Фiлософiя та релiгiя - Сторінка 11 - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяСубота, 10-Гр-2016, 00:10
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 11 з 21«129101112132021»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Фiлософiя та релiгiя (З чого все починаеться?)
Фiлософiя та релiгiя
РК-86Дата: Вівторок, 16-Гр-2008, 00:37 | Сообщение # 151
Генераліссімус
Награды: 3
Статус: Offline
Quote (grigori37)
Я переклав на сучасну українську мову "Апокеліпсіс".

Ви маєте на увазі Святоє блгословєніє від Іоанна? Новий Завіт? Євангіліє?
Чи я чогось не зрозумів?
І що,взагалі, (копіюю з Вашого повідомлення), означае слово "Апокеліпсіс"?

Quote (Бабай)
Дуже цікаво було б ознайомитися.
..
Хто, що і як трактує...

Таки Откровєніє СВЯТОГО ІОАННА БОГОСЛОВА...
Цитую гл.22.18 И я также свидетельствую всякому слышащему слова пророчества книги сей: если кто приложит что к ним, на того наложит Бог язвы, о которых написано в книге сей.

Цитую гл.22.19. "И если кто отнимет что от слов книги пророчества сего, у того отнимет Бог участие в книге жизни м в святом граде и в том, что написано в книге сей.

grigori37
Ви може богослов? Маєте ступінь?

Ну чого у нас тягнуться руки до руйнації СВЯТОГО?

Може у сотні сторінок представите Біблію, Коран, інші святості і культові цінності?

Це десь "з ломом в комп"...

А взагалі, apokalypsis (апакаліпсис) з грецької перекладається буквально як "откровення"... Залишаю за автором трактовку симантики і синтаксису...

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

Сообщение отредактировал РК-86 - Вівторок, 16-Гр-2008, 01:02

grigori37Дата: Вівторок, 16-Гр-2008, 12:03 | Сообщение # 152
Генерал-лейтенант
Награды: 2
РК-86
Спасибі. Звичайно ж "Апокаліпсіс", а не "Апокеліпсіс". Я і не подумав, що може невистачити уяви, щоб не здогадатись, що це "Откровеніє святого Іоана богослова". Для Вас це ж сущий пустяк, Ви ж і грецькою цитуєте.
І тема вроді по ділу "Філософія та релігія".

Ваші цитати із Откровеній... я знаю, читав в книзі написаній російською, багато разів, старався проникнути в суть, не в граматику. Із книг інших авторів знаю, що біблійні тексти писалися різними мовами і без голосних, і читали їх кожний по-своєму. не звераючи уваги на "язви", хотіли дійти смислу. Мені теж хотілося дізнатися, що написано в "Апокаліпсісі". Мій знайомий, глибоко віруючий, теж не богослов, чинає Біблію на трьох мовах: німецькій сучасній, німецькій древній і російській. Щоб глибше зрозуміти.

На певному віці життя кожному хочеться глибше розуміти, що читаєш, що слухаєш, що бачиш. Авторитети тут уже не впливають, цитати не діють,хочеться свого власного розуміння на базі свого світогляду.

Додано (16-Гру-2008, 11:03)
---------------------------------------------
І ще: Я не ототожнюю Бога і церкву. Св*яті писання писалися не під диктовку Всевишнього.

Radcenko

ЛохвицькийДата: Вівторок, 16-Гр-2008, 12:32 | Сообщение # 153
Генерал-майор
Quote (grigori37)
І ще: Я не ототожнюю Бога і церкву. Св*яті писання писалися не під диктовку Всевишнього.

Пане Григор1ю,а зв1дки це Вам в1домо?

Возлюби ближнього свого,як себе самого.

YanushevichДата: Вівторок, 16-Гр-2008, 12:35 | Сообщение # 154
Генерал-полковник
Награды: 5
Quote (РК-86)
Залишаю за автором трактовку симантики і синтаксису...

Пардон... сЕмантики. Сема (греч.) - "знак". Семафор.

Ошибка, свойственная носителям русского языка, когда безударное "е" звучит как "и".

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

Сообщение отредактировал Yanushevich - Вівторок, 16-Гр-2008, 12:37

БабайДата: Вівторок, 16-Гр-2008, 12:52 | Сообщение # 155
Генераліссімус
Панове, а Вам не здається, що ВІРА набагато старіша, за християнську релігію ???
Християнству всього лише дві тисячі років, а ВІРА була і до нього ...
Імена пророків можуть бути різними, а БОГ один ...

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

grigori37Дата: Вівторок, 16-Гр-2008, 15:23 | Сообщение # 156
Генерал-лейтенант
Лохвицькому:
Так думаю, церква на землі, а Бог десь в іншому місті. в причинному полі. Різні рівні. Я не стверджую, що це істина, це моє бачення. Не заперечую с*ятому письму, але хочу не тільки слідувати йому, а і розуміти його.

