Фiлософiя та релiгiя - Сторінка 10 - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяСубота, 10-Гр-2016, 00:11
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 10 з 21«12891011122021»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Фiлософiя та релiгiя (З чого все починаеться?)
Фiлософiя та релiгiя
grigori37Дата: Вівторок, 07-Жов-2008, 22:17 | Сообщение # 136
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Статус: Offline
Моє діло закупівля продуктів: жінка дає список чого і скільки купувати і гроші, я привожу (Кравчучкою) продукти, викладаю рахунок і здачу. Жінка записує в свою книгу росход. Так кожного разу.
Якщо не дораховується копійки, шукаємо в карманах поки не знайдемо. Про копійку говорю не умовно. так воно єсть. Отак розумію увагу до проблеми з продуктами. З теплом легше, там ми вкладаємося в норму, назначену соціальним відомством. В Лохвиці напевне щось не так, але без уваги до проблеми, без жосткого контролю не можна вирішити нічого. Сидіти і чекати, то погана позиція.

Radcenko

РК-86Дата: Четвер, 09-Жов-2008, 01:16 | Сообщение # 137
Генераліссімус
Награды: 3
aboubyr,
Я бувший військовий.
Мене не вчили ніколи повзати крім військових дій.
Плазнів - не признаю.
Коли в атаку і повзе - ЗОБОВЬЯЗАНИЙ РОЗСТРІЛЯТИ...
Вибачте за категоричність.
Я зберігаю підрозділ...

Бабай, Звідки статистика?
Скільки жити в полі дезінформації?
Може ми винні за те що і дихаємо?

ЛохвицькийДата: Четвер, 09-Жов-2008, 11:44 | Сообщение # 138
Генерал-майор
Духовный бомж

08 октября 2008.
Приснился человеку сон о том, что он умер. А с кем не бывает, все мы под Богом ходим. Пошёл человек утром на работу, там поругался с начальством, понервничал и внезапно умер от сердечного приступа. Родственники организовали похороны, сказали много тёплых слов о том, каким хорошим человеком был покойный, устроили поминки — в общем, всё, как у людей.

И вот оказался человек на том свете. А там всё пронизано каким-то чудесным Светом, дающим неземное ощущение Вечности, Любви и Совершенства. Долго шёл человек по узкому длинному коридору, пока не упёрся в три двери. На правой двери написано «Рай» и ниже мелкими буквами, — «для праведников». На левой двери — «Ад» и ниже надпись – «для злодеев». На средней двери с окошечком — «Отсек для обычных людей, мышей серых.»

«Рай — это не для меня, — подумал человек, — я ж не праведник какой-то. Ад — тоже не для меня — я никого не убивал, не грабил, обыкновенный человек — жена, трое детей, работал программистом. Значит, мне в среднюю дверь. Но причём тут мыши серые?» — подумал человек и стал тянуть дверь за ручку.
кому ц1каво,продовження тут

Возлюби ближнього свого,як себе самого.

Сообщение отредактировал Лохвицький - Четвер, 09-Жов-2008, 11:45

БабайДата: П'ятниця, 10-Жов-2008, 14:00 | Сообщение # 139
Генераліссімус
Награды: 5
Quote (РК-86)
Бабай, Звідки статистика?

Про яку статистику мова ?

Quote (Лохвицький)
Духовный бомж

Тут теж, є над чим замислитись ...

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

ЛохвицькийДата: Вівторок, 21-Жов-2008, 20:30 | Сообщение # 140
Генерал-майор
Однако, мы должны отличить Нафс (душу) от Рух (дух). Принимая во внимание, что Дух универсален и Един для всех, каждый человек имеет индивидуальную собственную душу, она может быть уничтожена как и имеет способность расти.
От вам i Рух )

РК-86Дата: Понеділок, 10-Лис-2008, 04:53 | Сообщение # 141
Генераліссімус
Бабай,
З цим питанням мене тут не є...
No comprome...

