності, де присутня гнильця.

А про муки совісті додам. Як "Ванька взводный", спробував би застерегти.
А того "колегу" шукав. Довго.

БабайДата: Понеділок, 12-Січ-2009, 11:23 | Сообщение # 188
Генераліссімус
Quote (РК-86)
Про призивну комісію, яка визнала його здоровим, про лікарів, які входили до її складу. Про викладачів і рівень викладання де готували цього "прапора". Про бидлівський склад чинуш у військторгу. Я про це.

Пане РК-86, Ви з іншої планети ? Якщо Ви були в Армії, то маєте знати призивні комісії. Інших тоді НЕ БУЛО.
Та й зараз мало що змінилось.

цитата из фильма.

YanushevichДата: Понеділок, 12-Січ-2009, 14:33 | Сообщение # 189
Генерал-полковник
Цитата:

"Они открывают рот, хотят сказать что-нибудь эдакое государственное, а оттуда почему-то вырываются исключительно слова "воровство", "украли", "воры".

Зигмунд Фрейд диагностировал это явление как "защитную реакцию" психики, вытесняющую из сознания какую-то очень неприятную для пациента и социально опасную информацию".

Додано (12-Січ-2009, 13:33)
Чому Різдво святкують у різні дні?

Автор допускает ошибки. Некоторые православные страны (Болгария, Румыния) перешли на новый календарь. Там Рождество отмечается 24/25 декабря.

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

РК-86Дата: Вівторок, 13-Січ-2009, 21:03 | Сообщение # 190
Генераліссімус
Yanushevich,
От спостерігайте явище інопланетника. Різниця в цінностях, за висновком Бабай, переводить мене ОСОБИСТО в такий статус. Як кажуть на моїй рідній планеті, хоч лобом об стіл. Знайома для Вас, як словесника, ідіома?
І зійти з здорового глузду недовго.
Важко...

Додано (13-Січ-2009, 20:03)
Бабай,
Додаю персонально для Вас. У військоматі п"яне рило відмовилося занести мої нагороди до особистої справи.
До цього воно відповідало батькам "Я його туди не посилав", батькам, сини яких гинули в Афгані, Чечні, Чорнобилі.
Де і хто на якій планеті живе?
Мені і до Вас відноситись як і Ви до мене?

Сообщение отредактировал РК-86 - Вівторок, 13-Січ-2009, 21:04

БабайДата: Середа, 14-Січ-2009, 11:39 | Сообщение # 191
Генераліссімус
Quote (РК-86)
Мені і до Вас відноситись як і Ви до мене?

Ваше право відноситися до мене так, як вважаєте за потрібне ...

Quote (РК-86)
До цього воно відповідало батькам "Я його туди не посилав", батькам, сини яких гинули в Афгані, Чечні, Чорнобилі

Це загальновідомі факти з часів СССР. В ті часи, так було по всій території СССР. По іншому, могло бути лише в іншій державі, чи на іншій планеті. Тому я й дивуюя, де Ви бачили інше. Ми всі пройшли через це. І нам ще довго доведеться відхекувати совдепівський спадок в усих сферах життя.

цитата из фильма.

РК-86Дата: Четвер, 15-Січ-2009, 00:28 | Сообщение # 192
Генераліссімус
Quote (Yanushevich)
Зигмунд Фрейд диагностировал это явление как "защитную реакцию" психики, вытесняющую из сознания какую-то очень неприятную для пациента и социально опасную информацию".

Я трохи почитував дідуся Фрейда. Хотя я и противник его учения, он, иногда бывает прав. Остается только признать его правоту. Частные случаи входят в официальную психиатрию и психоаналитиу.
Имеем клинический случай. Отсутствие реакции на аргументы. Как установить диагноз?

БабайДата: П'ятниця, 16-Січ-2009, 12:49 | Сообщение # 193
Генераліссімус
Пане РК-86, Ви доволі обізнаний в медицині чоловік.
Може підкажете, як називається людина, що намагається всим поставити свій діагноз ?
А взагалі, тут тема "Філософія і релігія" ...

цитата из фильма.

YanushevichДата: Вівторок, 20-Січ-2009, 10:45 | Сообщение # 194
Генерал-полковник
"...люди везде тупые. Очень тупые. Я это лет с 10-12 понял. Сначала когда заметил, что взрослые на редкость недалёки. Потом когда из книжек узнал что "и так везде". Настолько тупые, что, часто задаёшься вопросом: а почему никому неочевидно что мы и обезьяны родственники? Где то > 90% населения не умнее обезъян ничуть, просто говорить умеют. Доктора наук массово поклонявшиеся Кашпировским в ранние 90-е - яркий тому пример. Популярность Киркорова, гороскопов, религий и сект всех мастей - туда же".

"Чудо - это именно то, что мы имеем стабильно в наличии у "англосаксов" последние лет 200-300. Причём куда их не закинь, какого уровня уголовное говно не выбери для "посева" - результат один: Канада, США, Британия, Австралия, Новая Зеландия"...

Читать в ЖЖ размышления одного полугрузина, проживающего в США - здесь.

Читать тем, кто тут без конца заламывыает руки и вопрошает, почему мы на/в Украине плохо живем, почему наш парламент захватили сомалийский пираты и т.д., тем, кто постоянно принижает себя - "мы слабые, мы зависимые, мы ни на что не способные сами" и т.д.

РК-86Дата: Середа, 21-Січ-2009, 02:42 | Сообщение # 195
Генераліссімус
Quote (Бабай)
Пане РК-86, Ви доволі обізнаний в медицині чоловік.
Може підкажете, як називається людина, що намагається всим поставити свій діагноз ?

Встановлю собі. Темперамент - холеричний. Первинні, можливий перехід і до вторинних симптомів пргресуючого неврозу, викликаного, на думку пацієнта, відсутністю повноцінного спілкування та завдяки переосмислення життєвого досвіду. Самооцінка явно завищена. На оточення реагує іноді неадекватно, по вище викладеним причинам. Занепокоєння пов"язане з поступовим зниженням пам"яті та інтелекту...

Достатньо, чи продовжити? Можу (ще можу) і в чисто медичних термінах...

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Фiлософiя та релiгiя (З чого все починаеться?)
Сторінка 13 з 21«1211121314152021»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016