Radcenko

YanushevichДата: Середа, 17-Гр-2008, 19:10 | Сообщение # 157
Генерал-полковник
Англиканская церковь в городке Wargrave в Англии, где я сегодня был. Церкви в Англии практически пустые. Люди перешли на "автономную религию".
Прикрепления: 2540985.jpg(48Kb)

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

Сообщение отредактировал Yanushevich - Середа, 17-Гр-2008, 20:46

РК-86Дата: Середа, 17-Гр-2008, 21:31 | Сообщение # 158
Генераліссімус
Quote (grigori37)
Ваші цитати із Откровеній...

Не треба з наскоку трактувати і роз"яснювати суть думок, які ТАМ вікладені.

І хоча у декого з Ваших знайомих є хист до декількох мов, богослов повинен вивичити хоча б древнєєврейську, інші мови першоджерел Святого Письма... Бо намалювали і продовжують "малювати" все що (хто?) на Душу покладе...
Ви відноситесь до Біблії, як і до історії КПСС у перекладі мовою племені бумбо-юмбо.

Додано (17-Гру-2008, 20:31)
---------------------------------------------

Quote (Бабай)
Імена пророків можуть бути різними, а БОГ один ...

Монотеістичний підхід до Віри в наш час дуже зручний: вірую - відчепіться... Еге ж?

Сообщение отредактировал РК-86 - Середа, 17-Гр-2008, 20:50

grigori37Дата: Середа, 17-Гр-2008, 21:40 | Сообщение # 159
Генерал-лейтенант
PK-86:
Ви читали мій коментар до "Апокаліпсісу"? Налітаєте на мене за те, що торкнувся канонічної книги? чи за граматичні помилки?
Ви ж, напевне, бачили в пошукових системах скільки матеріалів по "Апокаліпсісу"? Я відкривав це слово в Rambler-і . після Вашого повідомлення 151. Чого там тільки немає... Шукають того, що хотять знайти. А книга вважаю, корисна і зараз. Вона про добро і зло і про ту боротьбу яку вів і веде Бог, щоб і приглушити в людях звірині інстинктиа зменшити число "заблудших". Взяли б і відкорегували мій "Апокаліпсіс".
Тепер не до Вас. Наближається Різдво (24.12). Ходив купувати продукти для св*ята. Ось ціни для порівняння:
Молодий індик, 3,8 кг. 10 ойро
Утка (польська) 1.7кг 8 ойро
Гуска (венгерська) 20 ойро

Radcenko

РК-86Дата: Середа, 17-Гр-2008, 22:02 | Сообщение # 160
Генераліссімус
Quote (grigori37)
Ви читали мій коментар до "Апокаліпсісу"?

НІ. Ви називаєте це - "мій коментар". Я і виказав застереження, яке стосується внутішнього духовного спокою дуже багатьох людей. Обговоріть все це з Вашим духовником, якщо він у вас є... Або відкрийте свою церкву з вашими одновірцями... Бо, з чого все починалося?

grigori37Дата: Середа, 17-Гр-2008, 23:53 | Сообщение # 161
Генерал-лейтенант
PK - 86:
Як же я міг порушити Ваш душевний спокій, коли Ви не читали того, що я написав?
Відносно духівника, то Ви ж знаєте, що все життя я прожив в атеістичній державі, де духівниками були комуністи і все ж важаю себе православним, підтримую ідеологію християнства хоч більше з позицій необхідності ніж по причині віри в його догми. Поважаю людей, що вірують, і якщо якимсь чином зачепив Ваші принципи, то, повірте, не хотів цого, і вабачаюсь.

Radcenko

РК-86Дата: Четвер, 18-Гр-2008, 00:50 | Сообщение # 162
Генераліссімус
Quote (Yanushevich)
Пардон... сЕмантики. Сема (греч.) - "знак". Семафор.

Ви такі праві в розумінні впливу русифікації...
Вибачаюсь.
Так от. Французьке semantique походить таки від грецького semantikos - який дійсно від sema - знак. Але переберіть трохи поясненя цього терміну в різних джерелах.
Симантичне навантаження слова-знака. Графічне навантаження символу і одночасне смислове.
Я позначив СИМАНТИЧНО свою думку. Ви її зрозуміли. Було це зроблено семантично, чи симантично, не мае різниці. Бо симантика несе в собі надлишок знакової інформації вже по своїй будові і призначенню...

БабайДата: Четвер, 18-Гр-2008, 15:16 | Сообщение # 163
Генераліссімус
Quote (РК-86)
Монотеістичний підхід до Віри в наш час дуже зручний: вірую - відчепіться... Еге ж?

Пане РК-86, Ви атеїст ? (це не лайка, це запитання )

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

YanushevichДата: П'ятниця, 19-Гр-2008, 18:23 | Сообщение # 164
Генерал-полковник
А никто не замечал такой факт: где усердно молятся, там живут бедненько? Есть ли связь?

grigori37Дата: П'ятниця, 19-Гр-2008, 18:56 | Сообщение # 165
Генерал-лейтенант
Замічено давно, якщо св*ятрувати всі релігійні св*ята, то часу на роботу залишається мало. Хтось із російських класиків писав про це (забув призвіще). Але єсть і інший досвід в деяких монастирях молилися по 8 разів на добу і господарство своє тримали в порядку.

Radcenko

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Фiлософiя та релiгiя (З чого все починаеться?)
Сторінка 11 з 21«129101112132021»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016