Додано (30-Жов-2008, 03:15)
---------------------------------------------
Запитував на темі, здається, про віче...

Додано (09-Лис-2008, 21:50)
Лохвицький,
Если я сейчас начну повторять за Господом все притчи Его, не будет места нам здесь смертным...
Бабай,
Тему "Релігія та філософія" може винести в ранг основних?
Як?
Ну це не повинно бути навіть у "Різному".
Я так до теми відношусь...

Додано (10-Лис-2008, 01:58)
Лохвицький,
В заголовку теми стоїть питання:

1. Курка чи яйце?

2. (йде подальше роз"яснення: З чого все починалося?

№ 3: Що первинне? Розум, чи матерія?
№ 4: Що спочатку було?

Так як розділ філософсько-релігіозний пропоную прийняти поняття такі:

Філософія знаходиться на межі вивчення наукових понять і тих, які не можуть бути включені в перелік наукових.
Різні течії в філософському вченні спробуємо не вивчати і не бговорювати (не достатньо місця буде не тільки на сайті, а і в мережі).
Ця дисципліна має дуже привабливий бік...
З одного боку реальний світ, який ми можемо спостерігати, виміряти, вивчити, пояснити і т. д.,
з іншого - інше...
Грубо говорячи, з наскоку, це існування Творця.
Багато розумних і не дуже, людей заперечують Його існування, така ж сама і з подібними якостями кількість мислячих істот їм суперечить...

На мою думку, більшість і там, і там діють забувши про основну тему.
У перших домінує в підсвідомості почуття фаталізму, у других, як не дивно - те саме.
Забули перші про право вибору, опоненти - про свободу волі, якою наділив їх Бог.

Давайте далі.

Питань багато. Про відношення до Всесвіту, про роль Творця в наших мишачих справах,
Чи відав Він, що робив в момент Творення, і чі взагалі це діяння рук Його, відчуття Вищої сили...

Додано (10-Лис-2008, 03:53)
Додаю ще питання.
Принцип комплементарності.
Не компліментів.
Поняття включає в себе потребу у порівнянні, можливості порівнювати на перший погляд різних, зовсім різних явищ і фактів. В.І.Ленін в своїй роботі "Сравнение политики с педагогикой", визнав таку необхідність. Він керувався у своїх творах результатами філософських досліджень попередників, у яких вимушений був залучити думки, для збільшення об"єму власної публікації, що роблю і я, як щирий ленінець...
Цитую: "Сравнивая два понятия, факта, явления мы вынуждены утрировать, опускать, или не принимать во внимание характеристики этих поннятий, фактов, явлений во имя сравнения". Ну як? Як софізм? Згодні з ТАКОЮ філософією?
Не буду нагромаджувать сайт подібним. Ще в ті часи, коли вивчення творів було обов"язковим, мені дали пораду вивчати їх уважно...
Захворів. Як від зубів відскакувало і в не дуже простих кабінетах.
Розумні робили вигляд глухуватих, дурні лізли на конфлікт....

Задоволений вивченням цієї похереної гілки філософії.
Завбачте. Вивчення було самостійним, з власної волі...
Згодні вивчати інші гілочки?
Чи спілкуватись на подібні теми?

ЛохвицькийДата: Понеділок, 10-Лис-2008, 14:52 | Сообщение # 142
Генерал-майор
РК-86, питання та теми ,як казав тов. Лен1н Архиважные.Мабуть основа основ.На жаль доба мае лише 24 години.Розум1ете?
Я ц1кавився теор1ями управл1ння часу,трохи дещо практикую,але я зараз в 1ншому "вим1р1",де ц1 теор11 не можливо реал1зувати б1льш ефективно )))
Вс1 ц1кав1 1 важлив1 теми форуму 1 не т1льки,дасть Бог,скоро будуть зад1ян1 на повну "котушку".

РК-86Дата: Четвер, 13-Лис-2008, 00:33 | Сообщение # 143
Генераліссімус
Лохвицький,
Співчуваю, так. Хоча і робив спроби вивчити обидві теорії Енштейна та пристосувати до дійсності...
Але ні загальна, ні спеціальна не допомагають...
Може спробуємо Рамаяну і Мабхарату?
Ви десь близько?

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

БабайДата: Субота, 15-Лис-2008, 19:24 | Сообщение # 144
Генераліссімус
Ого куди зайшли !... А спочатку було слово...

цитата из фильма.

БабайДата: Понеділок, 17-Лис-2008, 18:30 | Сообщение # 145
Генераліссімус
Вера в Бога помогает стать счастливее
Британские ученые обнаружили залог счастливой жизни. Им оказалась вера в Бога. Как выяснилось, верующие люди гораздо лучше справляются с жизненными неурядицами и в целом оказываются более счастливы по сравнению с атеистами или агностиками.
В ходе исследования были опрошены тысячи человек со всех уголков Европы. Выяснилось, что религиозные люди по-другому относятся к политике и социально-экономическим условиям. Так, верующие менее благосклонно по сравнению с атеистами воспринимают пособия по безработице.
Набожные люди лучше справляются с такими жизненными неурядицами, как развод или потеря любимой работы. Вера часто воспринимается верующими как своего рода страховой полис, на который можно положиться в критических жизненных ситуациях.
Ученые, которые представили результаты своего исследования на конференции Королевского экономического общества в Ковентри, отметили, что ранее также высказывались мнения о вере как своеобразной психологической крепости, которая защищает человека от жизненных неурядиц, однако до сих пор «этому вопросу не уделяли должного внимания», сообщает британская The Daily Mail.
В итоге исследователи пришли к выводу, что эффективность различных методов снятия стресса меняется в различных жизненных ситуациях, однако «регулярные посещения церкви и молитвы приносят наибольшее удовлетворение».

цитата из фильма.

РК-86Дата: Неділля, 30-Лис-2008, 18:15 | Сообщение # 146
Генераліссімус
Бабай,
Це древньоіндійський єпос, одна з основ Буддизму. Однієї з найпоширеніших (живих) і древніх релігійних вірувань світу. До Іудаізму, і тим більш, Християнства, і не говорячи про Іслам.
Там також присутній logos.

БабайДата: Неділля, 30-Лис-2008, 19:45 | Сообщение # 147
Генераліссімус
Пане РК-86, це було поширено і в наших краях. Ще до християнства. Просто буддизм вижив, а язичество - ні.
Надто багато зусилль було прикладено християнством, щоб підмінити віру ...
Та й буддистські країни завжди жили більш ізольовано, від усього світу.

цитата из фильма.

РК-86Дата: Вівторок, 02-Гр-2008, 04:49 | Сообщение # 148
Генераліссімус
Бабай,
Подивіться, придивіться, ну, не знаю ще як сформулювати цю думку...
Багато, дуже багато учасників сайту ведуть мову про ЕТИКУ. Хай вони називають це совістю депутатів, чесністю в тих чи інших ситуаційних моделях, духовністю і так далі.
Є тенденція, напрямок. Є невдоволеність. Спробуємо пояснити це явище з філософської точки зору...
Узагальнення.
Періодичність явищ.
Після спаду - підйом.

Розвиньте тему...

grigori37Дата: Четвер, 11-Гр-2008, 10:11 | Сообщение # 149
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Я переклав на сучасну українську мову "Апокеліпсіс". Для того щоб проникнути в суть "откровений". Старався нічого не упустити. Вийшло сім сторінок тексту. Якщо хтось на форумі зацікавиться, можу розмістити ( правда не знаю як це робиться). Як зрозумів прочитане залишу при собі.

Radcenko

БабайДата: Четвер, 11-Гр-2008, 13:47 | Сообщение # 150
Генераліссімус
Дуже цікаво було б ознайомитися. Така тема є в усих релігіях світу, і трактується по різному ...

цитата из фильма.

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Фiлософiя та релiгiя (З чого все починаеться?)
Сторінка 10 з 21«12891011122021»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016